Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
@maradona7 τη λιλιαν δεν την εχω δει απο κοντα αλλα ρε φιλε λυσε μου μια απορια, παιζει αυτη η μυτογκα? :2funny:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Τη Μαρία που έχει σώμα μονοκόμματο σαν ψυγείο; Όχι. έχω ψιλομπερδευτει , δύο Μαριες έχει στο Κ8; Ο κλαιν που την είδε αυτή που λες είπε ότι είναι λαπάς και το βίντεο που είχα εγώ ανεβάσει είναι ψεύτικο,δεν ανταποκρίνεται.
Κατσε οταν μπει θα μας πει
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
ελα ρε ρεβλη έτοιμα τα θες κι εσύ.
Ρε βορδελε την ειδα την κριτικη γιατι μπερδευεσαι ετσι για τον κλαιν ελεγα οταν ερθει θα μας πει για τη μαρια :cheesy:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πάντως μπήκα στην πρίζα μ αυτή την κωλαρα της Ελένης στην πισινα
Τώρα παίρνω τηλέφωνο την έτσι, να της τα ξεράσω όλα.

bys59.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
@maradona7 τη λιλιαν δεν την εχω δει απο κοντα αλλα ρε φιλε λυσε μου μια απορια, παιζει αυτη η μυτογκα? :2funny:
Αδερφε ειναι εντονη η μυτη κακα τα ψεμματα , ενα κραμα Βασ. Παπακωσταντινου και Ερναν Κρεσπο του αργεντινου επιθετικου . Χαλαει καπως το το προσωπο αμα τη βλεπεις απο κοντα αλλα ειναι πολυ τιμιο το κοριτσι γενικα σε ολα του



ΥΓ. Μαγκες μολις μπηκα σπιτι , περασα απο τη Μαλβινα στο τριγγετας και εριξα πιστολια . Σαλοναρε πρωτα μια Ντιανα ( πολυ φαρδυ κεφαλι δυσαναλογο με το σωμα και μεγαλη λεκανη με μικρο στηθος και μερικα περιττα κιλακια , οχι ασχημη αλλα για πιο μερακληδες ας πουμε ) και περιμενα αρκετα γιατι ηταν σε προγραμμα η ετερη φιλη μας Μαλβινα . Στο δωματιο 3 τη πηδηξα , μιλαμε ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ αλλα με μια ΚΩΛΑΡΑ ΟΝΕΙΡΟ , κοντοπουτανο με γαματο σωμα και ωραια βυζακια. Μαλλι ραστα , σκουλαρικια κρικους μεγαλα και κατι κολιε ασημενια στο λαιμο και πολλα τατουαζ μικρα επισης . Ειχε ενα διχτυωτο κοκκινο φορεμα , μουνα για ξεπατωμα αλλα ειναι αλλου για αλλου το κοριτσι . Δε το μετανιωσα , ημουν προετοιμασμενος και ξεπερασα καποιες δυσκολιες που ανεκυψαν . Δε σταματησε να γελαει ουτε δευτερολεπτο απο τοτε που μπηκε μεσα , με κοιτουσε και με ρωταγε συνεχεια αν τη πινω και τι γουσταρω να πινω και κατι κουλα . Δυο στασεις καναμε αλλα της εριξα δυνατο γαμησι γιατι ειχα αφηνιασει με το κωλο της και μονο τοτε σταματησε να μιλαει . Θα γραψω πιο μετα ή αυριο αναλυτικα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.336
Κριτικές
18
Like
20.217
Πόντοι
4.546
Αδερφε ειναι εντονη η μυτη κακα τα ψεμματα , ενα κραμα Βασ. Παπακωσταντινου και Ερναν Κρεσπο του αργεντινου επιθετικου . Χαλαει καπως το το προσωπο αμα τη βλεπεις απο κοντα αλλα ειναι πολυ τιμιο το κοριτσι γενικα σε ολα του



ΥΓ. Μαγκες μολις μπηκα σπιτι , περασα απο τη Μαλβινα στο τριγγετας και εριξα πιστολια . Σαλοναρε πρωτα μια Ντιανα ( πολυ φαρδυ κεφαλι δυσαναλογο με το σωμα και μεγαλη λεκανη με μικρο στηθος και μερικα περιττα κιλακια , οχι ασχημη αλλα για πιο μερακληδες ας πουμε ) και περιμενα αρκετα γιατι ηταν σε προγραμμα η ετερη φιλη μας Μαλβινα . Στο δωματιο 3 τη πηδηξα , μιλαμε ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ αλλα με μια ΚΩΛΑΡΑ ΟΝΕΙΡΟ , κοντοπουτανο με γαματο σωμα και ωραια βυζακια. Μαλλι ραστα , σκουλαρικια κρικους μεγαλα και κατι κολιε ασημενια στο λαιμο και πολλα τατουαζ μικρα επισης . Ειχε ενα διχτυωτο κοκκινο φορεμα , μουνα για ξεπατωμα αλλα ειναι αλλου για αλλου το κοριτσι . Δε το μετανιωσα , ημουν προετοιμασμενος και ξεπερασα καποιες δυσκολιες που ανεκυψαν . Δε σταματησε να γελαει ουτε δευτερολεπτο απο τοτε που μπηκε μεσα , με κοιτουσε και με ρωταγε συνεχεια αν τη πινω και τι γουσταρω να πινω και κατι κουλα . Δυο στασεις καναμε αλλα της εριξα δυνατο γαμησι γιατι ειχα αφηνιασει με το κωλο της και μονο τοτε σταματησε να μιλαει . Θα γραψω πιο μετα ή αυριο αναλυτικα
Και εγώ πέρασα καλά μαζί της, όταν την συνάντησα πριν κάμποσο καιρό, ήμουν από τους τυχερούς φαίνεται, ίσως την πέτυχα και σε καλή ημέρα. Μου άρεσε το σώμα της.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Βραδινή έφοδος καθώς έχασα τον άσσο του ΠΑΟ και έπρεπε να ξεσκασω. Αρχικά πήγα συγγρου232, είχα σταμπάρει καιρό την Λίζα την κοκκινομάλλα με τις βυζαρες και ήθελα να δω από κοντά. Πάω, άλλοι 4 συναγωνιστές περίμεναν χωρισμένοι στις 4 γωνίες των καναπέδων. Ήταν και μια ειρήνη μαζί, δεν την είδα καν δεν έχω να σχολιάσω. Δεν θα περίμενα να τελειώσουν όλοι, θα την έκανα αλλά περίμενα το σαλοναρισμα. Βγαίνει η λίζα, βυζαρες, ωραίο κωλι, φάτσα μέτρια [για τα γούστα μου]. Την έχω σταμπάρει και θα πάω για κατάθεση άλλη μέρα. Συνέχισα για θησεως365 με την σάρα, που δεν την είχα πάρει ποτέ. Κορμαρα, ωραίο τσιμπουκι, έδωσα δύο στάσεις και κατέθεσα. Έκατσε και κάνα 10' είπαμε δύο κουβέντες, ωραίο τυπακι. Συνοψίζοντας, σάρα θα ξαναπήγαινα, λισα θα πάω. Καλές τσαρκες
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Αδερφε ειναι εντονη η μυτη κακα τα ψεμματα , ενα κραμα Βασ. Παπακωσταντινου και Ερναν Κρεσπο του αργεντινου επιθετικου . Χαλαει καπως το το προσωπο αμα τη βλεπεις απο κοντα αλλα ειναι πολυ τιμιο το κοριτσι γενικα σε ολα του



ΥΓ. Μαγκες μολις μπηκα σπιτι , περασα απο τη Μαλβινα στο τριγγετας και εριξα πιστολια . Σαλοναρε πρωτα μια Ντιανα ( πολυ φαρδυ κεφαλι δυσαναλογο με το σωμα και μεγαλη λεκανη με μικρο στηθος και μερικα περιττα κιλακια , οχι ασχημη αλλα για πιο μερακληδες ας πουμε ) και περιμενα αρκετα γιατι ηταν σε προγραμμα η ετερη φιλη μας Μαλβινα . Στο δωματιο 3 τη πηδηξα , μιλαμε ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ αλλα με μια ΚΩΛΑΡΑ ΟΝΕΙΡΟ , κοντοπουτανο με γαματο σωμα και ωραια βυζακια. Μαλλι ραστα , σκουλαρικια κρικους μεγαλα και κατι κολιε ασημενια στο λαιμο και πολλα τατουαζ μικρα επισης . Ειχε ενα διχτυωτο κοκκινο φορεμα , μουνα για ξεπατωμα αλλα ειναι αλλου για αλλου το κοριτσι . Δε το μετανιωσα , ημουν προετοιμασμενος και ξεπερασα καποιες δυσκολιες που ανεκυψαν . Δε σταματησε να γελαει ουτε δευτερολεπτο απο τοτε που μπηκε μεσα , με κοιτουσε και με ρωταγε συνεχεια αν τη πινω και τι γουσταρω να πινω και κατι κουλα . Δυο στασεις καναμε αλλα της εριξα δυνατο γαμησι γιατι ειχα αφηνιασει με το κωλο της και μονο τοτε σταματησε να μιλαει . Θα γραψω πιο μετα ή αυριο αναλυτικα
Εισαι θηριο αφου τα καταφερες και αντεξες :2funny:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Στο πα ρε θηρίο. Μην ακους
Απο το σαλοναρισμα μου τον εκανε πετρα που την ειδα.


Σε καποια φαση επειδη μιλαγε στο ιεραποστολικο κ ελεγε κατι κουλα κ με αποσυντονιζε , τον βγαζω κ τη βαζω να μου ξαναπαρει πιπα. Καθαριζε με ενα μαντηλακι το προφυλακτικο τοση ωρα γιατι ειχε τζελ πανω η τρελη κ γελαγε . Σηκωθηκα ορθιος και με ξαναπιπωσε ενω αυτη ηταν στο κρεβατι και τοτε ανεβασα στροφες και πηρα το παιχνιδι πανω μου . Θεομουρλη αλλα κοντοπουτανο ολκης με κωλαρα ονειρο , το προσωπο μετριο αλλα οχι ασχημο επουδενι . Δε θα αναφερθω στα αλλα που προειπαν τα παιδια σχετικα με το τι πινει ( το καταλαβαινει κανεις ευκολα κιολας , πρεπει να ναι μονιμα σε φαση μαλμπορο ), αν τη κουμανταρεις ομως εστω και σε μια σταση να τη βαλεις κ τη καθισεις, κοπανας διχως ελεος ειναι μικρακι και εχει πολυ ωραιο δερμα το ατιμο. 20 Μαιων μ πε , κ πραγματικα τη πιστευω οτι ειναι τοσο.


Στο τελος μου κανει γαμας καλα εσυ ρε κ γελαγε παλι πριν φυγει, χαχα. Πηγαινα με τα νερα της στην αρχη και το παιζα τρελιτσα , ολο για σενα ακουω ρε τι παιδι εισαι φοβερο κ χαζογελουσε . Πολλα κοπλιμεντα κ για το σωμα της κ τα μαλλια της ( μου λεγε ελα ρε μαλακα σ αρεσουν τοσο κ χαιροταν :2funny:) για να τη φερω στα νερα μου, παντως δυο στασεις τη γαμησα με δυναμη, στο ιεραποστολικο της κραταγα τα χερια κιολας κ κουνουσα τη λεκανη με ενταση . Προσπαθησε αν πας να τη παρεις με τα νερα της κ μη δινεις βαση σε οτι λεει μεχρι να τη βαλεις σε πεδιο βολης, ειναι αλλου φαν παρκ φαση το μυαλο της
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Απο το σαλοναρισμα μου τον εκανε πετρα που την ειδα.


Σε καποια φαση επειδη μιλαγε στο ιεραποστολικο κ ελεγε κατι κουλα κ με αποσυντονιζε , τον βγαζω κ τη βαζω να μου ξαναπαρει πιπα. Καθαριζε με ενα μαντηλακι το προφυλακτικο τοση ωρα γιατι ειχε τζελ πανω η τρελη κ γελαγε . Σηκωθηκα ορθιος και με ξαναπιπωσε ενω αυτη ηταν στο κρεβατι και τοτε ανεβασα στροφες και πηρα το παιχνιδι πανω μου . Θεομουρλη αλλα κοντοπουτανο ολκης με κωλαρα ονειρο , το προσωπο μετριο αλλα οχι ασχημο επουδενι . Δε θα αναφερθω στα αλλα που προειπαν τα παιδια σχετικα με το τι πινει ( το καταλαβαινει κανεις ευκολα κιολας , πρεπει να ναι μονιμα σε φαση μαλμπορο ), αν τη κουμανταρεις ομως εστω και σε μια σταση να τη βαλεις κ τη καθισεις, κοπανας διχως ελεος ειναι μικρακι και εχει πολυ ωραιο δερμα το ατιμο. 20 Μαιων μ πε , κ πραγματικα τη πιστευω οτι ειναι τοσο.


Στο τελος μου κανει γαμας καλα εσυ ρε κ γελαγε παλι πριν φυγει, χαχα. Πηγαινα με τα νερα της στην αρχη και το παιζα τρελιτσα , ολο για σενα ακουω ρε τι παιδι εισαι φοβερο κ χαζογελουσε . Πολλα κοπλιμεντα κ για το σωμα της κ τα μαλλια της ( μου λεγε ελα ρε μαλακα σ αρεσουν τοσο κ χαιροταν :2funny:) για να τη φερω στα νερα μου, παντως δυο στασεις τη γαμησα με δυναμη, στο ιεραποστολικο της κραταγα τα χερια κιολας κ κουνουσα τη λεκανη με ενταση . Προσπαθησε αν πας να τη παρεις με τα νερα της κ μη δινεις βαση σε οτι λεει μεχρι να τη βαλεις σε πεδιο βολης, ειναι αλλου φαν παρκ φαση το μυαλο της
Σφαλιάρες έφαγε;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Συνέχισα για θησεως365 με την σάρα, που δεν την είχα πάρει ποτέ. Κορμαρα, ωραίο τσιμπουκι, έδωσα δύο στάσεις και κατέθεσα. Έκατσε και κάνα 10' είπαμε δύο κουβέντες, ωραίο τυπακι. Συνοψίζοντας, σάρα θα ξαναπήγαινα, λισα θα πάω. Καλές τσαρκες
Για την κοντή με τα σφιχτά φυσικά βυζιά τον πεταχτό κώλο και το τατού όπλο στο μπούτι μιλάμε;
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Διαβασα σφαλιαρες εφαγες στην αρχη, χαχα.

Μετα το ιεραποστολικο τη γυρισα μπρουμυτα τελειως και τη γαμουσα ξανα με τη λεκανη ρυθμικα με ενταση και με κλειστα ποδια οπου και εχυσα στη καποτα δυνατα ωντας μεσα της. Δεν ηθελα να κανω καμια σταση που θα ειχε ευχερεια κινησεων γι αυτο δε την εστησα στα 4 οποτε δε δοκιμασα σφαλιαρες στη κωλαρα, χουφτωνα και με τα δυο χερια ομως τα κωλομερια ενοσω με πιπωνε κ της εριξα ενα ελαφρυ στην αρχη . Ηθελα στα 4 αλλα προτιμησα στασεις που μπορουσα να τη λοκαρω ωστε να κοπαναω ανενοχλητος
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Διαβασα σφαλιαρες εφαγες στην αρχη, χαχα.

Μετα το ιεραποστολικο τη γυρισα μπρουμυτα τελειως και τη γαμουσα ξανα με τη λεκανη ρυθμικα με ενταση και με κλειστα ποδια οπου και εχυσα στη καποτα δυνατα ωντας μεσα της. Δεν ηθελα να κανω καμια σταση που θα ειχε ευχερεια κινησεων γι αυτο δε την εστησα στα 4 οποτε δε δοκιμασα σφαλιαρες στη κωλαρα, χουφτωνα και με τα δυο χερια ομως τα κωλομερια ενοσω με πιπωνε κ της εριξα ενα ελαφρυ στην αρχη . Ηθελα στα 4 αλλα προτιμησα στασεις που μπορουσα να τη λοκαρω ωστε να κοπαναω ανενοχλητος
Σωστός, και με δυνατή στάση για τελείωμα. Πέφτεις σαν σακί πάνω της όταν τελειώνεις μη μπορώντας να κάνει τίποτα η άλλη :rockon: :2funny:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.551
Κριτικές
171
Like
91.332
Πόντοι
46.423
Ρουμανα ίσον αποτυχία στο Γαμησι.. Αυτά είναι τα βασικά. Βλέπεις Ρουμανα, έφυγες..

Δεν συμφωνώ μαζί σου.

Ρεμπέκα, Κέιτυ επίσης Ρουμάνες πανέμορφες και φοβερά γαμήσια στο παρελθόν.

:wink:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom