Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Παρασκευη Βριλισσου 12 Παολα-Ζλατα-Αναστασια
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πεμπτη βραδυ, περι 20.30', Ιπποκρατους 144, Σαντρα, μακρυ μαυρο ισιο μαλλι, βυζος Νο 3, τεχνητος αλλα μαλακος, 35+ κατ'εκτιμηση, αρα προσφερεται για ΜΙΛΦοφιλους, ανηκει στην "ομοχειρια" των αλλοδαπων που εχει η συγκεκριμενη αλυσιδα (Ιπποκρατους-Βουλιαγμενης-Τριγγετα-Συγγρου) αλλα μιλαει πολυ καλα Ελληνικα. Επειδη φοραει platform shoes, δινει την εντυπωση οτι ειναι πολυ ψηλη.Θετικη εικονα γενικως.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Μίνι ενημέρωση για νυχτερινές βάρδιες απόψε μετά τις 11. Βριλησσού 12 η Αναστασία, Αγ.Μελετίου η Μισέλ, Βριλησσού 57 η Σαμπρίνα και Φρατζή η Αντρέα.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
γεια σας συναγωνιστές. Θα θελα να ρωτήσω πως γίνεται να κάνω κανένα κονέ με τα μανεκενια του zuzana.com. Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει και δεν ξέρω πολλα απο αυτό.

ευχαριστώ
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
γεια σας συναγωνιστές. Θα θελα να ρωτήσω πως γίνεται να κάνω κανένα κονέ με τα μανεκενια του zuzana.com. Δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει και δεν ξέρω πολλα απο αυτό.

ευχαριστώ
Φίλε έγραψες σε λάθος thread.Για αυτό που ρωτάς θα πάς στις κατηγορίες city tour.
 

Επισκέπτης
Kαλησπέρα σας αγαπητοί μοναχικοί γαμιάδες του καρναβαλιού...H σημερινή νύχτα μου πάει να μετατραπεί σε ολοκληρωτικό φιάσκο καθώτι δεν έχω βρει ένα cg της προκοπής και τα στούντιο πάω τόσο συχνά που έχει αρχίσει και μου την δίνει...Ξέρω όλες τις γκόμενες! Mήπως κάποιος έχει report από Kαρέα τί έχει σήμερις; Eυχαριστώ και καλό σας βράδυ
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αχαρνων 106 δοκιμασες? τις προάλλες πέτυχα ένα πουτανί ονοματι Ελινα,Αλινα η κατι τετοιο ξανθιά και τρελομουνο.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
πέρασα σήμερα από την Κασσάνδρας. μιλάμε για αίσχος για στούντιο. και στο πάνω μια ψηλή άχαρη και άσχημη Ρωσίδα, και στο κάτω μία άχαρη άσχημη και αδιάφορη που δίνει επιπλέον από την πάνω και κωλαράκι.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Επίσκεψη απόψε στο στούντιο της Κατεχάκη, με στόχο κάποια από τις Χαρά,Ζωή ή Μαρία, αλλα πέτυχα τη Μόνικα, Γερμανίδα ψιλομιλφ, την οποία είχα πετύχει πέρσι στο Βριλησσού 46. Ο ορισμός της ξεπέτας είχα γράψει τότε, φέτος δεν την αναγνώρισα, ήταν φανερά αδυνατισμένη προς το καλύτερο με καυλιάρικο κορμί.Την θυμήθηκα από τη συμπεριφορά, άκρως επαγγελματική, αλλά συνολικά η εντύπωση που μου άφησε ήταν καλύτερη. Μέτρια πίπα, αλλά καλές οι στάσεις, ιεραποστολικό κι από πίσω.Πάντως βλέπεις τη διαφορά ανάμεσα στις δυτικοευρωπαίες και τις πρώην ανατολικές που ειναι κατα κανόνα πιο θερμές. Συμπέρασμα: Στεις τρεις φορές καίγεσαι!!
 

ipcress

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες μηπως μπορει καποιος να μας πει ποια κοπελα δουλευει σημερα στο καρεα 30 :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επίσκεψη απόψε στο στούντιο της Κατεχάκη, με στόχο κάποια από τις Χαρά,Ζωή ή Μαρία, αλλα πέτυχα τη Μόνικα, Γερμανίδα ψιλομιλφ, την οποία είχα πετύχει πέρσι στο Βριλησσού 46. Ο ορισμός της ξεπέτας είχα γράψει τότε, φέτος δεν την αναγνώρισα, ήταν φανερά αδυνατισμένη προς το καλύτερο με καυλιάρικο κορμί.Την θυμήθηκα από τη συμπεριφορά, άκρως επαγγελματική, αλλά συνολικά η εντύπωση που μου άφησε ήταν καλύτερη. Μέτρια πίπα, αλλά καλές οι στάσεις, ιεραποστολικό κι από πίσω.Πάντως βλέπεις τη διαφορά ανάμεσα στις δυτικοευρωπαίες και τις πρώην ανατολικές που ειναι κατα κανόνα πιο θερμές. Συμπέρασμα: Στεις τρεις φορές καίγεσαι!!

αυτη πρεπει να παιζει και αριστοτελους 6,ο ορισμος της ξεπετας!
 

leonardo720

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή βράδυ στο στουντιο της Συγγρου 144, κοπέλα η Μαντυ μια πολύ πρόστηχη φατσούλα ψηλή με θεσπέσια σιλικονούχα βυζάκια.Αρχίσαμε με φιλια σε ολο το σώμα και στο σώμα και μετά μια πολύ ρουφικτή και βαθειά πίπα.Μετα με τα πόδια της στο στήθος την άρχισα σε ενα πολύ δυνατό γαμησάκι και μετα την έβαλα στα 4 και θέα την υπέροχη κωλάρα της όπου και κατέθεσα.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακατικη "εφοδεια" στο Ιπποκρατους 144, περι 13.00', παρουσα, εκτακτως, η Χριστινα, λογω κωλυματος της Μαργαριτας. Η Χριστινα θα ειναι στα στουντιο της "αλυσιδας" μεχρι την Πεμπτη, μετα φευγει Γερμανια και επιστρεφει 24/03.
Προς αποφυγην παρεξηγησεων περι διαφημισεως, κλπ, επειδη οι τελευταιες ανταποκρισεις μου ειναι μονον απο Ιπποκρατους 144, απλως ετυχε να ειμαι στα περιξ !!!
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Μια πατριτσια στο συγγρου 144 λεει πηγε κανεις?
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
65
Like
1.115
Πόντοι
6.830
Καρέα 30,εχθές βραδυ.
Το συγκεκριμενο το θεωρουσα το καλυτερο στουντιο λογο του οτι εχεις επιλογες.
Δοκιμασα Λουση με το ωραιο κωλαρακι και το ξανθο καρε μαλλι.Σε κοιταζει και σου χαμογελαει στο σαλονι πραγμα που σε φτιαχνει μαζι με το ωραιο χρωμα του δερματος της.Ξεστομιζε και κανενα "Ciao" αλλα δεν νομιζω οτι ειναι ιταλιδα.
Το δωματιο απαραδεκτο, νερα στην τουαλετα και γυρω απ'το κρεβατι πεταμενες συσκευασιες απο καποτες.
Η Λουση πολυ βιαστικη πεταξε τα εσωρουχα της και ξεκινησε με ενα αγαρμπο γλυψιμο αρχιδιων.Φορεσε την καποτα οπως να'ναι και συνεχισε με μια αδιαφορη πιπα.Δυο εναλλαγες στασεων με απαραδεκτο στησιμο στα 4.Την πιεζα να σπασει λιγο τη μεση για να σηκωθει ο κωλος για μπορω να γαμαω σωστα αλλα τιποτα.Αυτο το "Αχ,ναι,ελα...Αχ,ναι,ελα πρεπει να το ειπε τουλαχιστον 20 φορες δειχνοντας παλι ποσο βιαστικη ηταν.Καλυτερα να εβγαζε μονο αναναστεναγμους.
-Κυρ'Βασιλη, βγαλε το Bluetooth απ'τ'αυτι και βαλε μυαλο στις γκομενες.Το στουντιο εχει πεσει πολυ σε επιπεδο αλλα τα 60 ευρω ομως ακατεβατα.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ηθελα να γραψω κριτικη για την χριστινα -->ισμηνης 2 αλλα μαλλον καποιο προβλημα θα υπαρχει και δεν καταχορειται,τεσπα μετρια κατασταση χωρις να κλαις το 50αρικο σου καλο i deeeep,χαλια πιπα...!συμετοχη μετρια προς καλη με πολυ χοροπιδιτο,ηθελα να προσθεσω το τηλ 210****239  και οτι λειτουργει μεχρι τις 3πμ
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Η Μικαελα η βυζαρου Τσεχα στη λελας καραγιαννη 35 πολυ καλη επιλογη και δεν εκλαψα τα λεφτα μου.στην ισμηνης 2 πετυχα μια μελαχροινη για ρουμανα την εκοψα που δεν συγκρατησα ονομα και θα την εχω στα υποψη.οπως θελω να εχω στα υποψη και την Βερονικα στην αγ.μελετιου 37.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom