Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Μικαελα η βυζαρου Τσεχα στη λελας καραγιαννη 35 πολυ καλη επιλογη και δεν εκλαψα τα λεφτα μου.στην ισμηνης 2 πετυχα μια μελαχροινη για ρουμανα την εκοψα που δεν συγκρατησα ονομα και θα την εχω στα υποψη.οπως θελω να εχω στα υποψη και την Βερονικα στην αγ.μελετιου 37.
Συμφωνώ για μικαέλα .Την τιμησα και εγω την Κυριακη. Εχω γράψει κριτικές. Καλη, μονο που δεν παιρνει πρωτοβουλιες. Απλα σε αφηνει να της κανεις ό,τι θέλεις  ;)
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ για μικαέλα .Την τιμησα και εγω την Κυριακη. Εχω γράψει κριτικές. Καλη, μονο που δεν παιρνει πρωτοβουλιες. Απλα σε αφηνει να της κανεις ό,τι θέλεις  ;)

Δεν πρέπει να πάει χαμένο τόσο know how ... εγώ τουλάχιστον σκέφτομαι να ανοίξω κανένα exclusive studio...Θα είστε όλοι καλεσμένοι στα εγκαίνια τα κορίτσια μας θα κεράσουν σφηνάκια πίπα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.848
Πόντοι
12.056
Η Παολα αυτη η ειναι γνωστη Πολι ??? :think:
 

georg32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους .Θέλω να δοκιμάσω εδώ και πολύ καιρό μια μαντάμ να δοκιμάσω υποταγή. άμα ξέρει κάποιο καλό στούντιο ή κάποια μαντάμ σε οποιοδήποτε χώρο .για Θεσσαλονίκη όμως ή τριγύρω όχι για Αθηνα .άμα ξέρει κανείς ας δώσει σήμα .ευχαριστώ




* Παρακαλώ ελληνικούς χαρακτήρες

 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
η τροποποιηση αγαπητε
ηθελα να γραψω κριτικη για την χριστινα -->ισμηνης 2 αλλα μαλλον καποιο προβλημα θα υπαρχει και δεν καταχορειται,τεσπα μετρια κατασταση χωρις να κλαις το 50αρικο σου καλο i deeeep,χαλια πιπα...!συμετοχη μετρια προς καλη με πολυ χοροπιδιτο,ηθελα να προσθεσω το τηλ 210****239  και οτι λειτουργει μεχρι τις 3πμ
η τροποποιηση αγαπητε stavro  θα επρεπε να γινει στο Κατηγορίες: Studio ισμηνης2 προσθετοντας τα κει,ο σκοπος που το εγραψα ειναι γιατι αυτες οι πληροφοριες δεν υπαρχουν στον καταλογο...
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλησπερα συναγωνιστες.Σημερα το μεσημερι ειπα να δω αυτο το καινουριο χωρο στην Βρυλισσου.Κατα τις 3:30 που πηγα,πετυχα την ΘΕΑ.Τον μεγαλο μου ερωτα.Παολα.Το να μιλησω για αυτην νομιζω ειναι περιττο,μπορει να θεωρηθω και γραφικος.
Ας ασχοληθω λοιπον με τον χωρο.Εμανα μου αρεσε,η τσα2 πολυ ευγενικη,παρα πολυ εξυπητερικη.Το ασχημο ειναι οτι εχει μονο 2 δωματια,και οση ωρα περιμενα να δω την Παολα,ηρθε και ενα αλλο παλκαρι,που περασε χωρις να την δει.Τακτικος πελατης μαλλον.Το δωματιο μεγαλο,με ντουζερια.Διπλα ο νυπτηρας με πετσετουλα για τα χερια.Το κρεββατι μεγαλο και ανετο,με καθρεφτη στο κεφαλι αλλα και εναν ακομα απεναντι,κατω απο την τηλεοραση.Καθαρα σεντονια.Βεβαια δεν ξερω αν εκανα ντουζ με τι θα σκουπιζομουν.
Αυτα.Την αλλη φορα περιγραφη απο το δευτερο δωματιο.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μηπως ξερουμε κατι για την Σύλβια στο στουντιακι του β 12? ευχαριστω προκαταβολικα
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Γεια σας συντροφοι!Ξερετε τι μερες δουλευει η <Ντελια> απο ισμηνης 2 και τρεγγετα 3?Παιρνω τηλ καθε μερα αλλα δεν την πετυχαινω..ο λογος που την θελω ειναι φυσικα η τελεια πιπα της!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ξερετε που θα βρω σημερα τη καρολινα ή την πάολα??? ευχαριστω εκ των προτερων.
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
σας παρακαλω ρε παιδια, εχω ερθει μονο για 2 μερεσ στην αθηνα!
 

Επισκέπτης
Πάρε τηλέφωνο σε ένα από τα στούντιο που κάνουν βάρδιες αυτές που θες και αν δεν είναι εκεί ρώτα που δουλεύουν σήμερα. Mπορεί να πάρεις απάντηση.  Για να μην σου απαντάει από εδώ κανείς μάλλον κανείς δεν θα ξέρει Kαινούργιε. Aφού είσαι για 2 μέρες εδώ γιατί δεν κάνεις ένα μίνι τουρ σε όλα τα σπιτάκια;
 

Επισκέπτης
Γεια σας συντροφοι!Ξερετε τι μερες δουλευει η <Ντελια> απο ισμηνης 2 και τρεγγετα 3?Παιρνω τηλ καθε μερα αλλα δεν την πετυχαινω..ο λογος που την θελω ειναι φυσικα η τελεια πιπα της!

Kαι εγώ ψάχνω Nτέλια συναγωνιστές
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
γιατι εχω ερθει για δουλειεσ και ο χρονοσ μου ειναι τρομακτικα περιορισμενοσ. μπηκα και στις σελιδεσ των σπιτιων και δε βρηκα κατι, γι αυτο ειπα μηπως ξερετε κατι περισσοτερο.
 

Επισκέπτης
γιατι εχω ερθει για δουλειεσ και ο χρονοσ μου ειναι τρομακτικα περιορισμενοσ. μπηκα και στις σελιδεσ των σπιτιων και δε βρηκα κατι, γι αυτο ειπα μηπως ξερετε κατι περισσοτερο.

Σε μερικά στούντιο έχει και τηλέφωνα. Πάρε και ρώτα φιλαράκο. Άμα δεν βρέξεις κώλο δεν τρως ψάρι  ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
[quote author=kainourios  link=topic=7646.msg430987#msg430987 date=1205333160]
ξερετε που θα βρω σημερα τη καρολινα ή την πάολα??? ευχαριστω εκ των προτερων.
[/quote]

[quote author=kainourios  link=topic=7646.msg431010#msg431010 date=1205334450]
σας παρακαλω ρε παιδια, εχω ερθει μονο για 2 μερεσ στην αθηνα!
[/quote]

[quote author=kainourios  link=topic=7646.msg431030#msg431030 date=1205335301]
γιατι εχω ερθει για δουλειεσ και ο χρονοσ μου ειναι τρομακτικα περιορισμενοσ. μπηκα και στις σελιδεσ των σπιτιων και δε βρηκα κατι, γι αυτο ειπα μηπως ξερετε κατι περισσοτερο.
[/quote]


Φιλε, η Παολα, οπως εγραψαν τα παιδια στο thread της ειναι αδιαθετη.
Η Καρολινα , απο το προγραμμα των studio δεν θα ειναι σημερα σε κανενα απο τα Αχαρνων/Αγ. Μελετιου/ Βριλλησου 12. Ισως να ειναι στη Φραντζη. Παρε τηλ να μαθεις. Τα τηλεφωνα ειναι στον καταλογο των studio.
Γιατι αγχωνεσαι...? τι ποιο ευκολο απο το να παρεις ενα τηλ και να ρωτησεις για την συγκεκριμενη κοπελα. 

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom