Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
15.677
Πόντοι
3.246
Πάντως σήμερα που πέρασα δεν ήταν, παρόλο που η σελίδα του Studio την είχε 18:00-01:00.

Πάντως η Ρίτα (Ελληνίδα κατά την υπηρεσία) δεν ήταν άσχημη, ίδιο στυλάκι με την Nadia στο πιο ξανθό και με λιγότερα τατού.
Πωω φαντασου να κανεις τοση αποσταση για καποια και μην ειναι εκει παρολο που την εχουν στο προγραμμα, γαμησετα
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Πέρασα κι εγώ από Τατοϊου για τη Νάντια, φυσικά δεν ήταν εκεί. Θα είναι άραγε η Νάντια το νέο φάντασμα των studio ?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
Ένας εδώ στο bou είχε πει τις Λατίνες μαυρομούνες. Μου έκατσε άσχημα αυτό...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Ένας εδώ στο bou είχε πει τις Λατίνες μαυρομούνες. Μου έκατσε άσχημα αυτό...
οι μελαμψές έχουν σκούρα εσωτερικά χείλη κατά κανόνα. Όχι βέβαια ότι αυτό είναι υποτιμητικό.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.
Απίστευτο! Τελικά δε πάμε καθόλου καλά. Αν είναι δυνατόν!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.
μα καλά, έχουν αντίληψη της πραγματικότητας οι άνθρωποι; Τρία κατοστάρικα για να κάνεις τρίο με δυο πενηντάρες - όσο καλές κι αν είναι στο παιχνίδι - και με μισθούς Ελλάδας 2024;

Άσε που το μαγαζί αυτό πρόσφατα τσίμπησε και τις τιμές στα έξτρα, όπως γράφω στην κριτική μου Το παλμαρέ πληρώνεται | Κριτική με βαθμολογία 5.4 από το μέλος Johnstef

Δεν το καταλαβαίνουν ότι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ θα αναγκαστούμε να αραιώσουμε τις επισκέψεις;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.
δεν τα μοιράζεις σε τίποτα ζητιάνους αντί να τα δώσεις στα ναυάγια;
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.819
Πόντοι
5.435
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.

Απίστευτο! Τελικά δε πάμε καθόλου καλά. Αν είναι δυνατόν!

μα καλά, έχουν αντίληψη της πραγματικότητας οι άνθρωποι; Τρία κατοστάρικα για να κάνεις τρίο με δυο πενηντάρες - όσο καλές κι αν είναι στο παιχνίδι - και με μισθούς Ελλάδας 2024;

Άσε που το μαγαζί αυτό πρόσφατα τσίμπησε και τις τιμές στα έξτρα, όπως γράφω στην κριτική μου Το παλμαρέ πληρώνεται | Κριτική με βαθμολογία 5.4 από το μέλος Johnstef

Δεν το καταλαβαίνουν ότι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ θα αναγκαστούμε να αραιώσουμε τις επισκέψεις;

δεν τα μοιράζεις σε τίποτα ζητιάνους αντί να τα δώσεις στα ναυάγια;

150 στην Νάντια που είναι 60 χρονών και άλλα 150 στην Μαντόνα που ότι πλαστικό υπάρχει το έχει πάνω της. Χείλια βυζιά κώλο. Δεν έχει και τίποτα δικό της, όλα πρόσθετα είναι. Η Νάντια κάποτε έπαιρνε 50 για μία ώρα και βάλε, και με κώλο στο μενού, αρκεί να είχες μια μπουκάλα ουίσκι δίπλα και την έκανες ότι ήθελες και τώρα ζητάνε 150 τάχα για να γλύψει η μία την άλλη. Τελικά τα μεγαλύτερα ναυάγια είναι οι παλαίμαχες πουτάνες που τόσα χρόνια δεν έχουν καταφέρει να βάλουν 5 φράγκα στην άκρη και στα 60 τους ζητάνε ότι τους κατέβει.
 

ironjz

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Αρχές Αυγούστου θα κατέβω Αθήνα. Παίζει πουθενά κάποια καλή Κινέζα - Γιαπωνέζα ;
Ευχαριστώ.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
24
Like
3.793
Πόντοι
2.846
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.
Ρε τις θείες που ξύπνησαν και μου θέλουν και 150 η μία για παρτουζα , ρε τι ακούμε πρωινιατικα με τα ζώα , δεν πάνε καλά τα ζώα μάλλον τους έχει πειράξει το υαλουρονικο τον εγκέφαλο δεν εξηγείτε αλλιώς .....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.036
Κριτικές
123
Like
50.778
Πόντοι
21.661
Τελικά τα μεγαλύτερα ναυάγια είναι οι παλαίμαχες πουτάνες που τόσα χρόνια δεν έχουν καταφέρει να βάλουν 5 φράγκα στην άκρη και στα 60 τους ζητάνε ότι τους κατέβει.
γιατι αυτοι που τα δινουν, στα ναυαγια οπως λες, τι ειναι ?
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
150 στην Νάντια που είναι 60 χρονών και άλλα 150 στην Μαντόνα που ότι πλαστικό υπάρχει το έχει πάνω της. Χείλια βυζιά κώλο. Δεν έχει και τίποτα δικό της, όλα πρόσθετα είναι. Η Νάντια κάποτε έπαιρνε 50 για μία ώρα και βάλε, και με κώλο στο μενού, αρκεί να είχες μια μπουκάλα ουίσκι δίπλα και την έκανες ότι ήθελες και τώρα ζητάνε 150 τάχα για να γλύψει η μία την άλλη. Τελικά τα μεγαλύτερα ναυάγια είναι οι παλαίμαχες πουτάνες που τόσα χρόνια δεν έχουν καταφέρει να βάλουν 5 φράγκα στην άκρη και στα 60 τους ζητάνε ότι τους κατέβει.
Μπουκάλα ουίσκι κλαίω!! Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι εν έτη 2024, ασχολούμαστε ακόμα μαζί τους. Και να φανταστείτε ότι το Κ 132 σε γενικές γραμμές, ακολουθούσε μια αρκετά φιλική τιμολογιακή πολιτική. Ίσως η τσα2 έκοψε το παλικάρι για πλούσιο, τι να πω..
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
Καλησπέρα. Αρχές Αυγούστου θα κατέβω Αθήνα. Παίζει πουθενά κάποια καλή Κινέζα - Γιαπωνέζα ;
Ευχαριστώ.
δεν παίζει
παίζουν όμως γιουβαρλάκια σε συσκευασία κομοδίνου από τη μακρινή Βενεζουέλα
κλείνεις τα μάτια και ονειρεύεσαι ότι είσαι ο Κόρτο Μαλτέζε σε μπορντέλο στην Ινδοκίνα
 

putanium

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2023
Μηνύματα
17
Like
35
Πόντοι
0
Υπηρεσία ήταν μια ξανθιά ψηλή σχετικά νέα τσατσά;
Πολλές τιμές εκεί πέρα κ ξενέρωσα πολύ με το άκουσμα του λάστιχου στο κλαρίνο. Μου έμεινε το δύο μπάλακια σε μια ώρα 150€
Ήταν δύο μωρά φοβερά όμως ονόματα δεν θυμάμαι γαμωτο.
Μάλλον για την ίδια λέμε!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Και να φανταστείτε ότι το Κ 132 σε γενικές γραμμές, ακολουθούσε μια αρκετά φιλική τιμολογιακή πολιτική.
όπως έγραψα και πιο πάνω, ο τιμοκατάλογος έχει αλλάξει - προς το χειρότερο φυσικά. Δες την κριτική μου αν θέλεις.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
είπα να ζησω φαντασιωση συνταξιουχου γιατι είχα διαβασει παλιά για τρελο παρτουζόνι Ναντιας-Μαντονας στο Κ132. Μολις ρώτησα για το φουλ προγραμμα με λεσβιακά και άκουσα 150+150, σαν να εσβησε η επιθυμια μου. Να ηταν νεες και σφιχτες να το ευχαριστηθώ το 300αρι, τωρα να βλεπω τις παλαιμαχες να γλειφονται, δε μου εδινε κατι.
Πέσανε χοντρά κεσάτια, κάτσε σου λεέι μήπως πετύχουμε κανένα χοντρό κορόιδο να του τα πάρουμε, μήπως και βάλουμε στο στόμα μας κάτι. Πάντως για τέτοια υπάρχουν και call girls 20-30 χρόνια νεότερα. Σκληρή η ζωή, σκληρός και ο ανταγωνισμός.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
679
Κριτικές
59
Like
2.992
Πόντοι
2.666
Πέσανε χοντρά κεσάτια, κάτσε σου λεέι μήπως πετύχουμε κανένα χοντρό κορόιδο να του τα πάρουμε, μήπως και βάλουμε στο στόμα μας κάτι. Πάντως για τέτοια υπάρχουν και call girls 20-30 χρόνια νεότερα. Σκληρή η ζωή, σκληρός και ο ανταγωνισμός.
300 σε...οικο? Και με γυναικες..ε..καραβανες ετων..? Να ταν ενα 50αρι με τη καθεμια..οκ..αντε να πουμε τα δωσες..να ταν εστω τιποτα σουπερ γκομενες απο κανα στριπ..αντε να πεις τα σκασες να το ζησεις...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom