Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.563
Πόντοι
736
πέρασμα
με Ίννα από de Paris θα ακολουθήσει κριτική
ανεβάζω και φωτό
από δωμάτιο το οποίο είχε
πολλές
επιλογές φωτισμού
και τεράστια ντουζιέρα
 

Συνημμένα

  • 28AF3A0B-7A17-4428-8F64-2DBBC11AB8C7.jpeg
    28AF3A0B-7A17-4428-8F64-2DBBC11AB8C7.jpeg
    1 MB · Εμφανίσεις: 53
  • 157723F7-13DF-4666-82DC-54AC8584DBE4.jpeg
    157723F7-13DF-4666-82DC-54AC8584DBE4.jpeg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 60

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Λοιπον μια εικονα για τις δυο Σαρες απο θησεως 365 που περασα . Αυτη που περασα εγω με τις δυνατες φωτος τα γραφω και στη κριτικη μου , ειναι λεπτη προς το σκινυ και στις φωτο δειχνει πληθωρικη , γουστα ειναι αυτα οκ αλλα εμενα δε μ αρεσε και ειναι οχι στην εμφανιση ξεκαθαρο . Γραψανε καποιοι οτι ηταν πρωην στριπερ , γυμνασμενη φαινεται και ευλυγιστη οποτε αυτο ειναι στα συν , με ξενερωσε το στηθος που μολις εβγαλε το σουτιεν ηταν πολυ πεσμενο , πιπα μετρια με δοντι αλλα γενικοτερα καλη συμμετοχη με βρωμολογα χωρις να ναι διεκπεραιωτικη και μονιμως ευδιαθετη και γελαστη , αυτο της το δινω . Μετριο προσωπο επισης και μετριο αναστημα περιπου 1.66-1.68 . Να πω οτι εχει ωραιο κωλαρακι και αυτο απο εμφανιση ειναι σιγουρα το δυνατο της σημειο . Πιστευω μπορει να εχει κοινο αλλα προσωπικα δεν απευθυνεται σε αυτα που ζηταω καθοτι πολυ λεπτουλα και μικροκαμωμενη . Εχει επισης ωραια μεσουλα με piercing πανω απο τους γλουτους

Η ετερη Σαρα η Βουλγαρα , ελαχιστα πιο ψηλη μου φανηκε , φορουσε ψηλα τακουνια και σαλοναρε με ενα μωβ μπικινι και στρινγκ , μετριο προσωπο με αδιαφορα χαρακτηριστικα , ωραιος κωλαρινος οχι γυμνασμενος αλλα καλοσχηματισμενος και πολυ μικρα στηθακια . Επισης ο κωλος και σε αυτη το μεγαλο της οπλο θα ελεγα .
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Επειδη με καβλωσαν οι φωτος της εμιλυ απο θεσσαλιας που ανεβηκαν , πηρα το αυτοκινητο και βγηκα τσαρκα να παω να τη δω. Λοιπον φαρδοκωλα αρκετα σε σχεση με τις φωτος με μικρο στηθος, συμπαθητικο προσωπο και με πιασιματα πολλα. Απο μενα ειναι οχι , ειναι γεματουλα σχετικα ειδικα στη λεκανη και στο πωπο ενω οι φωτος τη δειχνουν πιο λεπτη με τα κοψε ραψε . Δε περασα , ευχαριστησα για το σαλοναρισμα και εφυγα. Δεν ειναι ασχημη , συμπαθητικο προσωπο εχει κιολας, απλα ο μεγαλος κωλος με απωθησε , ειχα ψηθει με τις φωτο να παω μια γρηγορα πιστολια αλλα ακυρο . Σε οποιον αρεσουν οι μεγαλοι κωλοι προσελθετε, δεν ειναι μοντελε φαση που δειχνουν οι φωτος
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Eχει παρει κανεις την Kataleya απτο γκωλο; και αν ναι με τι δωρακι;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Επειδη με καβλωσαν οι φωτος της εμιλυ απο θεσσαλιας που ανεβηκαν , πηρα το αυτοκινητο και βγηκα τσαρκα να παω να τη δω. Λοιπον φαρδοκωλα αρκετα σε σχεση με τις φωτος με μικρο στηθος, συμπαθητικο προσωπο και με πιασιματα πολλα. Απο μενα ειναι οχι , ειναι γεματουλα σχετικα ειδικα στη λεκανη και στο πωπο ενω οι φωτος τη δειχνουν πιο λεπτη με τα κοψε ραψε . Δε περασα , ευχαριστησα για το σαλοναρισμα και εφυγα. Δεν ειναι ασχημη , συμπαθητικο προσωπο εχει κιολας, απλα ο μεγαλος κωλος με απωθησε , ειχα ψηθει με τις φωτο να παω μια γρηγορα πιστολια αλλα ακυρο . Σε οποιον αρεσουν οι μεγαλοι κωλοι προσελθετε, δεν ειναι μοντελε φαση που δειχνουν οι φωτος
Αφού πηγές που πήγες, τουλάχιστον πήρες παστέλι ή μαντολάτο από τον τύπο από κάτω ή έλειπε κι αυτός;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Αφού πηγές που πήγες, τουλάχιστον πήρες παστέλι ή μαντολάτο από τον τύπο από κάτω ή έλειπε κι αυτός;;; :cheesy::cheesy::cheesy:
Ψυχη ζωσα αδερφε ουτε μεσα ουτε εξω αφου οταν μπηκα μεσα στο στουντιο η συμπαθητικη ευσωμη και κοντουλα τσατσα με κοιταξε με χαμογελο και απορια ταυτοχρονα ( σα να μου λεει μεσα σε τετοια ζεστη υπαρχει ανθρωπος να θελει να γαμησει :2funny: ) . Στο δρομο μεγαλη ταμπελα στην εθνικη λιγο πριν στριψω ''κινδυνος υψηλων θερμοκρασιων' και αυτοκινητα λιγα σχετικα , 39 εγραφε το θερμομετρο στο αυτοκινητο αστα να πανε . Παντως περασα μετα μια και απο κασσανδρας ετσι για τη βολτα και καθολου κινηση στο στενο , ακομα και στο κασ6 με βαρδια Καταλεγια δε πρεπει να χε κανεναν μεσα .

Με καβλωσαν οι φωτος της Εμιλυ που ανεβηκαν εδω στο νημα και μολις ειδα και υπηκοοτητα ουκρανικη , μου ρθε μια αποτομη διαθεση αλλα δυστυχως μου σβησε απο κοντα . Ειχε ενα ροζ στρινγκ και ροζ μπικινι αλλα το στρινγκ χανοταν μες στο κωλο και αναδεικνυε περισσοτερο τα περιττα τοπικα λιπη , παντως αν αρεσουν σε καποιους οι μεγαλοι κωλοι ας ριξει μια ματια . Στις φωτος εχει πεσει εμφανες μαχαιρι στα επιμαχα σημεια , εχω υποψιν να τσεκαρω καναδυο ακομα μεχρι δευτερα
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Επειδη με καβλωσαν οι φωτος της εμιλυ απο θεσσαλιας που ανεβηκαν , πηρα το αυτοκινητο και βγηκα τσαρκα να παω να τη δω. Λοιπον φαρδοκωλα αρκετα σε σχεση με τις φωτος με μικρο στηθος, συμπαθητικο προσωπο και με πιασιματα πολλα. Απο μενα ειναι οχι , ειναι γεματουλα σχετικα ειδικα στη λεκανη και στο πωπο ενω οι φωτος τη δειχνουν πιο λεπτη με τα κοψε ραψε . Δε περασα , ευχαριστησα για το σαλοναρισμα και εφυγα. Δεν ειναι ασχημη , συμπαθητικο προσωπο εχει κιολας, απλα ο μεγαλος κωλος με απωθησε , ειχα ψηθει με τις φωτο να παω μια γρηγορα πιστολια αλλα ακυρο . Σε οποιον αρεσουν οι μεγαλοι κωλοι προσελθετε, δεν ειναι μοντελε φαση που δειχνουν οι φωτος
Ωραίος.Οντως σε photos δείχνει μοντελε κορμί
 

archer7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναθλητές, η Αγκάθα από Αντιοχειας λέει τίποτα από εμφάνιση; Οι φωτογραφίες του σαιτ δεν λένε πολλά
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ψαχνομαι για εξορμηση μολις μπηκα σπιτ και θελω παλι να βγω.Για να δουμε αν και που θα παμε σημερα.Την καλησπερα μου καλημερα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ρίξε μια ματιά εδώ, 1.76 λέει το προφίλ. Για τάπα φαίνεται στις φωτογραφίες.
την ειδα στις φωτο λιγες μερες πριν. Καρι με χαλαει σαυτην. Δε μου βγαζει κατι για να παω εστω να τη δω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

irini ναι μου βγαζει καυλες αν και πιστευω αδικα θα παω διοτι θα ειναι καραφεικ οι φωτο
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
3.715
χαχαχα...
και η Αρετούλα ξανάγινε Μαλβίνα
έ,ρε γλέντια...!
καλή τύχη σε όποιον πάει για ντεκαβλέ 50άρικο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Επειδη με καβλωσαν οι φωτος της εμιλυ απο θεσσαλιας που ανεβηκαν , πηρα το αυτοκινητο και βγηκα τσαρκα να παω να τη δω. Λοιπον φαρδοκωλα αρκετα σε σχεση με τις φωτος με μικρο στηθος, συμπαθητικο προσωπο και με πιασιματα πολλα. Απο μενα ειναι οχι , ειναι γεματουλα σχετικα ειδικα στη λεκανη και στο πωπο ενω οι φωτος τη δειχνουν πιο λεπτη με τα κοψε ραψε . Δε περασα , ευχαριστησα για το σαλοναρισμα και εφυγα. Δεν ειναι ασχημη , συμπαθητικο προσωπο εχει κιολας, απλα ο μεγαλος κωλος με απωθησε , ειχα ψηθει με τις φωτο να παω μια γρηγορα πιστολια αλλα ακυρο . Σε οποιον αρεσουν οι μεγαλοι κωλοι προσελθετε, δεν ειναι μοντελε φαση που δειχνουν οι φωτος
όντως οι φωτογραφίες δεν είναι αντιπροσωπευτικές. Επειδή τυχαίνει να την ξέρω από παλιότερα, δεν έχει κορμί μοντέλου. Είναι μάλλον αυτό που λέμε το κορίτσι της διπλανής πόρτας.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
χαχαχα...
και η Αρετούλα ξανάγινε Μαλβίνα
έ,ρε γλέντια...!
καλή τύχη σε όποιον πάει για ντεκαβλέ 50άρικο.
με τη φήμη που έχει βγάλει, μόνο από πελάτες που δεν διαβάζουν κριτικές θα μπορέσει να βγάλει μεροκάματο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom