Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

nicale

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
674
Κριτικές
2
Like
386
Πόντοι
26
Καλησπέρα!  :hi: :hi:

Michelle, νέα κοπέλα από Λιοσίων 73α!  :fuck2: :pipa3: :fuck1:
IMG_5643bou.jpg

Πρόγραμμα:

μονο που εχει γινει το πιο ατεχνο photoshop που εχω δει

κανει μπαμ απο μακρυα
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.168
Πόντοι
1.206
Ναι καλά...
Και στο 'βουνό' τα ίδια σκηνικά παίζουν χρόνια τώρα!Συχνά πυκνά σπάνε αυτοκίνητα κλπ (τελευταία ο ΒΑΣΙΛΗΣ) για να παρουν από μεσα ότι βρουν. Εσύ γαμας κι άλλοι σε γαμανε απ' έξω!

Ποτέ δεν έγινε τίποτα.
δυστηχως οπως τα λες ειναι, ξεχασες κ την κασσανδρας που μαλιστα εγω κ ενας φιλος ημασταν μαρτυρες σε σκηνικο. Το θεμα ειναι οτι αυτη η αδιαφορια ειναι υποπτη.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ε οταν δεν θα παταει ψυχη θα την δουν αλλιως
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
65
Like
1.115
Πόντοι
6.830
Τη Stacy από τη γερμανικη αλυσιδα (τριγγετα, αριςτοτελους 6 κτλ)εχει δοκιμασει κανείς;
 

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Τη Stacy από τη γερμανικη αλυσιδα (τριγγετα, αριςτοτελους 6 κτλ)εχει δοκιμασει κανείς;

Δυστυχώς ... Αλλά απο εμφάνιση τουμπανακι  αν ενδιαφέρεσαι μόνο για αυτο.(καλύτερη απο τις φοτος).
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
982
Πόντοι
1.011
Με ψιλόβροχο πριν από δύο ώρες είχαμε:

Μελαντίας 50: 4 κορίτσια, σάντρα-μπεατρίς-σάρα-τόνια. Συγκράτησα σάντρα,ωραίο μωρό μελαχρινό πρόστυχο μούτρο και μπεατρίς με ωραία πόδια αλλά άχαρη έκφραση.από 50€ το απλό,στα 90€ το ελ στοματικό.

Ηλια ηλίου 82:πέρασμα να δω τη μαίρη.το αδιάφορο σαλονάρισμα μου άφησε εντύπωση πως είναι σκυλί του πολέμου,για άγρια γούστα.απλό στα 50€.μαζί της και η βαρβάρα μιλφ με πιασίματα αξιοπρεπές μεν για τύπους που το φέρνουν βόλτα με νταρντάνες.

Συγγρού 232: νέος χώρος, με 3 κορασίδες.αντριάννα ξανθιά από ρωσσία,τσουπωτό κωλί.βερόνικα,φαρδοκώλα,γυμνασμένο σώμα αλλά ο κώλος σαν να ξέφευγε λίγο.τέλος,η χρύσα.δε θυμάμαι τίποτα.στα 50€ το απλό

Βριλης 46: η ξανθιά σίντυ. Κωλάρα και ωραίο χαμόγελο,συμπαθητικό προσωπάκι.
Αυτά για σήμερα

 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Με ψιλόβροχο πριν από δύο ώρες είχαμε:

Μελαντίας 50: 4 κορίτσια, σάντρα-μπεατρίς-σάρα-τόνια. Συγκράτησα σάντρα,ωραίο μωρό μελαχρινό πρόστυχο μούτρο και μπεατρίς με ωραία πόδια αλλά άχαρη έκφραση.από 50€ το απλό,στα 90€ το ελ στοματικό.

Ηλια ηλίου 82:πέρασμα να δω τη μαίρη.το αδιάφορο σαλονάρισμα μου άφησε εντύπωση πως είναι σκυλί του πολέμου,για άγρια γούστα.απλό στα 50€.μαζί της και η βαρβάρα μιλφ με πιασίματα αξιοπρεπές μεν για τύπους που το φέρνουν βόλτα με νταρντάνες.

Συγγρού 232: νέος χώρος, με 3 κορασίδες.αντριάννα ξανθιά από ρωσσία,τσουπωτό κωλί.βερόνικα,φαρδοκώλα,γυμνασμένο σώμα αλλά ο κώλος σαν να ξέφευγε λίγο.τέλος,η χρύσα.δε θυμάμαι τίποτα.στα 50€ το απλό

Βριλης 46: η ξανθιά σίντυ. Κωλάρα και ωραίο χαμόγελο,συμπαθητικό προσωπάκι.
Αυτά για σήμερα
Ωραίος
 

maoumaoumaou

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας κυριοι. Μηπως γνωριζετε η κλαουντια απο κατεχακη κ μελαντιας που πηγε?
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
666
Κριτικές
3
Like
3.209
Πόντοι
446
Παιδιά το Θεσσαλονίκης 81 (κλεοπάτρα) έκλεισε τλεικά εντελώς?? δε μεταφέρθηκε κάπου??
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
203
Πόντοι
16
Εμανουελλα Κυπρια για βυζολαγνους επεστρεψε στο Σπ.Πατση 40  :tits:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Επαγγελματικές υποχρεώσεις (not  :grin:) με έφεραν χθες στην Αθήνα και επί τη ευκαιρία είπα να πεταχτώ στο Μεγ. Αλεξάνδρου 133 και να δω από κοντά το καινούργιο απόκτημα του ομίλου, την Αναστασία.
Πηγαίνω λοιπόν στο μαγαζί, κάθομαι, και εμφανίζεται η λεγάμενη η οποία αρχίζει το γνωστό επιθετικό σαλονάρισμα. Με ρωτάει κάποια στιγμή αν θα περάσω δωμάτιο και της απαντώ πως στην παρούσα φάση πήγα μόνο να τη δω από κοντά και δεν έχω ούτε χρόνο, ούτε χρήματα για να κάτσω.
Αμέσως ξινίζει τη μούρη της, φεύγει από δίπλα μου με ένα ύφος λες και ήμουν άπλυτος ένα χρόνο και μου λέει κάτι στο στυλ "γιατί δε μου το είπες από την αρχή ότι ήρθες για βόλτα". Καπάκι εμφανίζεται η τσατσά, ανοίγει την πόρτα και μου λέει "φύγε από δω πέρα που ήρθες χωρίς λεφτά και τρως το χρόνο μας".

Περιττό να αναφέρω πως και οι δύο μπήκαν στη μαύρη λίστα και δεν πρόκειται να δουν 50άρικο από μένα ούτε στον αιώνα τον άπαντα. 
κατά τα αλλα ο κωλος κ η μούρη της  αξίζουν;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Ναι, αν και το στήθος της είναι μικρό και χαλαρό και χαλάει τη συνολική εικόνα. Και η Kate Upton να ήταν πάντως με τέτοια συμπεριφορά δεν της έδινα ούτε τον πυρετό μου.
Απαράδεκτη συμπεριφορά, αν είναι ποτέ δυνατόν κάθε φορά που πάμε σε ένα "οικο" να παιρνάμε ειδικά αν το κορίτσι είναι καινούργιο και δεν έχουμε κατασταλαγμένη άποψη, ας σοβαρευτούν επιτέλους και το λέω εγώ που είμαι και πελάτης της αλυσίδας
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Θέλω να πω κάτι που μου έκανε εντύπωση....
Πριν λίγο καιρό είχα πάει στο QUEEN λεωφ. Αθηνών με τη Σάντρα. Γινόταν χαμός από κόσμο, η Σάντρα χώρια το ότι ήταν πολύ καλή από εμφάνιση με έκανε να νιώθω ότι ήμουν ο μοναδικός πελάτης στο studio!!!
Δε μπορούσα να το πιστέψω, ίχνος βιασύνης, απόλυτα δεκτική σε ότι ζήτησα με μία λέξη: Τέλεια!!!
Συνήθως με τη πολυκοσμία τα κορίτσια βιάζονται, σπάνια συναντάω το αντίθετο.  :hi: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom