Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αυτό το ότι δεν διαβάζει κανένας το site δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.Και μόνο του ότι ήταν γεμάτα τα δωμάτια και ήταν τίγκα στον κόσμο σημαίνει ότι διαβάζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ το site και μια πληροφορία την διαβάζουν εκατοντάδες χιλιάδες.Το θέμα είναι ότι απλώς δεν γράφουν οι περισσότεροι γιατί περιμένουν έτοιμη μασημένη τροφή.

Πρίν περίπου 2 μήνες ήμουν σε στούντιο στο κέντρο, βγαίνει η κοπέλα, λέει η τσατσά το ποίημα, σηκώνομαι να φύγω και ακούω από μια παρέα 3 ατόμων στο σαλόνι, "Όνομα συγκράτησε κανείς για να δούμε τι γράφουν οι ΜΑΛΑΚΕΣ στο bourdela?"...
Αυτά....
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αχ Ιζαμπελλα..........
και η Αλινα η καστανη λευκορωσιδα φοβερη μετριας ομορφιας αλλα φοβερη στο κρεβατι...αλλα κολπα
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
την ιζαμπελα δεν την ειχα δοκιμασει ποτε,αλλα για να το λες εσυ ετσι θα ειναι.
στις αλλες συμφωνουμε με εμενα να εχω αδυναμια στη κουκλιτσα σαμπρινα.

να προσθεσω στις εκπληκτικες αυτες κοπελες και την τσεχα Σαρα που εδω και χρονια γαμιεται σταθερα με τρελα.

χαιρετισμους στην παρεα απο καπου μακρια
Τις 4 best της έγραψα και πρόσθεσες και την 5η  :rockon: Χαιρετισμούς και απο εμάς και καλή δύναμη Κοκό  :headbang2:

Δικιο δεν εχω ρε μαγκες?
Απόλυτο  ;)

Πρίν περίπου 2 μήνες ήμουν σε στούντιο στο κέντρο, βγαίνει η κοπέλα, λέει η τσατσά το ποίημα, σηκώνομαι να φύγω και ακούω από μια παρέα 3 ατόμων στο σαλόνι, "Όνομα συγκράτησε κανείς για να δούμε τι γράφουν οι ΜΑΛΑΚΕΣ στο bourdela?"...
Αυτά....
Αυτό το σκηνικό το έχουμε πετύχει και σε ρδέλα και σε στούντιο και σε στρίπ.Είπαμε είμαστε κορυφή στο 'είδος' μας  :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Αυτή η Ινέτ που αναφέρετε που εργάζεται;
Καλή είναι;
Χτες μεσημεριναή βάρδια στη Δροσοπούλου 97 ήταν η Άντζελα.
Δε λεέι τίποτα φατσικά αλλά έχουν ακουστεί κάποιες καλές κριτικές για τη συμμετοχή της.
Μετά το'ριξα στα μασαζερί γιατί ως γνωστόν έχω διχαστεί. Υπάρχει κριτική στο ανάλογο thread
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αυτή η Ινέτ που αναφέρετε που εργάζεται;
Καλή είναι;
Ήταν Παιωνίου 10 και Κεφαλληνίας 75.Όμορφη κοπέλα και καλή μέσα στο δωμάτιο.Έχει χαθεί αρκετό καιρό απο τα στούντιο πάντως.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Έγραψα ότι δεν διαβάζει κανείς το site επίτηδες-βλέπω πόσοι είναι on line κάθε μέρα- για να ενεργοποιήσω όσους είναι ανενεργοι (warhol κλπ) να ποστάρουν με την ενημέρωση τους και με τις κριτικές τους (όποιες και αν έιναι αυτές) γιατί γενικά βοηθούν το site και την ενημέρωση αλλά καί προστατευόμαστε από τυχόν μπάζα που υπάρχουν και να μαθαίνουν τα σπίτια ότι σεν πάμε σαν γουρούνι στο σακί.Επίσης βλέπω ότι πριν ένα χρόνο η ημερήσια ενημέρωση τόσο για τα μπουρδέλα όσο και για τα studio ήταν μεγαλύτερη,τον τελευτάιο καιρό έχει πέσει και όπως καταλαβαίνω όλοι διαβάζουν χωρίς να γράφουν και αυτοί τις εμπειρίες τους. 
 

Επισκέπτης
Έγραψα ότι δεν διαβάζει κανείς το site επίτηδες-βλέπω πόσοι είναι on line κάθε μέρα- για να ενεργοποιήσω όσους είναι ανενεργοι (warhol κλπ) να ποστάρουν με την ενημέρωση τους και με τις κριτικές τους (όποιες και αν έιναι αυτές) γιατί γενικά βοηθούν το site και την ενημέρωση αλλά καί προστατευόμαστε από τυχόν μπάζα που υπάρχουν και να μαθαίνουν τα σπίτια ότι σεν πάμε σαν γουρούνι στο σακί.Επίσης βλέπω ότι πριν ένα χρόνο η ημερήσια ενημέρωση τόσο για τα μπουρδέλα όσο και για τα studio ήταν μεγαλύτερη,τον τελευτάιο καιρό έχει πέσει και όπως καταλαβαίνω όλοι διαβάζουν χωρίς να γράφουν και αυτοί τις εμπειρίες τους. 
δεν ποσταρω κανενα προγραμμα και καμια πληροφορια,διοτι δεν γινεται να βοηθαμε τοσο καιρο και να με βριζουν και απο πανω!οποτε αυτοι που πετανε σποντες για το ατομο μου να παρουν τα ποδια τους και να κανουν σκαουτ να μαθουν οτι θελουν!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
πάντα πληγωμένος και παραπονούμενος ο θείος γουόρ
:2funny:  :2funny:  :o
έλα μπρε.. 
κι εγώ τα ίδια πιστεύω με σένα
[και δεν μου αρέσουν αυτά που γράφονται κατά καιρούς] 
αλλά δε μπορώ να μην ποστάρω!.. 
το κάνω για τα λίγα φιλαράκια από δω μέσα
[κυρίως]..  :rockon:  :rockon:
η αλήθεια πάντως είναι ότι γράφεις μόνο για ένα
στούντιο  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :grin:  :grin:  :2funny:  :2funny: 
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
201
Like
157
Πόντοι
1
ξέρει κανείς που παιζει η Πάολα σημερα και αύριο;;;;
πάντως στα 3 γνωστά Studio δεν την έχουν....
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστή WARHOL να είσαι σίγουρος ότι η πλειονότητα του site θέλει τις πληροφορίες σου και τη γνώμη σου και όσοι υπόλοιποι δεν σε γουστάρουν και σε βρίζουν ποτέ μη μπουν ξανά στο site και το διαβάσουν ή ενημερωθούν.Ας τρέξουν μόνοι τους να ξεστραβωθούνε και να μας αφήσουν ήσυχους.Στο φινάλε δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε όλοι με όλα.
 

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
201
Like
157
Πόντοι
1
ευχαριστώ...
προς πειραιά παιζει τίποτα;;;;
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Συναγωνιστή WARHOL να είσαι σίγουρος ότι η πλειονότητα του site θέλει τις πληροφορίες σου και τη γνώμη σου και όσοι υπόλοιποι δεν σε γουστάρουν και σε βρίζουν ποτέ μη μπουν ξανά στο site και το διαβάσουν ή ενημερωθούν.Ας τρέξουν μόνοι τους να ξεστραβωθούνε και να μας αφήσουν ήσυχους.Στο φινάλε δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε όλοι με όλα.

εγώ πάντως δε θελω πληροφοριες από τον γουορ
σιγά τα πολλά που ξέρει κιόλας  :grin:  :grin:  :2funny:
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή WARHOL να είσαι σίγουρος ότι η πλειονότητα του site θέλει τις πληροφορίες σου και τη γνώμη σου και όσοι υπόλοιποι δεν σε γουστάρουν και σε βρίζουν ποτέ μη μπουν ξανά στο site και το διαβάσουν ή ενημερωθούν.Ας τρέξουν μόνοι τους να ξεστραβωθούνε και να μας αφήσουν ήσυχους.Στο φινάλε δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε όλοι με όλα.
αυτο που εγω κανω,ειναι να μην μοιραζομαι πληροφοριες!τα γραφω ολα στα αρχιδια μου και τελειωσε η υποθεση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom