Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  23/06    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο - Μαριζα - Σιλβανα/Ζωη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Κλειστο - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα/Παολα - Μικη - Σονια
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαμπρινα/Παολα - Μικη
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Ιρενα/Νικολετα - Τζουλια/Ν Αφιξη 

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια - Ελενα/Σοφια/Εφη/Τανια

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Χθεσινοβραδινή κατάθεση στο Φυλής104 επιλέγοντας μια "ιδιαίτερη"εμπειρία. Επέλεξα να κάνω παρτούζα με τη Μαρίνα και την Νάνσυ με το εξής σενάριο. Ξεκίνησα τη φάση πρώτα με τη Νάνσυ,η οποία είχε το ρόλο της γκόμενας που με ξεμυάλισε και βρέθηκα μαζί της στο κρεβάτι, ξεκινώντας τα φιλιά, τα γλειψίματα, περιποιούμενος το πεντακάθαρο αιδοίο της. Μετά από κανένα 5λεπτο σκάει μύτη και η Μαρίνα, η οποία ήταν η επίσημη αγαπημένη μου και μας έπιασε στα πράσσα... :fuck2: Αυτό που ακολούθησε μπορεί να παρομοιαστεί ως θέατρο του παραλόγου. Τα κορίτσια πιαστήκανε μαλλί με μαλλί, τα βρισίδια πήγαιναν σύννεφο, ώσπου από τα βρισίδια μετά ως δια μαγείας περάσαμε σε μπερδέματα 3ου τύπου, τρομερά απολαυστικά. Τα κορίτσια ήταν πολύ σούπερ, μπήκαν στο πετσί του ρόλου, με τρελλάνανε και φυσικά αυτό που θυμάμαι είναι και οι τρομερές ατάκες που δεν μου αφήσανε΄΄αντερο από το γέλιο με τη Νάνσυ να αναδεικνύεται σε μεγάλο ταλέντο....
Ατάκα Νο1 και ενώ η Μαρίνα μου παίρνει πίπα: Σιγά μωρή, τι είναι το καυλί του λαγού μου, λεβιές ταχυτήτων και το πας μπρος πίσω?? :2funny: :2funny:
Ατάκα Νο2: έλα μωρό μου πες σε αυτήν την τιποτένια ότι δε συγκρίνεται το δικό μου πατουσάκι των βορείων προαστείων, με το δικότης κοραλλί μπουρναζιώτικο.... :2funny: :2funny:
Ατάκα Νο3: (Από τη Μαρίνα): Πρέπει να σου πω κάτι μωρό μου...Και γω γαμιόμουν, με όλους τους πιλότους της Lufthansa στα ταξίδια που έκανα, αλλά έχυνα μόνο όταν σε σκεφτόμουν... :2funny: :2funny:

Φοβερές ατάκες μεταξύ τους, με στυλ και ύφος αληθινό, το σφυροκόπημα έδεινε και έπαιρνε, αλλαγές προφυλακτικών και πότε να παίρνω στα 4 τη Μαρίνα με τον υπέροχο κώλο και πότε τη Νάνσυ ιεραποστολικό και τούμπαλιν...Λεπόμέρειες στην κμριτική που θα ακολουθήσει...Πέρασα κατσαπληκτικά, γέλασα με την καρδιά μου αν και στην πραγματικότητα θα είχαμε άλλη εξέλιξη αν μου συνέβαινε αυτό... :grin: :grin:
Εχω πέσει κάτω απο τα γελια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

l@kis2

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως το τελευταίοι 3μηνο εμφανίστηκε κάτω στην Αθηνά μια κοπέλα με καρέ μαύρο μαλλί :boobies:, γύρω στα 25, ύψος χωρίς τακούνια κοντά στο 1,65-1,70, με λεπτό σφιχτό κορμί. Το όνομα της Κασσάνδρα από Ρουμανία, δούλευε Θεσσαλονίκη στο έρως 16 και ίσως παλιότερα πάλι στην Αθήνα. :helpplea:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ξεκίνημα mega τσάρκας με την δύση του ήλιου, απόγευμα Παρασκευής  με συνοδοιπόρο τον lagonissian :


Φυλής 104 : Τζουλη [size=20pt]Ψηλή εντυπωσιακή ξανθιά με μακριά μαλλιά και πλούσιο φυσικό στηθος. Γνωστη και σαν Σοφία στο Βρ. 42 παλιότερα[/size]. Μαρίνα Νεαρή μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά μέχρι την μέση. Όμορφο πρόσωπο, περιφέρεια που κολάζει, αρκετά κοινωνική στο σαλόνι. Έχει θητεύει και στο Πειραιώς 196 κ.λπ.  σαν Γαβριέλλα. Νάνσυ. Όμορφη ξανθιά με μακριά σπαστά μαλλιά, Ενισχυμένο στήθος,κ αμπυλωτο κωλαράκι, με μεγάλη θητεία σε πολλά studio της πόλης μας. Ο λαγός πήρε duo την Μαρίνα και την Νάνσυ, εκπληρώνοντας μια φαντασίωση του. Λεπτομέριες στην κριτική του.
Respect  :grin:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.225
Like
3.193
Πόντοι
506
Κυριακη στο Βριλησσου 42  :-*  Σαμανθα. Ρουμπυ. Μαργκω.  :-* :-* :-*
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Σε μεταμεσονυχτια τσαρκα στα ιδρυματα της Κασσανδρας, ξεχωρισα μια νεαρα κοπελα ονοματι Σονια, προσωπικα δεν την ειχα δει ση Κασσανδρας, καθοτι οι βολτες μου αραιες, αλλα η νεαρα, ομορφη, με ωραιο αδυνατο σωμα, ηταν σε ενα απο τα Κ8.
ΣΤο Κ3 επανω συναντησαμε τη Ρουμανα Σιλβανα και μια ξανθια ονοματι Ζωη, Ελληνιδα κατα τη δηλωσης των, που κατι μου θυμιζε εντονα και ο φιλος μου, μου ειπε οτι παλια δουλευε Φυλης...
Αν θυμαμαι καλα, κατι αναφερθηκε στο σαιτ πριν λιγες μερες για την εν λογω κοπελα...
Στο Κ4 επανω η μονιμη γλυκυτατη παρουσια της Αννας,  καθομενοι και οι δυο μας σαν πασαδες στους αναπαυτικους καναπεδες, καβλαντιζε για ωρα με τον φιλο μου, δεν περασαμε , ζηταμε ειλικρινα συνγνωμη απο τον συναδελφο που περιμενε την Αννα στο δωματιο και τηνη κρατουσαμε  πριν παει σε αυτον, ηταν ανωριμο και αντισυναδελφικο αυτο που καναμε... :grin:
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:      
PROGRAMMA GIA KIRIAKI 23.06.2013.

*KATEXAKI 8
11:00-20:00 GALINI            20:00-06:00 ISABELLA

*THISEOS 35
10:00-20:00 JANNET                 20:00-06:00 ALESSANDRA
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    349,5 KB · Εμφανίσεις: 27

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλημερα συναδελφοι
Εχεις κανεις εμπειρια απ την ρομπερτα στο αριστοτελους 5?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Χθεσινοβραδινή κατάθεση στο Φυλής104 επιλέγοντας μια "ιδιαίτερη"εμπειρία. Επέλεξα να κάνω παρτούζα με τη Μαρίνα και την Νάνσυ με το εξής σενάριο. Ξεκίνησα τη φάση πρώτα με τη Νάνσυ,η οποία είχε το ρόλο της γκόμενας που με ξεμυάλισε και βρέθηκα μαζί της στο κρεβάτι, ξεκινώντας τα φιλιά, τα γλειψίματα, περιποιούμενος το πεντακάθαρο αιδοίο της. Μετά από κανένα 5λεπτο σκάει μύτη και η Μαρίνα, η οποία ήταν η επίσημη αγαπημένη μου και μας έπιασε στα πράσσα... :fuck2: Αυτό που ακολούθησε μπορεί να παρομοιαστεί ως θέατρο του παραλόγου. Τα κορίτσια πιαστήκανε μαλλί με μαλλί, τα βρισίδια πήγαιναν σύννεφο, ώσπου από τα βρισίδια μετά ως δια μαγείας περάσαμε σε μπερδέματα 3ου τύπου, τρομερά απολαυστικά. Τα κορίτσια ήταν πολύ σούπερ, μπήκαν στο πετσί του ρόλου, με τρελλάνανε και φυσικά αυτό που θυμάμαι είναι και οι τρομερές ατάκες που δεν μου αφήσανε΄΄αντερο από το γέλιο με τη Νάνσυ να αναδεικνύεται σε μεγάλο ταλέντο....
Ατάκα Νο1 και ενώ η Μαρίνα μου παίρνει πίπα: Σιγά μωρή, τι είναι το καυλί του λαγού μου, λεβιές ταχυτήτων και το πας μπρος πίσω?? :2funny: :2funny:
Ατάκα Νο2: έλα μωρό μου πες σε αυτήν την τιποτένια ότι δε συγκρίνεται το δικό μου πατουσάκι των βορείων προαστείων, με το δικότης κοραλλί μπουρναζιώτικο.... :2funny: :2funny:
Ατάκα Νο3: (Από τη Μαρίνα): Πρέπει να σου πω κάτι μωρό μου...Και γω γαμιόμουν, με όλους τους πιλότους της Lufthansa στα ταξίδια που έκανα, αλλά έχυνα μόνο όταν σε σκεφτόμουν... :2funny: :2funny:

Φοβερές ατάκες μεταξύ τους, με στυλ και ύφος αληθινό, το σφυροκόπημα έδεινε και έπαιρνε, αλλαγές προφυλακτικών και πότε να παίρνω στα 4 τη Μαρίνα με τον υπέροχο κώλο και πότε τη Νάνσυ ιεραποστολικό και τούμπαλιν...Λεπόμέρειες στην κμριτική που θα ακολουθήσει...Πέρασα κατσαπληκτικά, γέλασα με την καρδιά μου αν και στην πραγματικότητα θα είχαμε άλλη εξέλιξη αν μου συνέβαινε αυτό... :grin: :grin:


xaxaxaxaxa!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθες το βράδυ, ελαφρά ξενερωμένος και μην έχοντας ξεκάθαρο στόχο για να περάσω με κάποια κοπέλα στο δωμάτιο, μιας και δεν μου έκανε τίποτα ιδιαίτερο κλικ, τελικά αποφάσισα και μετά από τόσο καιρό που την ξέρω, πέρασα με τη Τζούλια, την Πολωνέζα στο Κασσάνδρας8...Λοιπόν, και πολύ το άργησα....Οι φήμες που κυκλοφορούν είναι αληθείς!! Φοβερό σεξ, με φοβερά στησίματα....πίπα πορνοσταρικού χαρακτήρα χωρίς προφυλακτικό, υγρή, βαθιά με κοιτάγματα, κοπανήματα στη γλώσσα....Στο σεξ το κάναμε σε ολες τις γωνιές του δωματίου... :rockon: :rockon: Θα ακολουθήσει κ ριτική αργότερα...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Χθες το βράδυ, ελαφρά ξενερωμένος και μην έχοντας ξεκάθαρο στόχο για να περάσω με κάποια κοπέλα στο δωμάτιο, μιας και δεν μου έκανε τίποτα ιδιαίτερο κλικ, τελικά αποφάσισα και μετά από τόσο καιρό που την ξέρω, πέρασα με τη Τζούλια, την Πολωνέζα στο Κασσάνδρας8...Λοιπόν, και πολύ το άργησα....Οι φήμες που κυκλοφορούν είναι αληθείς!! Φοβερό σεξ, με φοβερά στησίματα....πίπα πορνοσταρικού χαρακτήρα χωρίς προφυλακτικό, υγρή, βαθιά με κοιτάγματα, κοπανήματα στη γλώσσα....Στο σεξ το κάναμε σε ολες τις γωνιές του δωματίου... :rockon: :rockon: Θα ακολουθήσει κ ριτική αργότερα...
αναμενουμε αναλυτικη κριτικη σου λαγε  :rockon:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.053
Πόντοι
5.845
Χθες το βράδυ, ελαφρά ξενερωμένος και μην έχοντας ξεκάθαρο στόχο για να περάσω με κάποια κοπέλα στο δωμάτιο, μιας και δεν μου έκανε τίποτα ιδιαίτερο κλικ, τελικά αποφάσισα και μετά από τόσο καιρό που την ξέρω, πέρασα με τη Τζούλια, την Πολωνέζα στο Κασσάνδρας8...Λοιπόν, και πολύ το άργησα....Οι φήμες που κυκλοφορούν είναι αληθείς!! Φοβερό σεξ, με φοβερά στησίματα....πίπα πορνοσταρικού χαρακτήρα χωρίς προφυλακτικό, υγρή, βαθιά με κοιτάγματα, κοπανήματα στη γλώσσα....Στο σεξ το κάναμε σε ολες τις γωνιές του δωματίου... :rockon: :rockon: Θα ακολουθήσει κ ριτική αργότερα...
Απ' οτι βλεπω τσαρκαρεις μονος πλεον. Φοβηθηκαν ολοι με τη φορα που εχεις παρει και τη κανανε...(τοιχο-τοιχο για σιγουρια).
Να εισαι παντα καλα με τετοια.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Χθες το βράδυ, ελαφρά ξενερωμένος και μην έχοντας ξεκάθαρο στόχο για να περάσω με κάποια κοπέλα στο δωμάτιο, μιας και δεν μου έκανε τίποτα ιδιαίτερο κλικ, τελικά αποφάσισα και μετά από τόσο καιρό που την ξέρω, πέρασα με τη Τζούλια, την Πολωνέζα στο Κασσάνδρας8...Λοιπόν, και πολύ το άργησα....Οι φήμες που κυκλοφορούν είναι αληθείς!! Φοβερό σεξ, με φοβερά στησίματα....πίπα πορνοσταρικού χαρακτήρα χωρίς προφυλακτικό, υγρή, βαθιά με κοιτάγματα, κοπανήματα στη γλώσσα....Στο σεξ το κάναμε σε ολες τις γωνιές του δωματίου... :rockon: :rockon: Θα ακολουθήσει κ ριτική αργότερα...
Τυπε και στη δικη μου τσαρκα, με το ζορι κρατηθηκα να μην περασω, υστερα απο τις κριτικες που εχω διαβασει, αλλα την ακρως καυλωτικη παρουσια της :cum:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Η αμαντα(καυλωμενη παντα)κ η λαιμα που χαθηκαν?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom