Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Αυτή η Αλέξια από Η.Ηλιου είναι το γνωστό παλτό παντώς καιρού Βικτώρια; Ή μήπως η γνωστή Ε.Μπάρακ; Ψάχνω απεγνωσμένα να βρω κάποια που δεν έχω ξαναπάρει ρε πούστη μου.
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Αυτή η Αλέξια από Η.Ηλιου είναι το γνωστό παλτό παντώς καιρού Βικτώρια; Ή μήπως η γνωστή Ε.Μπάρακ; Ψάχνω απεγνωσμένα να βρω κάποια που δεν έχω ξαναπάρει ρε πούστη μου.
Η Μπαρακ είναι
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
178
Like
321
Πόντοι
21
ρε μαγκες η κοπελα δινει κωλο ή το "φουλ προγραμμα" γραφεται για τα ματια του κοσμου (δεν γραφει ξεκαθαρα πρωκτικο παντως)

1690662917000.png



1690662889147.png


επειδη μαλλον δεν υπαρχει καμια επισημη κριτικη (η μονη ντιανα που βρισκω ειναι προ δεκαετιας),
την εχει παρει καποιος προσφατα να μου κελαηδησει την γενικοτερη εμπειρια του περιληπτικα;
θενκς
Ωραίο πατούρι πάντως...
 

strokes

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Έχετε γνώμη για την Κέιτυ από Κασσάνδρας 6 την έχει δει κανείς;;;
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
726
Κριτικές
24
Like
4.778
Πόντοι
2.836
Τα στούντιο πάνε από το κακό στο χειρότερο ρε παιδια!
τι πράγμα είναι αυτό?
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
680
Κριτικές
59
Like
2.992
Πόντοι
2.666
Προσυπογραφω οτι ακριβως εγραψες φιλε μπλειντ , κλεβει στις στασεις , δαχτυλο γιοκ, πιπα με δοντι κ ξεπετα ειναι η περιγραφη που χα δωσει σε ποστ πριν 1,5 χρονο .
Σχετικα με τη στενοτητα που ανεφερες ειναι το μονο θετικο που βρηκα κ γω , τοτε ειχε και απαρχη μπακας η ''πορνοσταρ''

Tο ποστ μου


Πιτσιρικακια νιανιαρα κ τα δυο , στις πρωτες μερες δοκιμασα τη Λουσια 1η φορα κ αλλη μια προσφατα σε μεγαλο προγραμμα .

Σε σωμα η Ποουλινα ειναι πιο μινιον απο τις φωτο , σαμιαμιδι τελειως με πολυ μικροσκοπικο κωλαρακι ( καμια σχεση με φωτο ο κωλος ), ανυπαρκτο στηθος , κοντουλα αλλα γλυκο προσωπο ( πηγαινα να τις φαω μαζι αλλα μονο η μια πηρε pass ) , η Λουσια ειναι πιο τσουπωτη απο τις φωτο σε κοιλια κ κορμο αλλα εχει θεικες αφρατες φυσικες βυζαρες , αγυμναστο σκαρι προς πλαδαρο αλλα λογω ηλικιας το σωνει , προσωπο πολυ ομορφο οτι βλεπεις , βαμμενη φουλ , φλατ κωλαρακι οχι πεταχτο , στα 4 τεντωνει ωραια , βυζι 5αρι φυσικο , αν εισαι βυζοφαν σε τσιγκλαει για εναν κρυο .

Στο δωματιο οχι φολα η Λουσια αλλα αγουρη για τη λεζαντα μπαινεις ειδικα οι βυζοφαν ,γελαστη κ μαγκωμενη , μηδεν παιχνιδι αλλα αφηνεται και ειναι δεκτικη σε σχεση με πρωτοεισερχομενες του συναφιου της , δε μ βγαλε μωρομαντηλα , πιπα οριακα περναει το πασο , χουφτωματα δεχεται παντου κ στο γλειψιμο ειναι πεντακαθαρη , πασπατεμα-πιπιλισμα βυζους δε χορταινα με τις μπομπες , στασεις 3 οπου δεν εκλεψε αν και δε τη πηγα τερμα στο κιβωτιο ( πηγε να καμπυλωσει λεκανη στα 4 αλλα την ανασηκωσα ) , δεν εριξα κωλοσκαμπιλα , κανει καλο reverse cow το καριολακι , στα 4 εδωσα παραπανω για το φωτο φινις , περιμενε να στραγγιξω κ δεν εθεσε θεμα χρονου , τζελ οριακο, υποτακτικα-παθητικα τον εφαγε , για ενα θερινο αρμεγμα ητοι εναν κρυο ενεκα βυζων ειναι οκ , δεν αφηνει τελειωμα σωμα ουτε φιλια , επισης για τους μορτηδες δε δεχεται με εξτρα cim ( μεχρι 50 εριξα στο τραπεζι κ πηρα τα αρχιδια μ )

Τη Ποουλινα δε τη πηρα , δε μ αρεσε το σκαρι αλλα πηρα τη Σαρα τη καινουργια Βενεζουελανα απο vip , σοκολατι κορμι κ ωραια κωλαρα με πλαστικ βυζους ( καλη δουλεια, ευκαμπτα μπαλονια , το πρασινο μπικινι φοραει οπως στις φωτο στο σαλονι btw ), αγαρμπη πιπα και ιεραποστολικο δε με αφηνε ουτε το μισο καβλι να χωσω μεσα σπρωχνοντας με συνεχως οποτε αλλαξαμε σταση αναγκαστικα κ πηγαμε στα 4 ( αυτο ηθελε απο την αρχη ) , τη γαμαγα στα 4 αφου τη κεντραρα γτ εγερνε σα το πυργο της πιζας κ κουνιοταν ταυτοχρονα με τη δικη μ κινηση της λεκανης ωστε να επισπευσω, τη σταματαγα αλλα ξανα μανα τα ιδια , ατοφιο φολομενου και οχι 18 καρατιων απο μενα, λιγα αγγλικα ξερει αυτη ενω η Λουσια καθολου. Θα μεινουν και οι 2 μεχρι 10 αυγουστου, η Λουσια θα επανελθει Ελλαδα κατα το Οκτωβρη γτ της αρεσει εδω , Μαδριτη μενει

Η μεγαλυτερη φολα τελευταιως την εφαγα απο τη τιφανυ στο 418 λεωφ.αθηνων , γλωσσοκοπανα μιλαγε συνεχως ισπανικα χωρις να καταλαβαινω τι λεει κ γελαγε συναμα ( σαικο τερμα ) , κλεψιμο στις στασεις, μη το ενα μη το αλλο , πηγε να μου καθαρισει το βλημα το γυμνο πουτσοκεφαλο με αντισηπτικο με το καλημερα, πλαστικ φουλ κορμι 35αρα με κωλο αεροδρομιο προς τα πισω κ μπαλονια βυζους, μ βαλε τζελ πριν προλαβω να της πω καν για πιπα κ πανω που πηγα να στραγγιξω, τραβηχτηκε . Δυστυχως της αρεσει η ελλαδα κ θα επανελθει κ αυτη , τεφαρικι απ τα λιγα , ειπα στη τσατσα να μου τη κρατησει για νυφη αν χωρισω

Τιμιο πορνιδιο που χα στανταρακι για ενα quick break κ ειχα τιμησει αρκετα ηταν η Ερη απο γερμανους , πρεπει να εχει μπει στα πιτ μαζι με τη φιλη της τη Καρλα για ενα διαστημα , φαπιδια στη κωλαρα , γαμησι δυνατο με βαθια πουτσομπασιματα που το αντεχε οσο λιγες , αν αργουσες εβγαζε κατι ξεπετοβογγητα να επισπευσεις ( δε το χει για μεγαλα προγραμματα ) αλλα για αδειασμα χωρις φιοριτουρες ηταν ταμαμ , αφηνε παντα τελειωμα σωμα φρι . Η Καρλα πιο ωραιο μουνι σιγουρα αλλα βαραγε μυγες κ την εβρισκες παντα διαθεσιμη ( ειχε κοφτες, εχω αφησει κριτικη ) , η Ερη ειχε φτιαξει κοινο κ ειχε κ μεγαλα προγραμματα, θα μεναν για 1 χρονο μ χε πει η Καρλα οταν την ειχα παρει οποτε μαλλον διακοπες για φορτιση ειναι both




Ενα 10 με 15% απο βιζιτες εμφανισιακα ειναι οκ , οι υπολοιπες απο καραμπαζα μεχρι αδιαφορες τουλαχιστον , ακριβοπληρωμενο τζανκ φουντ σε τιμη γκουρμε , τις μισες τις πηδαω με κλειστα φωτα στο ξενοδοχειο , εννοειται καλυτερα στο χοτελ με ανεση χρονου , σε αυτο μαζι σου αν και πολλες φορες θες εναν στα γρηγορα χωρις ετοιμασιες,αναμονες κ πολλα πολλα , ειδικα αν γυριζεις κουρασμενος απο δουλειες





Τι σχεση εχεις ρε με το queens , αριστοκρατια ειναι εκει το λεει το ονομα , στεμματα εχει το σημα , μαρμαρα μεσα , μπογιες μυρωδατες , ντεκορ νεοκλασσικο λορδικου τυπου , βασιλικα πραματα , δεν ειναι για λινατσες , θελει ανφας κ σαβουαρ βιβρ αναλογο .
Κανα Κηφισο κ καμια κασσανδρα που υδραυλικο μονο ως πελατη εχουν δει οι ντουζιερες κ πολυ σ ειναι , μου θες κ μεγαλο κρεβατι να απλωθεις , μηπως κ κανα καφε βιενουα να σου σερβιρουμε που λεγε ο Μουστακας μεχρι να πηδηξεις , παλιομπετουγια λαμογισια
Απ αυτες εχω περασει με Ερι και Λουσια..μετρια-χλιαρα πραγματα κι οι δυο..Η Λουσια στο σωμα χανει αρκετα...χαλαρη πομυ με κιλακια..εκτος κι αν αρεσουν σε καποιον τετοια στυλ...απο περιποιηση χλιαρες κι οι δυο...και που της πηρα...το ειχα ξεχασει τελειως...
 

astronaut80

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
726
Κριτικές
24
Like
4.778
Πόντοι
2.836
Απ αυτες εχω περασει με Ερι και Λουσια..μετρια-χλιαρα πραγματα κι οι δυο..Η Λουσια στο σωμα χανει αρκετα...χαλαρη πομυ με κιλακια..εκτος κι αν αρεσουν σε καποιον τετοια στυλ...απο περιποιηση χλιαρες κι οι δυο...και που της πηρα...το ειχα ξεχασει τελειως...
Μια Αφροδίτη που δουλεύει στα κηφισου πρωινή βάρδια πάντα,ξέρει κανείς τιποτα?
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
680
Κριτικές
59
Like
2.992
Πόντοι
2.666
Μια Αφροδίτη που δουλεύει στα κηφισου πρωινή βάρδια πάντα,ξέρει κανείς τιποτα?
Ηξερα μια παλια Αφροδιτη ελληνιδα που δουλευε πριν χρονια στα Κηφ 30...αλλα μαλλον αυτη ειναι αλλη
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Ηξερα μια παλια Αφροδιτη ελληνιδα που δουλευε πριν χρονια στα Κηφ 30...αλλα μαλλον αυτη ειναι αλλη
Τι μου θύμησες ρε φίλε. Πολύ ωραία τύπισσα ήταν. Δούλευε και Πειραιώς 193 αν θυμάμαι καλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Πέρασμα τη Κυριακή με Μπάρακ με τρομερές κάβλες, γιαυτό και πέρασα. Η τύπισα τα κάνει όλα, ειδικά αν σε γουστάρει οπότε θέλει και λίγο προσοχή, αλλά χάνει πολύ στο θέμα της εξωτερικής εμφάνισης. Οπότε χτεσινοβραδινό πέρασμα με Λίλλυ, αν και μετά τη δουλειά και κουρασμένος, με την ελπίδα να ρεφάρω (τελείωσα σχεδόν αμέσως τη Κυριακή), αλλά και να αντέξω λίγο παραπάνω, αφού είχα αδειάσει τελείως και το διάστημα των 2 ημερών είναι ίσως για μένα η χρυσή τομή, το σημείο στο οποίο έχω αρχίσει και έχω πάλι όρεξη και κρατιέμαι και λίγο παραπάνω. Οπότε τη πήδηξα όσο καλύτερα μπορούσα, το 100αρι (γι’αυτές τις 2 μέρες) έπιασε τόπο, αν και η τελευταία δεν θέλει πολλά πολλά και προσπαθεί με ένα σωρό τεχνάσματα και πουτανιές να σε κάνει να τελειώσεις.
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Πέρασμα τη Κυριακή με Μπάρακ με τρομερές κάβλες, γιαυτό και πέρασα. Η τύπισα τα κάνει όλα, ειδικά αν σε γουστάρει οπότε θέλει και λίγο προσοχή, αλλά χάνει πολύ στο θέμα της εξωτερικής εμφάνισης. Οπότε χτεσινοβραδινό πέρασμα με Λίλλυ, αν και μετά τη δουλειά και κουρασμένος, με την ελπίδα να ρεφάρω (τελείωσα σχεδόν αμέσως τη Κυριακή), αλλά και να αντέξω λίγο παραπάνω, αφού είχα αδειάσει τελείως και το διάστημα των 2 ημερών είναι ίσως για μένα η χρυσή τομή, το σημείο στο οποίο έχω αρχίσει και έχω πάλι όρεξη και κρατιέμαι και λίγο παραπάνω. Οπότε τη πήδηξα όσο καλύτερα μπορούσα, το 100αρι (γι’αυτές τις 2 μέρες) έπιασε τόπο, αν και η τελευταία δεν θέλει πολλά πολλά και προσπαθεί με ένα σωρό τεχνάσματα και πουτανιές να σε κάνει να τελειώσεις.
Με ποιά λιλλυ πέρασες; Ρωτάω γτ υπάρχουν αρκετές
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Εντάξει Λίλλη σταθερή αξία τι να λέμε!! Κάποια στιγμή πρέπει να την πάρω σε μεγαλύτερο πρόγραμμα αλλά είμαι στενά οικονομικά αυτή τη περίοδο
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Εντάξει Λίλλη σταθερή αξία τι να λέμε!! Κάποια στιγμή πρέπει να την πάρω σε μεγαλύτερο πρόγραμμα αλλά είμαι στενά οικονομικά αυτή τη περίοδο
Σταθερή αξία όμως έλλειψη άλλων αξιόλογων σοβαρών επιλογών. Όπως έχω γράψει χαρακτηριστικά παλαιότερα, το μισό TT, εγώ της το έχω πάρει. Δε θα χάλαγε ο κόσμος να κάτσει μια φορά λίγο παραπάνω, να αλλάξουμε 2 στάσεις, να το ευχαριστηθώ. Αλλά τόσα χρόνια στην Ελλάδα, έχει αποκτήσει τη νοοτροπία δημοσίου υπαλλήλου, δε καταλαβαίνει ότι για να πάρουμε το γαμημένο 50άρικο, φτύνουμε αίμα στη κυριολεξία. Τεσπα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Noizy

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Σταθερή αξία όμως έλλειψη άλλων αξιόλογων σοβαρών επιλογών. Όπως έχω γράψει χαρακτηριστικά παλαιότερα, το μισό TT, εγώ της το έχω πάρει. Δε θα χάλαγε ο κόσμος να κάτσει μια φορά λίγο παραπάνω, να αλλάξουμε 2 στάσεις, να το ευχαριστηθώ. Αλλά τόσα χρόνια στην Ελλάδα, έχει αποκτήσει τη νοοτροπία δημοσίου υπαλλήλου, δε καταλαβαίνει ότι για να πάρουμε το γαμημένο 50άρικο, φτύνουμε αίμα στη κυριολεξία. Τεσπα..
Εσύ έχεις ΤΤ; αυτή γιατί να πάρει δηλαδή.
Ξέρω, φταίει η πατριαρχια .
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
19
Like
9.735
Πόντοι
9.095
Σταθερή αξία όμως έλλειψη άλλων αξιόλογων σοβαρών επιλογών. Όπως έχω γράψει χαρακτηριστικά παλαιότερα, το μισό TT, εγώ της το έχω πάρει. Δε θα χάλαγε ο κόσμος να κάτσει μια φορά λίγο παραπάνω, να αλλάξουμε 2 στάσεις, να το ευχαριστηθώ. Αλλά τόσα χρόνια στην Ελλάδα, έχει αποκτήσει τη νοοτροπία δημοσίου υπαλλήλου, δε καταλαβαίνει ότι για να πάρουμε το γαμημένο 50άρικο, φτύνουμε αίμα στη κυριολεξία. Τεσπα..
Ετοιμάσου παλι τοτε διότι θέλει να το αλλάξει… :*
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Εσύ έχεις ΤΤ; αυτή γιατί να πάρει δηλαδή.
Ξέρω, φταίει η πατριαρχια .
Φταίει το ότι ζούμε σε μια κοινωνία που ο κόσμος δε κάνει πλέον σχέσεις, οπότε αναγκαζόμαστε και πάμε και τα σκάμε σα μαλάκες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom