Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Τι ωραίο Αλβανικό πατουράκι είναι αυτό; :kissass:


Επίσης εμφανίστηκε και αυτή αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αληθινή είναι η φώτο.

 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Τι ωραίο Αλβανικό πατουράκι είναι αυτό; :kissass:


Επίσης εμφανίστηκε και αυτή αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αληθινή είναι η φώτο.

Οπα τι εχουμε εδω?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Οπα τι εχουμε εδω?
Η δεύτερη είναι fake η φώτο δυστυχώς.

1655022166242.png

1655022195214.png
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
259
Like
168
Πόντοι
1
https://*****/en/StudioWorker/8988-Valeria
Για αυτην εχει κανεις να πει κατι η ειναι νωρις ακομα?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Υπαρχει λογος που δεν ασχολουνται με κριτικες αυτοι που επισκεπτονται τα στουντιο. Ο νοων νοειτω
Εγώ ασχολήθηκα (διάβασα κριτική) και την πάτησα σαν γίδι... μεγάλος τρόμπας ο συναγωνιστής, δυστυχώς....


Πρίμα Κωλαρίνα !
28 Μαΐου, 2022
"Επίσκεψη σήμερα το μεσημεράκι από Κασσάνδρας 6.μπαινω στο σαλόνι και και άλλοι 2 συναγωνιστές περίμεναν με ανυπομονησία.Βγαινει η τσατσά και μας παρουσιάζει την kataleya... Μάγκες μου έφυγε το σαγόνι.μπαινω δωμάτιο και μετά από κατά 15λεπτο έρχεται το μωρό.Ανεβαινει στο κρεβάτι και δεν πίστευα τι βυζάρες τι κολάρα και γενικά τι σώμα έχει!για τρελά γαμησια!!!ξεκινάει μια ελεύθερη πιπαρα στην αρχή σιγά σιγά και μετά με μανία τι αρχιδια ρουφαγε τι φτυσιματα έκανα είχε πάθει σοκ.δεν σταμάταγε με τπτ.μετα ανεβαίνει επάνω μου και ξεκινάει τα πάνω κάτω γαμησετα.....νόμιζα ότι κάποιος μου κάνει πλάκα ότι παίζω σε τσοντα!!!!την γυρνάω στα τέσσερα ξεκινάω να την γαμαω δυνατά!!!τέλειο στήσιμο!!!Μετά την έστησα στον τοίχο και την κάρφωμα χώρος οίκτο!!!μιλάμε για κολάρα!!!για το τέλος της ζήτησα να με τελειώσει με τσιμπούκι πράγμα που το έκανε πρόθυμα!!!με πέταξε στο κρεβάτι έβγαλε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα τρομπόνι γαμησετα !!!!τα πέταξα όλα στο στόμα της!!!
Ναι!
τα έφτυσε όλα στο νιπτήρα.ειπε 2 μαλακίες μέχρι να ντυθούμε και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο.μαγκες γαμηστε τη από παντού όσο ακόμα μπορούμε σε αυτά τα λεφτά που παίζει μπάλα τώρα."
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Εγώ ασχολήθηκα (διάβασα κριτική) και την πάτησα σαν γίδι... μεγάλος τρόμπας ο συναγωνιστής, δυστυχώς....


Πρίμα Κωλαρίνα !
28 Μαΐου, 2022
"Επίσκεψη σήμερα το μεσημεράκι από Κασσάνδρας 6.μπαινω στο σαλόνι και και άλλοι 2 συναγωνιστές περίμεναν με ανυπομονησία.Βγαινει η τσατσά και μας παρουσιάζει την kataleya... Μάγκες μου έφυγε το σαγόνι.μπαινω δωμάτιο και μετά από κατά 15λεπτο έρχεται το μωρό.Ανεβαινει στο κρεβάτι και δεν πίστευα τι βυζάρες τι κολάρα και γενικά τι σώμα έχει!για τρελά γαμησια!!!ξεκινάει μια ελεύθερη πιπαρα στην αρχή σιγά σιγά και μετά με μανία τι αρχιδια ρουφαγε τι φτυσιματα έκανα είχε πάθει σοκ.δεν σταμάταγε με τπτ.μετα ανεβαίνει επάνω μου και ξεκινάει τα πάνω κάτω γαμησετα.....νόμιζα ότι κάποιος μου κάνει πλάκα ότι παίζω σε τσοντα!!!!την γυρνάω στα τέσσερα ξεκινάω να την γαμαω δυνατά!!!τέλειο στήσιμο!!!Μετά την έστησα στον τοίχο και την κάρφωμα χώρος οίκτο!!!μιλάμε για κολάρα!!!για το τέλος της ζήτησα να με τελειώσει με τσιμπούκι πράγμα που το έκανε πρόθυμα!!!με πέταξε στο κρεβάτι έβγαλε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα τρομπόνι γαμησετα !!!!τα πέταξα όλα στο στόμα της!!!
Ναι!
τα έφτυσε όλα στο νιπτήρα.ειπε 2 μαλακίες μέχρι να ντυθούμε και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο.μαγκες γαμηστε τη από παντού όσο ακόμα μπορούμε σε αυτά τα λεφτά που παίζει μπάλα τώρα."
Ρε φιλαράκι ομως εξηγησε μας τον λογο τον οποιο τον θεωρεις τρομπα? Ειχες αλλη εμπειρια? μοιρασου τη μαζι μας μη ντρεπεσαι χαχα :grin:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ρε φιλαράκι ομως εξηγησε μας τον λογο τον οποιο τον θεωρεις τρομπα? Ειχες αλλη εμπειρια? μοιρασου τη μαζι μας μη ντρεπεσαι χαχα :grin:
Αυτό είναι προσωπική άποψη, η κοπέλα είναι μούναρος με όλη τη σημασία, αλλά δεν είναι για παρά πάνω από 50€. Όχι ότι δεν μπορεί, δεν θέλει και είναι κάτι σεβαστό και λογικό συνάμα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αυτό είναι προσωπική άποψη, η κοπέλα είναι μούναρος με όλη τη σημασία, αλλά δεν είναι για παρά πάνω από 50€. Όχι ότι δεν μπορεί, δεν θέλει και είναι κάτι σεβαστό και λογικό συνάμα.
αμαν ηταν ετσι οι μουναρες τυφλα ναχαν οι πραγματικες
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
14
Like
15.969
Πόντοι
3.246
Αυτό είναι προσωπική άποψη, η κοπέλα είναι μούναρος με όλη τη σημασία, αλλά δεν είναι για παρά πάνω από 50€. Όχι ότι δεν μπορεί, δεν θέλει και είναι κάτι σεβαστό και λογικό συνάμα.
Ενταξει, οι κριτικες ειναι επισης προσωπικες αποψεις του καθενος, ο συγκεκριμένος μπορει να περασε καλα δε σημαινει οτι θα περασουν ολοι
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
αμαν ηταν ετσι οι μουναρες τυφλα ναχαν οι πραγματικες
Φίλε, το σίγουρο είναι ότι εμείς η δύο δεν πρόκειται ποτέ να τσακωθούμε για γυναίκα, διάβασα σχόλια σου και είδα τι γυναίκες σου αρέσουν.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ενταξει, οι κριτικες ειναι επισης προσωπικες αποψεις του καθενος, ο συγκεκριμένος μπορει να περασε καλα δε σημαινει οτι θα περασουν ολοι
Τις περισσότερες φορές δημιουργείται ακόμα και ζήλια όταν κάποιος έγραψε ότι πέρασε καλά και ο άλλος που διαβάζει τη κριτική έφαγε φόλα.
Σου λέει "γιατί δεν τα έκανε σε μένα αυτά;"
Δεν μιλάω συγκεκριμένα για τον @Αρίστιππος , απλά το έχω δει πολλές φορές αυτό.

Μην ξεχνάτε ότι οι περισσότερες που δουλεύουν δεν έχουν τον αέρα και το μυαλό του επαγγελματία. Είναι αματούρια πολλές και δουλεύουν κυρίως με το mood.
Τι θα τους βγάλει ο άλλος. Αν είναι καθαρός, ωραίος, νέος κτλπ κτλπ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φίλε, το σίγουρο είναι ότι εμείς η δύο δεν πρόκειται ποτέ να τσακωθούμε για γυναίκα, διάβασα σχόλια σου και είδα τι γυναίκες σου αρέσουν.
ναξερες φιλος ποσες κριτικες και για ποσες κοπελες που αξιζουν εχω γραψει και ποτε δεν ανεβηκαν.Γιαυτο πλεον δεν γραφω.Και οτι εχω γραψει ηταν 100% αντικειμενικο αληθινο
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ενταξει, οι κριτικες ειναι επισης προσωπικες αποψεις του καθενος, ο συγκεκριμένος μπορει να περασε καλα δε σημαινει οτι θα περασουν ολοι
Άμα κάτι δημοσιεύεται δεν είναι προσωπική άποψη, εκτός αυτού προτρέπω τον καθένα να πάει και μετά να κρίνει. Ένα πράγμα θα πω μόνο, πριν μπεις δωμάτιο η υπηρεσία λέει: ελεύθερο στοματικό όχι τελείωμα στο στόμα!
Άμα ο συναγωνιστής ήταν ο γκόμενος της τότε πάσο....
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Άμα κάτι δημοσιεύεται δεν είναι προσωπική άποψη
Από που και ως που ισχύει κάτι τέτοιο;

Σύμφωνοι ο άλλος μπορεί να έγραψε φίδια ή να ήταν προμοταρισμένη κριτική.
Υπάρχουν και άλλες 20 αναφορές για την συγκεκριμένη που οι περισσότερες είναι στο στυλ "καλή εμφάνιση μέτριες υπηρεσίες".
Εσύ κόλλησες σε εκείνη την μία;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom