Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστή αυτή η Πατρίτσια από Συγγρού 144 (ψηλή-μελαχρινή-σιλικονούχο στήθος κλπ) ταιριάζει με το ξυλάγκουρο την γερμανίδα Μάντυ.Πιστεύω να είναι άλλη και όχι η ίδια με άλλο όνομα.Μήπως έμαθες και ωράρια της κορασίδος ? Και κάτι άλλο ακόμα.Αν γινοταν μια βάση δεδομένων με τα χαρακτηριστικά από τις πουτανίτσες θα διαλέγαμε κάποια από αυτά και έτσι θα επιλέγαμε τον τύπο της πουτάνας που κάνουμε κέφι.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Σήμερον βραδινή παράσταση:
-Κεφαληνίας 75 η Αννα με τα τούρμπο, κοντοπούτανο ξανθό με τακούνες και βυζάρες
-Δροσοπούλου 95 η Αλίνα, δεν την έχω πάρει αλλά η  γυναίκα είναι μύθος και εκθειάζεται πανταχόθεν.
-Δροσοπούλου 97 η Τζούλια, ξανθιά κοντή και στρουμπουλή, έχει κάτι το σέξι αλλά δεν δοκιμάζω στα κουτουρού.
-Λέλας κάτω κλειστά, πάνω η Μικαέλα και ένας τύπος που περίμενε τον γιό του να γαμίσει! Ο γιός βγήκε ικανοποιημένος και ο μπαμπάς χάρηκε

Να αναφέρω ότι σε απογευματινό περίπολο στη Μοσχονησίων πέτυχα την Αγάπη (Βριλησσού κλπ κλπ) με μαύρο καρέ μαλλί (περούκα;)
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή αυτή η Πατρίτσια από Συγγρού 144 (ψηλή-μελαχρινή-σιλικονούχο στήθος κλπ) ταιριάζει με το ξυλάγκουρο την γερμανίδα Μάντυ.Πιστεύω να είναι άλλη και όχι η ίδια με άλλο όνομα.Μήπως έμαθες και ωράρια της κορασίδος ? Και κάτι άλλο ακόμα.Αν γινοταν μια βάση δεδομένων με τα χαρακτηριστικά από τις πουτανίτσες θα διαλέγαμε κάποια από αυτά και έτσι θα επιλέγαμε τον τύπο της πουτάνας που κάνουμε κέφι.

Δεν είναι η Mάντυ. Tην Mάντυ την έχω και εγώ μαυρισμένη στις κριτικές μου. H Πατρίτσια είναι καινούργια.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Σήμερον βραδινή παράσταση:
-Κεφαληνίας 75 η Αννα με τα τούρμπο, κοντοπούτανο ξανθό με τακούνες και βυζάρες
-Δροσοπούλου 95 η Αλίνα, δεν την έχω πάρει αλλά η  γυναίκα είναι μύθος και εκθειάζεται πανταχόθεν.
-Δροσοπούλου 97 η Τζούλια, ξανθιά κοντή και στρουμπουλή, έχει κάτι το σέξι αλλά δεν δοκιμάζω στα κουτουρού.
-Λέλας κάτω κλειστά, πάνω η Μικαέλα και ένας τύπος που περίμενε τον γιό του να γαμίσει! Ο γιός βγήκε ικανοποιημένος και ο μπαμπάς χάρηκε

Να αναφέρω ότι σε απογευματινό περίπολο στη Μοσχονησίων πέτυχα την Αγάπη (Βριλησσού κλπ κλπ) με μαύρο καρέ μαλλί (περούκα;)

ωραίος όπως πάντα ο heelover!
Αλίνα και Άννα δοκιμασμένες απο εμένα και άξιες.
Αν πάτε δεν θα κλαιτε τα λεφτά σας.
 

nikolas80

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ξερει κανεις τι παιζει σημερα απο νεο κοσμο μερια?σκεφτομαι για καμια express service εδο κοντα γειτονικα
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εθεαθει πουθενα η καρολινα απο στουντιο 12?
 

Επισκέπτης
ενημερωση απο Αριστοτελους 6 σημερα το βραδυ:Λάουρα ,κυπρια,παρα πολυ καλη στο κρεβατι παιδια.Υπομονετικη και ακρως αισθησιακη!Μπραβο στο κοριτσι.Θα το ξαναδω σιγουρα.
 

Επισκέπτης
σημερα μεχρι της 2  στο αχαρνων 106 ηταν μια (ειρηνη?) νομιζω...καλο κορμι σχετικα κοντο πολυ μαλλι που δεν με τρελενει αλλα μου φανηκε ξινη κ δεν μπηκα μπορει ομως κ να κανω λαθος απλα δεν μπηκα γιατι ηθελα κατι πιο χαρντκορ να το αφιερωσω στον Yura :rockon:...θα δοκιμασω στο εγγυς μελλον...
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μηπως γνωριζουμε η καρολινα<studio 12> αν δουλευει που και ποτε?  thnks  ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Έτοιμο και το αυριανό πρόγραμμα του Studio Angel...
 

atrotoss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
περασα το πρωι απο τριγγετα με τη τσιμπλα στο ματι και πήρα τη Μαργαριτα, ωραια κοπελα με πολυ καλη απόδοση. Με 50ε αραξα κανα 10λεπτο μαζι της και εφυγα με το χαμόγελο στο στομα μετα απο την εμπειρία μαζι της.
Χθες στο Συγγρου 144 ηταν η Αφροδιτη, δεν μπηκα γιατι κατι στην αγρια φατσα της με χαλασε και μου εκανε για ενχειρησμένη τραβεστι.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
περασα το πρωι απο τριγγετα με τη τσιμπλα στο ματι και πήρα τη Μαργαριτα, ωραια κοπελα με πολυ καλη απόδοση. Με 50ε αραξα κανα 10λεπτο μαζι της και εφυγα με το χαμόγελο στο στομα μετα απο την εμπειρία μαζι της.
Χθες στο Συγγρου 144 ηταν η Αφροδιτη, δεν μπηκα γιατι κατι στην αγρια φατσα της με χαλασε και μου εκανε για ενχειρησμένη τραβεστι.
μπορεί και να είναι..
:2funny:  :2funny:  :2funny:  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom