Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ποιος γνωρίζει κάτι για Έλλης 3 και Αχαρνών;; Σύμφωνα με την αγγελία τους...έχει και διανυκτέρευση;;;
Τι εννοεί η ποιήτρια;;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
σορρυ αλλα οι photo αυτες κατι μου θυμιζουν.... πανος-μπουρδελιαρις επιβεβαιωνετε???
Επιβεβαιώνω.
Ρε ανοιξε ο zuzunas μπουρδελακι στην Ιακχου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άστα  :2funny: Πάλι καλά που δεν βάλανε στο site της Ιάκχου και την Silvia Saint. :cheesy:

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
καμια σοβαρή απάντηση σε αυτο που ρώτησα;
οχι τιποτα αλλο αλλα δεν έχει και τηλέφωνο να πάρεις...
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
καμια σοβαρή απάντηση σε αυτο που ρώτησα;
οχι τιποτα αλλο αλλα δεν έχει και τηλέφωνο να πάρεις...
Διανυκτέρευση μάλλον εννοεί την βραδινή βάρδια μετά της 24:00.Για τηλέφωνο δεν θα έχουν βάλει σταθερό και θα κάνουν τη δουλειά τους μάλλον με κανένα καρτοκινητό.
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
έχει πάει κανένας στο στούντιο της Ιακχου τελικά τι παιζει με τισ φωτο ? ειναι αληθινες η ειναι μουφα ?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
έχει πάει κανένας στο στούντιο της Ιακχου τελικά τι παιζει με τισ φωτο ? ειναι αληθινες η ειναι μουφα ?
Οι photos των κοριτσιών είναι καραμούφα φίλε μου.Οι μόνες photos που είναι αληθινές είναι αυτές της Μελίνας της Ελληνίδας.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Τετάρτη 04-06-08, ώρα 01:00
Στούντιο Βριλησσού 57
Κοπέλα η Μαργκο, από Ρωσσία

Λοιπόν, μάλον πρέπει να παρατήσω το άθλημα,,,,,,,,,,,,,,,,,
Νεαρά, όμορφη, υπομονετική με πού ωραίο σώμα.
Αυτά. Κατά τα άλλα, τίποτα το σπουδαίο. Μπορεί να ήταν και κουρασμένη, λόγο της μεγάλης προσέλευσης συναγωνιστών, οπότε από δωμάτιο σε δωμάτιο, ανάσα δεν πήρε.
Πάντως, το τιμάει το 50ρικο με το γεγονός ότι κάθεται αρκετή ώρα στο δωμάτιο, χωρίς καθόλου βιασύνες. Να φανταστείται, στο στούντιο πάτησα στης 00:00, και μέχρι να ελευθερωθεί δωμάτιο, αλλά και να έρθει η δεσποινίς, πέρασε 1 ολόκληρη ώρα !!!!!!!!!!!!!!!
Κρίμα που στις υπηρεσίες της έλειπε λίγη σπιρτάδα.

Οι λοιπές κυρίες:
Βριλησσού 55 = Αντρεα
Βριλησσού 12 = Βαρβάρα
- // - 46 = Σαντρα
- // - 60 = Νάνσυ (καλό ...............)
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Μάγκες έχει πάρει κανείς τη Χριστίνα(καινούργιο κομμάτι) στην Καρέα ???
Με την Τζίνα κανένα νέο???
 

Επισκέπτης
Ποιος γνωρίζει κάτι για Έλλης 3 και Αχαρνών;; Σύμφωνα με την αγγελία τους...έχει και διανυκτέρευση;;;
Τι εννοεί η ποιήτρια;;
Έλλης 3 δεν είναι σπουδαστήριον αλλά απλός οικίσκος. Ζητήσατε την Χριστίνα εκ Βουλγαρίας, τυπικόν MILF, με πολύ καλήν λειχείαν εφ' όλου του οργάνου. Κατά τα άλλα ουδέν το αξιοσημείωτον.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
πείτε μου πως γίνεται να είναι η Κωνσταντίνα αύριο και στο 12 αλλά και στο 55 της Βριλησσού την ίδια ώρα 23¨00 - 05¨00??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Σωστός ο alexander33. Άλλαξαν οι βάρδιες. ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ενημέρωση από Τριγγέτα εχθές και ώρα 10:30 βραδυνή.
Χωρίς ιδιαίτερη όρεξη και έχοντας στο μυαλό μου να ρίξω μια ματιά και ανδεν είχε κάτι αξιοσημείωτο να πάρω ανα χείρας το κινητό και να δοκιμάσω την τύχη μου σε cg μετά από καιρό (δεν κόβεται το γαμημένο χούι), ροβολώ και παρκάρω κοντά στην Τριγγέτα.
Μπαίνω λοιπόν μέσα..ησυχία.
Με ενημερώνουν....Μόνικα.....και βγαίνει η κορασίδα.
Ομολογώ το χούι μου, οι υπηρεσίες έρχονται σε δεύτερο πλάνο πάντα σε μένα, η εμφάνιση για μένα είναι απολύτως απαραίτητο προσόν.
Η Μόνικα που λέτε.....αν δεν ήμουνα παντρεμένος θα της έκανα πρόταση γάμου. Το τελειότερο βυζί που έχω δει σε τάνα. Απίστευτο χαμόγελο και πρόσωπο που μου έφερνε πάρα πολύ στης Τάμτας (της γνωστής αοιδού). Λεπτή αλλά με στήθος, κώλος απλά για να χαζεύεις.
Μετά από πλυσιματάκι, ξαπλώσαμε και ενώ μου μιλούσε για 3-4 λεπτά με χάιδευε στο στήθος και έπαιζε με τις ρώγες μου.
Ακολούθησε κλασικό πρόγραμμα, με μέτρια νταπίπα (να πω πως είχα έρθει ξεφόρτιστος από πρωινή κατάθεση σε Ρουμανία), αλλά πραγματικά δεν ήθελα να είναι κάτι πιο τούρμπο...ήθελα να κρατήσω την εικόνα της όσο το δυνατόν περισσότερο. Γενικώς πολύ φιλική, πολύ ευγενική και πρόσχαρη στο δωμάτιο.
Ελληνικά δεν ξέρει γρι. Είναι μόλις ένα μήνα στην Ελλάδα.
Τσέχα ετών 21

Σκεφτόμουνα ακόμα και να πάρω δεύτερο γύρο με εξτρά.
Κώλος ανέγγιχτος και εκτός προγράμματος (ευτυχώς για μένα)
Κάνει μόνο ακάπωτη νταπίπα και 69 (στα 80)
Είναι καθαρή και για μένα είναι σημαντικό αυτό.
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
57
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
0
Επίσκεψη χτες το βράδυ στο στούντιο της Ισμήνης 2. Κοπέλλα η Janet απο ρουμανία, γυρω στα 25 με φοβερο κορμί μικρο στήθος αλλα ενα απιστευτο κολαράκι. Δεν μιλάει ελληνικά αλλα ειναι πρόθυμη και υπάκουη. Αναλυτική κριτική ακολουθεί. Προτείνεται για δοκιμή.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ενημέρωση από Τριγγέτα εχθές και ώρα 10:30 βραδυνή.
Χωρίς ιδιαίτερη όρεξη και έχοντας στο μυαλό μου να ρίξω μια ματιά και ανδεν είχε κάτι αξιοσημείωτο να πάρω ανα χείρας το κινητό και να δοκιμάσω την τύχη μου σε cg μετά από καιρό (δεν κόβεται το γαμημένο χούι), ροβολώ και παρκάρω κοντά στην Τριγγέτα.
Μπαίνω λοιπόν μέσα..ησυχία.
Με ενημερώνουν....Μόνικα.....και βγαίνει η κορασίδα.
Ομολογώ το χούι μου, οι υπηρεσίες έρχονται σε δεύτερο πλάνο πάντα σε μένα, η εμφάνιση για μένα είναι απολύτως απαραίτητο προσόν.
Η Μόνικα που λέτε.....αν δεν ήμουνα παντρεμένος θα της έκανα πρόταση γάμου. Το τελειότερο βυζί που έχω δει σε τάνα. Απίστευτο χαμόγελο και πρόσωπο που μου έφερνε πάρα πολύ στης Τάμτας (της γνωστής αοιδού). Λεπτή αλλά με στήθος, κώλος απλά για να χαζεύεις.
Μετά από πλυσιματάκι, ξαπλώσαμε και ενώ μου μιλούσε για 3-4 λεπτά με χάιδευε στο στήθος και έπαιζε με τις ρώγες μου.
Ακολούθησε κλασικό πρόγραμμα, με μέτρια νταπίπα (να πω πως είχα έρθει ξεφόρτιστος από πρωινή κατάθεση σε Ρουμανία), αλλά πραγματικά δεν ήθελα να είναι κάτι πιο τούρμπο...ήθελα να κρατήσω την εικόνα της όσο το δυνατόν περισσότερο. Γενικώς πολύ φιλική, πολύ ευγενική και πρόσχαρη στο δωμάτιο.
Ελληνικά δεν ξέρει γρι. Είναι μόλις ένα μήνα στην Ελλάδα.
Τσέχα ετών 21

Σκεφτόμουνα ακόμα και να πάρω δεύτερο γύρο με εξτρά.
Κώλος ανέγγιχτος και εκτός προγράμματος (ευτυχώς για μένα)
Κάνει μόνο ακάπωτη νταπίπα και 69 (στα 80)
Είναι καθαρή και για μένα είναι σημαντικό αυτό.
Επιβεβαιώνω τα ανωτέρω μετά από δοκιμή στο σπουδαστήριο της Παντείου. Λίγο αμήχανη αλλά πολύ καλή (εμφανισιακά) και χαμογελαστή. Στο service μετρια αλλά αν κολλήσεις με το γλυκό προσωπάκι και το πολύ καλό σωματάκι αυτόματα θεωρείς το service αποδεκτό. Θα ξαναπάρω σίγουρα λόγω εμφάνισης.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • th_01408_ms_208_03_123_732lo.jpg
    th_01408_ms_208_03_123_732lo.jpg
    5,1 KB · Εμφανίσεις: 25
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom