Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Όχι το Βριλησσού 57 είναι ακριβώς δίπλα και είναι ισόγειο.Το 55 είναι στον πρώτο όροφο.Οπότε η λεωφόρος Βριλησσού έχει τα εξής στούντιο:

Βριλησσού 12 (Studio 12)
www.bourdela.com/content/view/501/1/]Βριλησσού 36[/url]
www.bourdela.com/content/view/499/1/]Βριλησσού 46[/url]
Βριλησσού 55 (Studio 55)
www.bourdela.com/content/view/500/1/]Βριλησσού 57[/url]
www.bourdela.com/content/view/528/1/]Βριλησσού 60[/url]

Ότι είναι η οδός Φυλής,Λιοσίων,Κολωνού και η Ιάσωνος για τα μπουρδέλα είναι και η Βριλησσού για τα στούντιο  :rockon:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Αγαπητοί συνάδελφοι,ξέρετε τι γίνεται με τα παρακάτω μαγαζιά?Έχουν κλείσει και τα τρία?  Λεμπέση , Βούρβαχη 19  και Θησέως 365 ??????
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αγαπητοί συνάδελφοι,ξέρετε τι γίνεται με τα παρακάτω μαγαζιά?Έχουν κλείσει και τα τρία?  Λεμπέση , Βούρβαχη 19  και Θησέως 365 ??????
Στη λεμπεση παλια ειχα πετυχει τη barby φοβερο fetish μουνι.
Βουρβαχη ειναι ωραιο και ζεστο σπιτακι και τωρα ειναι υπο ανακαινιση.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Πάντως  όσες φορές πέρασα από Λεμπέση ήταν κλειστά.Ομοίως και με Θησέως
 

Επισκέπτης
        Λίνα η ορεξάτη
Λοιπόν.. Είχα ήδη κάνει μια βόλτα στα αδυσόπητα σπιτάκια της ηδονής πριν αποφασίσω να εισέλθω περιπου στις 12. Με την τσατσά δεν είπαμε πολλα πράγματα και απο οτι ειδα ηταν αξιοπρεπέστατη.Πλέρωσα και μπήκα στο δωμάτιο.Το κρέβατι γερό, υγρά μαντιλάκια για καθαριότητα και το δωμάτιο καθ'όλα καθαρό(αν και έλειπε μια καρέκλα για να εναποθέσω τα υπάρχοντα μου). Μπαινει το Λινάκι στο δωμάτιο(άγνωστης προέλευσης) με το βρακάκι τον στηθόδεσμο της και ένα πολύ όμορφο χαμόγελο.Με χαιρετάει και με αρκετή διάθεση κάθεται δίπλα μου και αρχίζουν τα χαιδολογήματα.Η πεολυχεία ήταν άκρως ικανοποιητική αλλά όχι κάτι τρομερό.Της βγάζω τα εσώρουχα και ξεκινάμε.Τοποθετούμαστε και αρχίζουμε το ιεραποστολικό που αν και δεν διήρκησε πολύ ήταν πολύ καλή εισαγωγή.Στη συνέχεια για την διευκόλυνση μου καθήσε απο πάνω μου και ανέλαβε καθήκοντα. Πολύ ενεργητικές περιστροφές, δείγμα της αφοσίωσης της στην εργασία της. Κάτα την πραγμάτωση της στάσης αυτής με κοίταζε στα μάτια και ο αισθησιασμός ήταν διάχυτος χωρίς ιδιαίτερα δείγματα προσποίησης.Ακολούθως, μετά απο δαπάνη αρκετού υδρώτα και αρκετής εντονης σωματικής προσπάθειας επικεντρωνόμαστε στην αγαπημένη μου στάση.Είχε φτάσει η ώρα να αντιμετωπίσω τον εντόνως προκλητικό οπίσθιο της άτακτης αυτής γυνής(και βέβαια απο την ορθή οδο).Το καθαρό και απαλό της δερματάκι ήταν ιδανικο για χάιδεμα.Μετά απο χρονικό διάστημα περίπου 6-8 λεπτών στη στάση αυτή τελείωσα.Η γυνή ομως αυτη παρέμεινε ωστε να στραγγίξουν όλα τα υγρα μου μεσά στο προστατευτικό πορνοκαπελάκι προσφέροντας ακόμα περισσότερη ικανοποίηση.Μετά την ολοκλήρωση της πορνοπράξης παρέμεινε περίπου 1,5 λεπτό στο δωμάτιο και είπαμε δυο πορνοκουβεντούλες.Το Λινάκι το συνιστώ ανεπιφύλακτα μιας και με ικανοποίησε τα μέγιστα.Σίγουρα θα ξαναεμπιστευθώ καποια φορα τις υπηρεσίες της. Συγχαρητάρια στο σπιτάκι και στην υπάλληλο.Χαιρετώ σας.
Η ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ ΚΑΤΑΤΈΘΗΚΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ STUDIO.
πολι καλι πορνοπεριγραφι τισ περιπετειασ σου σινεμπουρδελιαρι!!!!
βρισκεσε με καλο δρομο μικρε εκολαπτομενε χιστι!
τα πορνοσιγχαριτιρια μου παικταρα μου!!!!!!προβλεπεσε για δινατο χαρτι στον αγοραιο εροτα αν σινεχισεις ετσι!!!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Όχι το Βριλησσού 57 είναι ακριβώς δίπλα και είναι ισόγειο.Το 55 είναι στον πρώτο όροφο.Οπότε η λεωφόρος Βριλησσού έχει τα εξής στούντιο:

Βριλησσού 12 (Studio 12)
www.bourdela.com/content/view/501/1/]Βριλησσού 36[/url]
www.bourdela.com/content/view/499/1/]Βριλησσού 46[/url]
Βριλησσού 55 (Studio 55)
www.bourdela.com/content/view/500/1/]Βριλησσού 57[/url]
www.bourdela.com/content/view/528/1/]Βριλησσού 60[/url]

Ότι είναι η οδός Φυλής,Λιοσίων,Κολωνού και η Ιάσωνος για τα μπουρδέλα είναι και η Βριλησσού για τα στούντιο  :rockon:
Ναι αλλα να ειχε και διαφορετικες κοπελες. Γιατι προφανως το 55 ειναι του γνωστου ομιλου. Μα καλα δεν βαρεθηκανε να αλλαζουνε τα στουντιο σα τα πουκαμισα? Δεν τους φτανανε τα αλλα? Τουλαχιστον να ανοιγουν το στουντιο αλλα να φερνουν και καμια καινουρια. Δεν ειναι δυνατον να παιζουν οι ιδιες στο 57,στο 12 και στο 55. Ποιο το νοημα?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Πολύ σύντομα θα γίνει κι αυτό. ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.404
Πόντοι
41.447
Ναι αλλα να ειχε και διαφορετικες κοπελες. Γιατι προφανως το 55 ειναι του γνωστου ομιλου. Μα καλα δεν βαρεθηκανε να αλλαζουνε τα στουντιο σα τα πουκαμισα? Δεν τους φτανανε τα αλλα? Τουλαχιστον να ανοιγουν το στουντιο αλλα να φερνουν και καμια καινουρια. Δεν ειναι δυνατον να παιζουν οι ιδιες στο 57,στο 12 και στο 55. Ποιο το νοημα?
πες τα ρε μάν!
έχουν 10 στούντιο και 5 κοπέλες τις οποίες γυρίζουν γυρω γύρω στα στούντιο αυτά....
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Το στουντιο της Ιακχου 7Α το καταχωρησες?
Της Ιάκχου 7Α θα βγάλουμε φωτό απο ψηφιακή και όχι απο κινητό και τότε θα μπει στον κατάλογο άρχοντα μπουρδελιάρη.Τώρα για τα άλλα ισχύει ο κανόνας της αγοράς.Χτυπάμε την ποιότητα και όχι την ποσότητα.Και φυσικά η ποιότητα είναι αυτή που ξεχωρίζει.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Πιπίνου 118 Άννα ..... ξέρει κανείς να πεί τι ώρες δουλεύει???
Thnks
Δημήτρης
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
κλεμένες από ct είναι οι φωτό εκτός από της Μελινας που είναι original!!
Γαμάτο παρακμιακό μπουρδελοsite και γαμάτη και η Μελινάρα!!

σορρυ αλλα οι photo αυτες κατι μου θυμιζουν.... πανος-μπουρδελιαρις επιβεβαιωνετε???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom