Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
κάθοδος από βόλτες πέριξ κέντρου και πέρασμα ταχύτατο από Τριγγέτα,
τρακάρομαι στην είσοδο με τροφαντό ξανθό κορίτσι (όχι του γούστου μου) που αναχωρούσε
μπαίνω μέσα, η τσατσά ευγενική με ενημερώνει ότι δεν υπάρχει εργαζόμενη και δεν ξέρει αν θα έρθει
και κάποια (?!?!?!)
λέω Μαρίνα είχε το απογευματινό πρόγραμμα, Μολδαβή
μου κάνει δεν, δεν ήρθε καν.
έφυγα και χαίρεται.
Στο Τριγγέτα την έχω πατήσει κι εγώ έτσι. Ήμουν κατά σύμπτωση ακριβώς απέξω τη στιγμή που χτύπησε το τηλέφωνο κι αναγκάστηκα να ακυρώσω τελευταία στιγμή ραντεβού με εσκορτάκι σε παρακείμενο ξενοδοχείο. Έξαλλος μπαίνω Τριγγέτα για ένα γρήγορο και μου λένε «είχαμε μια καθυστέρηση και δεν έχουμε κοπέλα». Έκανα μεταβολή κι έβαλα πιλάλα για Αριστοτέλους απέναντι.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
Στουντιότσαρκα απόψε νωρίς το βράδυ.
Έκανα αναγνωριστικό πέρασμα από Κασσάνδρας 8Γ, όπου κάποιος συνάδελφος έγραψε ότι στη δεξιά πόρτα εθεάθη η ταϊλανδή Άννα.
Η δεξιά και μεσαία πόρτα ήταν κλειστές. Μόνο η αριστερή ήταν ανοιχτή, το κατάστημα που λειτουργεί συνήθως. Δεν μπήκα να δω τι παίζει (Σόφι και Μαρία είχε το πρόγραμμα, από ανατολική Ευρώπη).

Επόμενη στάση Φυλής 104, όπου είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η υποτίθεται κινεζούλα Γιν Γιν. Μάλλον μεγαλόσωμη για κινεζούλα (προσοχή: όχι γεματούλα). Καλά ήταν. Πρόσχαρη κοπέλα, καλό κορμάκι, τυπική μεν στο πρόγραμμά της αλλά με έκανε πύραυλο. Θα ανεβάσω κριτική οσονούπω.

Όποιος πάρει είδηση πού βρίσκεται η ταϊλανδή Άννα και γενικότερα ασιάτισσες, ας ενημερώσει παρακαλώ.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Στουντιότσαρκα απόψε νωρίς το βράδυ.
Έκανα αναγνωριστικό πέρασμα από Κασσάνδρας 8Γ, όπου κάποιος συνάδελφος έγραψε ότι στη δεξιά πόρτα εθεάθη η ταϊλανδή Άννα.
Η δεξιά και μεσαία πόρτα ήταν κλειστές. Μόνο η αριστερή ήταν ανοιχτή, το κατάστημα που λειτουργεί συνήθως. Δεν μπήκα να δω τι παίζει (Σόφι και Μαρία είχε το πρόγραμμα, από ανατολική Ευρώπη).

Επόμενη στάση Φυλής 104, όπου είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η υποτίθεται κινεζούλα Γιν Γιν. Μάλλον μεγαλόσωμη για κινεζούλα (προσοχή: όχι γεματούλα). Καλά ήταν. Πρόσχαρη κοπέλα, καλό κορμάκι, τυπική μεν στο πρόγραμμά της αλλά με έκανε πύραυλο. Θα ανεβάσω κριτική οσονούπω.

Όποιος πάρει είδηση πού βρίσκεται η ταϊλανδή Άννα και γενικότερα ασιάτισσες, ας ενημερώσει παρακαλώ.
Στο 8γ δεν μπηκες καθολου? Η μπηκες και δεν σ αρεσαν?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.419
Πόντοι
2.846
ο Μπρους εκεί ήταν κι αυτος;
ο Μπρους ποιος είναι; ο Μπρους Λη ή ο Μπρους Ντίκινσον;
Μόνο η κοπέλα και η τσα ήταν, πάντως.
Α, και όσο περίμενα εμφανίστηκαν 4-5 τύποι που έκαναν μεταβολή.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
ο Μπρους ποιος είναι; ο Μπρους Λη ή ο Μπρους Ντίκινσον;
Μόνο η κοπέλα και η τσα ήταν, πάντως.
Α, και όσο περίμενα εμφανίστηκαν 4-5 τύποι που έκαναν μεταβολή.
Ο Bruce Wayne
Batman Dancing GIF
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
καλα ρε παιδια τι βοιδόφολες εχουν μαζεψει ?
Ειμαστε με τα καλα μας θα παει καποιος να τις γαμησει?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ποσες φορες πρεπει ναα γαμησω την Βαλερια? καμια καλη καινουργια της προκοπης τιποτα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
θα παω στην ελλενη να δουμε τι κανει και αυτη.Αμα το σαββατο απογευμα η βραδυ εργαζεται θα παω στα σιγουρα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αφήνετε τα άλλα μουνάκια παραπονεμένα και αγάμητα. Ρεεε, γαμήστε τις όλες!!!
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αξίζει το πέρασμα από Ιζαμπέλ στο Κηφισσού?
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Ρε παιδιά αξίζει το πέρασμα από Ιζαμπέλ στο Κηφισσού?

αν εννοείς το 30 έχει 3 κριτικές για Ιζαμπέλες



 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ωραιο μουνακι μυστες μ να προσθέσω κ γω , λοιπον αλισα απο ντε παρις σύνολο την εχω γαμησει 3 φορες σωμα τελειο γ μενα η κοπελα ειναι κ ευχάριστη και θ σ κανει ν περάσεις καλα για pse δε ξερω κατα Ποσο κανει αλα γ gfe ειναι οτι πρεπει χαμογελαστή και στο σοσιαλ αμα της πιάσεις την κουβέντα ειναι ωραια
Πιο τυποποιημένο και αποστειρωμενο service πεθαίνεις... Μαζί με τη Μαραια της ίδιας αλυσίδας κονταροχτυπιουνται για το πρώτο βραβείο τυποποίησης
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Πιο τυποποιημένο και αποστειρωμενο service πεθαίνεις... Μαζί με τη Μαραια της ίδιας αλυσίδας κονταροχτυπιουνται για το πρώτο βραβείο τυποποίησης
Σύντομος και σωστός
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σύντομος και σωστός
Τα χουμε φάει με το κουτάλι φίλε μου και τα στούντιο και τις συγκεκριμένες... Και μιλάμε εποχές χρυσές με Πεννυ, Ντορινα, Μαρκελα, Άννα Κασσάνδρας, Άννα Σερβα, Μόνικα Σερβα... Που τώρα βλέπω το επίπεδο και μαραζώνω
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Ρε παιδιά αξίζει το πέρασμα από Ιζαμπέλ στο Κηφισσού?
Φιλε μου εχει παρει καποια κιλακια η Ιζαμπελα σε σχεση με τις φωτο ειδικα στο πωπο αλλα αξιζει ενα περασμα θα σου λεγα , ειναι ζουμερη κ πληθωρικη γυναικα κ συνηθως τιμια με το χρονο .

Πηγαινε αρχες της βαρδιας αν πας θα σου προτεινα, απο υπηρεσιες ειναι ποτε ετσι ποτε πιο διεκπεραιωτικη αν εχει κοσμο, με μενα ειχε κατσει καλα απο την αρχη αλλα προτιμησε αρχες βαρδιας θα σου λεγα που ναι πιο χαλαρη
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Τα χουμε φάει με το κουτάλι φίλε μου και τα στούντιο και τις συγκεκριμένες... Και μιλάμε εποχές χρυσές με Πεννυ, Ντορινα, Μαρκελα, Άννα Κασσάνδρας, Άννα Σερβα, Μόνικα Σερβα... Που τώρα βλέπω το επίπεδο και μαραζώνω
Παλιές καλές εποχές να φανταστώ;Που δεν θα γυρίσουν ξανά από ότι φαίνεται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom