Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λογικα χωρις να ειμαι σιγουρος καθως αυτα τα μαγαζια φερνουν μονο ρωσσιδες λογικα ρωσσιδα πρεπει να ειναι...

εμφανιση--->υψος κανονικο,μαλλια μελαχρινη βαμμενο οχι φυσικο,κοντο σχετικα,ματια πρασινα,φοβερο προσωπο ωραιο σωματακι αλλα αβυζο τελειως..φοραει ψηλοτακουνα τσοντοκατασταση...


κ το εγραψα κ στην κριτικη μου ειπε οτι δεν δουλευει ουτε αχαρνων 106 ουτε κεφαλληνιας αλλα θησεως 35 κ ηταν εκτακτη...


Οποιος δεν εχει παρει την Φαλαινα δεν εχει δει τιποτα. :uglystupid:
Ειναι σαν να μην εχεις παει στο λυκειο μετα το γυμνασιο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


επιβεβαιωνω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: Πλάκα μου κάνεις για την Ζάνα ?  :huh: Αυτή είναι 55 με 60 ετών,με ξανθιά περούκα,χρυσά δόντια και υπέρβαρη.Νομίζεις ότι ήταν προπονήτρια του Λιουμπλίκωφ (Ολυμπιονίκης της Σοβιετικής Ρωσίας της άρσης βαρών  :2funny:).Ειλικρινά δεν σε πιστεύω γιατί ξέρω τα γούστα σου στα κορίτσια των στούντιο και στα city tours και συμπίπτουν με τα δικά μου.Σίγουρα μου κάνεις πλάκα με την Ζάνα  :tooth: :tooth:
Οπως ξερεις δεν λεω μαλακιες οταν γραφω εδω.
Η Ζανα ειναι εμπειρια ζωης την οποια εαν δεν δοκιμασεις ειναι σαν να σπουδαζες χρονια χωρις να παρεις το πτυχιο σου. :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η Ζανα ειναι εμπειρια ζωης την οποια εαν δεν δοκιμασεις ειναι σαν να σπουδαζες χρονια χωρις να παρεις το πτυχιο σου. :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Προτιμώ προσωπικά να μην έχω τέτοιες 'εμπειρίες'  :grin:  Και φυσικά προτιμώ να είμαι 'αιώνιος φοιτητής'  :rockon: :rockon:
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας..μηπως ξερει κανεις ποιες κοπελες ειναι τωρα φρατζη 47,καρεα 30?/
 

Επισκέπτης
γεια σας..μηπως ξερει κανεις ποιες κοπελες ειναι τωρα φρατζη 47,καρεα 30?/

Στη Φραντζή μπορείς να δεις το πρόγραμμα στο διαφημιστικό.Στου Καρέα 30 μέχρι τις 9.00 μ.μ είναι η Μελίνα η Βουλγάρα και μετά η Τσέχα η Λούσι.Αντε και καλό βόλι!

 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Εθνικότητα μήπως ξέρεις απο Αγνή που δουλεύει στο Αχαρνών 106? Για κάνε και μια ολική περιγραφή (μαλλιά,ύψος κλπ) για όλους τους φίλους. :rockon:
Η Αγνη ή αλλιως Αγνιεσκα ειναι Πολωνεζα. Ειναι μελαχρινη γυρω στο 1.65 κοντα μαυρα μαλλια σχετικα και εχει κωλαρα. Την εχω πιτσιλισει ειναι εγγυηση.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Η Αγνη ή αλλιως Αγνιεσκα ειναι Πολωνεζα. Ειναι μελαχρινη γυρω στο 1.65 κοντα μαυρα μαλλια σχετικα και εχει κωλαρα. Την εχω πιτσιλισει ειναι εγγυηση.
εγώ την είχα δοκιμάσει στο αχαρνών 106
δύο φορές πριν από αρκετούς μήνες βέβαια και μου είχε
φανεί εντελώς αδιάφορη!..
σήμερα μες στη ζέστη
και τη ραθυμία του μεσημεριού και γυρίζοντας με
το σκαουτοάμαξο μου από μια δουλειά
σταμάτησα φρανζή και μπήκα καρολίνα!!  :P  :boobies: 
μιλάμε η γυναίκα εκτός από χαρούμενο
προσωπάκι είναι πληθωρική
και στα γούστα μου, και έχει πολύ πλάκα και καλό χιούμορ.  :rockon:
καλή στο δωμάτιο και 'ανεβαστική' χωρίς κολλήματα..
τη συνιστώ και αναθεωρώ παλιότερη
κριτική μου που αφορούσε επίσκεψη σάββατο βράδυ
με αρκετή κίνηση... 
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Η Αγνη ή αλλιως Αγνιεσκα ειναι Πολωνεζα. Ειναι μελαχρινη γυρω στο 1.65 κοντα μαυρα μαλλια σχετικα και εχει κωλαρα. Την εχω πιτσιλισει ειναι εγγυηση.
Όντως φιλε,εγγυηση ειναι.Πολυ καβλα η κοπελα!!
Εχω μια διαφωνια με τον φιλο μουνιλα ομως.Φιλε μπουρδελιαρη1984 ή οποιος αλλος,ας πει τι χρωμα ειναι τα ματια της....Γιατι εγω πιστευα/πιστευω,μπλεε
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
το προσέξαμε μποςς  :o  :grin:
ωραίο είναι!..  :rockon:
άντε επιτέλους εγώ τους τα έλεγα μήνες
τώρα ότι πρέπει να φτιάξουν κάτι..  :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
κορυφαία η ατάκα για ζάνα!..
:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Επίσκεψη 2/5 μεσημεράκι στο Συγγρού 144 για ΜΑΝΤΥ μετά απο τηλ. και επηρεασμένος απο ποστ συναδελφου για προσθετικη.
Παρκάρισμα εύκολο, μαγαζί άδειο λόγω τριημέρου μάλλον.
Στο ψητό : ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ η κοπέλα είναι άψογη, λεπτομέρειες στις κριτικές.
Τολμώ να πω "στοματικό και γλύψιμο μπαλλάκια ΙΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ και απο Ιζαμπέλλα"
 
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
επιτελους δωσανε στη κωνσταντινα(βριλησσου 12) και ενα ρεπο !!!!!!!ελεος ρε παιδια!
 

Επισκέπτης
Η Αγνη ή αλλιως Αγνιεσκα ειναι Πολωνεζα. Ειναι μελαχρινη γυρω στο 1.65 κοντα μαυρα μαλλια σχετικα και εχει κωλαρα. Την εχω πιτσιλισει ειναι εγγυηση.
σιμφονο και επαυξανο με τον σινεμπουρδελιαρι !
το πορνιδιο σπαει καθε κατεστιμενο καυλας!!!ειναι φοτια!!!!
 

D7H7G

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανενας φιλος ποια μερα θα βρω την μαρια απο φωκαιας στο στουντιο στην αθανασιας 3 επειδη στο τηλεφωνω βγαινει τηλεφωνητης  >:(
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Το στουντιο στην Βουρβαχη θα ειναι κλειστο για ενα μηνα λογω ανακαινισης.
Το Σαββατο πετυχα το γιαγιονι την Λανα :new_shocked:.  Μονο για σκληροπυρηνικους  :P
 

adramagor

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
μηπως ξερει κανεις που δουλευει μια ρουμανα μελαχρινη που δουλευε στο καρεα30. Την ελεγαν μαρινα εκει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom