Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Μάγκες καλημέρα!!! Τελικά με τα μέτρα τι γίνεται?? Θα μπαίνουμε στο δωμάτιο με μάσκες και θα δίνουμε και τα τηλέφωνα μας στην είσοδο?? Όποιος έχει πάει τώρα που ανοίξανε ας μου απαντήσει παρακαλώ
Απαγορευεται η εισοδος στους ανεμβολιαστους αποτι ακουσα
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LION7

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μηπως θελανε να γαμησουνε και τα μπατσοσκυλα? Να εχουν το στουντιο αδειο για παρτι τους? Μην το γελας, νομιζουν οτι φορωντας μια κωλοστολη εχουν εξουσια!:2funny::2funny::rockon::headbaning2:
Μέσα ήταν καναδυό Κλουζώ και μετά έσκασαν μύτη και οι κλόουν με την αποκριάτικη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μόλις έκανα τσεκ ,βυζαρού και λοιπές στο πόστο τους. Ίσως τις κουβάλησαν για εξακρίβωση και κανένα πρόστιμο.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Αν λες για αυτή μια Βίκυ ξανθιά δουλεύει σήμερα στα Άλιεν κορίτσια.

Θα μας πει κανείς ,αν δεν είναι κόπος, σε ποιο βιζιτογραφείο δουλεύει παράλληλα με τα στούντιο η βυζαρου η Βικτώρια;
Φίλε βορδελε σε ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να γράψεις!! Ελπίζω να είναι αυτή θα το τσεκαρω. Πού είπες ότι δούλευε;; Πού είναι αυτό
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Φίλε βορδελε σε ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να γράψεις!! Ελπίζω να είναι αυτή θα το τσεκαρω. Πού είπες ότι δούλευε;; Πού είναι αυτό
Alien girls. Αντιοχείας 64,Ν. Φιλαδέλφεια. Δεν έχω πάει ,πάρε τηλέφωνο πρώτα γιατί μπορεί να είναι μουφα το πρόγραμμα.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Alien girls. Αντιοχείας 64,Ν. Φιλαδέλφεια. Δεν έχω πάει ,πάρε τηλέφωνο πρώτα γιατί μπορεί να είναι μουφα το πρόγραμμα.

Φίλε εγώ δε βλέπω καν να έχουν Σιτε οπότε δε μπορώ καν να σιγουρευτώ ότι είναι αυτή.αν έχεις κάπου βάρδιες από εκεί η Σιτέ και μπορείς σε παρακαλώ στείλε λινκ. Σε ευχαριστώ καί πάλι για τόν χρόνο σου
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Φίλε εγώ δε βλέπω καν να έχουν Σιτε οπότε δε μπορώ καν να σιγουρευτώ ότι είναι αυτή.αν έχεις κάπου βάρδιες από εκεί η Σιτέ και μπορείς σε παρακαλώ στείλε λινκ. Σε ευχαριστώ καί πάλι για τόν χρόνο σου
Εδω εισαι φιλε!
https://*****/en/studio/527-Alien Girls
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ωχχχ γαμωτο δεν το ανοιγει
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Εδω εισαι φιλε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ωχχχ γαμωτο δεν το ανοιγει
φίλε το βρήκα το Σιτέ με βοηθήσες με το λινκ γιατί κατάλαβα τι έγραφε. Τελικά η κοπέλα δεν ήταν αυτή,αλλά κάπου θα τη βρω. Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
φίλε το βρήκα το Σιτέ με βοηθήσες με το λινκ γιατί κατάλαβα τι έγραφε. Τελικά η κοπέλα δεν ήταν αυτή,αλλά κάπου θα τη βρω. Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!

*****
φίλε το βρήκα το Σιτέ με βοηθήσες με το λινκ γιατί κατάλαβα τι έγραφε. Τελικά η κοπέλα δεν ήταν αυτή,αλλά κάπου θα τη βρω. Σας ευχαριστώ πολύ όλους!!

Τιποτα, να σαι καλα!:wink:
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Μηπως θελανε να γαμησουνε και τα μπατσοσκυλα? Να εχουν το στουντιο αδειο για παρτι τους? Μην το γελας, νομιζουν οτι φορωντας μια κωλοστολη εχουν εξουσια!:2funny::2funny::rockon::headbaning2:
Ε δε νομίζω, πάντα υπήρχε τέτοιο πρόβλημα άλλωστε στην Αττική κατά κύριο λόγο μιλάμε για παράνομους οίκους μην γελιόμαστε. Τι α κανς έχει και τον κίνδυνο το κασκαντεριλικι ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόλις έκανα τσεκ ,βυζαρού και λοιπές στο πόστο τους. Ίσως τις κουβάλησαν για εξακρίβωση και κανένα πρόστιμο.
Live ανταπόκριση είσαι φίλε μου ? άξιος άξιος
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Ε δε νομίζω, πάντα υπήρχε τέτοιο πρόβλημα άλλωστε στην Αττική κατά κύριο λόγο μιλάμε για παράνομους οίκους μην γελιόμαστε. Τι α κανς έχει και τον κίνδυνο το κασκαντεριλικι ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
1) Η πολυνομία οδηγεί τελικά στην παρανομία.

2) Η παρανομία οδηγεί τελικά στο ''λάδωμα'' των δημοσίων υπαλλήλων.

3) Το ''λάδωμα'' των δημοσίων υπαλλήλων οδηγεί τελικά στην αδράνεια του κράτους.

4) Η αδράνεια του κράτους οδηγεί τελικά στην απόλυτη κυριαρχία των πλουσίων.

5) Η απόλυτη κυριαρχία των πλουσίων οδηγεί τελικά στην γενική ηθική σήψη και παρακμή.

6) Η γενική ηθική σήψη και παρακμή οδηγεί τελικά και στην οικονομική καταστροφή.

7) Η οικονομική καταστροφή οδηγεί τελικά και στην διάλυση της κοινωνίας και του ίδιου του κράτους.

8) Η διάλυση της κοινωνίας και του κράτους οδηγεί τελικά και στην διάλυση της οικονομίας και των επιχειρήσεων.

9) Η διάλυση της οικονομίας και των επιχειρήσεων οδηγεί τελικά και στην προσωπική παρακμή και δυστυχία των πολιτών.

Τελικά, αλλοίμονο στους φτωχούς και μη έχοντες!
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Ξέρει κανένας τι γίνετε με αλυσίδα Συγγρού 232 Κατεχάκη Μελαντίας 50;; Παλιά άνοιγαν όλα μαζι τώρα βλέπω δε βάζουν κάθε εβδομάδα βάρδιες κάν και μάλλον κάποια τα αφήνουν κλειστά.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Θέλω να δοκιμάσω την τριάδα της αλυσίδας συγγρού 232 Vanessa,Bianca,Veronica για την Μπιανκα διαβασα καλα πραγματα οι αλλες δυο μου βγαζουν κατι πολυ τσουλιστικο αμα εχει κανεις καμια εξτρα πληροφορια η Hands on εμπειρια καλοδεχουμενος. Επισης πηγα μια βολτα στο Κηφ 30 και ειδα την Ζιζελ είναι πολυ κοντη για τα γουστα μου αλλα πιστευω θα αποδιδει στο κρεβατι.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ξέρεις κάνεις αν γύρισε η Λίζα η Πατρινή; Στο δίπλα σάιτ τη γράφει στο Κασσάνδρας 3, πήρα τηλέφωνο,δεν δουλεύει λένε. Μας δουλεύουν ρε;
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η Βικτώρια η βυζαρου πάρθηκε χτες στο Αριστοτελους 6. Φολού είναι και ξεπέτω, βιάζεται παρά τους βυζους της. Κάποιος ανέφερε ότι δουλεύει και βίζιτα ενίοτε. Αν ξέρει το γράφειο ας γράψει πμ. αν μπορεί.

Μήπως το γύρισε πάλι στη βίζιτα και η Λίζα ; Καιρό έχει να φανεί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom