Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Νικοςςς

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Εμανουελλα Κυπρια για βυζολαγνους επεστρεψε στο Σπ.Πατση 40  :tits:

Καλησπέρα. Μηπως εχει καποιος γνωμη για την ανωτερω? Σκέφτομαι να παω σε λιγο και θελω καμια γνωμη. Εψαξα αλλα δεν βρηκα καποια κριτικη... Το βασικοτερο που με ενδιαφερει είναι αν είναι τα βυζια της πλαστικα η φυσικα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλησπέρα. Μηπως εχει καποιος γνωμη για την ανωτερω? Σκέφτομαι να παω σε λιγο και θελω καμια γνωμη. Εψαξα αλλα δεν βρηκα καποια κριτικη... Το βασικοτερο που με ενδιαφερει είναι αν είναι τα βυζια της πλαστικα η φυσικα.

Natural k τεραστια φιλε
εχω ανεβασει εγω κριτικη στο θησεως 35
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Καλησπέρα. Μηπως εχει καποιος γνωμη για την ανωτερω? Σκέφτομαι να παω σε λιγο και θελω καμια γνωμη. Εψαξα αλλα δεν βρηκα καποια κριτικη... Το βασικοτερο που με ενδιαφερει είναι αν είναι τα βυζια της πλαστικα η φυσικα.
η μεχρι τωρα πορεια της σε ουκ ολιγα στουντιο (γυρολογος) εχει δειξει οτι θα σου σπασει τα @@ με τα μη και τα μου...εκτος και εαν αλλαξε (πραγμα απιθανο)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
καλα η λιζα η κυπρια πως ειναι η εμανουελα
αφου δουλευουν μαζι στο πατση 40????
 

Νικοςςς

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
0
Λοιπόν πέρασμα χθες γυρω στις 00.30 Σπυρου Πατση 40 για εμμανουελα. Κάθισα στο σαλόνι και μου λεει η τσα να περιμενω γιατι η κοπελα μολις βγηκε από το δωματιο και θελει να ετοιμαστεί. Καθως περιμενα ακουω μια φωνη (της Εμμανουέλας) να λεει πες του να περασει με την άλλη κοπελα η να φυγει και να ξανα ερθει σε 20 λεπτα . Εκει ξεκιναω και τα πaiρνω στο κρανιο αλλα λεω δε γαμιεται θα μπω και θα περιμενω στο δωματιο μιας και που ειχα δει καποιες φωτο στο νετ και ηθελα απεγνωσμένα μεγαλα βυζια. Δυστυχως όμως οι φωτο που ειχα δει ηταν καραμουφα. Μπαινει μετα από καμνενα 10λεπτο μεσα η νταρντανα που εάν την ειχα δει στο σαλονι σιγουρα δε θα εμπαινα. Προσωπο αδιαφορο, κωλος μια χαρα και βυζια τεραστια βαρια αλλα όχι και τοσο στητά. Ηταν παντως γεματα . Ξεκιναει κατι κουλα, με βαζει και καθομαι σε μια καρεκλα , πιανει το κεφαλι μου και ξεκιναει να με κοπανάει πανω στα βυζια της. μιλαμε για κοπανημα και όχι αστεια. Παιρνω και εγω μπροστα και ξεκιναω χαστουκια σε κωλο και βυζια. μου λεει θελω να σου γλυψω τον πουτσο και της λεω εγω θελω να μου γλύψεις τα αρχιδια . ΑΑ μου λεει αυτό είναι εξτρα. Τεσπα βαζει σκουφο και ξεκιναει πιπα. Μετα ξαπλωνει , βαζει ένα σορο λιπαντικο και ξεκιναω ιεραποστολικο. Κάθε τι που της ζητουσα μου ελεγε ότι είναι εξτρα και δε μου αφηνε και πολλα περιθωρια. Αποτι καταλαβα ''προσεχει'' ακρετα την υγεια της ΜΟΝΟ στο πρόγραμμα των 50. Η γκομενα είναι εντελως σαικο. Μου ελεγε κατι κουλα να βγουμε να την γαμησω στο σαλονι και στην κουζινα μπροστα στην τσα , να ανοιξουμε την πορτα και να την βαραω στη μουρη και αυτή να φωναζει και κατι εντελως κουλα. Τεσπα βγηκα από mεσα της μετα από καμενα 10λεπτο και μου εβγαλε την καποτα για να τελειωσω πανω μου λεει γιατι μεσα της είναι επικυνδηνο να τελειωσω και πανω της είναι στα εξτρα. Σιγουρα δεν θα ξανα παω...  
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Μαλον μον ο εγω την ειχα πετυχει στις καλες της????
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
  • Like
Αντιδράσεις: Butts

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Λοιπόν πέρασμα χθες γυρω στις 00.30 Σπυρου Πατση 40 για εμμανουελα. Κάθισα στο σαλόνι και μου λεει η τσα να περιμενω γιατι η κοπελα μολις βγηκε από το δωματιο και θελει να ετοιμαστεί. Καθως περιμενα ακουω μια φωνη (της Εμμανουέλας) να λεει πες του να περασει με την άλλη κοπελα η να φυγει και να ξανα ερθει σε 20 λεπτα . Εκει ξεκιναω και τα πaiρνω στο κρανιο αλλα λεω δε γαμιεται θα μπω και θα περιμενω στο δωματιο μιας και που ειχα δει καποιες φωτο στο νετ και ηθελα απεγνωσμένα μεγαλα βυζια. Δυστυχως όμως οι φωτο που ειχα δει ηταν καραμουφα. Μπαινει μετα από καμνενα 10λεπτο μεσα η νταρντανα που εάν την ειχα δει στο σαλονι σιγουρα δε θα εμπαινα. Προσωπο αδιαφορο, κωλος μια χαρα και βυζια τεραστια βαρια αλλα όχι και τοσο στητά. Ηταν παντως γεματα . Ξεκιναει κατι κουλα, με βαζει και καθομαι σε μια καρεκλα , πιανει το κεφαλι μου και ξεκιναει να με κοπανάει πανω στα βυζια της. μιλαμε για κοπανημα και όχι αστεια. Παιρνω και εγω μπροστα και ξεκιναω χαστουκια σε κωλο και βυζια. μου λεει θελω να σου γλυψω τον πουτσο και της λεω εγω θελω να μου γλύψεις τα αρχιδια . ΑΑ μου λεει αυτό είναι εξτρα. Τεσπα βαζει σκουφο και ξεκιναει πιπα. Μετα ξαπλωνει , βαζει ένα σορο λιπαντικο και ξεκιναω ιεραποστολικο. Κάθε τι που της ζητουσα μου ελεγε ότι είναι εξτρα και δε μου αφηνε και πολλα περιθωρια. Αποτι καταλαβα ''προσεχει'' ακρετα την υγεια της ΜΟΝΟ στο πρόγραμμα των 50. Η γκομενα είναι εντελως σαικο. Μου ελεγε κατι κουλα να βγουμε να την γαμησω στο σαλονι και στην κουζινα μπροστα στην τσα , να ανοιξουμε την πορτα και να την βαραω στη μουρη και αυτή να φωναζει και κατι εντελως κουλα. Τεσπα βγηκα από mεσα της μετα από καμενα 10λεπτο και μου εβγαλε την καποτα για να τελειωσω πανω μου λεει γιατι μεσα της είναι επικυνδηνο να τελειωσω και πανω της είναι στα εξτρα. Σιγουρα δεν θα ξανα παω...  
στα ειπα...κρατα μικρο καλαθι...ετσι την πατησαμε ολοι με τα βυζια της....αλλα ολοι μα ολοι δεν πανε δευτερη φορα...εκεινη χανει, ας προσεχε....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
στα ειπα...κρατα μικρο καλαθι...ετσι την πατησαμε ολοι με τα βυζια της....αλλα ολοι μα ολοι δεν πανε δευτερη φορα...εκεινη χανει, ας προσεχε....

εγω λεω να ξαναπαω :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
αν θες να φυτιλιασεις το 50αρικο πηγαινε..και στατιστικα να το δεις οι πιθανοτητες ειναι κατα σου...απο εκει και περα περι ορεξεως... !!

Φιλε μια φορα πηγα( θησεως 35)
Κ περασα πολυ καλα στο 80 αρι προγραμμα
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Καλησπέρα!  :hi: :hi:

Μερικές νέες φωτογραφίες Λάουρας από Αθηνών 318!  :fuck1: :pipa3: :fuck1:
bou.jpg

Πρόγραμμα:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Το στουντιακι στη Άνοιξη έχει καλά τεμάχια ?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Το στουντιακι στη Άνοιξη έχει καλά τεμάχια ?

Ξέρεις, όταν πας σε μαγαζί για πρώτη φορά, αυτό που βλέπεις και παίρνεις χαρακτηρίζει και το μαγαζί, όχι μόνο την συγκεκριμένη. Συνδέεις δηλαδή στο μυαλό σου την εμεπιρία σου και με το μαγαζί, όχι μόνο με τη γκόμενα.

Ειδικά στο συγκεκριμένο, που δεν είναι σε "πιάτσα" δεν έχεις τη δυνατότητα να πεις "Ας πάω να ρίξω μια ματιά, κι αν δε βρω τη συγκεκριμένη πάω να δω και δίπλα".
Το "δίπλα" είναι δέκα χιλιόμετρα.

Πήγα λοιπόν μια μέρα που στο πρόγραμμα ήταν μια για την οποία ψιλοκαλές κριτικές είχα διαβάσει, ήταν και εμφανίσιμη στις φωτο, και πήρα... φόλα. Ούτε θυμάμαι πως τη λέγανε.

Δε θα τα ξανακάνω τα χιλιόμετρα.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
έτσι όπως το θέτεις έχεις δίκιο
είναι απομονωμένο το συγκεκριμένο
 

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Βλέπω μεταγραφή της Ιζαμπέλας των γερμανών στο Βριλησσού 46?
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Επαγγελματικές υποχρεώσεις (not  :grin:) με έφεραν χθες στην Αθήνα και επί τη ευκαιρία είπα να πεταχτώ στο Μεγ. Αλεξάνδρου 133 και να δω από κοντά το καινούργιο απόκτημα του ομίλου, την Αναστασία.
Πηγαίνω λοιπόν στο μαγαζί, κάθομαι, και εμφανίζεται η λεγάμενη η οποία αρχίζει το γνωστό επιθετικό σαλονάρισμα. Με ρωτάει κάποια στιγμή αν θα περάσω δωμάτιο και της απαντώ πως στην παρούσα φάση πήγα μόνο να τη δω από κοντά και δεν έχω ούτε χρόνο, ούτε χρήματα για να κάτσω.
Αμέσως ξινίζει τη μούρη της, φεύγει από δίπλα μου με ένα ύφος λες και ήμουν άπλυτος ένα χρόνο και μου λέει κάτι στο στυλ "γιατί δε μου το είπες από την αρχή ότι ήρθες για βόλτα". Καπάκι εμφανίζεται η τσατσά, ανοίγει την πόρτα και μου λέει "φύγε από δω πέρα που ήρθες χωρίς λεφτά και τρως το χρόνο μας".

Περιττό να αναφέρω πως και οι δύο μπήκαν στη μαύρη λίστα και δεν πρόκειται να δουν 50άρικο από μένα ούτε στον αιώνα τον άπαντα. 
Ποιά ήταν η "ευγενέστατη" τσατσά;

 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Θέλω να πω κάτι που μου έκανε εντύπωση....
Πριν λίγο καιρό είχα πάει στο QUEEN λεωφ. Αθηνών με τη Σάντρα. Γινόταν χαμός από κόσμο, η Σάντρα χώρια το ότι ήταν πολύ καλή από εμφάνιση με έκανε να νιώθω ότι ήμουν ο μοναδικός πελάτης στο studio!!!
Δε μπορούσα να το πιστέψω, ίχνος βιασύνης, απόλυτα δεκτική σε ότι ζήτησα με μία λέξη: Τέλεια!!!
Συνήθως με τη πολυκοσμία τα κορίτσια βιάζονται, σπάνια συναντάω το αντίθετο.  :hi: 
Είναι όπως στις φωτογραφίες της στις κυρίες;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom