Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Θέλω να δοκιμάσω την τριάδα της αλυσίδας συγγρού 232 Vanessa,Bianca,Veronica για την Μπιανκα διαβασα καλα πραγματα οι αλλες δυο μου βγαζουν κατι πολυ τσουλιστικο αμα εχει κανεις καμια εξτρα πληροφορια η Hands on εμπειρια καλοδεχουμενος. Επισης πηγα μια βολτα στο Κηφ 30 και ειδα την Ζιζελ είναι πολυ κοντη για τα γουστα μου αλλα πιστευω θα αποδιδει στο κρεβατι.

Θέλω να δοκιμάσω την τριάδα της αλυσίδας συγγρού 232 Vanessa,Bianca,Veronica για την Μπιανκα διαβασα καλα πραγματα οι αλλες δυο μου βγαζουν κατι πολυ τσουλιστικο αμα εχει κανεις καμια εξτρα πληροφορια η Hands on εμπειρια καλοδεχουμενος. Επισης πηγα μια βολτα στο Κηφ 30 και ειδα την Ζιζελ είναι πολυ κοντη για τα γουστα μου αλλα πιστευω θα αποδιδει στο κρεβατι.
Η γνώμη μου είναι ότι η Βερόνικα είναι ζεστή στο κρεβάτι και πρόθυμη αλλά σαν κάτι ελάχιστο να λείπει. Η Μπιάνκα φένετε πολύ ομορφη κοπέλα αλλά από κοντά δεν την έχω δεί. Όπως καί νά έχει καλή διασκέδαση και να είσαι καλα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ξέρει κανείς τί απέγινε η Μαρίνα που δούλευε Κασσάνδρας 6;
 

PeoMastor01

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Like
62
Πόντοι
0
Ανεξάρτητη; Και ποσα παίρνει; Τηλ αν υπάρχει παρακαλώ,σε πμ.
100 η ώρα στα Ξενοδοχεία στο Μετάξι, είπε να δώσει τηλ αλλά δεν πήρα τηλ γιατί φεύγω για σεζον εκτός Αθήνας και δεν θα μου χρειαστεί
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Ξέρεις κάνεις αν γύρισε η Λίζα η Πατρινή; Στο δίπλα σάιτ τη γράφει στο Κασσάνδρας 3, πήρα τηλέφωνο,δεν δουλεύει λένε. Μας δουλεύουν ρε;
Ξεκάθαρα. Έχουν ανοίξει 20 μαγαζιά τριγύρω και δεν έχουν κοπέλες μέσα..
 

BigGreen11

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
1.013
Πόντοι
1.011
Eχουν ανοιξει κανονικα με μονο περιορισμο την μασκα?
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
εννοουσα στο σαλονι.
Νταξει ανάλογα και το στούντιο αλλα μη νομίζεις, δεν έχω δει και φανατικά να φοράνε δηλαδη και χωρίς να μπεις δε θα σου πουν απόλυτος τίποτα λογικά.
Ωστόσο νομίζω έχει κάτι μέτρα ακόμα που δεν τηρουντε ούτε σε ανέκδοτο και μετά έχει νομίζω περιορισμό ίσως μικρό στο χρόνο αλλα δε το ξέρω σίγουρα και έχει στο οτι υποτίθεται πως δε μπορείς με παραπάνω απο μια κοπέλα τουζες κλπ. Όμως ΔΕΝ ξέρω που τηρουντε και που οχι. Να είσαι καλα!!
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Ξεκάθαρα. Έχουν ανοίξει 20 μαγαζιά τριγύρω και δεν έχουν κοπέλες μέσα..
Ειδικά η ξεπετοαλυσιδα βλέπω όλο μαγαζια ανοιχτά στο ίντερνετ αλλά από κοντά λουκέτο ? Μάλλον περιμένουν την ανάπτυξη να ερθει ? γενικά παρατηρείται το φαινόμενο της έλλειψης καινούργιων κορασίδων στα στούντια.. Ακόμα και στα γραφεία το 70-80% είναι οι ίδιες που έρχονται όλο το χρόνο.. Μάλλον δε μας προτιμάνε τα κορίτσια απο την αλλοδαπή.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Άνοιξε το Λ.Αθηνων 343. Το εγκαινίασα. Λίζα η Πατρινή και Σελένα.
 

Saftes87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2021
Μηνύματα
429
Κριτικές
1
Like
1.228
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς τι παίζει με το κορασιο ρουμπι από desire κτλ ;
 

Progres7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
56
Like
184
Πόντοι
0
Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά μια πεννυ κωνσταντινουπολεως 92 δουλεύει ακόμα;
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.476
Πόντοι
17.436
Βλέπω ότι σιγά σιγά όλες γυρίζουν στα πόστα τους. Μιχαελα και Ζανέτ πάλι ενεργές στα Ισμήνης και Αριστοτέλους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom