Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (0 μέλη και 132 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εδώ έχω πιαστεί αδιάβαστος.

Την Nikol δεν την γνωρίζω αλλά φαίνεται πολύ όμορφη.

Όμως οι πληροφορίες μου λένε ότι πλέον δεν εργάζεται και μάλλον κρύβεται fake marketing behind all this.

Όποιος όμως έχει πληροφορίες και επιθυμεί ας με ενημερώσει που εργάζεται η όμορφη Nikol.

:wink:
το σαββατο που μας περασε ειχα παει μαζι της η παρασκευη αργα βραδυ δηλαδη σαββατο.Εχω γραψει για αυτη τη μουναρα.
Στην τωρινη δημοσιευση δεν την ειδα απο κοντα διοτι καθημερινη δε πολυγαμαω απλα την ειχα δει στο ***** οτι εργαζεται.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ελληνιδες κυριες
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η κοπελα ειναι αληθηνο τουμπανο και οχι σαν κατι καταλεες και φερναντες
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.625
Κριτικές
171
Like
91.581
Πόντοι
46.423
Η κοπελα ειναι αληθηνο τουμπανο και οχι σαν κατι καταλεες και φερναντες

Ω ρε και τη πετύχω ...

Στείλε της μήνυμα ότι την ψάχνει ο Annapurna ...

:wink:

Θα περάσει καλά ... της το υπόσχομαι.

:tooth:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μαλλον λογω στενότητας.
Γαμω τη στενοτητα γαμω.Και εγω το τελευταιο καιρο ολο γκρινια ακουω απο τους πελατες.Τα θελουν ολα τζαμπα.Οντος υπαρχει εχει ξεκινησει θεματακι με τα οικονομικα γενικα
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
162
Like
118
Πόντοι
1
Αφού μας τα κάνατε αερόστατα είπα να δοκιμάσω την καταλεγια.

Πανέμορφη αλλά όχι το τούμπανο των φωτογραφιών.
Και τα καλά τελειώνουν εδώ.
Ποιο αντισεξουαλικη πεθαίνεις.

Μαζι με την Βικτώρια των Γερμανών η μεγαλύτερη φολα που έχω φάει στα 10+ χρόνια που ασχολούμαι με τον αγοραίο έρωτα (στούντιο και στριπ).

Ουστ
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αφού μας τα κάνατε αερόστατα είπα να δοκιμάσω την καταλεγια.

Πανέμορφη αλλά όχι το τούμπανο των φωτογραφιών.
Και τα καλά τελειώνουν εδώ.
Ποιο αντισεξουαλικη πεθαίνεις.

Μαζι με την Βικτώρια των Γερμανών η μεγαλύτερη φολα που έχω φάει στα 10+ χρόνια που ασχολούμαι με τον αγοραίο έρωτα (στούντιο και στριπ).

Ουστ
Οπου ακους πολλα κερασια εσυ κρατα μικρο καλαθι.Νομιζω το εχουμε ακουσει πολλες φορες.Δεν ειναι τυχαιο αποτι καταλαβες.
Τη συγκεκριμενη ειχα παει την ειχα δει εκτος του οτι δεν ειναι στο τυπο γυναικας που μαρεσει αλλα και να ηταν δε θα περναγα μαζι της ισως ειναι πολυ κουρασμενη απο τις πουτσες? ισως πηρε το χρημα που ηθελε? ισως πλεον αποζητα μονο μεγαλυτερα προγραματα? ποιος ξερει.Να πω δεν εχουμε γυναικες στα στουντιο να γαμησουμε? Ψεματα θα πω.Παντος λυπαμαι ρε φιλε.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
καλα βρε εσυ πας και γαμας αναμπελες? σοβαρος τωρα? σε περασα για ποιο ελεγκαντ τυπο.
Φίλε στο υπόσχομαι δεν θα το ξανακάνω!! :2funny::2funny:
Να λες πάλι καλά που γράψαμε κριτικές για την Άνναμπελ στη Φυλής και δεν βγήκε κανένας να γράψει ότι την πήρε στο Κασσάνδρας που ήταν για 5 μέρες.
https://www.*****.gr/18340-thickbox_default/-.jpg
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Φίλε στο υπόσχομαι δεν θα το ξανακάνω!! :2funny::2funny:
Να λες πάλι καλά που γράψαμε κριτικές για την Άνναμπελ στη Φυλής και δεν βγήκε κανένας να γράψει ότι την πήρε στο Κασσάνδρας που ήταν για 5 μέρες.
https://www.*****.gr/18340-thickbox_default/-.jpg
Ακομα και το ιστορικο της να μην ηξερα στο στουντιο δε θα υπηρχε καμια πιθανοτητα να τη γαμησω.Τωρα στη φυλης και παλι αν δε την ηξερα ισως ισως να το σκεφτομουνα αλλα στο τελος θα τη γειωνα.
Εν το μεταξυ αυτη εχει πιει ολα τα χυσια της Μεσης Ανατολης και βαλε οποτε ποια προαγωγη να παρει και που να παει.Ουτε στην επαρχια προκειτε να στεριωσει διοτι με 5-10 μαλακες δε ζεις.Ας παραμεινει Στο Πανεμορφο Μεταξυ τουλαχιστον να εχει τη Μ.Ανατολη πελατες
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ακομα και το ιστορικο της να μην ηξερα στο στουντιο δε θα υπηρχε καμια πιθανοτητα να τη γαμησω.Τωρα στη φυλης και παλι αν δε την ηξερα ισως ισως να το σκεφτομουνα αλλα στο τελος θα τη γειωνα.
Εν το μεταξυ αυτη εχει πιει ολα τα χυσια της Μεσης Ανατολης και βαλε οποτε ποια προαγωγη να παρει και που να παει.Ουτε στην επαρχια προκειτε να στεριωσει διοτι με 5-10 μαλακες δε ζεις.Ας παραμεινει Στο Πανεμορφο Μεταξυ τουλαχιστον να εχει τη Μ.Ανατολη πελατες
Από τη στιγμή που υπάρχουν χειρότερες σε εμφάνιση και υπηρεσίες και στα στούντιο (όχι ότι θα έδινα 50 και εγώ για την Άνναμπελ) και στην Φυλής δεν βρίσκω τον λόγο να μην κάτσει τουλάχιστον στο 20άρι. Στο Μετάξι που έπαιζε ήταν VFM, αν αναλογιστείς του τι παίζει στη περιοχή.
Αν αφήσει το πρωκτικό στο 20άρικο, αξίζει.

Βοήθησε και εσύ να χτίσει το 3άρι στα Σόφια!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Από τη στιγμή που υπάρχουν χειρότερες σε εμφάνιση και υπηρεσίες και στα στούντιο (όχι ότι θα έδινα 50 και εγώ για την Άνναμπελ) και στην Φυλής δεν βρίσκω τον λόγο να μην κάτσει τουλάχιστον στο 20άρι. Στο Μετάξι που έπαιζε ήταν VFM, αν αναλογιστείς του τι παίζει στη περιοχή.
Αν αφήσει το πρωκτικό στο 20άρικο, αξίζει.

Βοήθησε και εσύ να χτίσει το 3άρι στα Σόφια!
Φιλος χωρις παρεξηγηση δε το παιζω ουτε γαμηκουλας ουτε το σπουδαιο ουτε θελω να κατακρινω.
Σε εμενα αρεσουν γυναικες ποιο πετιτ μοντελακια τυπου νικολ , βαλερια , αυτη η Ελληνιδα η τελευταια ξεχασα ονομα τετοιου τυπου γυναικες Απο τη στιγμη που το πληρωνω μονο τετοιες διαλεγω.Τις υπολοιπες τις βρισκω αραια και εξω στη καθημερινη μας ζωη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

https://*****/en/StudioWorker/7766-Kim
Δες και αυτη μολις τωρα την ειδα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φιλος χωρις παρεξηγηση δε το παιζω ουτε γαμηκουλας ουτε το σπουδαιο ουτε θελω να κατακρινω.
Σε εμενα αρεσουν γυναικες ποιο πετιτ μοντελακια τυπου νικολ , βαλερια , αυτη η Ελληνιδα η τελευταια ξεχασα ονομα τετοιου τυπου γυναικες Απο τη στιγμη που το πληρωνω μονο τετοιες διαλεγω.Τις υπολοιπες τις βρισκω αραια και εξω στη καθημερινη μας ζωη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δες και αυτη μολις τωρα την ειδα.
Αυτή η Κιμ παίζει νομίζω αρκετό καιρό στο συγκεκριμένο.

Όσο για τα υπόλοιπα και η Ανναμπελ πετιτ είναι , απλά έγινε τρελός ντόρος λόγο αναβάθμισης από το 10αρικο που ήταν.
Η Νικόλ ας πούμε που αναφέρεις δεν είναι πετιτ , είναι ψηλή γκόμενα.
Και στην τελική για πουτανες μιλάμε , το ότι κάποια ξεκίνησε από φυλής και παρέμεινε εκεί δεν την κάνει λιγότερο πουτανα από μια άλλη που ξεκίνησε από το μετάξι, ούτε λόγος απαξίωσης της.

Ας μην μιλήσουμε άλλο γιαυτην , για μια φορά καλή είναι , αρκετή διαφήμιση έχει φάει αυτές τις μέρες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Όχι, δεν την κάνει αλλά το κοντέρ έχει γράψει λιγότερα πουτσοχιλιομετρα. Κι αυτό είναι που μετράει στη ζωή. Η πουτσοαπόσταση.
Γιατί θα την παντρευτείς ρε παιχτακο μου;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
και σπάει και το σώμα της .
Το σώμα της όντως μεγαλώνει σε ηλικία δυσανάλογα. Σε μένα είπε ότι είναι 24 φαντάσου , πέρυσι έλεγε 21 και 19. Του χρόνου θα πατήσει τα 30 μάλλον
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
δεν τη ξερω δεν την εχω δει απο κοντα αλλα δειχνει τουμπανο.Βεβαια οι φωτο κανουν μπαμ απο χιλιομετρο το ποσο πολυ επεξεργασμενες ειναι
αληθινες ειναι...αλλα διαβασε κριτικες να καταλαβεις τι εννοω
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
192
Like
4.421
Πόντοι
15.775
Η τσατσα στο Φυλης 104 αγενέστατη σε ξεφωνίζει αν δεν περάσεις στο δωμάτιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom