Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.333
Κριτικές
7
Like
38.298
Πόντοι
10.411
Μπραβο ρε φυλος ετσι μου την παρουσιασε στο βριλλησου ο τσατσος βασιλησα λεω και εγω τι λεει το ατομο ποια βασιλησσα.
Έτσι την αναφέρει πάντα,αλλά έχει δίκιο :globeos-cigar:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έτσι την αναφέρει πάντα,αλλά έχει δίκιο :globeos-cigar:
οκ θα τη δοκιμασω την επομενη φορα.Ελπιζω να τη δω να εχει διαθεση διαφορετικα δεν ξαναπαταω.Σιγα μη κατσω με την αλλη να εχει μουτρα.Εγω δεν κανω εκπτωσεις ουτε και εσεις να κανετε.Αν θελω να κανω εκπτωση σε αυτα που ζηταω στο στουντιο και το πληρωνω τοτε αμα ειναι παω στη βρωμοφυλης που ξερω τι θα δω και τι θα παρω
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ευγε, μεγάλη τσάρκα. δηλαδή ένα τσούρμο μπάζα. και το διπλανό σαιτ μούφες δείχνει. Στην Κατεχακη την Αλεξάνδρα την πέτυχες;
οχι ρε ποια Αλεξανδρα κατι ακυρες ειχε.Στο 8 χοντρες και οι κωλοι τους ξεχειληζαν κυταριτιδα αστο αισχος.
Στο απεναντι παλι δυο ειχε η μια ακυρη χοντρη ακυρη και η αλλη λεπτη σχετικα καλο σωμα παντα σχετικα και με το ζορι να γινει καλο σωμα και με πολλαααααααα τατουαζ ονοματα ακυρα καμια σχεση
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.333
Κριτικές
7
Like
38.298
Πόντοι
10.411
οκ θα τη δοκιμασω την επομενη φορα.Ελπιζω να τη δω να εχει διαθεση διαφορετικα δεν ξαναπαταω.Σιγα μη κατσω με την αλλη να εχει μουτρα.Εγω δεν κανω εκπτωσεις ουτε και εσεις να κανετε.Αν θελω να κανω εκπτωση σε αυτα που ζηταω στο στουντιο και το πληρωνω τοτε αμα ειναι παω στη βρωμοφυλης που ξερω τι θα δω και τι θα παρω
Την Σαμπρίνα την θυμάμαι από το '15 (νομίζω)που ήταν στην Κατεχάκη 5.Αστέρι
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Την Σαμπρίνα την θυμάμαι από το '15 (νομίζω)που ήταν στην Κατεχάκη 5.Αστέρι
ηλικιακα παντος δεν εδειχνε μεγαλη καπου στα 28 την εκανα.Πρωτη φορα εγω τη βλεπω.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
καλημερα μολις γυρισα απο στουντιοτσαρκα
Εχουμε και λεμε fernanda που γιαυτη ξεκινησα σε αλλη κατεληξα.Το κοριτση λοιπον ναι ειναι ομορφο μπουμπουκακι να το φας.Μετριο αναστημα ωραια επιδερμιδα αλλαααααα εχει κωλο παρα πολυ τσουποτο σαν τις μπαζολες βενεζουελανες. Με χαλασε πολυ αυτο απογοητευτικα.Οσοι θελετε κωλους τραβατε ειναι και ομορφο το μπουμπουκι.
Η δευτερη κοπελα που ειχε το στουντιο θησεως 365 δε θυμαμαι ονομα παντος ειναι ιδια με τις φωτο που εχει το site μπορω να πω ειναι καλυτερη στο προσωπο.Ομορφο κορμι λαμπαδωτο πλαστικουρα βτζια οχι και καλη πλαστικη αλλα γενικα σαν συνολο καλη ειναι φορουσε το ιδιο διχτυωτο ολοσωμο οπως και στις φωτογραφειες.Ακυρες και οι δυο και φευγω για κροκεων για darly που τελικα αυτη δεν ηταν εκει και ειχε την σαντρα μονο που ειδη εχω πει οι φωτο ειναι κραχτης διοτι ειναι αλλη κοπελα.Ακυρω και εκει και συνεχιζω βριλησσου που στο συμολο τους ολα μπαζα το ενα μετα το αλλο.
Στο 46 μια καραμετρια ψιλογιουβαρλακι αρκετα μπαμπατσικη για στουντιο
Στο 60 πανω μια παναθλια κορασιδα δε βλεποτανε
Στο 60 κατω η σαμπρινα βαριοτανε που ζουσε η κοπελια ομως ηταν ωραιο μουνακι ψηλη ομορφο σωμα σαν τις ελληνιδες κλασικες γκομενες με ωραιο κωλο οχι τουρλοτο οχι ασχημο αλλα ουτε και στητο αλλα αρκετα γαμευσιμο δεν μπορω να την πω τουμπανο παντος ανετα τη γαμαγα αξιζει για στουντιο.Μολις την ειχανε κληση κατι τυποι για 2 ωρες.Ελπιζω μη τους φολιασε γιατι οπως ειπα βαριοτανε.
Εδω να σημειωσω οτι σχεδον κανενα δεν ειχε τις κοπελες που το site δειχνει οτι εχει.Ολα ητανε λαθος και ειχανε απο μια κοπελα αλλα ασχετη με το site.Καθολου ενημερωμενοι τους το ειπα κιολας και με κυταγαν σαν ναρθα απο τον Αρη.
Εφυγα για κατεχακης και εκει αθλια κατασταση δεν αξιζει να συνεχησω με αυτες.
Τελικα κατεληξα στα στουντιο Κασσανδρας οπου εχουμε και λεμε.
Στο 3 πανω μια καινουργια ειπε η τσα και ητανε γιουβαρλακι δεν εχει φωτος
Στο κατω παλι καινουργια δε κρατησα ονομα ουτε εκει φωτος λαθος και εκει ανημερωτοι οτι ναναι
Στο συγκεκριμενο μπαινω μεσα και μυριζει ΜΠΑΦΙΛΑ πραγματι η κοπελια τον επινε τον μπαφο και οταν βγηκε ητανε στο κοσμο της καπου στα συννεφα πετουσε καλα λεω σιγα μη σουδινα και φραγκα το μπουλο και απο εκει.
Απεναντι λοιπον ητανε ο παραδεισος που ειχε τρεις κοπελες Στελλα Ειρηνη και ενα μπαζο απο τη βενεζουελα εγω τις λεω κλοουν.
Ειρηνη πολυ καλο στητο κωλο κορμοστασια πετιτ τουμπανακι κοντοπουτανο για πολλα γαμησια παιδια αρκετα καλο το κοριτσι μας και ΕλληνιδαΦοραγε και ενα τυπου μπειμπι ντολ γαλαζιο λευκο που δεν της πολυπηγαινε μπορω να πω αλλα καλυτερα θα ηταν μαυρο.
Στελλα λοιπον περιπου ψηλη κοπελα με ομορφο κορμι οχι fit οχι στητο κωλο οπως η ειρηνη αλλα το γενικο συνολο ητανε πολυ καυλα.Βυζακια μετρια σε μεγεθος στητα με ρωγα καγκελο και ο κωλος ποιημα ηταν λιγο λιγο ποιο μεγαλος απο οτι θα επρεπε για μοντελο αισωρουχων.Με αυτην περασα δωματιο τελεια ηταν ολα δε δυσανασχετησε πουθενα εχει μουνοχειλα μπαμπατσικα για πολυυυυυ γλυφομουνι μιλάμε δε χορταινεις.Εναλαγες σε στασεις καβαλημα τα παντα ολα.Εμεινα πολυ ευχαριστημενος και ο τσα ευγενικος δεν ενοχλησε αν και δεν αργησα πολυ.
Εψαχνα και ενα τυπο που περιμενε και μπηκα εγω πρωτο ηθελε και αυτος την ιδια κοπελα.Οταν βγηκα εξω τον εψαξα λιγο να του επιβαιβεωσω οτι η κοπελα αξιζει αλλα ρε φιλε sorry δε σε βρηκα ελπιζω καπου να περασες καλα.
Μπράβο ρε, πολύ καλή ενημέρωση!
Στέλλα και Ειρήνη ελληνίδες δηλαδή ε; Για την Στέλλα νομίζω είχε ξανααναφερθεί στο νήμα ή σε κριτική ότι έχει καλές υπηρεσίες.
Η Diana η Λατίνα που ήταν μαζί τους, ούτε και εμένα μου αρέσει από τις φώτος, φαντάζομαι από κοντά.

Η μαστουρωμένη τύπισσα στο άλλο που πήγες, ή θα έκανε τρελό γαμήσι μέσα ή θα μεταμορφωνόταν σε κομοδίνο. Καλά έκανες και δεν πέρασες, δεν θα της πληρώσουμε και το μαύρο κιόλας!

Έπρεπε μετά το γαμήσι με τη Στέλλα να κατασκηνώσεις απ'έξω και 10 η ώρα ξυπνητήρι να γαμήσεις την Καταλέγια που έρχεται στο ίδιο στούντιο. :globeos-cigar:

Άντε καλό ξημέρωμα...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.074
Κριτικές
14
Like
15.991
Πόντοι
3.246

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Julia
Έχει κανείς εμπειρία?
Δεν βρήκα κριτικές. Κάνει και φουλ.
Την είχα δει στο Μαμπα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.074
Κριτικές
14
Like
15.991
Πόντοι
3.246

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281
Κριμα σε αυτους που θα δωσουν 150 να την δουν, περιμενω να δω κριτικες να γελασουμε λιγο :coffee:
Την έδιωξαν κακήν κακώς από το στούντιο ..ή θα σοβαρευτεί ή της δίνω under 1 βδομάδα να μείνει σε σοβαρό γραφείο.. ίδωμεν
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Περασα εχθες απο κασσανδρας να δω και μονο να δω καταλεγya.Πολυς ντορος ρε παιδια περιμενα και εγω να δω κανα αγγελο η καμια γοργονα.Μεσες ακρες σαφως ηξερα τι θα δω λογω των φωτο που εχει στο site.Σκυλοφατσα οντος σου βγαζει το γαμησεμε.Ομορφη επιδερμιδα καλο αναστημα οχι ψηλη αλλα καλο.
Οι βυζαρες της οπως το λεω Β Υ Ζ Α Ρ Ε Σ.ΚΩΛΟς ομως κλασικα βενεζουελανικος που οσο και ωραια να ειναι για μερικους δε παυει να ταιριαζει με το σωματοτυποτης.Την σωζει βεβαια το ολο γενικο συνολο.Ειναι χυμωδης γυναικα θα ελεγα.Να πεφτεις πανω της να πιανεις.Προσωπικα δεν περασα ουτε περιμενα ουτε τιποτα.Δεν ειναι του στυλ μου τετοιες γυναικες δεν υπηρχε περιπτωση να περασω.
Ρε μαγκες δειτε και τη Νικολ που αυτη ναι οντος τα εχει ολα και μπορεις να την πεις καρατουμπαναρα καραμουναρο.Κορμι λιγεροκορμο κωλος ποιημα στητος επιδερμιδα απαλη λεια ψηλη γυναικα βυζι σε σχημα δακρυ που ειναι το απολυτο βυζοσχημα σε γυναικα.αυτη ειναι γυναικαρα με τα ολα της και με αυτην ναι περασα και ολα καλα στο δωματιο δηλαδη δεν δυσανασχετησε σε τιποτα εκανα και τις καυλαντες μου και το φετιχ μου ολα οκ.Πατε και κολλατε σαν βδελες σαν τα προβατα οπου παει το ενα πανε και τα αλλα μαζι.Τοσες ομορφες γυναικαρες εχουμε στα στουντιο τοσες πολλες επιλογες και αυτο ειναι το ευχαριστο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Συνημμένα

  • Nikol Eroticportalgr.mp4
    953,1 KB · Εμφανίσεις: 0

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
αυτο ισχυει με τα προγραματα ειναι οτι ναναι.Εγω με το που την ειδα εφυγα αμεσως.Μαλιστα ητανε μαζι και η ελληνιδα στελλα αλλα λογω του οτι την ειχα παρει πριν μια μερα επελεξα τη νικολ και μαλιστα της ριχνει της στελλας
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
παρε για πχ τη νικολ και διπλα τη καταλεγια.Σημαντικη διαφορα υπερ της νικολ
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
παρε για πχ τη νικολ και διπλα τη καταλεγια.Σημαντικη διαφορα υπερ της νικολ
Δεν έχω δει καμία από κοντά οπότε δεν μπορώ να σου πω.
Και εμένα χωρίς δεύτερη σκέψη μου αρέσουν σώματα σαν της Νικόλ, αλλά η άλλη η πουτανάρα δείχνει πολύ εντυπωσιακή στον φακό και σε ιντριγκάρει. Μπορεί από κοντά να είναι όπως τα λες, δεν αμφιβάλλω...

Στα κηφισού είχανε βάλει στην τιμή του απλού να διαλέξεις 2 εξτρά νομίζω. Γνωρίζεις αν ισχύει ακόμα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom