Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατέθεσα στην Λάουρα με τα κοτσιδάκια σήμερα στο Δροσοπούλου 95 κριτική σε λίγο στον κατάλογο.

Βάσο χωρίς να σε στεναχωρήσω φίλε αλλά επειδή παρακολουθούσα καιρό το σάϊτ στο θέμα των στούντιο είσαι πολύ πίσω απο τον panosboss και τον warhol.Απο αυτούς μάθαμε τόσες πουτάνες στα στούντιο που τις ξέρει όλος ο κόσμος.Είσαι αναμφισβήτητα πολύ δυνατό μέλος στα στρίπ ίσως και ο πρύτανης στα στρίπ αλλά στα στούντιο στον Πάνο και στον Γουώρ sorry my friend χωρίς παρεξήγηση είναι πρυτάνεις αυτοί.Και η ιστορία τους είναι γνωστή εδώ μέσα και είναι ένα μεγάλο respect.Kαι κάποιοι γουστάρουμε στούντιο και καλό είναι να μην μας ειρωνεύεσαι.φιλικά πάντα.

panosboss,warhol!!οι υποκινητες αυτου του θρεντ.......αλλα πουτανολεωντα μου(αραγε ετσι σε φωναζαν στο σχολειο?) για την λεξη ειρωνεια καλο θα ηταν να ψαξεις καποιο λεξικο για να διαβασεις την εννοια της λεξης!φιλικα μπρε τσυ...που σαι ρε ευλογησον?μας αφησες μονους......α ρεεε
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Εάν είμαι ο πρωτος που τα ποστάρει αυτά περιμένω φορώντας την μεγάλη στολή του μπουρδελιάρη τα διακριτικά του τιμημένου. Αν όχι σας προσφέρω μια καλή επανάληψη.
Συναγωνιστές και αδέρφια...η Σάρα από Καρέα 30...



 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Προφανώς το ποστ με τα λινκ διαγράφηκε. Παιδιά sorry με έφαγε ο ενθουσιασμός. Θα επανορθώσω με μια εμπεριστατωμένη στουντιοενημερωση τις επόμενες μέρες. Και πάλι συγνώμμη αλλά εκείνη τη στιγμή δεν μου φάνηκε μαλακία να τα βάλω εδώ. Έφυγε και ο Παπαγιώργης και δεν έχω που να πάω για εξομολογηση τώρα.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Προφανώς το ποστ με τα λινκ διαγράφηκε. Παιδιά sorry με έφαγε ο ενθουσιασμός. Θα επανορθώσω με μια εμπεριστατωμένη στουντιοενημερωση τις επόμενες μέρες. Και πάλι συγνώμμη αλλά εκείνη τη στιγμή δεν μου φάνηκε μαλακία να τα βάλω εδώ. Έφυγε και ο Παπαγιώργης και δεν έχω που να πάω για εξομολογηση τώρα.
Τσέκαρε το pm σου.
 

Επισκέπτης
Ολη η κάβλα ήταν στο Αχαρνων 85 στις 7 η οποια ξανθια με μποτάρες ασπρες και κάλτσες και προστυχο κορμάκι μαυρο κολλητό και καβλιάρικη φωνή ήταν το απόλυτο καβλί...σοορυ που δεν θυμάμαι το όνομα γιατί με έκανε να ξεχάσω και το δικό μου .
Η Πάολα παρεπιπτοντως από την άλλη εβδομάδα ...
 

Επισκέπτης
Ερώτηση που ξέχασα να βάλω πριν και σορρυ.Αυτό της Παρασίου ειναι ανοιχτό ? γιατί περνάω και το βλέπω σκοτεινό το απόγευμα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ερώτηση που ξέχασα να βάλω πριν και σορρυ.Αυτό της Παρασίου ειναι ανοιχτό ? γιατί περνάω και το βλέπω σκοτεινό το απόγευμα

αυτο το στουντιο που το βλεπεις σκοτεινο τον παλιατζη αποψε να ρθει
περιμενει,για να μαζεψει απ την αγαπη οτι μενει.....
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Γεια σας φίλοι
Χθεσινή απογευματινή βόλτα στην Δροσοπούλου.
Δροσοπούλου 95: Μια μελαχροινή, ψηλή και γεμάτη με τεράστιους βύζους.Ονομα δεν θυμάμαι, αλλά όλα τα λεφτά ο τσάτσος με τη διαφήμηση που έκανε.
Δροσοπούλου 97: Γιάννα νομίζω τη λένε. Μια ρωσσικής/ουκρανικής προέλευσης που δίνει και λοκώ. Ψιλοκαλό μου φάνηκε. Ηταν τσίτσιδη και είχε καλό σώμα
Λέλας Καραγιάννη κάτω: Δεν θυμάμαι όνομα, μία καλούτσικη με πολύ καλούς βύζους. Ημουνα στο τσακ να δοκιμάσω, αλλά μετάνοιωσα
Λέλας Καραγιάννη πάνω: Αλεξάνδρα (δεν ξέρω προέλευση, πολύ καλά ελληνικά). Ψηλό μελαχροινό αδύνατο με πολύ ωραίο κορμί. Δεν γνωρίζω τίποτε άλλο.

Αξίζει καμμιά από τις παραπάνω ; Εχει δοκιμάσει κάποιος συναθλητής καμμιά από αυτές ; Ευχαριστώ και όλοι να γράφουμε το κατιτίς μας. Ετσι ενημερωνόμαστε όλοι και αποφεύγουμε τις κακοτοπιές.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
αλεξανδρας λελας προς αποφυγη αδικα το 50αρικο
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Γεια σας φίλοι
Χθεσινή απογευματινή βόλτα στην Δροσοπούλου.
Δροσοπούλου 95: Μια μελαχροινή, ψηλή και γεμάτη με τεράστιους βύζους.Ονομα δεν θυμάμαι, αλλά όλα τα λεφτά ο τσάτσος με τη διαφήμηση που έκανε.
Δροσοπούλου 97: Γιάννα νομίζω τη λένε. Μια ρωσσικής/ουκρανικής προέλευσης που δίνει και λοκώ. Ψιλοκαλό μου φάνηκε. Ηταν τσίτσιδη και είχε καλό σώμα
Λέλας Καραγιάννη κάτω: Δεν θυμάμαι όνομα, μία καλούτσικη με πολύ καλούς βύζους. Ημουνα στο τσακ να δοκιμάσω, αλλά μετάνοιωσα
Λέλας Καραγιάννη πάνω: Αλεξάνδρα (δεν ξέρω προέλευση, πολύ καλά ελληνικά). Ψηλό μελαχροινό αδύνατο με πολύ ωραίο κορμί. Δεν γνωρίζω τίποτε άλλο.

Αξίζει καμμιά από τις παραπάνω ; Εχει δοκιμάσει κάποιος συναθλητής καμμιά από αυτές ; Ευχαριστώ και όλοι να γράφουμε το κατιτίς μας. Ετσι ενημερωνόμαστε όλοι και αποφεύγουμε τις κακοτοπιές.
Αν ήταν η Αλίνα στο Λ. Καραγιάννη κάτω καλά έκανες και δεν μπήκες. Για την Αλεξάνδρα δεν ξέρω αλλά δεν μου πολυγεμίζει το ... μάτι :grin:
Για την Γιάννα εχω γράψει κριτική και προσωπικά θα την ξαναπάρω.
Όσον αφορά την βυζαρού στο Δροσοπούλου 95 μάθε όνομα και δες κριτικές.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Καταρχήν να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια όλους
Στη συνέχεια να σας ευχηθώ καλή χρονιά και ευτυχισμένο το 2008
Κατά τρίτον να πω ότι χθες επιτέλους πέτυχα την Παόλα ή Πόλι. Φραντζή 47 απόγευμα. Μου έφυγε το απωθημένο. Πολύ καλή εμπειρία. Αξίζει τα λεφτά της. Εύθυμη και πολύ μαγκάκι με την καλή έννοια. Η τσατσά λίγο περίεργη , αλλά ας είναι. Χαλάλι...
Πήρα το πρόγραμμα των 60 ευρώ με 69 και μπήκα στο δωμάτιο. Ύστερα ... Along came Poli.
Έχω γράψει και κριτικές  :)
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μινι τηλεφωνική τσάρκα προς αναζήτηση Πάολας
Φραντζή 47 Κωνσταντίνα
Βρυλησού 12 Μικαέλα (καινούρια)
Βρυλησού 57 – Αγ.Μελετιου και Ιππώνακτος δεν απάντησαν  :-
 

Επισκέπτης
Μινι τηλεφωνική τσάρκα προς αναζήτηση Πάολας
Φραντζή 47 Κωνσταντίνα
Βρυλησού 12 Μικαέλα (καινούρια)
Βρυλησού 57 – Αγ.Μελετιου και Ιππώνακτος δεν απάντησαν  :-
στην ιππωνακτος καποιες φορες δεν απαντανε.....
 

Επισκέπτης
Kακές ημέρες αυτές, παίζουν πολλές αναπληρωματικές λόγω ημερών και πέφτει χοντρό ξενέρωμα σε στούντιο που κανονικά έχουν καλές υπηρεσίες...
 

Επισκέπτης
στην ιππωνακτος καποιες φορες δεν απαντανε.....

Έχουν σταματήσει να σηκώνουν τηλέφωνο γιατί λέει τους κάνουν πολλές πλάκες και σήμερα πήγα άνευ τηλεφώνου και ξενέρωσα με Kορίνα. Aπορώ, έχουν φτάσει σε επίπεδα 20 ευρώ τα service που προσφέρουν πλην ελαχίστων σιγά σιγά εξαιρέσεων.Που είναι η Mελίνα που έλεγε αγορίνα μου και έγλυφε γυμνό το πουτσοκέφαλο...
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
την αντρεα εχω πολυ καιρο να πετυχω φρατζη...την εχει δει κανενας ;
 

Επισκέπτης
Έχουν σταματήσει να σηκώνουν τηλέφωνο γιατί λέει τους κάνουν πολλές πλάκες και σήμερα πήγα άνευ τηλεφώνου και ξενέρωσα με Kορίνα. Aπορώ, έχουν φτάσει σε επίπεδα 20 ευρώ τα service που προσφέρουν πλην ελαχίστων σιγά σιγά εξαιρέσεων.Που είναι η Mελίνα που έλεγε αγορίνα μου και έγλυφε γυμνό το πουτσοκέφαλο...
η μελινα ειναι καθε τριτη και πεμπτη στη σερβιων 26 και καποιες μερες βρισκεται στη βριλλησου 60 (δευτερα,παρασκευη,αν και δεν ειμαι σιγουρος),και στη θησεως 365!
 

Επισκέπτης
η μελινα ειναι καθε τριτη και πεμπτη στη σερβιων 26 και καποιες μερες βρισκεται στη βριλλησου 60 (δευτερα,παρασκευη,αν και δεν ειμαι σιγουρος),και στη θησεως 365!

Eυχαριστώ Andy (ή Edgar;)...Πολύ μακριά για εμένα καθότι έχω λίγο χρόνο στη διάθεσή μου και για να πάω εκεί θέλω ώρα... Πάντως τα στούντιο Φρατζή,Iππώνακτος,Συγγρού 144 και Tριγγέτα με έχουν αποκαρδιώσει τις τελευταίες φορές.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε warhol, μόνο από εσένα βλέπω προγράμματα από κοπέλες που είναι και τα ποιο χρήσιμα. Πώς θα γίνει να συντονιστεί μία προσπάθεια για να υπάρχει και ενημέρωση εβδομαδιαίου προγράμματος για τα stoudio. Ποιο είναι το πρόβλημα και δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο? 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom