Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Χαιρετώ το νήμα. Μετά από ένα μήνα αποχής από το σπορ αλλά και από το φόρουμ σχεδόν, σήμερα ήταν η μέρα της επιστροφής. Το καλοκαίρι έφυγε, οι τσάρκες επέστρεψαν. Μετά από ένα πρωινομεσημεριανό καφεδάκι, είπα να τσεκάρω τι παίζει γιατί ένιωθα κάβλες. Λόγω περιοχής, ήμουν ανάμεσα σε δύο επιλογές. Αριστ6 και Ζανέτ ή συγ232 και Λίζα. Το κάτω κεφάλι με οδήγησε στην δεύτερη επιλογή, όχι επειδή είμαι ο μεγάλος φαν των μεγάλων βυζιών, αλλά επειδή την είχα δει να σαλονάρει άλλη φορά, και τα βυζιά της μου θύμησαν αυτά της Lena Paul. Για εμφάνιση δεν θα πω πολλά, τα έχουν πει αρκετοί συναγωνιστές. Φοβερά βυζιά (από τα πιο ωραία φυσικά που έχω τιμήσει), ωραίος κώλος, άσχημο (θεωρητικά πάντα γιατί γούστα είναι αυτά) πρόσωπο. Έδωσα το παράβολο και μπήκα δωμάτιο. Καλή στην επικοινωνία, ωραία πίπα. Παίχτηκαν τρεις στάσεις, cow, ιεραποστολικό και doggy. Βλέποντας τις βυζάρες της, δεν αντέξα, της λέω γύρνα σε χύσω στις βυζάρες. Έχυσα και ευχήθηκα η επόμενη βυζαρού που θα γαμήσω, με κάποιον μαγικό τρόπο, να είναι η Lena Paul:priest::priest:.
Συνοψίζοντας, τίμιο γαμησάκι, που για βυζολάτρες το προτείνω.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Θέλω να γαμήσω μαύρη! Όχι λατίνα, άλλα μαύρη από την ΑΦΡΙΚΗ!

https://*****/en/StudioWorker/8735-Chanel
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Πω ρε φιλε μια ωρα αναμονη για να γαμησεις την Κ + 4 ατομα στο καναπε η νεες φωτο εκαναν δουλεια :2funny: :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.173
Πόντοι
4.546
Πω ρε φιλε μια ωρα αναμονη για να γαμησεις την Κ + 4 ατομα στο καναπε η νεες φωτο εκαναν δουλεια :2funny: :2funny:
Δεν ήταν 4 άτομα στο σαλόνι φίλε μου, κούκλες - κλώνοι του koulourakias ήταν! (μεταμφιεσμένες, περούκες άλλα μαλιά, ρούχα, καπέλα, μουστάκια, κ.λ.π. )
Ο koulourakias στο δωμάτιο, ΣΥΝ τέσσερα αντίγραφά του απόξω να περιομένουν, την πήρε ΠΕΝΤΕ ΦΟΡΕΣ την Κ!!!! Δεσμίδες τα 50άρικα λέμε για πάρτη της...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Δεν ήταν 4 άτομα στο σαλόνι φίλε μου, κούκλες - κλώνοι του koulourakias ήταν! (μεταμφιεσμένες, περούκες άλλα μαλιά, ρούχα, καπέλα, μουστάκια, κ.λ.π. )
Ο koulourakias στο δωμάτιο, ΣΥΝ τέσσερα αντίγραφά του απόξω να περιομένουν, την πήρε ΠΕΝΤΕ ΦΟΡΕΣ την Κ!!!! Δεσμίδες τα 50άρικα λέμε για πάρτη της...
Θα περιμενουμε την τοποθετηση του @koulourakias σε αυτο το θεμα
δεν υπαρχει χειροτερο στουντιο να τη συναντησεις στα αλλα τουλαχιστον ειναι λιγο πιο χαλαρα ,
ο αλλος δεν ξερω τι περιμενε ακριβως και αυτη την αποδοση που χει με τοσες ψωλες που αρπαζει τη μερα να λεει και ευχαριστω :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.173
Πόντοι
4.546
Για αλλού είχα βάλει πλώρη, αλλά λόγω τεχνικών δυσκολιών και μια που ήμουν κοντά, πέρασα από την Τζούλια, Κασσάνδρας 3 1ος. Ευγενικός ο κύριος της υποδοχής.

Ωραία γυναίκα, προς το αδύνατο σώμα, χαμογελαστή, μαυρομαλούσα. Πέρασα μαζί της και πραγματικά δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Υπήρξε καλή χημεία μεταξύ μας, λες και γνωριζόμασταν καιρό, αστειάκια, πειράγματα, αισοόδοξο κορίτσι. Ίσως δεν είναι ο τύπος του κλάιν, δηλαδή το τέλειο μπιμπελοπιπίνι - πρότυπο, εγώ όμως ΣΙΓΟΥΡΑ είχα μια πολύ ευχάριστη συνάντηση μαζί της πάντως. Εξαντλήσαμε την ώρα μας, απλό πρόγραμμα μεν, αλλά .... Δεν έφυγε αμέσως μετά, τα είπαμε λίγο, με συμβούλεψε κιόλας για κάποια πράγματα.

Καθάρισε λίγο το κεφάλι μου από την κούραση και τις σκέψεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.173
Πόντοι
4.546
δεν υπαρχει χειροτερο στουντιο να τη συναντησεις στα αλλα τουλαχιστον ειναι λιγο πιο χαλαρα ,
Δεν είχα ιδέα που δούλευε η Κ σήμερα, αλλά μόλις το έψαξα και είδα την πρόσοψη του σπιτιού, θυμήθηκα ότι είδα ένα ντελιβερά να φεύγει από εκεί, ποιό μέλος ήταν;;;;;;;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Για αλλού είχα βάλει πλώρη, αλλά λόγω τεχνικών δυσκολιών και μια που ήμουν κοντά, πέρασα από την Τζούλια, Κασσάνδρας 3 1ος. Ευγενικός ο κύριος της υποδοχής.

Ωραία γυναίκα, προς το αδύνατο σώμα, χαμογελαστή, μαυρομαλούσα. Πέρασα μαζί της και πραγματικά δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Υπήρξε καλή χημεία μεταξύ μας, λες και γνωριζόμασταν καιρό, αστειάκια, πειράγματα, αισοόδοξο κορίτσι. Ίσως δεν είναι ο τύπος του κλάιν, δηλαδή το τέλειο μπιμπελοπιπίνι - πρότυπο, εγώ όμως ΣΙΓΟΥΡΑ είχα μια πολύ ευχάριστη συνάντηση μαζί της πάντως. Εξαντλήσαμε την ώρα μας, απλό πρόγραμμα μεν, αλλά .... Δεν έφυγε αμέσως μετά, τα είπαμε λίγο, με συμβούλεψε κιόλας για κάποια πράγματα.

Καθάρισε λίγο το κεφάλι μου από την κούραση και τις σκέψεις.
Εαν περασες εσυ καλα αυτο φτανει , δεν ειναι αναγκη να αρεσει σε ολους :sunglasses:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν είχα ιδέα που δούλευε η Κ σήμερα, αλλά μόλις το έψαξα και είδα την πρόσοψη του σπιτιού, θυμήθηκα ότι είδα ένα ντελιβερά να φεύγει από εκεί, ποιό μέλος ήταν;;;;;;;
@Revlimit Ο πορνοντελιβεράς του τικτοκ!
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
τα θαύματα/ έξτρα υπηρεσιακά δωράκια αν γουστάρει το κορίτσι τα κάνει για την καύλα της.
Μου έχει τύχει λίγες, μετρημένες στα δάχτυλα, να πάω πρώτη φορά επίσκεψη σε κοπέλα και η χημεία να έχει τέτοια ένταση που να γίνουν πράματα και θάματα. Και φυσικά δεν γράφονται αυτά. Ο λόγος...απλός. Δεν είναι στο μενού, αν πάει κάποιος που το διάβασε με σκοπό να περάσει το ίδιο και δεν υπάρχει το πλαίσιο θα απογοητευτεί, θα φάει πόρτα και μετά θα λέει, θα κλαίει, θα παραπονιέται, θα βρίζει...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Υποψιάζομαι εκτός από τα αυθόρμητα υπάρχει και το κόντρα συστηματάκι της δυνατής πρώτης φοράς. Δηλαδή καλή αρχή ήμισυ του παντός για να υπάρξουν εγγυημένες επαναλήψεις. Σε αυτό ήταν μάστερ η Μόνικα "Σέρβα" π.χ. Μόνο που λόγω ψωνίασης ακολουθούσε η αλαζονεία του "΄έδεσα τον γάιδαρο μου" τότε η θερμοκρασία έπεφτε και η φόλα άρχιζε να πίπτει στρέιτ θρου.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Υποψιάζομαι εκτός από τα αυθόρμητα υπάρχει και το κόντρα συστηματάκι της δυνατής πρώτης φοράς. Δηλαδή καλή αρχή ήμισυ του παντός για να υπάρξουν εγγυημένες επαναλήψεις. Σε αυτό ήταν μάστερ η Μόνικα "Σέρβα" π.χ. Μόνο που λόγω ψωνίασης ακολουθούσε η αλαζονεία του "΄έδεσα τον γάιδαρο μου" τότε η θερμοκρασία έπεφτε και η φόλα άρχιζε να πίπτει στρέιτ θρου.
Χαζό κατ'εμέ εκτός αν έχει κόψει τον άλλον για τελείως κολλημένο ή μαλάκα. Με το που αντιληφθείς όχι την πρώτη, γιατί οκ, μπορεί να τύχει δεν είναι ρομπότ τα κορίτσια, αλλά την δεύτερη φορά μείωση της απόδοσης, χαιρετάς.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ε καλά, πονηρές και τεμπέλες είναι κατά βάση (ειδικά οι ωραίες ντίβες) δεν έχουν τίποτα πτυχία μάρκετιν :grin:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
49
Like
5.385
Πόντοι
2.846
αν πάει κάποιος που το διάβασε με σκοπό να περάσει το ίδιο και δεν υπάρχει το πλαίσιο θα απογοητευτεί, θα παραπονιέται, θα βρίζει...
...και μάλλον θα έχει δίκιο εδώ που τα λέμε. Σκέψου να διαβάσεις μια κριτική για την τάδε κοπέλα ότι κάνει παπάδες και "δωράκια" εκτός προγράμματος, να πας με προσδοκίες και να σου προκύψει απλά τυπική στις υπηρεσίες της ή, ακόμα χειρότερα, να φας κα'να παλτό. Τι θα σκεφτείς;
ή ότι η κοπέλα είναι αλλοπρόσαλλη και λειτουργεί ανάλογα με τα φεγγάρια της, οπότε είναι λόγος να της ρίξεις άκυρο
ή ότι κάνει face control κι επιλογή πελατών και κάποιους τους περιποιείται καλύτερα, για λόγους που μόνο εκείνη ξέρει - ενώ βέβαια παίρνει από όλους τα ίδια χρήματα. Κι ότι τελικά είσαι ο μαλάκας της παρέας. Και πάλι λόγος να της ρίξεις άκυρο.
Τέτοια συμπεριφορά δικαιολογείται ΜΟΝΟ για αντικειμενικούς λόγους, π.χ. πελάτης αμφιβόλου καθαριότητας ή αγροίκος/κακότροπος ή έστω απωθητικά άσχημος. Αν είσαι νορμάλ άνθρωπος, είναι εντελώς αντιεπαγγελματικό και δείχνει μάλλον κακομαθημένο τσουλάκι παρά sex worker.

Υπάρχει βέβαια και το άλλο:
με αφορμή διάφορες κουλαμάρες που διαβάζω σε κριτικές και όχι μόνο, πιστεύω ότι πρέπει να είμαστε κάπως υποψιασμένοι όταν βλέπουμε εξαιρετικά διθυραμβική κριτική, ειδικά όταν αυτή μας προϊδεάζει για over the top εμπειρία με την κοπέλα.
Προσέξτε: όχι επειδή αυτός που τη γράφει είναι προμότορας.
Αλλά επειδή, όπως έχω δυστυχώς διαπιστώσει, υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που τους ενδιαφέρει περισσότερο να περιαυτολογήσουν και να μας εντυπωσιάσουν με τα κατορθώματά τους στη μπουρδελοχώρα, παρά να αξιολογήσουν τη συνάντησή τους με μια κοπέλα.
Τέτοιοι τύποι λοιπόν, όταν γράφουν περίεργα διθυραμβικές κριτικές και καμαρώνουν για υποτιθέμενα εκτός προγράμματος "δωράκια" από την κορασίδα, μάλλον το κάνουν λόγω ψυχικής ανάγκης να μας πουν "κοιτάξτε μάγκες, εγώ δεν είμαι κα'νας loser να τρώω παλτά, είμαι κι ο πρώτος μπήχτης του σάιτ και γαμάω τα καλύτερα κομμάτια της πιάτσας κι άμα λάχει πέφτουν και στα πόδια μου και μου κάνουν όλα τα γούστα κι ακόμα παραπάνω". Με ότι αυτό συνεπάγεται για την αξιοπιστία της κριτικής.
Ή μήπως δεν έχετε συναντήσει τέτοιους;
 
Τελευταία τροποποίηση:

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Υποψιάζομαι εκτός από τα αυθόρμητα υπάρχει και το κόντρα συστηματάκι της δυνατής πρώτης φοράς. Δηλαδή καλή αρχή ήμισυ του παντός για να υπάρξουν εγγυημένες επαναλήψεις. Σε αυτό ήταν μάστερ η Μόνικα "Σέρβα" π.χ. Μόνο που λόγω ψωνίασης ακολουθούσε η αλαζονεία του "΄έδεσα τον γάιδαρο μου" τότε η θερμοκρασία έπεφτε και η φόλα άρχιζε να πίπτει στρέιτ θρου.
Αρα πρέπει να νίωθω τυχερός που εμένα με φόλιασε κατευθείαν! Γλίτωσα χρήμα και χρόνο :confused:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
49
Like
5.385
Πόντοι
2.846
Υποψιάζομαι εκτός από τα αυθόρμητα υπάρχει και το κόντρα συστηματάκι της δυνατής πρώτης φοράς. Δηλαδή καλή αρχή ήμισυ του παντός για να υπάρξουν εγγυημένες επαναλήψεις. Σε αυτό ήταν μάστερ η Μόνικα "Σέρβα" π.χ. Μόνο που λόγω ψωνίασης ακολουθούσε η αλαζονεία του "΄έδεσα τον γάιδαρο μου" τότε η θερμοκρασία έπεφτε και η φόλα άρχιζε να πίπτει στρέιτ θρου.
η Μόνικα Σέρβα μήπως είναι η ίδια που τώρα δουλεύει μασαζοκόριτσο;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
...και μάλλον θα έχει δίκιο εδώ που τα λέμε. Σκέψου να διαβάσεις μια κριτική για την τάδε κοπέλα ότι κάνει παπάδες και "δωράκια" εκτός προγράμματος, να πας με προσδοκίες και να σου προκύψει απλά τυπική στις υπηρεσίες της ή, ακόμα χειρότερα, να φας κα'να παλτό. Τι θα σκεφτείς;
ή ότι η κοπέλα είναι αλλοπρόσαλλη και λειτουργεί ανάλογα με τα φεγγάρια της, οπότε είναι λόγος να της ρίξεις άκυρο
ή ότι κάνει face control κι επιλογή πελατών και κάποιους τους περιποιείται καλύτερα, για λόγους που μόνο εκείνη ξέρει - ενώ βέβαια παίρνει από όλους τα ίδια χρήματα. Κι ότι τελικά είσαι ο μαλάκας της παρέας. Και πάλι λόγος να της ρίξεις άκυρο.
Τέτοια συμπεριφορά δικαιολογείται ΜΟΝΟ για αντικειμενικούς λόγους, π.χ. πελάτης αμφιβόλου καθαριότητας ή αγροίκος/κακότροπος ή έστω απωθητικά άσχημος. Αν είσαι νορμάλ άνθρωπος, είναι εντελώς αντιεπαγγελματικό και δείχνει μάλλον κακομαθημένο τσουλάκι παρά sex worker.

Υπάρχει βέβαια και το άλλο:
με αφορμή διάφορες κουλαμάρες που διαβάζω σε κριτικές και όχι μόνο, πιστεύω ότι πρέπει να είμαστε κάπως υποψιασμένοι όταν βλέπουμε εξαιρετικά διθυραμβική κριτική, ειδικά όταν αυτή μας προϊδεάζει για over the top εμπειρία με την κοπέλα.
Προσέξτε: όχι επειδή αυτός που τη γράφει είναι προμότορας.
Αλλά επειδή, όπως έχω δυστυχώς διαπιστώσει, υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που τους ενδιαφέρει περισσότερο να περιαυτολογήσουν και να μας εντυπωσιάσουν με τα κατορθώματά τους στη μπουρδελοχώρα, παρά να αξιολογήσουν τη συνάντησή τους με μια κοπέλα.
Τέτοιοι τύποι λοιπόν, όταν γράφουν περίεργα διθυραμβικές κριτικές και καμαρώνουν για υποτιθέμενα εκτός προγράμματος "δωράκια" από την κορασίδα, μάλλον το κάνουν λόγω ψυχικής ανάγκης να μας πουν "κοιτάξτε μάγκες, εγώ δεν είμαι κα'νας loser να τρώω παλτά, είμαι κι ο πρώτος μπήχτης του σάιτ και γαμάω τα καλύτερα κομμάτια της πιάτσας κι άμα λάχει πέφτουν και στα πόδια μου και μου κάνουν όλα τα γούστα κι ακόμα παραπάνω". Με ότι αυτό συνεπάγεται για την αξιοπιστία της κριτικής.
Ή μήπως δεν έχετε συναντήσει τέτοιους;
Έχει πολλά είδη ανθρώπων που κυκλοφορούν στα μαγαζιά του αγοραίου,
έχει και χαλασμένους πολλούς, ανικανοποίητους, φαντασιόπληκτους...
έχει κι εκείνους που επειδή τους καύλωσε μια γκόμενα νομίζουν ότι ερωτεύτηκαν
άλλους που τα έχουν μπλέξει και σκοπός τους είναι να έρθει η πουτάνα σε οργασμό
...λουλούδια, σοκολατάκια, σκατάκια...έχει από όλα ο μπαξές.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Αρα πρέπει να νίωθω τυχερός που εμένα με φόλιασε κατευθείαν! Γλίτωσα χρήμα και χρόνο :confused:
Είναι και θέμα μνήμης εκτός από κούραση η διάθεση της στιγμής να πουλήσει πρώτη εντύπωση μια που το κάνει. Αν μπερδεύει φάτσα με κάποιον αραιό παλιότερο πελάτη για παράδειγμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom