Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Τσέκαρα στο Δροσοπούλου 97 μια κοπέλα ένα πρωί που λεγόταν Λολίτα(έχω κριτική). Πρόκειται για τη Λόλα? Είναι το ίδιο πρόσωπο ? Η δική μου Λολίτα είναι μελαχρινή , με βυζί δυάρι , και ψιλομπαζάκι στο πρόσωπο. ΑΛλά στο δωμάτιο κάνει τα πάντα
Επίσης στο Φυλής 104 κάνουν και ελεύθερο νομίζω. Η Ελίνα ( Ντιάνα ) κάνει ? Ρωτάω γιατί στο Δροσοπούλου - Βούρβαχη δεν προσφέρεται η συγκεκριμένη υπηρεσία.
;
άλλο πρόσωπο η Λολίτα. Όντως πολύ μπαζόφατσα. Η Λόλα είναι ξανθιά αδύνατη.
Η Ελίνα έκανε μόνο 69 και αυταρχικό.
 

Επισκέπτης
ας πρόσεχες.
την αλλη φορά πήγαινε επέλεξε αλλή και δωσε μας και κρίτική .
με ένα  (1) μήνυμα στο σάιτ που έχεις η αξιοπιστία σου ειναι ΓΤΠ.
κλάψε
Πρόσεξα και δεν μπήκα τη δεύτερη φορά.Την πρώτη φορά έκατσε κανονικά μέσα,εξ'ου και η διαπίστωση "μουνί πηγάδι".Τα θετικά της έχουν γραφεί τόσες φορές που καθίστανται αυτονόητα.Είναι εύλογη η επιφυλακτικότητα απέναντί μου,όχι όμως και η εκ των προτέρων διατύπωση κρίσεων για την αξιοπιστία μου.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ερώτηση: Ξέρει κανείς να μου τίποτα για τη Νάνσυ που πιάνει βάρδια σήμερα μετά τις 17:00 στη Φραντζή 47 ?? Είναι καλή???
 

Επισκέπτης
Συγγρου 144 κλειστο
Τριγγετα 3 κλειστο
Καρεα 30 κλειστο
Βουρβαχη 19 Βαρβαρα η διμετρη .
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Συγγρου 144 κλειστο
Τριγγετα 3 κλειστο
Καρεα 30 κλειστο
Βουρβαχη 19 Βαρβαρα η διμετρη .
Bριλλησου36 κλειστο οπως και το 60 μαλλον κατεβασε ρολλα οριστικα!
Αριστοτελους6 ξανθια ψηλη αδυνατη αλλα μετριοτατη
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
και λελλας καραγιαννη αποψε κλειστο
 

Επισκέπτης
Mαλλων εχουν βγει εξω οι μικροι μας φιλοι !!!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
-ξύλο-ξύσματα_~IS098Q1LY.jpg
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
υπαρχουν παντως περιπτωσεις που ενω το μπουρδελο απ εξω φαινεται κλειστο μεσα να ειναι κανονικα ανοιχτο και να δουλευουν απλως εχουν το φως κλειστο για να μην τραβιεται η προσοχη των τσος.
Οποτε οταν βλεπουμε κλειστο το φως μπορουμε να τσεκαρουμε και αν οντως η πορτα ειναι κλειστη γιατι αν δεν ειναι κανουμε κανονικα το γιουρουσι μας (μου εχει τυχει και ειναι καλη φαση γιατι δεν εχει κοσμο και η πουτανα σε περιποιειτε με την ανεση της :grin:).
Βεβαια αν ειναι κλειδωμενη με λουκετο στη πορτα οπως σε μερικα στη φυλης αποψε, τοτε το πουλο τη κανουμε ;)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
υπαρχουν παντως περιπτωσεις που ενω το μπουρδελο απ εξω φαινεται κλειστο μεσα να ειναι κανονικα ανοιχτο και να δουλευουν απλως εχουν το φως κλειστο για να μην τραβιεται η προσοχη των τσος.
Οποτε οταν βλεπουμε κλειστο το φως μπορουμε να τσεκαρουμε και αν οντως η πορτα ειναι κλειστη γιατι αν δεν ειναι κανουμε κανονικα το γιουρουσι μας (μου εχει τυχει και ειναι καλη φαση γιατι δεν εχει κοσμο και η πουτανα σε περιποιειτε με την ανεση της :grin:).
Βεβαια αν ειναι κλειδωμενη με λουκετο στη πορτα οπως σε μερικα στη φυλης αποψε, τοτε το πουλο τη κανουμε ;)
ναι αλλα τωρα μαθανε το κολπο και σεοι... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
ε τοτε με βλεπω να φωναζω παρεα σπιτι...
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λιγο καθυστερημενη ενημερωση. Δευτερα βραδυ 11.30 Βριλησου 36. Ξανθο μιλφ απο Αυστρια ονοματι Μονικα με ψηλοτακουνα και φορεματακι καβλιαρικο κολλητο. Πηρα των 50 ευρω. Κορμι παρα πολυ γυμνασμενο βυζι 2αρι φυσικο. Πολυ καλη διαθεση. Πιπα σε 3 στασεις. Φιλοτιμη αλλα εχω και καλυτερες εμπειριες. Χυσιμο στο στομα εντος της σακουλας. Παρα πολυ φιλικη και καθολου βιαστικη παρα το γεγονος οτι το κουδουνι χτυπαγε συνεχεια και οταν βγηκα ειχε 4 ατομα αναμονη.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ναι αλλα τωρα μαθανε το κολπο και σεοι... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

γιατι δεν νομιζεις οτι ηδη το ξερουν? :grin:
απλα βαριουνται (δημοσιοι υπαλληλοι ειναι αλλωστε) στο περπατητο να κοιτανε πορτα πορτα πιο ειναι κλειστο και πιο οχι.
Αυτοι απλα περνανε με το αμαξακι τους και οπου δουν ανοιχτο φως σταματανε, αν δεν δουνε την κανουν γι αλλα.
Αλλα και να μπουνε στη χειροτερη την ωρα που εισαι μεσα και γαμας σου κλανουν μια μαντρα, το πολυ πολυ να μη χυσεις και να χασεις το 20αρικο, οποτε σταρχιδια σου ;)
 

Επισκέπτης
Απο το Βερολινο και ειναι η ιδια Μονικα που δουλευη και Αριστοτελους 6 !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom