Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (3 μέλη και 33 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
ελεγα να παω να δω την ιρινι αλλα μου πεφτει λιγο μακρια και δεν ειμαι για αποστασεις τωρα
Ασε μην ειναι ψευτικες οι φωτο και μεινω παλι με το πουλι στο χερι.
Άσε ρε μην σε πιάσει κανένα κόψιμο στον δρόμο, κάτσε σπίτι. :boff:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
δε βλεπω ενημερωσεις , δε γαμαμε? τι εγινε?.
Απο οτι βλεπω ουτε στα μπουρδελα γινεται δουλεια.
Αγαμια επεσε η στερεψαν οι τανεσπου
Κατσε γιατι εχω βαλει στο ματι κατι εσκορτακια :cheesy:
Και μετα θα κανω γυρα στα στουντιο εγω
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Άσε ρε μην σε πιάσει κανένα κόψιμο στον δρόμο, κάτσε σπίτι. :boff:
οχι ρε συ εχω συνελθει καλα ειμαι σημερα απλα δεν εχω ακομα αρκετη δυναμη και αντοχες οπως πριν.Στη δουλεια εννοω.4 μερες χωρις γαμησι κατι πρεπει να γινει
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Κατσε γιατι εχω βαλει στο ματι κατι εσκορτακια :cheesy:
Και μετα θα κανω γυρα στα στουντιο εγω
πρεπει να γυρισε η συζηγος του μαραντονα γιατι τουλαχιστον αυτος γαμαγε φουλ μαθαιναμε και κατι παραπανω.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
πότε λειτουργούσε; πήγε ποτέ κανείς από κει να δει; το πρόγραμμα τους είναι κράχτης μου φαίνεται.
στο κάτω μαγαζί έχω πάει δυο φορές. Μια αρχές Δεκέμβρη και μια Φεβρουάριο. Και στο πάνω μια, επίσης Φεβρουάριο νομίζω.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
Τιμή για προγράμμα μιας ώρας στο Κηφισού 30 και 60 ξερει κανένας? Για εμας τους νέους που δε ξερουμε δειξτε τα φώτα σας γερομυστες
θα σου μεταφέρω απλά τη δική μου εμπειρία: για μια ώρα δεν ξέρω, όμως το συγκεκριμένο μαγαζί χρεώνει τη μισή ώρα 120€, ενώ άλλα τη χρεώνουν 100€. Κι ενώ με 140€ την ώρα παίρνεις έσκορτ από πρακτορείο.
Μια φορά δε που έκανα το λάθος να σκάσω 120€ για μισάωρο στο Κηφισού 60, η κοπέλα με έκλεψε. Ήταν η Ηλέκτρα, πρώην Ηρώ. Με το που τελειώνω στα 15-20 λεπτά, μου λέει επί λέξει "μη φύγεις, κάνω μπανάκι κι έρχομαι να μιλήσουμε" κι εξαφανίζεται για να πάει στον επόμενο πελάτη. Όσο ήρθε σε σένα ήρθε και σε μένα. Ουσιαστικά μου έκανε το πρόγραμμα των 70€ κι έσκασα 120!
Δεν ισχυρίζομαι βέβαια ότι όλα τα κορίτσια του μαγαζιού κάνουν το ίδιο, όμως πρόσεξέ τους λίγο μη φας κα'να παλτό.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
γιατί δεν ζήτησες τα υπόλοιπα λεφτά σου πισω;
έκανα μαλακία. Αφού περίμενα λίγη ώρα στο δωμάτιο σαν μαλάκας, βγήκα στο σαλόνι για να γκρινιάξω στην τσα, η οποία όμως ήταν εξαφανισμένη. Είχα και δουλειά, βαρέθηκα να την περιμένω κι έφυγα.
Άσε που τι θα μπορούσα να αποδείξω; ότι π.χ. η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο στις 17.10 και βγήκε 17.28; απλά μανούρα θα έκανα.
Από τότε έριξα Χ στην Ηλέκτρα και το μαγαζί το ψιλοφοβάμαι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
έκανα μαλακία. Αφού περίμενα λίγη ώρα στο δωμάτιο σαν μαλάκας, βγήκα στο σαλόνι για να γκρινιάξω στην τσα, η οποία όμως ήταν εξαφανισμένη. Είχα και δουλειά, βαρέθηκα να την περιμένω κι έφυγα.
Άσε που τι θα μπορούσα να αποδείξω; ότι π.χ. η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο στις 17.10 και βγήκε 17.28; απλά μανούρα θα έκανα.
Από τότε έριξα Χ στην Ηλέκτρα και το μαγαζί το ψιλοφοβάμαι.
βρε παιδια τι μαλακιες ακουω βραδιατικα? Η μεγαλυτερη μακακια να σκας τετοια ποσά σε στουντιο.
50 ευρο μια χαρα ειναι ειδικα οταν την κοπελα δεν την ξερεις. 140 120 ειναι για εσκορτ οχι σε μπουρδελα στουντιο. Στο λεει τυπος που με τα λεφτα δε μασαει.Παρολα αυτα δεν τα διδω σε στουντιο τετοια ποσά.Οσο και καλη να ειναι η κοπελα.
Αφου μολις ειπα στη Βαλερια απο κασσανδρας οροφο ρε μωρο ελα και μια φορα σπιτι να περασουμε καλα ποιο ανθρωπινα θα σου δωσω 100 της ειπα για σπιτι παντα.Ξερεις τι μου απαντησε?
Τι 100 μου λες αφου εδω στο μαγαζι παιρνω 150 και αφου σε ξερω 120.
Δηλαδη σημαινει οτι πολλα παιδια κανουν αυτο το λαθος , εχουν καλομαθει
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
49
Like
5.411
Πόντοι
2.846
βρε παιδια τι μαλακιες ακουω βραδιατικα? Η μεγαλυτερη μακακια να σκας τετοια ποσά σε στουντιο.
50 ευρο μια χαρα ειναι ειδικα οταν την κοπελα δεν την ξερεις. 140 120 ειναι για εσκορτ οχι σε μπουρδελα στουντιο. Στο λεει τυπος που με τα λεφτα δε μασαει.Παρολα αυτα δεν τα διδω σε στουντιο τετοια ποσά.Οσο και καλη να ειναι η κοπελα.
Αφου μολις ειπα στη Βαλερια απο κασσανδρας οροφο ρε μωρο ελα και μια φορα σπιτι να περασουμε καλα ποιο ανθρωπινα θα σου δωσω 100 της ειπα για σπιτι παντα.Ξερεις τι μου απαντησε?
Τι 100 μου λες αφου εδω στο μαγαζι παιρνω 150 και αφου σε ξερω 120.
Δηλαδη σημαινει οτι πολλα παιδια κανουν αυτο το λαθος , εχουν καλομαθει
μισό λεπτό όμως: όταν κάποιος δώσει π.χ. 150 για μια ώρα σε στούντιο, όπως σου είπε η Βαλέρια, τα μισά δεν πάνε στην κοπέλα ή κάνω λάθος;
Εάν ισχύει αυτό τότε τη συμφέρει να κάνει outcall για 100. Εκτός αν δεν θέλει να τραβολογιέται δεξιά-αριστερά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
μισό λεπτό όμως: όταν κάποιος δώσει π.χ. 150 για μια ώρα σε στούντιο, όπως σου είπε η Βαλέρια, τα μισά δεν πάνε στην κοπέλα ή κάνω λάθος;
Εάν ισχύει αυτό τότε τη συμφέρει να κάνει outcall για 100. Εκτός αν δεν θέλει να τραβολογιέται δεξιά-αριστερά.
οπως το λες ειναι. Σου λεει γιατι να ξενιτευομαι?Καθομαι εδω και μου τα σκανε τα θυματα.Πεφτει πολλη χρημα βορδελεεεεε
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
προσφατα που ειχα παει ητανε κινεζος που πηρε για μια ωρα και Βαλερια και Χριστινα 300 ευρο εσκασε για μια ωριτσα.Μεγαλοεπιχειρηματιας δεν ηταν διοτι αν ηταν θα επαιρνε σε ξενοδοχειο η σπιτι εσκορτ οποτε ενας μικρομεσαιος ηταν μαλακας ανθρωπας θυμα απλα να το λεμε.Απο εκει και περα βαλε στο νου τι γινεται και γιατι μετα μας παραμυθιαζουν οι πουτανες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν μιλάς με τον βόρδελο, αλλά οκ. :2funny::2funny:
ναι απο ταχυτητα τογραψα σωστος
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δεν υπαρχει θεμα να δωσουμε χρηματα σε πουτανα και 10 και 20 και 100 και 400 πραγματικα δε θα ελεγα οχι.Δε μιλαω καθε μερα αλλα γενικα.
Το θεμα ειναι αυτο που θα παρεις.Να εχει υπηρεσιες να ειναι τοπ μουνι να εχει ορεξη και προπαντος να σου ερθει με σωστα εσωρουχα καυλοτικα και οχι με το βρακι που δε το αλλαζει ποτε της.Αν ειναι ετσι θα τα εδινα αλλα πες μου ποια ειναι ετσι
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τεμπελες ειναι και το καταλαβαινω γιαυτο δεν τους τα δινω.Και σε εμενα συμβαινει αυτο δεν βγαζω εξω τον εαυτο μου.Οταν μου τυχαινει ευκολη δουλεια αλλα με πολλα χρηματα τριβω τα χερια μου δε λεω οχι δεν παω.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τεμπελες ειναι και το καταλαβαινω γιαυτο δεν τους τα δινω.Και σε εμενα συμβαινει αυτο δεν βγαζω εξω τον εαυτο μου.Οταν μου τυχαινει ευκολη δουλεια αλλα με πολλα χρηματα τριβω τα χερια μου δε λεω οχι δεν παω.
Κλαιν μου, πρέπει να τις κάνουμε να δουλεύουν μέχρι και το τελευταίο ευρώ!
Χύνουμε 2 λεπτά ΜΕΤΑ το χτύπημα της πόρτας! :rockon::rockon:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
εμενα αμα μου βαρεσουν πορτες και μαλακιες εκει τελιωνει το πανηγυρι και τη διωχνω.Αυτα ειναι για γελια κατα τη γνωμη μου.Οταν παω στουντιο ξερω γιατι παω οπως οταν παω σε μπουρδελο παλι ξερω γιατι παω.Το καθε ενα εχει και πρεπει να εχει τις υπηρεσιες του αλλιως θα γινει της πουτανας εκει μεσα.Εγω δε τους χαριζομαι.
Επειτα αμα η κοπελα ειναι τεμπελα αυτο δεν αλλαζει.Θα κανει το οτιδηξποτε να σε ξενερωσει και επειδη ο αντρας δεν ειναι ρομποτ να ειναι σηκω κατσε σηκω κατσε δεν πρεπει να τα δεχεται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom