Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Συγνώμη η Σόνια είναι στην Συγγρού 248?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Για την Σόνια την Ελληνίδα γράφει ο άνθρωπος.Όχι για την Σόνια την Ρωσίδα που ψάχνεις.Η Ρωσίδα είναι σταθερή αξία στην Λέλας Καραγιάννη 35 αλλά απο το νέο έτος τώρα.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
α ναι συγνώμη δεν το είδα καλά.ευχαριστώ για την διευκρίνηση γιατί όντως μπερδεύτηκα.γιατί η Σόνια είναι απο τις επιλογές που δεν έκλαψα ποτέ 50ιρικο.
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Όποιος ξέρει ας πει για τη Γιάννα (Δροσόπουλου 97) εμφανισιακά πως είναι;
Επίσης εκτός από το ακάποτο πρόγραμμα υπάρχει άλλο;
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Όποιος ξέρει ας πει για τη Γιάννα (Δροσόπουλου 97) εμφανισιακά πως είναι;
Επίσης εκτός από το ακάποτο πρόγραμμα υπάρχει άλλο;
Κοντή, βυζαρού, καστανόξανθη, χαζοχαμογελάει νομίζω ότι δίνει και κώλο με 80€.
 

pistossklavos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και χροωια πολλα
ξερει κανεις που βρισκεται η μαγια που ητανε μαρνης 25?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ανοιγω αυτο το θρεντ γιατι πιστευω οτι με τα πληρη ροστερ(σε στυλ στριπ,μασαζ κλπ..) ολοι οι στουντιαδες θα ειναι πληρως ενημερωμενοι ανα τακτα χρονικα διαστηματα για το ποιες δουλευουν και ποτε στα στουντιο της επιλογης τους.Αυτο το θρεντ ελπιζω να βοηθησει και ιδιαιτερα αυτα τα μελη που δεν ειναι τοσο πολυ συχνοι επισκεπτες,αλλα πανε που και που και ριχνουν κανα τσοςπου!Η δουλεια πεφτει στους στουντιαδες αρχικα,αλλα θα βοηθησουμε ολοι με τον τροπο μας για ενα καλυτερο στουντιακο αυριο.Χρονια πολλα μαγκες!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ανοιγω αυτο το θρεντ γιατι πιστευω οτι με τα πληρη ροστερ(σε στυλ στριπ,μασαζ κλπ..) ολοι οι στουντιαδες θα ειναι πληρως ενημερωμενοι ανα τακτα χρονικα διαστηματα για το ποιες δουλευουν και ποτε στα στουντιο της επιλογης τους.Αυτο το θρεντ ελπιζω να βοηθησει και ιδιαιτερα αυτα τα μελη που δεν ειναι τοσο πολυ συχνοι επισκεπτες,αλλα πανε που και που και ριχνουν κανα τσοςπου!Η δουλεια πεφτει στους στουντιαδες αρχικα,αλλα θα βοηθησουμε ολοι με τον τροπο μας για ενα καλυτερο στουντιακο αυριο.Χρονια πολλα μαγκες!
Ρε φράπανταρ ότι απίθανο thread ανοίγει εδώ μέσα ο δημιουργός του είσαι εσύ.Αυτό πάνω κάτω δεν είναι το ίδιο με το 'ημερήσια ενημέρωση για στούντιο'?Τώρα για τις ιερόδουλες που δουλεύουν στα κυριλέ τσαρδιά έχει η καθεμιά το threadάκι της.Και αν κάποια δεν το έχει κάποιο μέλος θα το ανοίξει.Το θεωρώ λίγο ανώφελο αυτό το thread και σκέφτομαι να το κάνω συγχώνευση με το 'ημερήσια ενημέρωση...' Το έκαψες ΦΡΑΠΑΝΤΑΡ επειγόντως πρέπει να πάρεις το 'φραπεδάκι' σου γιατί θέλεις μεγάλεις δόσεις 'καφεϊνης'.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
οραιοσ βασο θελουμε τιν ενιμεροσι εδο και τορα :2funny: :boobies: :rockon:
 

Επισκέπτης
παιδια αν γενικα ψαχνετε συγκεκριμενεs κοπελεs αυτεs τιs μερεs επειδη πηγα στουντιοτσαρκα την δευτερη μερα των χρισ/νων οι τσατσαδεs μου ειπαν οτι τα κοριτσια εχουν φυγει για διακοπεs και θα επιστρεψουν με το νεο ετοs.δυστυχωs αυτεs που επιστρατευσαν δεν τηρουν τιs προδιαγραφεs.αδικια να εχειs φραγκα (λογω δωρου) και να μην βρισκειs τιs καταλληλεs παρτενερ να τα φαs.
 

Επισκέπτης
οσον αφορα την αγαπη (βριλησσου,φρατζη κτλ.)εχει σταματησει να γλυφει αρχιδια.επειδη γαμαω πορνεs απο το 1996 θα ξεκινησω να ενημερωνω γενικα για το τι παιζει με τιs γκομενεs στα σπιτια για να φανε πορτα οι ανοργασμικεs που δεν σεβονται τα ευρω μαs.το λαβαρο τηs επαναστασηs μολιs υψωθηκε μπουρδελιαρηδεs.πουτανεs πισω και σαs φαγαμε,θα σαs φαει η μαρμαγκα ψοφιεs.
 

Επισκέπτης
δυστυχωs θα ξενερωσω μερικουs,αλλα η αφροδιτη απο βουλιαγμενηs 83 ειναι τραβεστι.ευτυχωs που δεν πηρα το ακαποτο στοματικο.πηρα το 50Ε συν πρωκτικο και εκει που τελειωσα ξαφνικα αλλαξε η φωνη τηs και τοτε με ζωσαν τα φιδια.πηγαινω μετα απο μερεs ρωτωνταs την ασχημη κοντη και με ενα δοντι τσατσα και μου λεει πωs δεν γνωριζει κατι τετοιο,παρεπιπτοντωs τηs το λεει παρεξηγηθηκε και δεν εβγαινε σαλονι(στ'αρχιδια μου).μετα απο εβδομαδεs πηγαινονταs ξεναγηση εναν γνωστο μου μεταξουργειο πετυχαινω σε ενα μπουρδελο την ιδια τσατσα και εκει μου το ομολογει λεγονταs μου που το καταλαβεs? και παπαριεs τυπου ειναι πιο περιποιητικη απο κανονικεs γυναικεs κτλ.γι'αυτο μαγκεs προσοχη.μονο ενωμενοι ενημερωνονταs σωστα ο εναs τον αλλο θα αποφυγουμε τιs παγιδεs και θα περναμε καλα.οσον αφορα καποιουs εδω μεσα του στυλ γαμησα ενα θεομουνο αλλα δεν σαs δινω το τηλεφωνο να παν να γαμηθουν.ειναι σαν τουs ποιητεs που αν δεν δημοσιευθουν τα ποιηματα τουs ειναι σαν να μην τα εγραψαν ποτε.ολοι ενωμενοι σαν γροθια εναs για ολουs και ολοι μαζι στα μπουρδελα...

γαμω την γκαντεμια μου  :headbang:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δυστυχωs θα ξενερωσω μερικουs,αλλα η αφροδιτη απο βουλιαγμενηs 83 ειναι τραβεστι.ευτυχωs που δεν πηρα το ακαποτο στοματικο.πηρα το 50Ε συν πρωκτικο και εκει που τελειωσα ξαφνικα αλλαξε η φωνη τηs και τοτε με ζωσαν τα φιδια.πηγαινω μετα απο μερεs ρωτωνταs την ασχημη κοντη και με ενα δοντι τσατσα και μου λεει πωs δεν γνωριζει κατι τετοιο,παρεπιπτοντωs τηs το λεει παρεξηγηθηκε και δεν εβγαινε σαλονι(στ'αρχιδια μου).μετα απο εβδομαδεs πηγαινονταs ξεναγηση εναν γνωστο μου μεταξουργειο πετυχαινω σε ενα μπουρδελο την ιδια τσατσα και εκει μου το ομολογει λεγονταs μου που το καταλαβεs? και παπαριεs τυπου ειναι πιο περιποιητικη απο κανονικεs γυναικεs κτλ.γι'αυτο μαγκεs προσοχη.μονο ενωμενοι ενημερωνονταs σωστα ο εναs τον αλλο θα αποφυγουμε τιs παγιδεs και θα περναμε καλα.οσον αφορα καποιουs εδω μεσα του στυλ γαμησα ενα θεομουνο αλλα δεν σαs δινω το τηλεφωνο να παν να γαμηθουν.ειναι σαν τουs ποιητεs που αν δεν δημοσιευθουν τα ποιηματα τουs ειναι σαν να μην τα εγραψαν ποτε.ολοι ενωμενοι σαν γροθια εναs για ολουs και ολοι μαζι στα μπουρδελα...

γαμω την γκαντεμια μου  :headbang:
ολακερος γεροντας και την επατησες!!! αχ... :P
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
δυστυχωs θα ξενερωσω μερικουs,αλλα η αφροδιτη απο βουλιαγμενηs 83 ειναι τραβεστι.ευτυχωs που δεν πηρα το ακαποτο στοματικο.πηρα το 50Ε συν πρωκτικο και εκει που τελειωσα ξαφνικα αλλαξε η φωνη τηs και τοτε με ζωσαν τα φιδια.πηγαινω μετα απο μερεs ρωτωνταs την ασχημη κοντη και με ενα δοντι τσατσα και μου λεει πωs δεν γνωριζει κατι τετοιο,παρεπιπτοντωs τηs το λεει παρεξηγηθηκε και δεν εβγαινε σαλονι(στ'αρχιδια μου).μετα απο εβδομαδεs πηγαινονταs ξεναγηση εναν γνωστο μου μεταξουργειο πετυχαινω σε ενα μπουρδελο την ιδια τσατσα και εκει μου το ομολογει λεγονταs μου που το καταλαβεs? και παπαριεs τυπου ειναι πιο περιποιητικη απο κανονικεs γυναικεs κτλ.γι'αυτο μαγκεs προσοχη.μονο ενωμενοι ενημερωνονταs σωστα ο εναs τον αλλο θα αποφυγουμε τιs παγιδεs και θα περναμε καλα.οσον αφορα καποιουs εδω μεσα του στυλ γαμησα ενα θεομουνο αλλα δεν σαs δινω το τηλεφωνο να παν να γαμηθουν.ειναι σαν τουs ποιητεs που αν δεν δημοσιευθουν τα ποιηματα τουs ειναι σαν να μην τα εγραψαν ποτε.ολοι ενωμενοι σαν γροθια εναs για ολουs και ολοι μαζι στα μπουρδελα...

γαμω την γκαντεμια μου  :headbang:
Καλα εχουν και τα στουντιο τραβελια? Ζητω που καηκαμε τοτε. Υποτιθεται οτι τα στουντιο ειναι πιο κυριλε και ξεφευγουν απο την ποιοτητα των μπουρδελων της Λιοσιων. Ελεος μην την πατησει αλλος. Ευτυχως που υπαρχουν και αυτοι που ενημερωνουν.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
να πω για τη ευα στην αγ.μελετιου 37 την ρουμανα οτι εχασα το πουλι μου απο την πιπα και το γλυψιμο στα μπαλακια.τρομερο στησιμο στο πισωκολητο και η γυναικα το ζει κανονικα.δεν εκλαψα τα λεφτα μου.το επομενο χτυπημα θα ειναι παντως η ιζαμπελα στην συγγρου 144.κραταω δυναμεις.

υ.γ.ευτυχως που κανουν μερικα παιδια και ενημερωση σε πια στουντιο εχει τραβελια για να μην παταμε ουτε απ'εξω.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδες για να δειτε οτι ο master of frap-adar δεν ειναι μονο στριπτοζωος και μασαζοβιος δειτε τα παρακατω.....

1)βριλησσου 57:σαμανθα ρωσιδα μαυρο μαλλι,ομορφη παρουσια,ψηλη μικρο βυζι μεχρι τις 23.00(μετα η αγαπη)..προγραμματα απο 50 ως 80(αυταρχικο)...τσατσα ευγενεστατη..

2)βριλησσου 36:Η γνωστη παολα(πρωην σασα απο λελας)τρελλο πατουρι,αλλα επειδη ξερω οτι σερβιρει μπριζολα fast food την εκανα κανονικα.....τσατσα ψιλοξινη...

3)βριλησσου 46:Κιμ ξανθουλα πιπινακι,κατασπρο ξανθο(ακους panosboss?),μετριου αναστηματος...μοντελακι σκετο...

4)βριλησσου 60:Ειρηνη μελαχροινος μουναρος,πολυ καλο κορμι γυρω στο 1.72,αλλα στην παρουσια της μου φανηκε σαν να καταπιε ελατηριο το οποιο της εκατσε οριζοντια διοτι περπατωντας κουνιοταν σαν να εκανε χορο της κοιλιας....προγραμματα σαν της 57 απο 50 ως 80.....τσατσα πολυ ομορφη νταρντανα μιλφ :rockon: :rockon:

5)κατεχακη 8:Ζωη ελληνιδα τεμαχιο ψιλοαδιαφορο με ωραιο πατο και κορμακι γενικοτερα,υψος γυρω στο 1,67,προγραμμα μονο των 50 :headbang:..ανοικτο μεχρι τις 00.00,αλλα απο το νεο ετος μεχρι τις 01.30 οπως μου εκμυστηρευτηκε η κατα τα αλλα ευγενεστατη υπηρεσια δωματιου.....πολυ καρφωμα ομως το σημειο του εν λογω στουντιο....

6)καρεα 30:Αλεξανδρα(μονο μια κοπελα γυρω στις 22.00 που πηγα) μπαζο....αλλα ολα τα λεφτα η τσατσα(πρωην τανα σιγουρα που πηρε προαγωγη)...εκπληκτικο μιλφ που παραλιγο να της την πεσω στεγνα για γαμησι....(σαρα σημερα μαλλον ρεπο μου ειπε)

7.Βουρβαχη 19:Η γνωστη βαλερια απο φραντζη 47..το στουντιο αυτο κλειστο αυριο-μεθαυριο..προγραμματα απο 50 ως 80(συμπεριλαμβανομενου μασαζ)..ανοικτα μεχρι 23.00
τσατσα ευγενεστατη....

8.Βουλιαγμενης 68:Μαρινα γρια(ισως ηταν γρια η βάβω στην καλυτερη των περιπτωσεων)και το απιθανο της υποθεσεως ηταν οτι η κακομουτσουνη τσατσογρια μας την προσεφερε στην απιστευτα χαμηλη και προνομιακη τιμη των 100 ευρω για να τα κανουμε οπως ειπε ολα μαζι της...(εκτος πρωκτικου) :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

9.Βουλιαγμενης 83 επομενος σταθμος:Ντιάνα,μελαχροινη ψηλη,αχαρη με μεγαλη λεκανη τανα γυρω στα 25-27(μαλλον της αλυσιδας τριγγετα-συγγρου 144 κλπ...)..τσατσα η συμπαθητικη κυρια με τα γυαλακια απο τριγγετα,αγνωστου στρατιωτου κλπ...οι μυστες γνωριζουν...

10.Ιππωνακτος 14:Αγγελικη μιλφ απαραδεκτο για τη δημοσια εμφανισης της σε στουντιο με επισης μαλακοτσατσα.....ουστ! :birdman:

11.Φραντζη 47:Παολα ελληνιδα(ετσι μας ειπε)...μπαζο ξανθο δεν ελεγε μια....τωρα ειναι η αλεξια...

12.Θησεως 35:Ανυ...μελαχροινη ωραια παρουσια με πολυ ωραιο κορμι,βελουδινο δερμα...μεχρι τις 03.00πμ ανοικτα το ιδρυμα της καλλιθεας...

13.Θησεως 365:Μελινα(bourdeliaris1984)..αυτο τα λεει ολα.. :2funny:

14.Συγγρου 144:Τανια...πιπινι μελαχροινο ομορφο αλλα πολυ αχαρο και αγαρμπο κατ'εμε....τα προγραμματα γνωστα φτανουν στην εκπληκτικη τιμη των 100 ευρω οπως και καποιο προηγουμενο.. :jerking: :jerking: :jerking:

15.Αριστοτελους 6:Στο σπιτι της τραβελογριας με τα ματομπουκαλα εθεαθη προς μεγαλη μου λυπη :grin:....τανα τρανς.....και ομως ειχε τρανς το ιδρυμα που καποτε ειχε ντοριν,αντριανα,μιλενα,κιμ κλπ....αισχος!

16.Τριγγετα:Ντελια το πορνιδιο απο ρουμανια μας ειπε....αδιαφορο εως πολυ αδιαφορο θα ελεγα εμφανισεως και εφυγα με την μια παλι...αγαμητος......

Αυτη ηταν η μινι-στουντιοτσαρκα :2funny: μου και το συμπερασμα μου ειναι οτι γυρισα 16 στουντιο σε 2,5 ωρες μεσα,ειδα 16 πουτανες και γυρω στους 50 συναγωνιστες απο τους οποιους μολις 1 περασε μεσα.. :o :o :o :o :o :o :o(δεν θα σας πω σε ποιο :grin:).Τελικα οι ιδιοκτητες αυτων των "υποτιθεμενων" στοων του σεξ ή αλλιως στουντιο πρεπει να ειναι
α) ή εντελως ηλιθιοι  β) ή εντελώς στα αρχιδια τους.....δεν εξηγειται αλλιως...αμα σκεφτειτε οτι εχασαν μονο μεσα σε μια ωρα 49*50=2450 ευρω για λογους που θα σας εξηγησω πολυ απλα παρακατω τοτε αυτο το συμπερασμα συναγεται......

υ.γ. Αυτα μικροι μου φιλοι...απο την μινι-στουντιοτσαρκα μου μετα της ευλογιας και συνοδοιποριας του πατερα ευλογησον κιλιφη ή αλλιως giorgospapa! :2funny:

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και για να εξηγουμαι για το θεμα που εθεσα προηγουμενως και αφησα στον αερα...σχετικα με τις απαραδεκτες απαιτησεις που εχουν τα στουντιο....
1)θεωρω εντελως γελοιο να δωσω 50 ευρω για 10 λεπτα αερογαμιας....εκτος αν γαμησω κανα τρελλο μωρο που δεν το εχω καν ονειρευτει ποτε....(σε στυλ βιτρινες νταμ...)
2)ειναι απαραδεκτο και ακατανοητο απο μεριας των στουντιο να ζητανε 50,60,80,100,150 ευρω(συγγρου 144,τριγγετα κλπ..)για να τα παρεις ολα μαζι(αυταρχικα,ακαποτα,πρωκτικα κλπ...)και μαλιστα τις περισσοτερες φορες μπαζα,διοτι πραγματικα-αν το καλοσκεφτειτε- χανουν απιστευτο τζιρο....αν συνειδητοποιησετε ποσα περισσοτερα θα κερδιζαν αν τα στουντιο ειχαν την τιμη των 30 ευρω για το απλο και το πολυ 50 για ολα τα αλλα μαζι θα αλλαζαν ροτα,αρα προφανως ειναι στοκοι στον εγκεφαλο.
3)μαλακες ειναι στην αχαρνων 106 δηλ?που εχουν 30 ευρουλακια και αρκετες φορες ωραια τεμαχια?
4)για αυτο ο κοσμος εχει στραφει στα μασαζ.....ειδατε την καιτουλα στη στουρναρη τί ξυπνια ειναι και τους εχει φαει ολους.....ουτε να κρυβει τις κοπελες για να προωθησει αυτες που θελει(οπως κανουν σε αλλα μασατζιδικα....)ουτε να ζηταει 100ρες σαν κατι αλλα ιδρυματα που δινουν μονο φραπε ξενερωτο με τα ιδια χρηματα.....

Συμπερασμα....?μαλλον οι τσατσαδες δεν λενε στα αφεντικα τους τί τζιρος χανεται καθε μερα,για αυτο και επικρατει αυτη η απαραδεκτη κατασταση...ελεος πια...ελεος...!στοπ στην αερογαμια με μπαζα και υπερχρεωμενες υπηρεσιες ανευ αντικρισματος για μας...ναι στα μασαζ και στα ρδελα που τουλαχιστον δεν κλαις τα λεφτα σου......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom