Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
μηπως ξερει κανεις που δουλευει μια ρουμανα μελαχρινη που δουλευε στο καρεα30. Την ελεγαν μαρινα εκει...
πριν ποσο καιρο την ειχες δει???
νομιζω οτι την βρηκα την Κυριακη το πρωι,αν λεμε για την ιδια Μαρινα,παντως σημερα το πρωι δεν ειναι!
γενικα απο ενημερωση που εχω εκ των εσω, την προηγουμενη βδομαδα, που ειχαν περιοδο οι περισσοτερες μονιμες του μαγαζιου(και καποιες ειχαν τα ρεπο τους),εφεραν μερικες ρουμανες ρεζερβες για να καλυψουν το κενο.
αν λοιπον την Μαρινα που ζητας την ειδες τωρα κοντα (1-2 βδομαδες) ,τοτε λεμε την ιδια.
Δεν ξερω τις ωρες που δουλευει ακριβως για να στις πω γιατι απο σταθεροτητα σε αυτο το μαγαζι,ουτε καν :jerking: :jerking: :jerking:
δυστυχως πρεπει να πας ψαχνοντας,μεχρι να βρεις τι ωρες δουλευει,αν δουλευει!αλλα να σου πω δεν την εχω δει και πουθενα αλλου(σε αλλο μαγαζι)
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μετα απο επίσκεψη στην Τριγγέτα οπου βρηκα τη Νικολ (απο Ισμηνης, δουλευε πρωτη μερα στην Τριγγετα), μου ειπε οτι στην Ισμηνης εφεραν 3 καινουριες απο Τσεχια και Πολωνια.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
κανενα νεο απο την Βριλησσου εχει κανεις
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
για τον συναγωνιστή που ψάχνει η Μαρία η Ελληνίδα από Φωκαίας και μετέπειτα Βριλησσού 36 εθεάθη σήμερα πρωινή βάρδια στο Κασσάνδρας 3 στο Βοτανικό. Απέναντι στο Μεγάλου Αλεξάνδρου μια ελληνίδα πάλι Τατιάννα ξανθιά αλλά με χάλασε στο πρόσωπο. Ο ευγενέστατος τσάτσος πάντως υποσχόταν λαγούς με πετραχήλια. Στην Παρασίου ήταν πάλι η Ξένια ενώ στο Κεφαληνίας 75 η Μαριάννα, ωραίες μεν αλλά πολλά παράπονα έχουν συσσωρεύσει. Δευκαλίωνος η τσατσά είχε βγει στην είσοδο της πολυκατοικίας κι έτσι δεν προχώρησα. Δροσοπούλου 97 δεν μου άνοιξαν, γινόντουσαν εργασίες και οι σκάλες είχαν μπάζα. Έχω και νέο για τους μασαζιάρηδες αλλά το στέλνω στο ανάλογο τοπικ.
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες η Βαρβαρα απο φραντζη 47 τι λεει??? εχει κανεις καποια εμπειρια μαζι της?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
καλύτερα μην αποκτήσεις..  :grin:  :2funny:  :2funny:
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για τους συναγωνιστες που ψάχνουν τη Λολα(πετιτ) :rockon: απο πρωην..κεραμεικου 13α η Ρουμανα εθεάθη πισω απο Shisha στο πειραια σήμερα. :dancing:
Αξιζει πολυ... :rockon:
 

D7H7G

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
για τον συναγωνιστή που ψάχνει η Μαρία η Ελληνίδα από Φωκαίας και μετέπειτα Βριλησσού 36 εθεάθη σήμερα πρωινή βάρδια στο Κασσάνδρας 3 στο Βοτανικό
Πηγα και δεν ηταν εκει πηγα και σημερα που θα την βρω επιτελους την ψαχνω απο τοτε που εφυγε απο την φωκαιας  :( :headbang: :headbang: :(
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
.....εθεάθη πισω απο Shisha στο πειραια σήμερα. :dancing:
Αξιζει πολυ... :rockon:

[/quote]

οταν λες πισω απο Shisha που ακριβως εννοεις?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Με μια καταδρομική κίνηση επισκέφθηκα Δευκαλίωνος 63 5ος κουδούνι Θώδου Πατήσια στάση Αγ. Λουκά πίσω από τη φοιτητική εστία (ελπίζω πια να μη ρωτήσει κανείς που είναι η Δευκαλίωνος) και πέτυχψα κλασικά τις μπαζόλες Σόνια και Ελένη και... την Κάρλα. Η Κάρλα είναι 19 Μαίων με εφηβικό σωματάκι, πανέξυπνα μάτια και όμορφο πρόσωπο. Εν ολίγοις έσκασα 80 χάρτινα για A-level σε στάση ροντέο επίσης παίζει και owo και λεσβιακό με τις υπόλοιπες δυο άμα τις αντέχετε)
μια χαρά το μωρό γλυκύτατο και αντέχει σφυροκόπημα. Υποτίθεται ότι είναι από Ιταλία.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Προσοχή συναθλητές στη Δευκαλίωνος!
Πάντα check στα σεντόνια γιτί συνήθως είναι περιχυμένα και αν δε το πείς δεν τ'αλλάζουν  :cum:!!!!!
Πάμε τώρα σε ενημερώσεις:
Καρέα 30 απίστευτη κάβλα η Τζίνα (πρωί) σε στέλνει αδιάβαστο....
Εναλλάξ Ισμήνης-Σ144 new entry Μόνικα χυμώδες φρουτάκι για ξεζούμισμα (σλούρπ,σλούρπ)!
Σ144 new entry Νίκη (νομίζω) το μουνάκι τύπου τουριστριούλα Μυκόνου για SUPER PARADISE καταστάσεις!
Σ248 το μελαχροινάκι petite που συστήνεται για πολλές ντόπες..
Και φυσικά το άπαιχτο μωρό στο DETAILS στο πεζόδρομο Χαλανδρίου..μού'φυγε η ούγια!!!!!!

Άντε και καλές ψαριές μάγκες! :knockinb: :tooth:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον,εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))
 

Επισκέπτης
σιμερινι πορνοκαταθεσι στο  στουντιο τισ αχαρνον 106!
αφου ειχαμε βγει για scouting με τουσ σινεμπουρδελιαριδες skido,gomenios,gangstaxz,mpourdeliaris1984 ενα περασμα απο το στουντιο τισ αχαρνον αναστατοσε τισ σκοτεινες μου αισθισεις...αφου εκει πιτσιλιοταν ι πολονεζα καλονι αγνι!
χορις δευτερι σκεψι περασα στα ενδοτερα οπου και δεν το μετανιοσα για ακομι μια φορα...!
εχο ξανα γραψει για το εν λογο πορνιδιο σιναγονιστες μου...!
μια γλικουλικια ,παιχνιδιαρα και τσαχπινογαργαλιαρα σεξομιχανι! :rockon:
οι μαυρες μποτες δινουν ενα κιροσ καυλοσινισ στιν ατιθασι πορνι.!

οσο για τισ ιπιρεσιες τισ αν και εχο ξαναγραψει αξιζει να πορνοαναφερο με πιπερατες λεπτομερεισ τιν ερεθιστικι τισ περοιποιησι!
στινετε εξ αρχισ στα 4..ενο εγο ιμουν ορθοιοσ στο κρεβατι...αρχιζει να τριβει το κονταρι μου και αφου ειχα καυλοσει μου ντινει με το στοματακι τισ τιν ακρατιτι ψολι μου!και αρχιζει ενα παιχνιδιαρικο και τρελο τσιμπουκλοβερ ολα τα ευρο!
ι θεα τισ κολαρα τισ μιλαμε ιταν καταπλικτικι!
σαν ενασ τουριστασ να κοιταει και να καμαρονει τιν ακροπολι!τετιο πραγμα ρε παιδι μου!
τελοσπαντον....τιν αρχιζο σε κατι γλιψιματα στο λαιμουδακι και γενικα σε ολο τισ το κορμακι....ακομα και στα φλεγοντα σιμια επισισ....
μαλλον μπερδεψα τιν κλειτοριδα τισ με γλιφιτζουρι ι τσιχλοφουσκα!
χεχε!
τελευτεα στασι οπου και απεβαλα ολο το προτεινουχο ζομο μου 'ιεραποστολικι'!!!ε δεν αντεξα στιν γοιτεια τισ γλικιασ σειρανας!

μπουρδελιαριδες σινιστατε ανεπιφιλακτα!
εξερετικι ποιοτιτα πορνιδιου!σκετι καυλα! :)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ααααχχχχχ ασιγκρατιτε σινεμπουρδελιαρι .. ιπεκιπσεσ στιν ιδονι τις ατιθασισ αγνισ!! :grin: :rockon: :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Συναγωνιστες καλημερα!
Ενημερωνω για οσους ενδιαφερονται οτι χθες στην βραδινη βαρδια στο Καρεα 30 δουλευε η Τζινα  :rockon: :rockon: :rockon:
Λογικα λοιπον την γυρισαν βραδυ και θα ειναι και αποψε. Η βραδινη βαρδια ξεκινα στις 24:00
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom