Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Επισκέπτης
και για να εξηγουμαι για το θεμα που εθεσα προηγουμενως και αφησα στον αερα...σχετικα με τις απαραδεκτες απαιτησεις που εχουν τα στουντιο....
1)θεωρω εντελως γελοιο να δωσω 50 ευρω για 10 λεπτα αερογαμιας....εκτος αν γαμησω κανα τρελλο μωρο που δεν το εχω καν ονειρευτει ποτε....(σε στυλ βιτρινες νταμ...)
2)ειναι απαραδεκτο και ακατανοητο απο μεριας των στουντιο να ζητανε 50,60,80,100,150 ευρω(συγγρου 144,τριγγετα κλπ..)για να τα παρεις ολα μαζι(αυταρχικα,ακαποτα,πρωκτικα κλπ...)και μαλιστα τις περισσοτερες φορες μπαζα,διοτι πραγματικα-αν το καλοσκεφτειτε- χανουν απιστευτο τζιρο....αν συνειδητοποιησετε ποσα περισσοτερα θα κερδιζαν αν τα στουντιο ειχαν την τιμη των 30 ευρω για το απλο και το πολυ 50 για ολα τα αλλα μαζι θα αλλαζαν ροτα,αρα προφανως ειναι στοκοι στον εγκεφαλο.
3)μαλακες ειναι στην αχαρνων 106 δηλ?που εχουν 30 ευρουλακια και αρκετες φορες ωραια τεμαχια?
4)για αυτο ο κοσμος εχει στραφει στα μασαζ.....ειδατε την καιτουλα στη στουρναρη τί ξυπνια ειναι και τους εχει φαει ολους.....ουτε να κρυβει τις κοπελες για να προωθησει αυτες που θελει(οπως κανουν σε αλλα μασατζιδικα....)ουτε να ζηταει 100ρες σαν κατι αλλα ιδρυματα που δινουν μονο φραπε ξενερωτο με τα ιδια χρηματα.....

Συμπερασμα....?μαλλον οι τσατσαδες δεν λενε στα αφεντικα τους τί τζιρος χανεται καθε μερα,για αυτο και επικρατει αυτη η απαραδεκτη κατασταση...ελεος πια...ελεος...!στοπ στην αερογαμια με μπαζα και υπερχρεωμενες υπηρεσιες ανευ αντικρισματος για μας...ναι στα μασαζ και στα ρδελα που τουλαχιστον δεν κλαις τα λεφτα σου......
εδω ρε δινεις 50 ευρω για να στην παιζουν στα στριπ(με το χερι πισω απ την πλατη  :grin: :grin: :grin: :grin:)
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Αφροδιτη τραβελι εχει στο φυλης 104 μια μελαχροινη. Μηπως ειναι η ιδια;
Παντως το στουντιο στην Βουλιαγμενης , αυτο στο αριστερο σου χερι ,πριν 5 χρονια που πηγαινα εφερνε τραβελια.
Αυτη την Βανεσσα ξανθια λιγο κοντο μαλλι ψιλομιλφ τσεχα απο τριγγετα την εχει παρει κανεις;
 

Επισκέπτης
Εννοώ ότι η Πάολα έχει δεχθεί διθυραμβικάς κριτικάς εκ πολλών συναδέλφων. Η επαφή μαζί της δεν ημπορεί επ' ουδενί να χαρακτηρισθή "αερογαμία".
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εννοώ ότι η Πάολα έχει δεχθεί διθυραμβικάς κριτικάς εκ πολλών συναδέλφων. Η επαφή μαζί της δεν ημπορεί επ' ουδενί να χαρακτηρισθή "αερογαμία".

καλα,την αερογαμια την ανεφερα γενικα....σιγουρα υπαρχουν κοπελες που προσφερουν πολυ καλες υπηρεσιες πανω απο τον μεσο ορο ασχετα αν και για αυτες ειναι πολλα τα 50 ευρω....
 

Επισκέπτης
Και εννοείται βεβαίως ότι κάθε δαπάνη άνω των 50 ευρώ δεν δικαιολογείται. Όπως εις την αγορά αυτοκινήτου, επιλέγομεν τον τύπον άνευ ουδενός προαιρετικού εξοπλισμού.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστές Χρόνια Πολλά και καλά γαμ...σια.Έλειπα μερικές μέρες και διαβάζοντας τα προηγούμενα post αρκετά γρήγορα όμως κάτι πήρε το μάτι μου για επιστροφή της Ισαβέλλας ? Ξέρετε τίποτα ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και εννοείται βεβαίως ότι κάθε δαπάνη άνω των 50 ευρώ δεν δικαιολογείται. Όπως εις την αγορά αυτοκινήτου, επιλέγομεν τον τύπον άνευ ουδενός προαιρετικού εξοπλισμού.

δεν καταλαβες....οχι μονο ανω των 50,αλλα τις περισσοτερες φορες ουτε καν των 50!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Πάντως ούτε promoter είμαι πουτάνων και σιχαίνομαι τέτοια πράγματα.Αλλά για να θάψουμε μια πουτάνα ότι δεν κάνει σωστά τη δουλειά της πρέπει να περάσουμε στο δωμάτιο μαζί της.Εσύ Βάσο πέρασες στο δωμάτιο μαζί με την Πάολα και δεν σου έκαν κλίκ? Αν ναι τότε να γράψεις αρνητική κριτική και να πεις ότι ήταν χαμένο το 50ιρικο.Εκεί θα σε παραδεχτώ και θα λάβω και την κριτική σου και πιο σοβαρά υπόψη διότι τις θετικές κριτικές και τους παιάνες για μια πουτάνα τις βλέπω εκ του πονηρού.αν όμως δεν πέρασες μαζί της τότε μην τη θάβεις έτσι στα καλά καθούμενα.Η Εύα και η Πάολα είναι απο τις πιο δυνατές μέσα στα δωμάτιο πάντως απο προσωπική άποψη.και δεν υπάρχουν παράπονα ιδιαίτερα γι'αυτές τις δύο όπως έχουν γραφεί παράπονα απο αξιόπιστους συναγωνιστές για άλλες 'ντίβες' που γίναν ονόματα και χρωστάνε την επιτυχία που δεν τους αξίζει στο αγαπημένο μας σάϊτ.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Στη Φραντζη η Αγαπη μεχρι τις 15:30-Μετα το μαγαζι κλεινει οπως και τα αλλα φανταζομαι-Τεταρτη πρωι θα ειναι παλι ανοιχτα απ`οτι με ενημερωσε η ροκ κυρια του στουντιο
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε vasos  :2funny: έσπασες καρύδια πάλι  :rockon: Έχεις γίνει ανεξέλεγκτος  :boff: ξού ξού ξού απο δω.Άντε στα στρίπ και στα μασάζ.Εδώ είμαστε καυλέουμπες που δεν θέλουμε λάδια στο σώμα και φραπέδες απο χορεύτριες (τα θέλουμε και αυτά αλλά λέμε τώρα).Εδώ τρώμε σταυλίσια μπριζόλα σε κρεβάτι και όχι σε καναπέδες prive  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Επισκέπτης
Ρε vasos  :2funny: έσπασες καρύδια πάλι  :rockon: Έχεις γίνει ανεξέλεγκτος  :boff: ξού ξού ξού απο δω.Άντε στα στρίπ και στα μασάζ.Εδώ είμαστε καυλέουμπες που δεν θέλουμε λάδια στο σώμα και φραπέδες απο χορεύτριες (τα θέλουμε και αυτά αλλά λέμε τώρα).Εδώ τρώμε σταυλίσια μπριζόλα σε κρεβάτι και όχι σε καναπέδες prive  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
πες τα πανο!!τι δουλεια εχει σε ξενα χωραφια ο φραπεδιαρης ? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
3)βριλησσου 46:Κιμ ξανθουλα πιπινακι,κατασπρο ξανθο(ακους panosboss?),μετριου αναστηματος...μοντελακι σκετο...
Έχει περάσει το test drive η Κιμ.Για μένα προσωπικά θετικότατη  :headbang2:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Για να επανέλθουμε στο θέμα, Βριλλησού 46 σήμερα Σάντρα και αύριο (!) Κίμ. Δυστυχώς το 46 δεν έχει τηλ. στον κατάλογο του site (ή δε το είδα εγώ ο γκαβός..) και απ' ότι θυμάμαι (αν και με την Αλτσχάιμερ ποτέ δε ξέρεις...) δεν επιτρέπεται να δημοσιεύουμε τηλ. ώστε να μπορούσατε να καλέσετε για εξακρίβωση πριν ξεκινήσετε να ρίξετε ένα πρωτοχρονιάτικο.
Σάντρα = εμφανίσιμο MILF που υπό συνθήκες ανοίγει και το πορτάκι του κήπου. Κατά τα άλλα επειδή δε μου αρέσουν τα MILF ούτε κρύο ούτε ζέστη. Σε κάποιον που αρέσουν μπορεί ν' αρέσει πολύ περισσότερο.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Το τηλέφωνο για την Βριλησσού 46 θα μπει εντός ολίγου στον κατάλογο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παιδιά αν μπορείτε να μου πείτε ποια σπιτάκια θα παίζουνε σήμερα 10-11 το βράδυ (προ 2008) και μετά τη 1 (2008 χαράματα δηλαδή) για να εκτονώσουμε αν θέλουμε;
Και πού αξίζει να καταθέσουμε τον πρωτοχρονιάτικο αυτό οβολό μας;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σωστός!
Και να προσθέσω ακόμη ότι μακάρι όλα τα μπάζα (όπως την χαρακτηρίζει ο vasos) να ήταν σαν την Πάολα.

δεν λεω οτι εχεις αδικο,η κοπελα μπορει να ειναι ηκαλυτερη,το προβλημα μου δεν ειναι αυτο...ειναι οτι ο χρονος που "αγοραζουμε" για τη συγκεκριμενη υπηρεσια του 15λεπτου γαμησιου πατ-κιουτ οπωσδηποτε πρεπει να πεσει...ειναι σκετη κοροιδια...θα μου πεις βεβαια και ο φραπες κοροιδια ειναι...ναι αλλα μπορεις να περασεις ολο σου το βραδυ με τα ιδια λεφτα ή λιγο παραπανω σε εναν χορο με πολυ εμφανισιμες κοπελες...εγω φυσικα δεν σου λεω να προτιμησεις το στριπ αν δεν σου αρεσει,απλα καλο ειναι να δημιουργουμε ενα κλιμα προς οφελος μας για να εχουμε οικονομικοτερα προγραμματα που θα μας "στελνουν" στα εν λογω ιδρυματα πιο πολλες φορες......απλα θα αναγκαστει η καθε κοπελα να τρωει περισσοτερους πουτσους στην βαρδια της.....μεχρι να γινει αυτο προτιμηστε(εσεις που πατε στα στουντιο) τα ρδελα που ειναι φθηνοτερα για να σπασει αυτα τα απιθανα που ακουγα χθες στην τσαρκα....για 100 ευρω να γαμησω την γιαγια......ή την εκαστοτε ομορφη παρουσια για 10 μονο λεπτα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πάντως ούτε promoter είμαι πουτάνων και σιχαίνομαι τέτοια πράγματα.Αλλά για να θάψουμε μια πουτάνα ότι δεν κάνει σωστά τη δουλειά της πρέπει να περάσουμε στο δωμάτιο μαζί της.Εσύ Βάσο πέρασες στο δωμάτιο μαζί με την Πάολα και δεν σου έκαν κλίκ? Αν ναι τότε να γράψεις αρνητική κριτική και να πεις ότι ήταν χαμένο το 50ιρικο.Εκεί θα σε παραδεχτώ και θα λάβω και την κριτική σου και πιο σοβαρά υπόψη διότι τις θετικές κριτικές και τους παιάνες για μια πουτάνα τις βλέπω εκ του πονηρού.αν όμως δεν πέρασες μαζί της τότε μην τη θάβεις έτσι στα καλά καθούμενα.Η Εύα και η Πάολα είναι απο τις πιο δυνατές μέσα στα δωμάτιο πάντως απο προσωπική άποψη.και δεν υπάρχουν παράπονα ιδιαίτερα γι'αυτές τις δύο όπως έχουν γραφεί παράπονα απο αξιόπιστους συναγωνιστές για άλλες 'ντίβες' που γίναν ονόματα και χρωστάνε την επιτυχία που δεν τους αξίζει στο αγαπημένο μας σάϊτ.

συνειδητοπιησε και εσυ το πνευμα του λογου μου και ειμαι σιγουρος οτι θα συμφωνησεις...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom