Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
εμενα αμα μου βαρεσουν πορτες και μαλακιες εκει τελιωνει το πανηγυρι και τη διωχνω.Αυτα ειναι για γελια κατα τη γνωμη μου.Οταν παω στουντιο ξερω γιατι παω οπως οταν παω σε μπουρδελο παλι ξερω γιατι παω.Το καθε ενα εχει και πρεπει να εχει τις υπηρεσιες του αλλιως θα γινει της πουτανας εκει μεσα.Εγω δε τους χαριζομαι.
Επειτα αμα η κοπελα ειναι τεμπελα αυτο δεν αλλαζει.Θα κανει το οτιδηξποτε να σε ξενερωσει και επειδη ο αντρας δεν ειναι ρομποτ να ειναι σηκω κατσε σηκω κατσε δεν πρεπει να τα δεχεται
Δ Ι Κ Α Σ Τ Η Σ ΠΑΠΑΡΕΙΟ ΠΑΓΟ!!!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δ Ι Κ Α Σ Τ Η Σ ΠΑΠΑΡΕΙΟ ΠΑΓΟ!!!
Τι δικαστης ρε φιλος.Καποια πραγματα πρεπει να τους τα λεμε.Αν ολοι μας τους τα χωναμε κοινος τους κραζαμε live οχι πισω απο πληκτρολογιο θα ηταν καλυτερα.Πως πας και βλεπεις τα μπαζα ενω στις φωτο ειναι καλλονες?Εκει δε πρεπει να μιλησεις?Τοσα χιλιομετρα εκανες τοση προετοιμασια γιατι ολα αυτα? για να σε κοροιδευουν οι πουτανες?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τι δικαστης ρε φιλος.Καποια πραγματα πρεπει να τους τα λεμε.Αν ολοι μας τους τα χωναμε κοινος τους κραζαμε live οχι πισω απο πληκτρολογιο θα ηταν καλυτερα.Πως πας και βλεπεις τα μπαζα ενω στις φωτο ειναι καλλονες?Εκει δε πρεπει να μιλησεις?Τοσα χιλιομετρα εκανες τοση προετοιμασια γιατι ολα αυτα? για να σε κοροιδευουν οι πουτανες?
Προσωπικά την κάνω τρελέ μου και απλά δεν δίνω τα πολύτιμα λεφτά μου. Και να κάτσεις να μαλώσεις θα βρεις τα δίκια σου νομίζεις; Όταν κλείσεις την πόρτα θα σε βρίσουν κιόλας. Επίσης αυτό με τις φωτογραφίες γίνεται παντού, οπότε μην μασάς. Ο επόμενος εντωμεταξύ που θα μπει, ούτε φωτογραφίες θα έχει δει ούτε τίποτα και θα την πάρει και μισάωρο, οπότε να 'χαμε να λέγαμε κατά την γνώμη μου.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Προσωπικά την κάνω τρελέ μου και απλά δεν δίνω τα πολύτιμα λεφτά μου. Και να κάτσεις να μαλώσεις θα βρεις τα δίκια σου νομίζεις; Όταν κλείσεις την πόρτα θα σε βρίσουν κιόλας. Επίσης αυτό με τις φωτογραφίες γίνεται παντού, οπότε μην μασάς. Ο επόμενος εντωμεταξύ που θα μπει, ούτε φωτογραφίες θα έχει δει ούτε τίποτα και θα την πάρω και μισάωρο, οπότε να 'χαμε να λέγαμε κατά την γνώμη μου.
Αυτα σκεφτομαι τις περισοτερες φορες και καλμαρω τον εαυτο μου.Ναι δικιο εχεις δε λεω ουσιαστικα ετσι ειναι.
Υπαρχουν στιγμες ομως που με βγαζουν εκτος εαυτου και αμα αρχισω δε σταματαω.Προσπαθω να αποφευγω φολες κτλ. Οσο για χρηματα ποτέ πανω απο 50
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Προσωπικά την κάνω τρελέ μου και απλά δεν δίνω τα πολύτιμα λεφτά μου. Και να κάτσεις να μαλώσεις θα βρεις τα δίκια σου νομίζεις; Όταν κλείσεις την πόρτα θα σε βρίσουν κιόλας. Επίσης αυτό με τις φωτογραφίες γίνεται παντού, οπότε μην μασάς. Ο επόμενος εντωμεταξύ που θα μπει, ούτε φωτογραφίες θα έχει δει ούτε τίποτα και θα την πάρει και μισάωρο, οπότε να 'χαμε να λέγαμε κατά την γνώμη μου.
συμφωνώ ότι οι φωτογραφίες συχνά δεν αντιστοιχούν σε αυτό που θα δεις στο σαλόνι. Οπότε, αν στο σαλόνι δεν σου κάνει κλικ η κοπέλα, χαιρετάς και φεύγεις.
Για μας του κλαμπ των αγαπούληδων δε, τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα. Αν δεν γνωρίσεις το κορίτσι στο δωμάτιο - αφού τα έχεις σκάσει δηλαδή - δεν ξέρεις περί τίνος πρόκειται.
Προσωπικά μου έχουν κάτσει πολύ ωραίες συνευρέσεις με κοπέλες μετριότατες εμφανισιακά αλλά θερμές κι ευγενικές και το αντίθετο.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Μαργκο και Αναστασία απου Βουρβαχη19 και ηλια ηλιου 82 έχει κάποιο μέλος πληροφορίες τι παίζει?
Ρε φίλε, εκτός και αν είσαι των BBW οπότε πάω πάσο, ρίξε το 50αρι σου σε κανα ωραίο μουνί και άσε τις βαβουροπατάτες
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Πες του τα γιατί χαλάει την πιάτσα. Αν βλέπουν ότι οι βοιδοκωλες περνάνε Μετά θα φέρνουν κι άλλες. 50αρια για φάλαινες θα δίνουμε; Που είναι ρε το επίπεδο; Αυτές γονυπετεις να με παρακάλαγαν να τις γαμησω τζάμπα Δεν πήγαινα. Ποσό μάλλον να πληρώσω κι ολας
Ακριβώς αυτό. Γενικά αυτή η αλυσίδα, 2 είναι μόνο νομίζω, είναι για μερακλήδες. Για πολύ μερακλήδες.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
427
Like
1.384
Πόντοι
201
Από Συγγρού και ΝΚ, έχει συναντήσει κάποιος Τζένη ή Λίσα? Μάμπα ή μάπα?
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Ακριβώς αυτό. Γενικά αυτή η αλυσίδα, 2 είναι μόνο νομίζω, είναι για μερακλήδες. Για πολύ μερακλήδες.
και το χειρότερο, νομίζω ότι αυτά τα μαγαζιά έχουν κυρίως μεγάλες σε ηλικία.
Προσωπικά δεν θα είχα αντίρρηση για γεματούλα πιτσιρίκα, 20 ετών συν πλην. Αλλά όχι να πληρώσω για εύσωμη σαραντάρα. Πόσο φωτιά μπορεί να είναι στο κρεβάτι ώστε να δικαιολογεί τα λεφτά;
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
και το χειρότερο, νομίζω ότι αυτά τα μαγαζιά έχουν κυρίως μεγάλες σε ηλικία.
Προσωπικά δεν θα είχα αντίρρηση για γεματούλα πιτσιρίκα, 20 ετών συν πλην. Αλλά όχι να πληρώσω για εύσωμη σαραντάρα. Πόσο φωτιά μπορεί να είναι στο κρεβάτι ώστε να δικαιολογεί τα λεφτά;
Πλάκα κάνεις... Πήγαινε με Γιάννα από Στούντιο 12 και μετά έλα να μου πεις τι μπορεί να κάνει μία 40αρα
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Πλάκα κάνεις... Πήγαινε με Γιάννα από Στούντιο 12 και μετά έλα να μου πεις τι μπορεί να κάνει μία 40αρα
πάσο. Για να το λες κάτι θα ξέρεις. Θα επιδιώξω να κάνω μια επίσκεψη.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.868
Πόντοι
2.541
Κύριοι καλησπέρα. Προτάσεις για στουντιοκοριτσα σήμερα μετά της 12μμ ??

Δεν θα πάω σε στανταρακια και είμαι φορτωμένος οικονομικά και ψυχολογικά (τυχόν κομοδίνο) για 2πλο μεταμεσονύχτιο χτύπημα φουλ πρόγραμμα. Όμως για λόγους risk management και να γλιτώσω τις άπειρες γύρες με το αμάξι θα ήθελα τις προτάσεις(κυρίως ΜΙΛΦ) σας είτε εδώ είτε σε PM ώστε να πάω σε μερικά στοχευμένα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Πες του τα γιατί χαλάει την πιάτσα. Αν βλέπουν ότι οι βοιδοκωλες περνάνε Μετά θα φέρνουν κι άλλες. 50αρια για φάλαινες θα δίνουμε; Που είναι ρε το επίπεδο; Αυτές γονυπετεις να με παρακάλαγαν να τις γαμησω τζάμπα Δεν πήγαινα. Θα τις πληρώσω κι ολας;
Ρε ξεκολλάτε, εσείς μπορεί να τις έχετε δει από κοντά εγώ όχι,η φώτο είναι παραπλανιτικες τις περισσότερες φορές για αυτό λέω και για την βενζίνη ποιο κάτω
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Ρε φίλε, εκτός και αν είσαι των BBW οπότε πάω πάσο, ρίξε το 50αρι σου σε κανα ωραίο μουνί και άσε τις βαβουροπατάτες
Φίλε τα συγκεκριμένα μαγαζιά έχουν κατεβάσει και καλά μιλφοκομματια ,βλέπε τορι,και Μαίρη
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Προ ήμερων πήρα την Κατ στη κατεχάκη, χαλαρά σχετικά τα πράγματα, δεν συναντήθηκα με κανέναν στο σαλόνι, η 2τσα μου είπε πως είναι στο δωμάτιο, ωραία λέω ας περάσω με βάζει στο δωμάτιο όπως μπαίνεις αριστερά, το υποδεέστερο του μαγαζιού με απλο πρόγραμμα. Θα περιμένω πολλή ώρα; τη ρωτάω, όχι μου λέει 20 λεπτάκια:grin: Και έτσι και έγινε :confused: σε ένα 20λέπτο η Κ είχε προλάβει να τελειώσει τον πρώτο μνηστήρα, τα φρεσκαριστεί ταχεώς, να ξεμπερδέψει και με τον άλλο γαμήκουλα να πάει πάλι στο μπάνιο και να έρθει σε εμένα! Περιτό να πως και με εμένα δεν απασχολήθηκε πολύ περισσότερο χρόνο, λίγη κουβέντα στην αρχή, οπού μου φάνηκε κάπως παιγμένη :confused: μετά λίγη πίπα, στήσιμο αμέσως στα 4, σφυροκόπημα όσο δυνατά μπορούσα με μερικά σκαμπίλια, τέλος ύστερα από λίγο, ακόμα λίγη συνομιλία και βουρ η κοπελιά για τον επόμενο μαλάκα. 10 λεπτά να κράτησε όλη η διαδικασία? Δηλαδή χρονοδιάγραμμα φυλής με 50 ευρώ. Οταν βγήκα είδα μια μόνο πόρτα δωματίου κλειστή. Νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές. Και δεν είναι πια και τόσο θεά, ένα ταλαιπωρημένο κοριτσάκι είδα εγώ.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
πότε κυκλοφορούσαν αυτες; εγώ μάλλον αγαπούσα τοτε
χρυσές εποχές τύπε μου...όταν σε κάθε βάρδια μίνιμουμ ήταν 3 κοπέλες...και μιλάμε για τοπ μουνιά...από κείνη την εποχή μια Ζανέτ έχει μείνει να ιδρώνει τη φανέλα, μια Μικαέλα και η Αλίνα από Βριλησσού κλπ...πλέον οι νέες κοπέλες είναι έτη φωτός μακριά...
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
46
Like
5.318
Πόντοι
5.646
χρυσές εποχές τύπε μου...όταν σε κάθε βάρδια μίνιμουμ ήταν 3 κοπέλες...και μιλάμε για τοπ μουνιά...από κείνη την εποχή μια Ζανέτ έχει μείνει να ιδρώνει τη φανέλα, μια Μικαέλα και η Αλίνα από Βριλησσού κλπ...πλέον οι νέες κοπέλες είναι έτη φωτός μακριά...
Ισχύει...Και κάτι πυροτεχνήματα που βγαίνουν είναι για πολύ λίγο...
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Προ ήμερων πήρα την Κατ στη κατεχάκη, χαλαρά σχετικά τα πράγματα, δεν συναντήθηκα με κανέναν στο σαλόνι, η 2τσα μου είπε πως είναι στο δωμάτιο, ωραία λέω ας περάσω με βάζει στο δωμάτιο όπως μπαίνεις αριστερά, το υποδεέστερο του μαγαζιού με απλο πρόγραμμα. Θα περιμένω πολλή ώρα; τη ρωτάω, όχι μου λέει 20 λεπτάκια:grin: Και έτσι και έγινε :confused: σε ένα 20λέπτο η Κ είχε προλάβει να τελειώσει τον πρώτο μνηστήρα, τα φρεσκαριστεί ταχεώς, να ξεμπερδέψει και με τον άλλο γαμήκουλα να πάει πάλι στο μπάνιο και να έρθει σε εμένα! Περιτό να πως και με εμένα δεν απασχολήθηκε πολύ περισσότερο χρόνο, λίγη κουβέντα στην αρχή, οπού μου φάνηκε κάπως παιγμένη :confused: μετά λίγη πίπα, στήσιμο αμέσως στα 4, σφυροκόπημα όσο δυνατά μπορούσα με μερικά σκαμπίλια, τέλος ύστερα από λίγο, ακόμα λίγη συνομιλία και βουρ η κοπελιά για τον επόμενο μαλάκα. 10 λεπτά να κράτησε όλη η διαδικασία? Δηλαδή χρονοδιάγραμμα φυλής με 50 ευρώ. Οταν βγήκα είδα μια μόνο πόρτα δωματίου κλειστή. Νομίζω υπάρχουν καλύτερες επιλογές. Και δεν είναι πια και τόσο θεά, ένα ταλαιπωρημένο κοριτσάκι είδα εγώ.
Την επόμενη ημέρα το βράδυ δοκίμασα τις λατίνες Κρύσταλ και Σάρλοτ της παπατζοαλυσίδος, με ενδιάμεση στάση στη Λίλιαν στην Λ Αθηνων που είναι στανταράκι, έχυσα τρεις φορές ωραιότατα:wanker:
Η Κρύσταλ είναι μινιόν κορίτσι με πολύ καλό κορμί, δε μοιάζει τόσο με αραπίνα όσο φαίνεται, όσο για τσιγγάνα, ινδονήσια, ινδιάνα, λατίνα τελοςπάντων. Θυμίζει σε σουλούπι μποι και χρώμα δέρματος τη βανέσσα του φυλής 104. Ήρθε στο δωμάτιο κοντό σορτς και κράταγε ένα τσαντάκι. Έγινελίγο παιχνίδι, ψιλομιλάω κάτι ισπανικά και αυτό βοήθησε. Η κοπέλα ήταν αρκετά καλή χωρίς να είναι φοβερή. Εβγαλε ένα μικρό δονητή από αυτούς με τις μπαταρίες και έπαιζε με αυτό την κλειτορίδα της. Μου έκανε μια καλούτσικη πίπα. Μετά στήθηκε στα τέσσερα και ενώ τη γαμούσα αυτή συνέχισε να παίζει με το δονητή το μουνάκι της. Μπορεί να το έκανε για να φτιάξει δεν ξέρω αλλά με αυτό τον τρόπο με εμπόδιζε να την γαμήσω όσο δυνατά ήθελα και δεν μπορούσα να χύσω. Τελικά της είπα να τον αφήσει με υπάκουσε και αφού τη σφυροκόπησα έντονα για κάνα τετράλεπτο έχυσα στο σφιχτό μουνί της. Είχα λαχανιάσει και η κοπέλα έφυγε βιαστικά χωρίς καλά καλά να χαιρετήσει σα να είχε σπαστεί με κάτι. Μήπως επειδή δεν ήθελα να παίζει με το δονητή; Η δεν θέλει να την γαμάνε δυνατά; Δεν ξέρω πάντως ο τρόπος που έφυγε στο τέλος χάλασε λίγο την εμπειρία μου μαζί της και δεν πρόκειται να την ξαναπάρω.

Η Σαρλοτ ήταν πολύ καλύτερη. Μαύρη κανονικότατη, οι φωτο στο σαιτ είναι ακριβείς αλλά δεν αποτυπώνουν τη γλύκα και το σεξ απιλ που εκπέμπει το κορίτσι. Υψός κοντά 167, φατσούλα όπως στις φώτο κορμάκι σφιχτό γραμμωμένο δέρμα βαθύ σοκολατί, μουνάκι φανταστικό καλοξυρισμένο! Η μόνη παραφωνία στην εμφανισή της οι προσθετικές στα βυζιά και στον κώλο, όχι πάντως σε σημείο παραμόρφωσης. Ήρθε και αυτή με βαλιτσάκι στο δωμάτιο, από εκεί έβγαλε κάτι απολυμαντικά μαντηλάκια, eres doctora? της λέω, γελάει και μου απαντάει Si, soy doctora por la polla! Η κάτι τέτοιo, πιάνετε το νόημα! Στήθηκε και άρχισε να μου παίζει το καβλί έχοντας την κωλάρα της τουρλωτή στα τέσσερα, μου είπε πως είναι muy grande! Μου έγινε πέτρα παρόλο που είχα ήδη χύσει δυο φορές τις προηγούμερες δύο ώρες. Που πήρε μια αργή αισθησιακή πίπα στημένη στα τέσσερα αυτή γονατιστός εγώ να πασπατέυω και να σφαλιαρίζω ελαφρα τα κωλομερια της. Οταν της έδωσα λίγα πουτσοσκάμπιλα γέλασε και είπε τη λέξη castigo, τι σημαίνει αυτό; Κάτι βιτσιόζικο μάλλον:s&m_2:
Μετά με καβάλησε οπού ευχαριστήθηκα να παρατηρώ την μούνα της να ανεβοκατεβαίνει στο καβλί μου και συνέχισα να της μπατσίζω ελαφρά τον κώλο. Γρήγορα αλλάξαμε σε ιεραπόστολο όπου γαμήθηκε με πάθος και κάβλα δέχτηκε και δυό δάχτυλα μου στο στόμα και τέλος στα τέσσερα σε πιο άγρια φάση με κάμποσα κωλοσκάμπιλα οπού σε αναμενόμενη ερώτηση μου αν είναι mi putita, αποκρίθηκε si soy tu putita:headbang2: Όπως είναι φυσικό δεν άντεξα πολύ παραπάνω και κάπου εκεί έχυσα μέσα της στα τέσσερα. Το κορίτσι δεν το κατάλαβε αμέσως πως τελείωσα απόρησε που είδε τόσο λίγο σπέρμα στην καπότα, λογικό βέβαια αφού ήταν το τρίτο γκολ. Με χαιρέτησε όλο γλύκα, νομίζω θα ξαναπάω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom