Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εμεις δεν κυκλοφορουμε ομως με τετραδιο κυριε φραπεδιαρη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:!!ασε που στα στουντιο που πηγες ,τα εμαθες απο μενα και τον πανο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!πηγαινε στα στριπ εσυ,ξου,ξου,ξου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

παντα ο καλος σκαουτερ πρεπει να κυκλοφορει με στυλο και μπλοκ...βλ.σκιντο!πιτσι! αυτα ειναι αξιοτιμα σκαουτοπαιδα.....ξου ξου απο το σαιτ...καλα ημασταν χωρις τις ενημερωσεις σας και τα ποστς σας....μας γαμησατε στα εξοδα!
 

Επισκέπτης
παντα ο καλος σκαουτερ πρεπει να κυκλοφορει με στυλο και μπλοκ...βλ.σκιντο!πιτσι! αυτα ειναι αξιοτιμα σκαουτοπαιδα.....ξου ξου απο το σαιτ...καλα ημασταν χωρις τις ενημερωσεις σας και τα ποστς σας....μας γαμησατε στα εξοδα!
ο καλος ο σκαουτ τα θυματε απ εξω τα ονοματα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!και αυτο γιατι ειναι παλιος στο κουρμπετι και οχι ψαρακας κυριε φραπανταρ  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ο καλος ο σκαουτ τα θυματε απ εξω τα ονοματα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!και αυτο γιατι ειναι παλιος στο κουρμπετι και οχι ψαρακας κυριε φραπανταρ  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

καλα κρασα....αν πηγαινω ανα δεκαπεντε λεπτα και βλεπω μια γκομενα τα θυμαμαι και εγω ετσι....ελα στα στριπ που εχει μεσα 40 κοπελες να περνανε συνεχεια μπροστα σου μεσα σε ημιφως,συναγωνιστες,σερβιτορους και αφεντικα και μετα μας εξηγεις γιατι εχεις μεινει πενταστερος :cheesy:!εγω τουλαχιστον περασα απο 16 στουντιο και εκτος απο την κοπελα εγραψα και αρκετες πληροφοριες για τα προγραμματα κλπ... :rockon:
 

Επισκέπτης
καλα κρασα....αν πηγαινω ανα δεκαπεντε λεπτα και βλεπω μια γκομενα τα θυμαμαι και εγω ετσι....ελα στα στριπ που εχει μεσα 40 κοπελες να περνανε συνεχεια μπροστα σου μεσα σε ημιφως,συναγωνιστες,σερβιτορους και αφεντικα και μετα μας εξηγεις γιατι εχεις μεινει πενταστερος :cheesy:!εγω τουλαχιστον περασα απο 16 στουντιο και εκτος απο την κοπελα εγραψα και αρκετες πληροφοριες για τα προγραμματα κλπ... :rockon:
τα μισα απο τα 16 στουντιο δεν ηξερες καν οτι υπηρχαν  :grin: :grin: :grin:!!απο μενα και τον πανο τα εμαθες!!εδω δεν ηξερες που ηταν η φρατζη και η ιππωνακτος φραπεδιαρη  :grin: :grin:!!μονο την συγγρου γνωριζες  :grin: :grin:!!λειψαμε εγω και ο πανος και αραχνιασε η ενημερωση για τα στουντιο :headbang: :headbang:!και επισης ειμαστε οι μοναδικοι που ποσταρουμε εβδομαδιαιο προγραμα στουντιο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!γι αυτο ο παλιος ειναι αλλιως  ;) ;) ;) ;) ,ψαρακα βασο  :2funny: :2funny:!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
καλα κρασα....αν πηγαινω ανα δεκαπεντε λεπτα και βλεπω μια γκομενα τα θυμαμαι και εγω ετσι....ελα στα στριπ που εχει μεσα 40 κοπελες να περνανε συνεχεια μπροστα σου μεσα σε ημιφως,συναγωνιστες,σερβιτορους και αφεντικα και μετα μας εξηγεις γιατι εχεις μεινει πενταστερος :cheesy:!εγω τουλαχιστον περασα απο 16 στουντιο και εκτος απο την κοπελα εγραψα και αρκετες πληροφοριες για τα προγραμματα κλπ... :rockon:
Ρε ψυχάκια και άρρωστε άνθρωπε των στρίπ  :tickedoff: Δεν σου είπα να μην γράφεις εδώ?  :2funny: άντε ξού ξού ξού.Και να συμπληρώσω επίσης κλειστή και η Αριστομένους 72 καθώς και η Μοσχονησίων 28Α.
 

Επισκέπτης
Ρε ψυχάκια και άρρωστε άνθρωπε των στρίπ  :tickedoff: Δεν σου είπα να μην γράφεις εδώ?  :2funny: άντε ξού ξού ξού.Και να συμπληρώσω επίσης κλειστή και η Αριστομένους 72 καθώς και η Μοσχονησίων 28Α.
καταλαβες πανο?ηρθε ο βασος να μας μαθει τη δουλεια μας  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:!!πηγαινε  ρε στα στριπ,,εδω ειναι για στουντιο  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλα καλα....σε λιγες μερες επερχεται στουντιακη ενημερωση απο ολη την αττικη.....θα παρω λαπτοπ μαζι μου για να ποσταρω ατακα και επι τοπου τις τανες.......μετα ολοι μοκολα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
καλα καλα....σε λιγες μερες επερχεται στουντιακη ενημερωση απο ολη την αττικη.....θα παρω λαπτοπ μαζι μου για να ποσταρω ατακα και επι τοπου τις τανες.......μετα ολοι μοκολα! :rockon: :rockon: :rockon:
Ωραίος  :thumbsup: Και να μας πεις και με πια πέρασες.Όχι μόνο μάτι αλλά σπέρμα και αλάτι  :rockon: Θέλουμε ανάλυση πως θα ανταποκριθείς στο δωμάτιο,τι σου έκανε η τάνα μέσα κλπ.Τα πάντα φράπανταρ στην ανάλυσή σου και φυσικά θα βάλεις αυτήν που  :knockinb:ες στον κατάλογο  :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
καλα καλα....σε λιγες μερες επερχεται στουντιακη ενημερωση απο ολη την αττικη.....θα παρω λαπτοπ μαζι μου για να ποσταρω ατακα και επι τοπου τις τανες.......μετα ολοι μοκολα! :rockon: :rockon: :rockon:
Κατέθεσα στην Λάουρα με τα κοτσιδάκια σήμερα στο Δροσοπούλου 95 κριτική σε λίγο στον κατάλογο.

Βάσο χωρίς να σε στεναχωρήσω φίλε αλλά επειδή παρακολουθούσα καιρό το σάϊτ στο θέμα των στούντιο είσαι πολύ πίσω απο τον panosboss και τον warhol.Απο αυτούς μάθαμε τόσες πουτάνες στα στούντιο που τις ξέρει όλος ο κόσμος.Είσαι αναμφισβήτητα πολύ δυνατό μέλος στα στρίπ ίσως και ο πρύτανης στα στρίπ αλλά στα στούντιο στον Πάνο και στον Γουώρ sorry my friend χωρίς παρεξήγηση είναι πρυτάνεις αυτοί.Και η ιστορία τους είναι γνωστή εδώ μέσα και είναι ένα μεγάλο respect.Kαι κάποιοι γουστάρουμε στούντιο και καλό είναι να μην μας ειρωνεύεσαι.φιλικά πάντα.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
καλα καλα....σε λιγες μερες επερχεται στουντιακη ενημερωση απο ολη την αττικη.....θα παρω λαπτοπ μαζι μου για να ποσταρω ατακα και επι τοπου τις τανες.......μετα ολοι μοκολα! :rockon: :rockon: :rockon:
Αχαχα,τι έγινε ρε Βάσο κέρδισες κανά λαχείο??
:2funny: :2funny: :2funny:
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Vasos, Πάρε ΜΙΟ P350, είναι πιο βολικό, αντί για λάπτοπ. :dancing: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
5
Like
67.102
Πόντοι
12.056
Mio 550  ;) ;) ;)
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Οχι ρε,πάρε μια γραμματέα να της τα υπαγορεύεις,ξέρεις εσύ(Φραπεδιάαααραααα)!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Οχι ρε,πάρε μια γραμματέα να της τα υπαγορεύεις,ξέρεις εσύ(Φραπεδιάαααραααα)!
:2funny: :2funny: :2funny:
Συγγνώμη αλλά η προσφορά φραπέ από τις γραμματείς συμπεριλαμβάνεται στα καθημερινά καθήκοντα. :uglystupid: :uglystupid:
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Γραμματέα???????
Σαν αυτή του κροκοδειλοζαχόπουλου???????
Πω πω θα σε ξεζουμίσει vasos. :dancing:
 

vassilo

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις κανενα STUDIO με Jaccuzi σαν αυτο της Λ. Αθηνων 215?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και τριγγετα στην συγγρου
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
30/12/07 απογευμα κασσανδρας 3 υπαρχουν δυο στουντιο στον 1ο ηταν μια γιαπωνεζα τιμες απο 40 απλο,50 με 69 ,80 πρωκτικο κια 70 αυταρχικο.περασα μονο και μονο να δοκιμασω την κιτρινη φυλη ,αλλα μαπα το καρπουζι.απαραδεκτη πιπα η γκομενα οχι κατι το ιδιαιτερο γι'αυτο και δεν αναφερω λεπτομερειες ,κατεβαινοντας πηγα ισογειο ηταν μια γαλλιδα milf αναξια λογου.
Μετα πηγα αριστομενους και πιππινου.ανεβηκα αριστομενους,οπου ηταν ενα πιπινι 22ετων μπουκια και συγχωριο ονομα δεν ρωτησα ,ξανθο με σγουρο μαλλι και μια ελια στο πανω χειλος ,βυζακι τελειο στητο και ωραιο κολαρακι.απο πραξη ομως τελειως απαραδεκτη αγγαρεια σκετη, εκτος κι αν ειναι καινουργια οποτε θελει εκπαιδευση.
στη πιπινου 118 ηταν μια μελαχροινη την οποια την εχω συναντησει στη λελας.
καλη χρονια σε ολους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom