Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Επίσκεψις πρωινή σρα στούδιος:
-Δροσοπούλου 97 η Λόλα
-Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 η Μαρία η ελληνίς πρώην Φωκαίας
-Ιάκχου 7 η Νίκη ξανθό μακρύ μαλλί και κάτι βυζάααρες
-Αριστοτέλους 177 κλειστό
-(άσχετο) μασάζ Ίμβρου 2 κλειστό
-Φυλής 104 μια Ελίνα ξανθιά και μετρια
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Επίσκεψις πρωινή σρα στούδιος:

-Ιάκχου 7 η Νίκη ξανθό μακρύ μαλλί και κάτι βυζάααρες

3 ? 4 ?  5?  για πες , για πες , επειδη χτυπισες τωρα την ιδιαιτερη αδυναμια  μου BOOBS  ( xaxaxaxa )
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601

H συγκεκριμενη κοπελα σαν να μου φανηκε οτι ειναι η Ντιανα απο Δροσοπουλου και Βουρβαχη!

ναι οντως η ιδια ειναι, ακομα και τα προγραματα που κανει ειναι καρμπον
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλησπέρα παίδες!!! Χθες έκανα για άλλη μια φορά βόλτα στη Βριλησσού, το αγαπημένο στέκι. Λοιπόν πήγα στο 46 και εκεί που καθόμουν στο σαλονάκι να δω τη κοπελιά έπιασα κουβέντα με τους εκεί συναγωνιστές. Καλά, τρεις ήταν και είχαν και οι τρεις παράπονα από τις κοπελιές των 55 και 57. Τους λέω είναι δυνατόν? Αφού εκείνη την ώρα δούλευε η επαγγελματίας Κωνσταντίνα και η γλυκιά Αλέξια. Τελος πάντων. Με παραξένεψε αυτό, γιατί τα εν λόγω στούντιο είναι (ίσως) απ' τα καλύτερα. Αλλά για να μην ξεχνάμε και οι κοπέλες άνθρωποι εργαζόμενοι είναι με αισθήματα, αντοχές και προσπαθούν να ικανοποιήσουν τον καθένα μας. Λοιπόν αν τις σεβόμαστε πάνω απ' όλα σαν ανθρώπους που έχουν ψυχή δεν μομίζω να υπάρξουν δυσαρεστημένοι πελάτες. Όλα αυτά τα λέω γιατί μερικοί (χθεσινοί) υποστήριξαν ότι επειδή πληρώνουν, τους επιτρέπονται τα πάντα. Αυτά...
 

Επισκέπτης
Σημερα το πρωι μετα απο την Αlisa αφου μπορεσα και λυθηκα απο τις χειροπαιδες που μου ειχε βαλει ειπα να κανω μια τσαρκα να δω τι παιζει !!! :2funny: :2funny:
Εχουμε και λεμε λοιπον


Φυλης
65 κατω ελενα
67 ωραια μελαγχροινη fuckable.
69 πανω αντζελα μελαχροινη
69 κατω,μελαγχροινη με  καλο στηθος

ΛΕΛΑΣ  ευα,ωραια μελαγχροινη 1,70 καμμια σχεση με την Λιντα που ειπε καποιος!
ΠΙΠΙΝΟΥ 118 καιτη κοντοπουτανο ξανθο με κοντο μαλλι μαλλων Ρωσσιδα !
ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ 72 ,ΕΒΙΤΑ,Πολωνικο σκυλι του πολεμου πολλα υποσχομενη!!
ΙΑΚΧΟΥ 7,NIKH,mlf με μεγαλες πενταρες βυζαρες που θ αρεσουν στο zero!!!
Αριστοτελους 6 παραδρομος στην Συγγρου Μονικα Γερμανιδα απο Βερολινο δευτερη καταθεση !!! :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Να ρωτήσω? Κουλούρι παίζει αυτή την ώρα?Ξέρει κανείς?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καταρχήν, παρακαλείτε ο κ. Spoon αν θέλει να μου/μας αποκαλύψει το μυστικό της επιτυχίας και ευτυχίας με την, πανέμορφη μεν - κρυόκωλη δε, κορασίδα Εμμανουέλα την οποία και πέτυχα Δευτέρα απόγευμα στο Κεφαλληνίας 75 με την Νίνα. Η άτιμη, εώ έχει ομορφήνει κι άλλο, ύστερα από παλεότερη αποτυχία και συχνές αρνητικές αναφορές από άλλους συναγωνιστάς, δεν τολμώ να ξαναδοκιμάσω, παρόλο που είαι εμφανησιακά πανέμορφη.
Δεν υπαρχει καποιο μυστικο επιτυχιας για την κοπελα!
Απο τις ελαχιστες συναντησεις που ειχα μαζι της στο Παρασσιου 36 διαπιστωσα οτι η κοπελα θελει ηρεμο και χαλαρο ξεκινημα!
Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη και ηθελα να απολαυσω την ολη διαδικασια της συνευρεσης!
Στην πορεια η ενταση ολο και δυναμωνε χωρις καμια δυσανασχετιση απο μερους της και σημειωνω οτι επαιζε πολυ καλα το ρολο ης!Το μονο θα πω 'μυστικο' ειναι οτι πρεπει να της δειξεις οτι περιμενεις και απο εκεινη ανταποκριση για να περασεις καλα και τοτε ηταν που παρατηρησα οτι πηρε μπροστα!
Το ιδιο ακριβως σεναριο μου συναιβει με την ακομα ομορφοτερη Ξενια στο ιδιο μαγαζι και την ιδια περιοδο!
Και οι δυο κοπελες ηταν εμφανεστατο οτι ηθελαν να με ευχαριστησουν και ολα αυτα πηραν μερος την χρονικη περιοδο που γρφοντουσαν, οι πρωτες για εκεινες, κριτικες περι επιπλων και κομοδινων!
Κατι παραπανω δεν ξερω,ισως απλα σταθηκα τυχερος!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λόγω αργοπορίας και τα σπιτάκια στη Φυλής άρχιζαν να κλείνουν, επισκέφτηκα το εν λόγω Οίκο, μπας και πετύχω κανα κελεπούρι του στύλ: Αγνής, Ξένιας, . .. Έπεσα πάνω στην Σοφία. Κάτι μου έλεγε ότι την είχα ξαναπάρειπού παλιότερα στο ίδιο μαγαζί, αλλά τέτοια ώρα - τέτοια λόγια.
Πάιρνω το πρόγραμμα με 69 (50 ευρώ) και περιμένω στο δωμάτιο. Σκάει μύτη το μικρό, πολύ αδύνατο, με σιλικονάτους βύζους και πρόστυχο πρόσωπο και αφού πάιξαμε λίγο με τα ενισχυμένα στήθη της, πήγα για το "τριανταφυλλάκι" της. Σε 5-10" μου λέει να αλλάξουμε στάση. Οπότε πλέον, ήμουν σίγουρος ότι την είχα ξαναπατήσει στο παρελθόν μαζί της. Παρόλα αυτα, το τσιμπούκι της ήταν καλό, με την πρόστυχο βλέμα της καρφωμένο στα μάτια μου και μια να χτυπαέι το γλυφιτζούρι στην γλώσσα της μια να το ρουφάει δυνατά και κατάφερε να οπλίσει το G3A3 για βολή κατά βούληση. Άρχισε τα κλασσικά (ξενερωτικά για εμέ) "έτσι το θέλω, όλο μέσα στο ...", όπου και κατέθεσα. Η κοπέλα ειλικρινέστατη (αλλά μετά τον χορό), με ενημέρωσε ότι δεν της αρέσει το 69, αλλα το κάνει προς εμπλουτισμό των προγραμμάτων και φυσικά της τσέπης. Γι'αυτό και η χαμηλή βαθμολόγηση μου, μιας και γι'αυτό που πλήρωσα, δεν το απόλαυσα. Η κοπέλα, για τους λάτρεις του κοντοπουτανοπροστύχου αδύνατου με βύζους, βγάζει κάτι σε PSE, όχι όμως GFE που ψάχνω εγώ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.364
Πόντοι
41.447
μουνί πηγάδι και "μωρό μου,7 λεπτά μόνο είναι".50 Ε για 7 λεπτά!!!

ας πρόσεχες.
την αλλη φορά πήγαινε επέλεξε αλλή και δωσε μας και κρίτική .
με ένα  (1) μήνυμα στο σάιτ που έχεις η αξιοπιστία σου ειναι ΓΤΠ.
κλάψε
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Καλησπέρα παίδες!!! Χθες έκανα για άλλη μια φορά βόλτα στη Βριλησσού, το αγαπημένο στέκι. Λοιπόν πήγα στο 46 και εκεί που καθόμουν στο σαλονάκι να δω τη κοπελιά έπιασα κουβέντα με τους εκεί συναγωνιστές. Καλά, τρεις ήταν και είχαν και οι τρεις παράπονα από τις κοπελιές των 55 και 57. Τους λέω είναι δυνατόν? Αφού εκείνη την ώρα δούλευε η επαγγελματίας Κωνσταντίνα και η γλυκιά Αλέξια. Τελος πάντων. Με παραξένεψε αυτό, γιατί τα εν λόγω στούντιο είναι (ίσως) απ' τα καλύτερα. Αλλά για να μην ξεχνάμε και οι κοπέλες άνθρωποι εργαζόμενοι είναι με αισθήματα, αντοχές και προσπαθούν να ικανοποιήσουν τον καθένα μας. Λοιπόν αν τις σεβόμαστε πάνω απ' όλα σαν ανθρώπους που έχουν ψυχή δεν μομίζω να υπάρξουν δυσαρεστημένοι πελάτες. Όλα αυτά τα λέω γιατί μερικοί (χθεσινοί) υποστήριξαν ότι επειδή πληρώνουν, τους επιτρέπονται τα πάντα. Αυτά...
δηλαδη ρε μαστορα αν αγοραζες κατι και ηταν ελλατωματικο δεν θα δυσανασχετουσες????το να πληρωνεις και να μην γμωριζεις τι θα σου ξημερωσει ειναι σωστο??φυσικα και σαν πελατες εχουμε απαιτησεις.αν εχουν ψυχολογικα σπιτι τους ή να διαλεξουν αλλο επαγγελμα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Επίσκεψις πρωινή σρα στούδιος:
-Δροσοπούλου 97 η Λόλα
-Φυλής 104 μια Ελίνα ξανθιά και μετρια
Τσέκαρα στο Δροσοπούλου 97 μια κοπέλα ένα πρωί που λεγόταν Λολίτα(έχω κριτική). Πρόκειται για τη Λόλα? Είναι το ίδιο πρόσωπο ? Η δική μου Λολίτα είναι μελαχρινή , με βυζί δυάρι , και ψιλομπαζάκι στο πρόσωπο. ΑΛλά στο δωμάτιο κάνει τα πάντα
Επίσης στο Φυλής 104 κάνουν και ελεύθερο νομίζω. Η Ελίνα ( Ντιάνα ) κάνει ? Ρωτάω γιατί στο Δροσοπούλου - Βούρβαχη δεν προσφέρεται η συγκεκριμένη υπηρεσία.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom