Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Και φυσικα ακολουθησε τσαρκα που επιγραμματικα ειδαμε :

Ιεροφαντων 9 : Ζιζελ και Καρμεν
Μ. Αλεξανδρου 133 : Σαμπρινα και Τζεσσικα
Κων. 80 : Μαρκελα και Σονια
Κων. 92Α : Φαιη
Κων. 94 : Νικολ και Ναταλι
Κασσανδρας 3 κατω : Λαουρα
Κασσανδρας 3πανω : Ελενα
Κασσανδρας 4Β: Σιντυ, Μαιρη καιΕλενα η Κοσσοβαρα
Κασσανδρας 4Γ : Μανια
Βριλησσου 60 : Σαμπρινα
Βριλησσου 46: Βικυ
Βριλησσου 42 : Ελενα και Μαργκω
Βριλησσου 36: Αμαλια και Μιχαελλα
Βριλησσου 36Α: Κελλυ και Κλαουντια.

Ποιες προτείνετε κύριε Τσεγιέν;
Χρειάζομαι τη συμβουλή σας επειγόντως διότι την επόμενη Παρασκευή απόγευμα θα έχω ελεύθερο χρόνο και θα κάνω μετά από πολύ καιρό επίσκεψη στα ευαγή ιδρύματα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποιες προτείνετε κύριε Τσεγιέν;
Χρειάζομαι τη συμβουλή σας επειγόντως διότι την επόμενη Παρασκευή απόγευμα θα έχω ελεύθερο χρόνο και θα κάνω μετά από πολύ καιρό επίσκεψη στα ευαγή ιδρύματα.
Προταση δεν μπορω να κανω. :dunno:
Αφενος γιατι δεν ξερουμε ποιες θα εργαζονται εκεινη την Παρασκευη, και αφετερο δεν γνωριζω το προσωπικο σας γουστο.
Απο την αλλη και η ωρα ειναι σημαντικη. Διοτι καποια ιδρυματα αλλαζουν βαρδια στις 20:00, αλλα στις 23:00
Και τελευταιο :υπαρχουν πολλες περισσοτερες κοπελες απο αυτες που ανεφερα στην μινι ενημερωση
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
είχε συνέχεια δωμάτια και ίσα ίσα που ανταλλάξαμε ένα καυτό και παθιασμένο γλωσσόφιλο!!
:bottom:

το Ελενάκι στο βουνό πολύ καλό και επίσης στο στυλ σου!!!
το είδα,από κοντά...σε stealth mode με εξωθεσμικούς...θα τιμηθεί  ;)  :zfuck:

Άψογος λαγέ...είδες το Κοσοβαράκι? Μια χαρά δωμάτια έχει... :)
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Σημερα βραδυ στο Βριλησσου 42 - Μαργκω + Ελενα  :-* :-* :-*
Κυριακη - Διανα. Ελενα. Μαργκω + Ελενα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Διανα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P9300012.JPG
    P9300012.JPG
    72,2 KB · Εμφανίσεις: 28

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Xτες το μεσημερι στο γκαζι
Μεγαλου αλεξανδρου 133 τανια,ψηλη ξανθια ερωτικη γυναικα,φοβερο στηθος,σιγουρα τριαρι,αρκετα ψηλη με νταρντανε κορμι
Ο cheyenne μου δηλωσε οτι ειναι εξαιρετικη και στο δωματιο
Κωνσταντινουπολεως 80 στελλα,κοντη μελαγχροινη σεξι κοντοπουτανη με σφριγηλο κορμι
Κωνσταντινουπολεως 92α τζουλια,λεπτη σεξι μελαγχροινη κοπελα
Μοιαζει αρκετα με την εβελινα,πρωην ιζαμπελα απο φωκαιας στα δικα μου ματια,η οποια ειναι πιο πληθωρικη
Κωνσταντινουπολεως 94 λιγο πριν τη ληξη της βαρδιας δυο κοπελες
Η αννα ,ψηλη διμετρη ξανθια ρωσιδα η οποια εχει δοκιμαστει με καλες εντυπωσεις,και η ελενα απο σερβια,μια νεα κοπελα,μπαμπατσικη,αρκετα καβλιαρα,μετριου αναστηματος και σωματος με πιασιματακια αρκετα ομοιομορφα κατανεμημενα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Xτες το μεσημερι στο γκαζι
Μεγαλου αλεξανδρου 133 τανια,ψηλη ξανθια ερωτικη γυναικα,φοβερο στηθος,σιγουρα τριαρι,αρκετα ψηλη με νταρντανε κορμι
Ο cheyenne μου δηλωσε οτι ειναι εξαιρετικη και στο δωματιο
Κωνσταντινουπολεως 80 στελλα,κοντη μελαγχροινη σεξι κοντοπουτανη με σφριγηλο κορμι
Κωνσταντινουπολεως 92α τζουλια,λεπτη σεξι μελαγχροινη κοπελα
Μοιαζει αρκετα με την εβελινα,πρωην ιζαμπελα απο φωκαιας στα δικα μου ματια,η οποια ειναι πιο πληθωρικη
Κωνσταντινουπολεως 94 λιγο πριν τη ληξη της βαρδιας δυο κοπελες
Η αννα ,ψηλη διμετρη ξανθια ρωσιδα η οποια εχει δοκιμαστει με καλες εντυπωσεις,και η ελενα απο σερβια,μια νεα κοπελα,μπαμπατσικη,αρκετα καβλιαρα,μετριου αναστηματος και σωματος με πιασιματακια αρκετα ομοιομορφα κατανεμημενα

Και στουντιακός xilnik... :rockon:
Απλά να πω ότι κάποιες από αυτές που είδες,εμφανισιακά δεν αξίζουν 50€ (προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι υπηρεσίες παρέχουν...ούτε να ξεχάσω το όνομα μου κτλ  :grin: ,αν είναι μπάζα) ...
Στα απλά/λαϊκά μπουρδέλα...όπως έχουν πει και άλλα παιδιά βρίσκεις καλύτερες...
Δεν μιλάω γενικά για τα στούντιο,αλλά μερικές που δεν αξίζουν να δουλεύουν σε αυτά (κάτι χοντρές,κάτι πλαδαρές κτλ)... :sunglasses:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Πράγματι, για μπάζο δεν δίνω 50άρικο! Σε κάποια λαϊκά έχει όντως καλύτερες!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Και στουντιακός xilnik... :rockon:
Απλά να πω ότι κάποιες από αυτές που είδες,εμφανισιακά δεν αξίζουν 50€ (προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι υπηρεσίες παρέχουν...ούτε να ξεχάσω το όνομα μου κτλ  :grin: ,αν είναι μπάζα) ...
Στα απλά/λαϊκά μπουρδέλα...όπως έχουν πει και άλλα παιδιά βρίσκεις καλύτερες...
Δεν μιλάω γενικά για τα στούντιο,αλλά μερικές που δεν αξίζουν να δουλεύουν σε αυτά (κάτι χοντρές,κάτι πλαδαρές κτλ)... :sunglasses:
το έχουμε ξαναπεί χιλιάδες φορές αυτό ότι κάποιες πραγματικά δεν αξίζουν ούτε τη ροχάλα μας...για αυτό και πάμε παρακάτω και λοκάρουμε σε αυτές που αξίζουν!! :fuck1:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
το έχουμε ξαναπεί χιλιάδες φορές αυτό ότι κάποιες πραγματικά δεν αξίζουν ούτε τη ροχάλα μας...για αυτό και πάμε παρακάτω και λοκάρουμε σε αυτές που αξίζουν!! :fuck1:

Για αυτό,διαβάζω λαγό πάντα...ειδικά τις κριτικές... :cum: :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Σημερα απογευμα στο Βριλησσου 42 - Μονικα + Ελενα   :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • P1230027.JPG
    P1230027.JPG
    56,7 KB · Εμφανίσεις: 34
  • PA020006.JPG
    PA020006.JPG
    53,3 KB · Εμφανίσεις: 32

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πινελιες απο τα χθεσινα νυχτοπερπατηματα :

Λ. Αθηνων 204 : Η kinky Κατερινα και η Σονια. Ομορφη νεαρη μελαχρινη σκουροχρωμη, αρκετα γυμνασμενη, οπως φάνηκε, και ομορφο προσωπο με θετικη αυρα.

Κηφισου 30 :Η Ξενια αδυνατισμενη σχετικα, και η Σουζη. Ψηλη καστανη με ισια καστανα μακριά μαλλια΄σωμα χωρις περιττα κιλά, συμπαθητικο προσσωπο και αερα στο σαλονι.

Βουρβαχη 19 : Η γνωστη στους περισσοτερους Βαλεντινα. Την ξαναείδα σήμερα μετά από πολύ καιρό. Έχει χάσει όλα τα περιττά κιλά που ειχε, στην κυριολεξία έχει μείνει μιση.Θα εινα στην Αθηνα μεχρι την Τεταρη μιας και τον τελευταιο καιρο "δραστηριοποιητε" στην επαρχια και ειναι πολυ ευχαριστημενη οπως μου ειπε.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μια κοπέλα που καιρό ήθελα να περάσω μαζί της στα ενδότερα ήταν η Αλέξια από το Μπουζιάνη 2. Ζήτημα αν την είχα δει όλες κ ολοες 3 φορές στο σαλόνι μιας και συνήθως είχε δουλειά. Σήμερα νωρίς το βράδυ μετά από συνάντηση με φίλους, πέρασα να δοκιμάσω την τύχη μου και πράγματι ήμουν τυχερός. Σχετική ησυχία οπότε πέρασα στο υπερπολυτελές δωμάτιο με πρόγραμμα των 70. Η Αλέξια για όσους δεν τη γνωρίζουν είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα, με ξανθά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, μικρό στήθος και αδύνατο κορμί με όμορφη πειρφέρεια και πόδια. Αποδείχθηκε ευχάριστη, ήρεμη, ομιλιτική όσο έπρεπε, με έκανε να νιώσω άνετα και μέσα σε κλίμα gfe κινήθηκε η συνεδρία μας από την αρχή μέχρι το τέλος κάτι που μου άρεσε! ΜΙα πολύ καλή συνεύρεση για να κλείσει ή για να αρχίσει η νέα εβδομάδα!! Λεπτομέρειες στην κριτική...
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Δευτερα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Διανα. Ελενα. Μαργκω + Ολγα ( νεα )  :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom