Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Έχω μια πρόταση mission-impossible.  Κολοσκάμπυλα στην butterfly Νατάσσα ή στην Πάολα (Βριλλησού 36) και ηχητική(όχι video) καταγραφή αντιδράσεων.
Ποιος ΤΟΛΜΑ?
Tην 'Πάολα' την Ρωσίδα μάλλον θα λές όπου λεγότανε και 'Σάσα' και 'Ειρήνη' πιο παλιά.Είχε ξεκινήσει απο τα στούντιο της Λέλας Καραγιάννη 35,Πιπίνου 118 και Αριστομένους 72 πριν 2 χρόνια και κάτι.Σε μένα και σε φίλους μου ήταν αρκετά ανεκτική και χαβαλέ(με κουβεντούλα στο δωμάτιο και λοιπά).Έχει τσακωθεί αρκετές φορές με πολύ κόσμο και πελάτες και απο 'μέσα'.Είχα δει και κριτικές στο παλιό φόρουμ που την θάβανε τελείως κάποια παιδιά.Είναι κυκλοθυμική αυτό είναι το μόνο σίγουρο και ιδιότροπη.Δεν έχει το στύλ της Σόνιας η της Σάρας σε καμία περίπτωση.Γι'αυτό προσοχή με την καθεμιά τι κάνει και τι δεν κάνει.Γι'αυτό διαβάζουμε πέρα απο τις καλές κριτικές και τις κακές κριτικές για να διαμορφώνουμε μια καλύτερη άποψη.  ;)
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Την Πάολα την είχα γνωρίσει Λιοσίων 278. Αυτή στη λέει για το τίποτα, αλλά είναι μούναρος. Μή μου πείς ότι σε αφήνει να κάνεις το κάτι παραπάνω. Αρχιδογλ-απο πίσω και έξω απο την παράγκα.
Η Νατάσσα έχει πλάκα που στην αρχή σου λέει "Άν θές κάτι διαφορετικό μου το λές" και ούτε με αίτηση δεν αλλάζει στάση!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Την Πάολα την είχα γνωρίσει Λιοσίων 278. Αυτή στη λέει για το τίποτα, αλλά είναι μούναρος. Μή μου πείς ότι σε αφήνει να κάνεις το κάτι παραπάνω. Αρχιδογλ-απο πίσω και έξω απο την παράγκα.
Η Νατάσσα έχει πλάκα που στην αρχή σου λέει "Άν θές κάτι διαφορετικό μου το λές" και ούτε με αίτηση δεν αλλάζει στάση!
Μισό φίλε μου γιατί με μπέρδεψες τώρα.Είναι δύο κοπέλες που έχουν αυτό το nickname.Την πρώτη την ανέλυσα πιο πάνω.Η Πάολα η Ελληνίδα που δούλευε στο Λιοσίων 278 (στον Κωστάκη δηλαδή) πότε την πέτυχες στην Βριλησσού 36? Η Πάολα που ήταν στην Λιοσίων 278 είναι στην Φρατζή 47 και Βριλησσού 57.Επίσης εμφανίζεται και στα στούντιο της Αγ.Μελετίου 37,Βριλησσού 12 και Αχαρνών 85.Είναι απο τις καλύτερες επιλογές πάντως.Και το ξαναγράφω δεν είναι όλες οι κοπέλες ανεκτικές.Κάποιες δεν γλύφουν μπαλάκια.Άλλες δεν γουστάρουν χαστουκάκια στα κωλομάγουλά τους.Κάποιες άλλες δεν δίνουν κουλούρι και πάει λέγοντας.Και γι'αυτό διαβάζουμε όλες τις κριτκές για καλύτερη ενημέρωση.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ΠαΠάνο πρέπει να μου ξεκαθαρίσεις  τα πράγματα γιατί έχω ξαναρωτήσει και μάλλον με μπέρδεψαν.  Την Πάολα που λέω την έχω πάρει πριν 1,5 χρόνο στη λιοσίων 278. Έγλυψε τα μπαλάκια, και αυτόματα γύρισε από πίσω. Από τότε δεν την έχω πετύχει. Από αυτά που διάβασα και μου είπαν υπέθεσα ότι η Πάολα που είχα πάρει  βρισκόταν στο βριλησσού 36 όπου και πήγα και βρήκα την Νατάσσα, η συμπεριφορά της οποίας και η εμφάνιση φέρνει στην Πάολα.  Μετά ξαναδιάβασα άλλες αναφορές και είδα ότι στο βριλησσού 36 δουλεύει η Πάολα Κυριακή –Δευτέρα απόγευμα και Τετάρτη πρωί. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να τσεκάρω αν είναι αυτή αλλά οι περιγραφές είναι μοιάζουν υπερβολικά.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Να και το review απο τον anachron

Πάολα, Κυριακή βράδυ, Βριλλησού 36.
Την βρήκα μετά από καιρό, την επισκεπτόμουν συχνά όταν ήταν στο Λ.Καραγιάννη ως Σάσα. Το καλύτερο αρχιδογλύψιμο ever (για μένα), και έπειτα εξαιρετικό στήσιμο στα 4 όπου και πιτσίλισα. Πρέπει να ομολογήσω πως όταν την πετύχεις στις καλές τις είναι πραγματικά πολύ καλή, και σαν performance αλλά και σαν συμπεριφορά γενικότερη. Αν είσαι άτυχος και είναι ζοχαδιασμένη είναι απόλυτη ξενέρα. Εγώ ευτυχώς την πέτυχα σε καλή μέρα, ευδιάθετη, κουβεντούλα μετά κλπ.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
ΠαΠάνο πρέπει να μου ξεκαθαρίσεις  τα πράγματα γιατί έχω ξαναρωτήσει και μάλλον με μπέρδεψαν.  Την Πάολα που λέω την έχω πάρει πριν 1,5 χρόνο στη λιοσίων 278. Έγλυψε τα μπαλάκια, και αυτόματα γύρισε από πίσω. Από τότε δεν την έχω πετύχει. Από αυτά που διάβασα και μου είπαν υπέθεσα ότι η Πάολα που είχα πάρει  βρισκόταν στο βριλησσού 36 όπου και πήγα και βρήκα την Νατάσσα, η συμπεριφορά της οποίας και η εμφάνιση φέρνει στην Πάολα.  Μετά ξαναδιάβασα άλλες αναφορές και είδα ότι στο βριλησσού 36 δουλεύει η Πάολα Κυριακή –Δευτέρα απόγευμα και Τετάρτη πρωί. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να τσεκάρω αν είναι αυτή αλλά οι περιγραφές είναι μοιάζουν υπερβολικά.
Κατάλαβα τώρα ότι λές την Ελληνίδα Πάολα όπου και αυτήν ψάχνεις.Η περιγραφή του anachron που διάβασες είναι για την Ρωσίδα Πάολα που ανέλυσα πιο πάνω.Τώρα όμως θα κάνεις υπομονή γιατί πήγε βόρεια Ελλάδα για τις γιορτές με τους δικούς της η Ελληνίδα.Με το νέο έτος θα την καλοδεχτείς σε κάποιο απο τα στούντιο που ανέφερα.
 

moris

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Η Πάολα της Βριλησσού 36 είναι η Πάολα η Ρωσίδα, αυτή που αναφέρει ο anarchon.
Για πρώτη φορά την γνώρισα την Κυριακή 23/12/2007 στο παραπάνω studio. Δεν υπήρχε άλλος πελάτης και βασιζόμενος στην πάντοτε αξιόπιστα έγκυρη κριτική του Zero Tolerance μπήκα στο δωμάτιο που προφανώς ήταν δίπλα στην κουζίνα όπου καθόταν  η Πάολα και η τσατσά και συζητούσαν σε έντονο ύφος για κανένα δεκάλεπτο, οπότε κατάλαβα οτι χρειάζεται αμυντική τακτική. Μπήκε στο δωμάτιο μετά 15 λεπτά περίπου από την άφιξή μου, είπε ένα τί κάνεις μωρό μου, στήθηκε στο πλάι με τρόπο να μην έχεις εύκολη πρόσβαση στα άνω και κάτω επίμαχα και άρχισε ένα φοβερό γλείψιμο στα @@ (έμεινα άναυδος, πρώτη φορά συνάντησα τέτοιο πράγμα και πιστέψτε με έχω πάει με όλες τις θεωρούμενες ως καλύτερες του είδους) για περισσότερη ώρα από οποιαδήποτε άλλη. Ακολούθησε σκούφος και μπουκιτσι άριστο και βασανιστικό για αρκετή ώρα και μετά στήθηκε στα τέσσερα (οπτική αποθέωση) όπου έλαβε χώρα η ολοκλήρωση. Μου έκανε εντύπωση ότι την ώρα που το κατάλαβε έκανε μια φοβερή σύσπαση των μυών της αιδοιοπερινεϊκής χώρας που με έστειλε αδιάβαστο. Σηκώθηκε είπε γειά σου και έφυγε.
Έχει φοβερό σφιχτό σώμα, είναι πολύ όμορφη, στήθη με σιλικόνη (μου την σπάνε, αλλά έτσι και αλλιώς ποιός τολμά να τα πειράξει στις κακές τις. Αν ήταν επικοινωνιακή και ανεκτική σε πρωτοβουλίες του πελάτη θα τις είχε σβήσει όλες. 
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Κατάλαβα τώρα ότι λές την Ελληνίδα Πάολα όπου και αυτήν ψάχνεις.Η περιγραφή του anachron που διάβασες είναι για την Ρωσίδα Πάολα που ανέλυσα πιο πάνω.Τώρα όμως θα κάνεις υπομονή γιατί πήγε βόρεια Ελλάδα για τις γιορτές με τους δικούς της η Ελληνίδα.Με το νέο έτος θα την καλοδεχτείς σε κάποιο απο τα στούντιο που ανέφερα.
Ω τι κρίμα, και την ψάχνω απεγνωσμένα (την Ελληνίδα). Μάρτυς μου 2-3 ποστ σε προηγούμενες σελίδες του οικείου νήματος.
Καλή πρωτοχρονιά!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Με τις πουτανογνώσεις ορισμένων moderators εδώ μέσα έχω πάθει πλάκα.Αυτά τα πουτανοβιογραφικά που γράψανε οι panosboss και zerotolerance αμφιβάλλω να τα ξέρανε και οι ίδιες οι πουτάνες.Να'στε καλά ρε παιδιά.
 

Επισκέπτης
αυριο πρωι στην αγιου μελετιου η αγαπη!στη βριλλησου 12 Η Παολα!
 

Επισκέπτης
η Πάολα γύρισε απο Θεσαλονίκη?μου είχε πει με το νέο έτος θα ερχόταν πάλι.
πραγματι ηταν να ερθει μετα την πρωτοχρονια αλλα αποφασισε να γυρισει νωριτεραα!αυριο πρωτη της μερα μετα την αποχη της λογω γιορτων!σημερα το βραδυ στην αγιου μελετιου η ναταλι!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
πραγματι ηταν να ερθει μετα την πρωτοχρονια αλλα αποφασισε να γυρισει νωριτεραα!αυριο πρωτη της μερα μετα την αποχη της λογω γιορτων!σημερα το βραδυ στην αγιου μελετιου η ναταλι!
και φυσικά και συ είσαι μαζί με τους υπόλοιπους δύο που ανέφερα είσαι σωστή πηγή πληροφόρισης  :thumbsup:

Την Νάταλι στην Αγ.Μελετίου την έχω χτυπήσει.Όμορφη γυναίκα και αν εξαιρέσουμε ότι δεν γλύφει μπαλάκια είναι όντως απο τις καλές επιλογές.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Λιγο καλυτερο προσωπο να ειχε η Παολα(η ελληνιδα)κ θα ξεπερναγε τα πιο πολλα ct....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Με τις πουτανογνώσεις ορισμένων moderators εδώ μέσα έχω πάθει πλάκα.Αυτά τα πουτανοβιογραφικά που γράψανε οι panosboss και zerotolerance αμφιβάλλω να τα ξέρανε και οι ίδιες οι πουτάνες.Να'στε καλά ρε παιδιά.

ηρθε η ωρα να προσληφθουν σε καποιο δημοσιο τομεα!ανταμοιβη στους αξιους!παρακαμψη του ΑΣΕΠ εδω και τωρα! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

aquasshh

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
πραγματι ηταν να ερθει μετα την πρωτοχρονια αλλα αποφασισε να γυρισει νωριτεραα!αυριο πρωτη της μερα μετα την αποχη της λογω γιορτων!σημερα το βραδυ στην αγιου μελετιου η ναταλι!
Πήρα τηλέφωνο Βριλησσού 12 και επιβεβαίωσα τα εδώ λεγόμενα. Ο πειρασμός είναι μεγάλος...
Ελπίζω να μην παρατηρηθεί συνωστισμός αύριο στον περιφερειακό...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
αυριο πρωι στην αγιου μελετιου η αγαπη!στη βριλλησου 12 Η Παολα!

φιλε ,  αυτη που δουλευε παλια  στο studio τις Aθανασιας  μια μελαχρινη 35-40  MILFακι , ενα ναι , να χτυπισω ενα κατεβασμα στο εν λογο μαγαζι !!!!
 

Επισκέπτης
Πήρα τηλέφωνο Βριλησσού 12 και επιβεβαίωσα τα εδώ λεγόμενα. Ο πειρασμός είναι μεγάλος...
Ελπίζω να μην παρατηρηθεί συνωστισμός αύριο στον περιφερειακό...
λεμε παντα σωστες και τσεκαρισμενες πληροφοριες  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
φιλε ,  αυτη που δουλευε παλια  στο studio τις Aθανασιας  μια μελαχρινη 35-40  MILFακι , ενα ναι , να χτυπισω ενα κατεβασμα στο εν λογο μαγαζι !!!!
Δεν είναι αυτή που ψάχνεις φίλε μου η Αγάπη milf.Η Αγάπη που αναφέρει ο warhol είναι ηλικιακά 20-25,ξανθιά με γκρίζα μάτια,λεπτοκαμωμένο σωματότυπο και δεν δούλευε ποτέ στο παρελθόν στην Αθανασίας 3.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom