Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Άμα σκεφτεί κανείς ότι η Σάντρα "μεγαλουργούσε" στο μεταξουργείο για καιρό... και λες τώρα για την ίδια να δώσω 50 από εκεί που έδινα 20?

Μπα πήγε σε στούντιο η κυρία Σάντρα μας; Τις προάλλες που λέτε την είδα με καρότσι. Όχι λαϊκής όμως. Με μωρό!!! :babycry:
Εμ έχει έξοδα τώρα και χρεώνει 50 το ψευτογαμήσι... *P Μούναρος όμως! :boobies:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Xθες απόγευμα Αχαρνών 85 η Βαρβάρα, Κεφαλληνίας μια Κατερίνα ( κοντή,ξανθοκάστανη,με μεγάλα βυζιά, πολλοί πελάτες έπερναν ισπανικό) και Αγ Μελετίου η μουνάρα Σαμάνθα όπου έγινε και η κατάθεση ΄)
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Μήπως πέρασε κανείς σήμερα από Καρέα? Με την Τζίνα τι γίνεται?
 

man29

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
14
Like
7
Πόντοι
0
φιλαράκο η Τζίνα από Καρέα πρέπει να την έκανε για Χαλκιδική διακοπές καμια εβδομάδα και λογικά θα έρθει απο Δευτέρα πάλι και σε λίγες μερες την κάνει για Αμερική για μια φωτογράφισει όπως λέει για ένα περιοδικό για μηχανές κανά μήνα.
Μετά άγνωστο.
Λέει ότι θέλει να πάει να μείνει μόνιμα Ολανδία στην αδερφή της που έχει καφέ να δουλέψει.
Μας βαρέθηκε και καλα...
Παντως είναι απο τα καλύτερα του είδους της κυρίως για κλείσιμο ώρας.
Αυτά.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η Σάντρα διάβασα απο έγκυρους συναγωνιστές έκανε μεταγραφή απο τα ρδέλα του Μεταξουργίου στο στούντιο της Ιπποκράτους 144.Αναμφισβήτητα στις υπηρεσίες είναι αυτό που λέμε 'παλτό' αλλά είχε αφήσει εποχή με την θρυλική συμπατριώτισσά της Λάρα που δούλευε στο στούντιο της Κεφαλληνίας 75 και είχε αρχίσει και αυτή την καριέρα της στα ρδέλα της Φυλής.
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ξερει κανεις ποιες κοπελες ειναι σημερα καρεα 30?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το Σαββατο το βράδυ πηγα στη Λελας στη Μικαελα ,οπου και γραφω κριτική. Μετά ομως , αφου εφυγα περασα απο Δροσοπουλου 97 και ηταν ανοικτο. Νομιζα οτι ειχε κλεισει οπως εγραψαν κατι συναγωνιστες. Δεν ανεβηκα γιατι δεν ειχα σκοπο να περασω και δεν ηθελα να προσβαλλω την κοπελα. Και το Δροσοπουλου 95 ηταν ανοικτό. Μετα περασα και απο Μοσχονησιων που ηταν κλειστο.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σάρα ιζ μπακ

Δεν περιγράφω άλλο...μόνο η φράση του φίλου μου μόλις βγήκε από το δώματιο "Πιστεύω οτι ορισμένες φορές ο Θεός με αγαπάει πάρα πολύ"...
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Το στούντιο της Μοσχονησίων πρέπει να 'απενεργοποιήθηκε'.Έχω περάσει ξερή μια βδομάδα σε διαφορετικές ώρες και ήταν μονίμως σφραγισμένο.Οπότε r.i.p μέχρι το επόμενο άνοιγμα  :'(
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Λοιπόν,

σημερινή απογευματινή στουντιό-τσαρκα :

Αχαρνών 85 = Η Χριστίνα, εμφανίσιμη και αρκετά καλήγραμμη ξανθιά κοπέλα, αλλά έβγαζε μια αγριάδα που δεν μου έκανε κλίκ.

Παρασσίου 36 = Κορίνα, ξανθιά με πιασίματα (που απεχθάνομαι). Καβλόφατσα μεν, προτιμώ τις καλύγραμμες δε.

Παιωνίου 10 = Κατάθεσης πρώτη και αποτυχημένη .
Δύο κοπέλες. Μία που δεν θυμάμαι με αρκετά πιασηματάκια (γι' αυτό & δεν την θυμάμαι) και η έταιρη αδύνατη (φυσιολογική) γλυκήτατη φρέσκια ΄Αντα.
Αφού μου τα ζάλισε η Κυρία του σπιτιού ότι αν καιπολύ νέα στο εππάγγελμα, είναι πολύ καλή, άντε και επειδή δεν είχε και τίποτα κα(υ)λύτερο εκεί γύρο, το δοκίμασα.

Πήρα το πρόγραμμα των 50 με 69 λογω του νεαρού της ηλικίας της ήθελα να το "γευτώ"......
Λοιπόν, πρίν προλάβω να ξεντυθώ τελείως, να σου την! Παιδάστικη φατσούλα, μαύρα σπαστά μαλάκια μέχρι τον ώμο, ςραίο δέρμα, μικρά αλλά σφιχτά νεαρά στήθη, ξυρισμένο πανέμορφα παιδικό μ......
Ωραία, θα περάσουμε λέω από μέσα μου, αλλά ως εκεί. Ελληνικά μηδεν, αγγλικά επίσης. Δεν πειράζει, δεν 8α λύσουμε σταυρόλεξο. Τα χάδια της πολύ άγαρμπα, στο 69 έκατσε 1 λεπτό με το ρολόι, πηγε να μου τον παίξει λίγο πριν φορέσει το κράνος, αλλά τόσο άγαρμπα που είχε το αντίθετο από το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Οπότε της λέω να το αφήσουμε, καλύτερα, μια και που η ζέστη στο δωμάτιο (αν και είχε κλιματισμό, ήταν πολύ χαμηλός)τα έκανε ακόμη χειρότερα. Με χίλια συγνώμη, η κοπελίτσα φεύγει.

Με περίμενε η κυρά έξω για να ρωτήσει πως μου φάνηκε η κοπελιά, και της είπα ότι μάπα το καρπούζι. Το μόνο που είχε να πεί, ήταν ότι θα της "τραβίξει" το αυτί. Για επιστροφή χρημάτων , ούτε λόγος.

Αχαρνών 106 = Η γνωστή Εμανουέλα. Δεύτερη κατάθεση. Τί το ήθελα????
Τα είχα πάρει με την μικρά της Παιωνίου, έβλεπα και συχνα την Εμαννουέλα (πρωί - μεσημέρι-βράδυ) οπότε , αν και αμφινταλαντευόμενες κριτικές, είπα ας κάνω και γώ μια δοκιμή.

Όλο χαμόγελα η μαντάμ στο σαλόνι, αλλά μέσα τυπικουρέ. Πάλι εγώ ο μ....ς διαλέγω το 69.
Με το που μπάινει μέσα με ρωτάει πως θα κάνουμε το 69. Από εκεί κατάλαβα ότι πάει και το 2ο το 50αρι. Ξεκινάμε, με ενθάρυνε στο 69 (ψεύτικα βέβαια) μέχρι που μου λέει έλα μέσα. Βάζει αλιφούλα , βάζει και τα δάχτυλα έτσι ώστε να γίνει πιο στενή η τριπούλα της και να επιταχύνει την εκσπερμάτωσή μου και αρχίζει να μου ζαλίζει τα αυτιά με τις γνωστές φράσεις: Σκλισε με, πάρε με, δειξε μου, μπίξε μου, έλα, φύγε κ.λ.π. Αφού βαρέθηκα να την ακούω, τελείωσα και εγώ ο καιμένος.

Το μόνο που μου άρεσε σε αυτό το Στούντιο είναι ο δυνατός κλιματισμός (δεν τον τσιγγουνεύονται) και τα μωρομάντηλα που είναι πολύ πρακτικά.

Αυτά. Προς γνώση και συμμόρφωση............ για τους υπολοίπους.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Διαβασα για τον φιλο με τα πενηνταρικα χαχα.
Τα κοριτσια  που αξιζουν σημερα ειναι.
Αλινα η γνωστη
Παολα η γνωστη
Αννα [πιπινου]
Ζλατα [της αρεσεςι η ποδολαγνεια καθεται πολυ]
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Διαβασα για τον φιλο με τα πενηνταρικα χαχα.
Τα κοριτσια  που αξιζουν σημερα ειναι.
Αλινα η γνωστη
Παολα η γνωστη
Αννα [πιπινου]
Ζλατα [της αρεσεςι η ποδολαγνεια καθεται πολυ]

Σάρα αλλά είναι στα 60 γιούρια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom