Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Σωστά!
Μόνο στα οικονομικά στούντιο για να έχουν αξία τα λεφτά που δίνουμε, οι άλλοι ας ψάχνουν κορόιδα.

και μάλιστα υπάρχουν κοπέλες που τα δίνουν ολα στα οικονικα στουντιο
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Περασμα απο Αντιοχειας για τη Σιντυ που εχει επιστρεψει και με την οποια εχω ξαναπερασει. Το μωρακι εχει ερθει χαρουμενο, σαλοναρισε ωραια και λεω εδω ειμαστε. Αφηνω την τσα2 να κανει τη δουλεια της, αλλα δεν αναφερει αυταρχικο. Τα λεει ολα τα αλλα, και λεει αυτα κανει. Ρωταω λοιπον, αυταρχικο κανει; Μου λεει ναι, στα 90. Της λεω, εδω εχω ξαναπερασει και με αυτη την κοπελα αλλά και με αλλες με 60 και 70. Στα αλλα στουντιο περναμε και με 50 κι εδω το ανεβασατε; Κατι ψυθιριζε αλλα προτιμησε να συνεχισει να βαραει μυγες γιατι δεν ακουσα καποια προταση απο μερους της. Και φυσικα εφυγα!
Κριμα, γιατι το μωρακι ηθελα να το γευτω.
Πάντως η Σίντυ φίλε είναι πολύ δυνατή στο κρεβάτι και τρελιάρα.
Δεν ξέρω βέβαια για αυταρχικό, αλλά στα άλλα τα σπάει
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565

Πάντως το θέμα με τη Βίκυ δεν είναι αν γεννήθηκε άντρας ή γυναίκα...Είναι αν σου αρέσει ή όχι. Γιατί και για τη Μαντόνα έχω διαβάσει ερωτήσεις για το φύλο της...Αλλά αυτά είναι αδιάφορα..
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Αλλά αυτά είναι αδιάφορα..
καθολου αδιαφορα! καταρχην δεν κριτικαρω τα γουστα του καθενος στις σεξουαλικες του προτιμησεις μου ειναι αδιαφορο!ομως απο τη στιγμη που υπαρχει στη πιατσα ατομο εγχειρισμενο κ δεν το λεει ή η υπηρεσια που το παρουσιαζει εκει εχω τεραστιο θεμα.ασε εμενα που το ξερω,με τους αλλους? δε πρεπει να ξερουν που πανε?
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
καθολου αδιαφορα! καταρχην δεν κριτικαρω τα γουστα του καθενος στις σεξουαλικες του προτιμησεις μου ειναι αδιαφορο!ομως απο τη στιγμη που υπαρχει στη πιατσα ατομο εγχειρισμενο κ δεν το λεει ή η υπηρεσια που το παρουσιαζει εκει εχω τεραστιο θεμα.ασε εμενα που το ξερω,με τους αλλους? δε πρεπει να ξερουν που πανε?

Και τι εγινε αν ηταν .....θα σε πουν πούστη...Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Έλεος ρε.
Παρεπιπτόντως ειναι και γαμω μεσα στο δωματιο....αν τις αρέσεις ειδικά...αντίο!!!
Μας άφησε στα κρύα του λουτρού στην Θεσσαλονίκη.
Ελπίζουμε να το μοιράζει .
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
οπως το πες,ελεος ρε! ελα μια κατηφορα ειναι δε γαμιεται!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Αν ήθελα να δώσω έναν τίτλο στην ενημέρωση, αυτός θα ήταν "Μουνάρες!"

πριν λίγο...

Αριστοτέλους 6:


Πάρις, εντυπωσιακή κοπέλα, πολύ όμορφη, με φανταστικό σώμα. Σαλονάρισμα λες και κάνει πασαρέλα. ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΝ ΑΔΙΚΟΥΝ.
Στα 100 πρόγραμμα μισής ώρας με ελεύθερο στοματικό


Αριστοτέλους 5:

Δανάη, ξανθιά, ψηλή, με λίγες πολύ σέξυ καμπυλες
Αλεξάνδρα, μελαχρινό κοντοπούτανο, αρκετά όμορφη
Στα 80 το ελεύθερο στοματικό


Ισμήνης 2:

Αρχικά να αναφέρω ότι ο χώρος είναι εντυπωσιακός, με πολύ μεγάλο σαλόνι και μπαρ.


Αμαρυλλίς, ξανθό πετίτ τσαχπίνικο μωρό, πολύ χαμογελαστό


Ιρίνα, Ρωσίδα, ψηλή νταρντανοειδές, αλλά με κιλά σωστά κατανεμημένα


Τάϊρα, μαύρη γαζέλα, με απίστευτα γυμνασμένο σώμα. Πορνοσταρικό μωρό.
Στα 100 πρόγραμμα μισής ώρας με ελεύθερο στοματικό, εκτός από την Τάϊρα


Λ. Βουλιαγμενης 238:


Καρίνα, μοιάζει πολύ στη Φουρέϊρα. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. Ωραίο πετίτ αδύνατο σώμα και σιλικονάτα βυζιά. Συνεχόμενα δωμάτια!


Τριγγέτα 3:


Άννα, ψηλή ξανθιά με λίγα πιασήματα και βυζάρες


Θησέως 40:


Ρόζα, άλλο ένα πετίτ κορίτσι. Σαλονάρισε γυμνόστηθη. Πολύ ωραίο στητό στήθος με μέγεθος να χωράει άνετα στη χούφτα. Καύλα!
Στα 100 πρόγραμμα μισής ώρας με ελεύθερο στοματικό
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ωραία ενημέρωση!!  :hi:


Ρόζα, άλλο ένα πετίτ κορίτσι. Σαλονάρισε γυμνόστηθη. Πολύ ωραίο στητό στήθος με μέγεθος να χωράει άνετα στη χούφτα. Καύλα!
Στα 100 πρόγραμμα μισής ώρας με ελεύθερο στοματικό

Για αυτή την Ρόζα έχει κανείς άποψη από τα ενδότερα????? .... :kissass: :kissass:

 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αγαπητέ έχεις ιδία άποψη ή υποθέτεις?

ΒΤW με την Σάρα(Καρολίνα στα στριπ) προσωπικά μια χαρά πέρναγα στο 100αρικο βέβαια!
Τέτοιο κωλί δεν υπάρχει :kissass:
 

th-sarantaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Η Σόνια που πήρα σήμερα το πρωί στο στούντιο 21 στην Άνοιξη, ειναι η αυτή που έχει κριτικές στο στούντιο 12 στην μεταμόρφωση?
Τι γυναικάρα ήταν αυτή, έμεινα παγωτό μόλις την είδα στο σαλόνι και πέρασα τρέχοντας στα ενδότερα. Τρομερό γαμήσι τέλεια η συμμετοχή της με "ξετίναξε". Ξεκίνησε το πρωινό μου υπέροχα
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.168
Πόντοι
1.206
Η Σόνια που πήρα σήμερα το πρωί στο στούντιο 21 στην Άνοιξη, ειναι η αυτή που έχει κριτικές στο στούντιο 12 στην μεταμόρφωση?
Τι γυναικάρα ήταν αυτή, έμεινα παγωτό μόλις την είδα στο σαλόνι και πέρασα τρέχοντας στα ενδότερα. Τρομερό γαμήσι τέλεια η συμμετοχή της με "ξετίναξε". Ξεκίνησε το πρωινό μου υπέροχα
η ιδια ειναι.
 

Sir Gamisteros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0

Παίδες ξέρετε ποια στούντιο έχουν απλό πρόγραμμα με 40 ευρώ ?  :hi:
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
982
Πόντοι
1.011
Παίδες ξέρετε ποια στούντιο έχουν απλό πρόγραμμα με 40 ευρώ ?  :hi:

βριλησσού 36Α και 36, Κωνσταντινουπόλεως 80 (ίσως και κάποια άλλα 92 ή 94, δε θυμάμαι ακριβώς).
Σίγουρα θα είναι και άλλα πάντως
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Παίδες ξέρετε ποια στούντιο έχουν απλό πρόγραμμα με 40 ευρώ ?  :hi:
Στούντιο με οικονομικά προγράμματα είναι τα εξής
Λεωφόρος Αθηνών 343 κ τέτοιου 71 ( αλυσιδα) είναι απλό με 40€
Κωνσταντινουπόλεως 132 απλό με 30€ Για τα κορίτσια Έχει ελληνίδες στο στούντιο  αυτο ( Εκτός της Μαντονας που είναι ακριβή)
Λέλας Καραγιάννη με 35€
Τώρα για τα στούντιο  βριλησσου και Κωνσταντινουπόλεως που σου είπε ο Lemourios από ότι ξέρω πρέπει να έρθεις σε συνεννόηση με την κοπέλα  για να πεσει στα 40 € ( και αν πέσει δεν το δέχονται όλες)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom