Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Αφεντικό σε ποιο κατέθεσες θέλω να μας πεις;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αφεντικό σε ποιο κατέθεσες θέλω να μας πεις;  :2funny: :2funny: :2funny:
Στην Άντρεα είχα καταθέσει 2 φορές παλαιότερα και στην Τζούλια το ίδιο.Στην Έλενα είχα καταθέσει σε ρδέλο και συγκεκριμένα στο Φυλής 200.Οπότε μου ήταν γνωστές και οι τρείς φυσιογνωμικά και κρεβατικά  :knockinb:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Αγ.Μελετίου 37 Άντρεα

Κεφαλληνίας 75 Τζούλια

Αγ.Πέτρου 7 Έλενα

Αν μπορείς δώσε και περιγραφή για το πως είναι η κάθε μια. Η Τζούλια είναι το μελαχρινό κοντοπόυτανο;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Αν μπορείς δώσε και περιγραφή για το πως είναι η κάθε μια. Η Τζούλια είναι το μελαχρινό κοντοπόυτανο;
Βεβαίως.Η Έλενα είναι Ρουμάνα και σκάει και γλωσσόφιλα κάτι που φυσικά δεν δέχομαι και το αποφεύγω.Γλύφει το εργαλείο αρκετά καλά και τα μπαλάκια.Ανεβαίνει απο πάνω και ανεβοκατεβαίνει στο εργαλείο σαν να ήταν τραμπάλα.Ανεκτικότατη να τις ρίχνεις φαπίτσες στα κωλομέρια και στο σφυροκόπημα.

Την Άντρεα την ξέρω απο παλιά και τελευταία φορά που την είχα πάρει ήταν στη Φραντζή 47.Καλό μέσα μπουκιτσί και ψιμογλύ στα διαρχί.Επίσης στο πισωκολλητό ανεκτική σε φαπίτσες και τελείωμα με handjob.Είχα βάλει παλιότερα κριτικές γι'αυτήν και ήταν θετικές.

Η Τζούλια στην Κεφαλληνίας είναι ξανθιά,ομορφούλα μετρίου αναστήματος και κάνει δυνατή πίπα και ανέχεται το σφυροκόπημα χωρίς πρόβλημα.

Ελπίζω να σας βοήθησα κύριε Beowulf  :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στην Άντρεα είχα καταθέσει 2 φορές παλαιότερα και στην Τζούλια το ίδιο.Στην Έλενα είχα καταθέσει σε ρδέλο και συγκεκριμένα στο Φυλής 200.Οπότε μου ήταν γνωστές και οι τρείς φυσιογνωμικά και κρεβατικά  :knockinb:

το πηρες προσωπικα το θεμα της ενημερωσης βλεπω.... :rockon: :rockon:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Του Αυτοκράτορα του αρέσουν τα κοντοπούτανα.. Θα προτιμήσω τη Τζούλια, ελπίζω να είναι στο πόστο της μέχρι το βράδυ να πάω να την καρφώσω σήμερα.  :)
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Του Αυτοκράτορα του αρέσουν τα κοντοπούτανα.. Θα προτιμήσω τη Τζούλια, ελπίζω να είναι στο πόστο της μέχρι το βράδυ να πάω να την καρφώσω σήμερα.  :)
Την Τζούλια την πέτυχα πριν 3ώρες στην πρωϊνή βάρδια.Δεν είμαι και τόσο σίγουρος αν είναι και στην απογευματινή  :think:
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μου φαίνετε ότι ο panosboss πρέπει να καταθέσει την εμπειρία-τεχνική του, πώς να ψυχολογήσουμε μια καινούρια τανα για το αν δέχεται κολοσκάμπιλα. 
Εκτός αν είναι ψυχρός εκτελεστής (trial and error) όπου δεν τον νοιάζει αν χαλαστεί και του ρίξει κανένα μπινελίκι ή και βλέμμα. 
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Μου φαίνετε ότι ο panosboss πρέπει να καταθέσει την εμπειρία-τεχνική του, πώς να ψυχολογήσουμε μια καινούρια τανα για το αν δέχεται κολοσκάμπιλα. 
Εκτός αν είναι ψυχρός εκτελεστής (trial and error) όπου δεν τον νοιάζει αν χαλαστεί και του ρίξει κανένα μπινελίκι ή και βλέμμα. 
Δεν είναι θέμα ψυχολογίας η 'ειδικής ικανότητας' αλλά βλέπεις αν είναι ανεκτική.Αν μου πει ότι δεν θέλει κάτι η δεν γουστάρει αυτό το στύλ τότε σταματάω.Πάντως ποτέ και με καμιά κοπέλα δεν έχω τσακωθεί η να ανταλάξουμε μπινελίκια μέσα σε δωμάτιο τσαρδιού.Μπινελίκια και άγρια βλέμματα έχω ανταλλάξει με κοπέλες εκτός τσαρδιών  :grin:  :rockon:
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Θα υπάρχει μια τεχνική που έχεις ασυνείδητα αναπτύξει. Αυτό το ‘βλέπεις αν είναι ανεκτική’ πώς γίνετε? Ίσως εγώ είμαι απότομος και δεν μου έχει βγει σε καλό όποτε προσπάθησα. Είμαι σίγουρος ότι θα υπάρχουν πολλές εμπειρίες από κραξίματα για τη δημιουργία ενός thread. (ίσως και να έχει γίνει) 
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Δεν είναι θέμα ψυχολογίας η 'ειδικής ικανότητας' αλλά βλέπεις αν είναι ανεκτική.Αν μου πει ότι δεν θέλει κάτι η δεν γουστάρει αυτό το στύλ τότε σταματάω.Πάντως ποτέ και με καμιά κοπέλα δεν έχω τσακωθεί η να ανταλάξουμε μπινελίκια μέσα σε δωμάτιο τσαρδιού.Μπινελίκια και άγρια βλέμματα έχω ανταλλάξει με κοπέλες εκτός τσαρδιών  :grin:  :rockon:
+1.000 για την σοφη κουβεντα αφεντικο  :thumbsup:

και η τζουλια ειναι οντως ξανθια και ομορφη οπως ανεφερες στην κεφαλληνιας.
μηπως ξερεις ομως αν το στουντιο αυτο εχει τωρα 50 ευρω η 40ευρω? ευχαριστω εκ των προτερων αφεντικο
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Σήμερα η τσατσά είπε απο 50€.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Κύριοι Beowulf και moi λυπάμαι που είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας διαγράψω τα post με τα μπινελίκια σας και τις προσωπικές σας 'συμπάθειες' αλλά εδώ το thread μιλάει μόνο για ενημερώσεις τον στούντιο και όχι για ιντερνετοτσαμπουκάδες.Παρακαλώ να μην ξαναγραφούνε προσωπικές διαμάχες εδώ μέσα γιατί υπάρχουν και φίλοι που θέλουν να ενημερώνονται.Ευχαριστώ.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά...Χτες το βράδυ δε νείχα τι να κάνω και είπα να κάνω ένα χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό μου...Ξεκίνησα να πάω στην Φραντζη στο 47 μπαίνω η τσατσά ευγενική αλλά η γκόμενα δεν μου άρεσε...Οι τιμές το ίδιο όπως πάντα...Φεύγω και πάω σε ένα στούντιο που έγραφε από έξω στούντιο 14 και βρίσκεται ένα στενό πιο πίσω από το Φραντζή 47...Οταν εννοώ πίσω, εννοώ όχι από την πλευρά που ερχεσαι από τον Σταυρό του Νότου, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...όπως ερχεσαι ένα στενό πριν από το 47 είναι σε ένα στενό το 14. Μπάινω για να μην πολυλογώ μέσα και βλέπω ένα μουνάκι απίστευτο. Νατάσα... Μελαχρινή με κωλάρα και ένα ωραίο τατού στην μέση...Λέω θέλω μασάζ και σεξ...70 τιμή...Έρχεται, παιδιά έκανε τρομερό μασάζ και τσιμπούκι...Από γαμήσι? ΧΑΛΙΑ αδιόρθωτα...Μέχρι να χύσω ήμασταν μέσα 25 λεπτά...Καλά ήταν αλλά δεν μου άρεσε το ειρωνικό βλέμμα της καθόλη την διάρκεια...Απρεπέστατο για πελάτη που έρχεται πρώτη φορά στο μαγαζί σου...Πως θα τον κερδίσεις έτσι..Τέσπα...Αυτά και χρόνια πολλά σε όλους.
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες ψάχνω την Ισαμπέλλα από Πολωνία! Ξέρει κανένας που και πότε θα την βρω;
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Έχω μια πρόταση mission-impossible.  Κολοσκάμπυλα στην butterfly Νατάσσα ή στην Πάολα (Βριλλησού 36) και ηχητική(όχι video) καταγραφή αντιδράσεων.
Ποιος ΤΟΛΜΑ?
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλη κ τρελη αποστολη :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom