Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ελπίζω η Κ, με τόσο χρήμα που της έχει αφήσει koulourakias (και είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλον) , να του κάνει έξτρα σπέσιαλ πρόγραμμα με όλα όσα θέλει και δεν φαντάζεται(με το 50άρικο εννοείται).
Εγω δεν τη κοβω για τετοια κοπελα. Αυτη κοιταει το χρημα μονο δεν εχει εξτραδακια και λοιπα.Οτι μαζεψει τωρα που εχει πέραση και μετα μη την ειδατε
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ωρεεεε που πας ωρεεεεε?
Δε κοιτας εδω τι ανεβαζουμε? Κασσανδρας 8γ διπλα σου ειναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

20220901_210130.jpg
@Revlimit Είδα το σώβρακο πάνω στο κομοδίνο και λέω ο καβλιάρης @claimain έφερε καλτσονάκια να τα σκίσει στο κορίτσι.
Ωραίες γαμπίτσες έχει μπαι δεν γουέϊ.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.859
Πόντοι
3.246
Ελπίζω η Κ, με τόσο χρήμα που της έχει αφήσει koulourakias (και είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλον) , να του κάνει έξτρα σπέσιαλ πρόγραμμα με όλα όσα θέλει και δεν φαντάζεται(με το 50άρικο εννοείται).
Ναι αμε σιγουρα , :2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
οχι αλλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οχι. αλλά
Έτσι πρέπει, να παίρνεις το 110% του προγράμματος. Άντε και την επόμενη φορά γυμνό τσιμπούκι με 50. :alivedick:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.188
Πόντοι
4.546
Φιλιά σε στούντιο, πολύ πολύ σπάνια να δώσουν(2 φορές μου συνέβη, και την μία είμασταν μέσα 45 ολόκληρα λεπτά, την άλλη μισή ώρα, αντί για 15-20 λεπτά, μιλάμε για ΠΑΘΟΣ αμοιβαίο, δυστυχώς έφυγε).
Αλλά εδώ λες ότι σου κάνει και άλλα. Μάλλον την συνάντησες πολλές φορές και γνωρίζεστε καλά(ίσως και εκτός; ) ή / και είσαι δυνατός παίκτης στο φλερτ (που εγώ δεν)
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φιλιά σε στούντιο, πολύ πολύ σπάνια να δώσουν(2 φορές μου συνέβη, και την μία είμασταν μέσα 45 ολόκληρα λεπτά, την άλλη μισή ώρα, αντί για 15-20 λεπτά, μιλάμε για ΠΑΘΟΣ αμοιβαίο, δυστυχώς έφυγε).
Αλλά εδώ λες ότι σου κάνει και άλλα. Μάλλον την συνάντησες πολλές φορές και γνωρίζεστε καλά(ίσως και εκτός; ) ή / και είσαι δυνατός παίκτης στο φλερτ (που εγώ δεν)
παιζει σημαντικο ρολο αυτο που ειπες περι αμοιβαιο παθος που καποιες φορες καθεται σωστα.
Προσωπικα ειχα εχω αμοιβαιο παθος και με Κατια και με Λευλα και παλιοτερα και με Βαλερια οποτε σιγουρα θα περασεις καλυτερα απο το να μην υπηρχε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
και για να το εξηγησω ωστε να γινω κατανοητος παρτε παραδειγμα τον εαυτο μαε το ιδιο. Δεν εχει σημασια το πως ειναι ο καθενας μας δε μας ενδιαφερει. Εμεις οι ιδιοι δινουμε απλοχερα τα φιλια μας σε οποιαδηποτε κοπελα που γνωριζουμε εξω? Οσες μας θελουν μας γουσταρουν εμεις τις φιλαμε ολες? Καπου με ορισμενες αηδιαζουμε και μονο στη σκεψη και σε αλλες θελουμε να γλυψουμε και τον κωλο της.Ετσι ειναι ολος ο κοσμος και οι κορασιδες ειναι μερος αυτου του κοσμου
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φιλιά σε στούντιο, πολύ πολύ σπάνια να δώσουν(2 φορές μου συνέβη, και την μία είμασταν μέσα 45 ολόκληρα λεπτά, την άλλη μισή ώρα, αντί για 15-20 λεπτά, μιλάμε για ΠΑΘΟΣ αμοιβαίο, δυστυχώς έφυγε).
Αλλά εδώ λες ότι σου κάνει και άλλα. Μάλλον την συνάντησες πολλές φορές και γνωρίζεστε καλά(ίσως και εκτός; ) ή / και είσαι δυνατός παίκτης στο φλερτ (που εγώ δεν)
Χημεία θέλει και έπειτα παίζει ρόλο και αν είσαι στα γούστα της κοπέλας. Αν σε γουστάρει, σίγουρα θα σου δώσει παραπάνω και δεν θα βγάλει στυγνό επαγγελματισμό. Από την ΠΡΩΤΗ συνάντηση, αλλιώς δεν λέγεται χημεία αν στα δίνει στην συνέχεια, αλλά άρμεγμα. :rolleyes:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.188
Πόντοι
4.546
Χημεία θέλει και έπειτα παίζει ρόλο και αν είσαι στα γούστα της κοπέλας. Αν σε γουστάρει, σίγουρα θα σου δώσει παραπάνω και δεν θα βγάλει στυγνό επαγγελματισμό. Από την ΠΡΩΤΗ συνάντηση, αλλιώς δεν λέγεται χημεία αν στα δίνει στην συνέχεια, αλλά άρμεγμα. :rolleyes:
Τι να σου πω, εσύ ξέρεις καλύτερα. Εγώ είπα τι μου έτυχε, παλιότερα.
Δεν μου έτυχε ξανά όμως να πάρω κάτι παραπάνω σε στούντιο από πρωτοβουλία μιας κοπέλας ή τουλάχιστον, δεν το αντιλήφθηκα. Δεν είμαι σίγουρος αν μια κοπέλα σε στούντιο πράγματι μπορεί να με γουστάρει ή όχι. Βλέπουν τόσους πελάτες και προσποιούνται με άλλους τόσους, είναι το επάγγελμά τους, απλά, πρέπει να είναι πολύ χτυπητό για να το αντιληφθώ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Γενικά η Κάτια είναι θετικός χαρακτήρας αλλά μπορεί και να έχει πάρει χαμπάρι ότι ο claimain θα πει καλά δημόσια λόγια θα βάλει φωτό κλπ. ώστε συμπαθεί και ανταποδίδει με την σειρά της γιατί γενικά δεν ήταν απο τις κοπέλες που συζητιόταν και έτσι ανεβαίνει η δουλειά της μην ξεχνιόμαστε.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.188
Πόντοι
4.546
Γενικά η Κάτια είναι θετικός χαρακτήρας αλλά μπορεί και να έχει πάρει χαμπάρι ότι ο clairman θα πει καλά δημόσια λόγια θα βάλει φωτό κλπ. ώστε συμπαθεί και ανταποδίδει με την σειρά της γιατί γενικά δεν ήταν απο τις κοπέλες που συζητιόταν και έτσι ανεβαίνει η δουλειά της μην ξεχνιόμαστε.
Λες να μας διαβάζει; Ξέρω ότι το κάνουν οι υποδοχές από τα μασατζίδικα στα αντίστοιχα νήματα, και αρκετές εργαζόμενες, αλλά ... και οι κοπέλες των στούντιο(ακόμα και μπουρδέλων ;; ) Κάποιες από αυτές, με τόσους δεκάδες πελάτες καθημερινά, ακόμη και να ήθελαν, δεν θα μπορούσαν λόγω χρόνου και κούρασης, νομίζω.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Δεν μπορώ να το ξέρω αν διαβάζει αλλά είναι μια παράμετρος πολύ πιθανή. Στα σόσιαλ και στα search είναι δυνατές οι μικρές, τα κινητά τα παίζουν στα δάκτυλα. Άλλωστε δεν ποζάρει στον βρόντο. Δηλαδή δεν της περνά από το μυαλό ότι σε κάποιο κύκλο θα συζητηθεί θετικά ότι έχει κορμάρα κλπ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom