Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Συμφωνώ απόλυτα!!! Ειδικά αυτό της Εμιλυ ....το χέρι μου έπιασε και πλύθηκα τρείς φορές να φύγει......
Αν σε πάρει στα ρουχα ....μάλλον πρέπει να πας σπίτι γυμνός και να πεις οτι σε κλέψανε .......
εμείς το λέμε...αυτές να το ακούσουνε...γιατί από εμένα φράγκο δεν θα δούνε αν συνεχίζουνε να πλένονται με άρωμα.
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
ρε γκα-ις η βαλεντινα απο κωσταντινουπωλεως 61 τι ωρες δουλευει το σαββατο?μπηκα στην ιστοσελιδα τους αλλα δεν βρηκα ακρη.
 

lollydolly

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
KALIMERA !!!  :smitten: :smitten: :smitten:
PROGRAMMA GIA PEMPTI 09.05.2013.

*KATEXAKI 8
11:00-20:00 ANDREA        20:00-06:00 NICOLE

*THISEOS 35
10:00-20:00 LAURA            20:00-06:00 REBECCA
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    261,9 KB · Εμφανίσεις: 31

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Γιατί σβήστηκαν οί απαντήσεις του King James σε μένα καί στον Last  :think: ?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
εμείς το λέμε...αυτές να το ακούσουνε...γιατί από εμένα φράγκο δεν θα δούνε αν συνεχίζουνε να πλένονται με άρωμα.
Μια χαρά κάνουν τα κορίτσια και αρωματίζονται. Το πρόβλημα είναι μάλλον δικό σου  :grin:  . Και μια απορία...ΓΙΑΤΙ παντρεύεστε αφού δεν θέλετε να σταματήσετε τα μπουρδέλα και όλα αυτά? Για να το μάθει καμμιά μέρα η γυναίκα σας και να σας ξεφτιλίσει στα παιδιά σας? Ή για να κουβαλήσετε κάποιο νόσημα στο σπίτι καμμιά μέρα? Και μη μου πείτε: "όταν παντρευτείς, θα καταλάβεις...". Σεβάσου τη σχέση σου, το σπίτι σου, ή το πιο τίμιο: Δεν γουστάρεις άλλο? Κάτσε μόνος σου και κάνε ό,τι γουστάρεις. Αντρίκια πράγματα.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Μια χαρά κάνουν τα κορίτσια και αρωματίζονται. Το πρόβλημα είναι μάλλον δικό σου  :grin:  . Και μια απορία...ΓΙΑΤΙ παντρεύεστε αφού δεν θέλετε να σταματήσετε τα μπουρδέλα και όλα αυτά? Για να το μάθει καμμιά μέρα η γυναίκα σας και να σας ξεφτιλίσει στα παιδιά σας? Ή για να κουβαλήσετε κάποιο νόσημα στο σπίτι καμμιά μέρα? Και μην μου πείτε..."όταν παντρευτείς, θα καταλάβεις...". Σεβάσου τη σχέση σου, το σπίτι σου, ή το πιο τίμιο. Δεν γουστάρεις άλλο? Κάτσε μόνος σου και κάνει ό,τι γουστάρεις. Αντρίκια πράγματα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
εμείς το λέμε...αυτές να το ακούσουνε...γιατί από εμένα φράγκο δεν θα δούνε αν συνεχίζουνε να πλένονται με άρωμα.

Να τους ζητάς άρωμα τζατζίκι με κρεμμύδι  :2funny: :2funny: ! καί την δουλειά σου θα κάνεις καί κύριος μετά στο σπίτι με την οικογένεια  :rockon: :rockon: !!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Μια χαρά κάνουν τα κορίτσια και αρωματίζονται. Το πρόβλημα είναι μάλλον δικό σου  :grin:  . Και μια απορία...ΓΙΑΤΙ παντρεύεστε αφού δεν θέλετε να σταματήσετε τα μπουρδέλα και όλα αυτά? Για να το μάθει καμμιά μέρα η γυναίκα σας και να σας ξεφτιλίσει στα παιδιά σας? Ή για να κουβαλήσετε κάποιο νόσημα στο σπίτι καμμιά μέρα? Και μην μου πείτε..."όταν παντρευτείς, θα καταλάβεις...". Σεβάσου τη σχέση σου, το σπίτι σου, ή το πιο τίμιο. Δεν γουστάρεις άλλο? Κάτσε μόνος σου και κάνει ό,τι γουστάρεις. Αντρίκια πράγματα.

Το σύνδρομο Κούλιτζ θα φταίει  :rockon: ! που λέει σ'ένα άλλο νήμα .
 

El_Presidente1908

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα, δεν ξέρω αμα γράφω στο σωστό μέρος (αμα δεν γραφω παρακαλώ πείτε μου αν υπάρχει καποιο ειδικό forum thread για αυτο το θέμα) αλλά θα ήθελα να μάθω 2 πράγματα. 1) Ξέρει κανείς αν η Εμιλυ που δουλευει στο Βρυλησσου 55 είναι η ίδια Εμιλυ που δουλευε και στο 36/36 Α του ιδιου δρομου; 2) Εχει δει κανενας πουθενα προσφατα μια κοπελα που οταν δουλευε Κροκέων (δεν θυμαμαι αριθμο) ονομαζοταν Ντενισσα; Ευχαριστω πολυ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μάγκες καλησπέρα, δεν ξέρω αμα γράφω στο σωστό μέρος (αμα δεν γραφω παρακαλώ πείτε μου αν υπάρχει καποιο ειδικό forum thread για αυτο το θέμα) αλλά θα ήθελα να μάθω 2 πράγματα. 1) Ξέρει κανείς αν η Εμιλυ που δουλευει στο Βρυλησσου 55 είναι η ίδια Εμιλυ που δουλευε και στο 36/36 Α του ιδιου δρομου; 2) Εχει δει κανενας πουθενα προσφατα μια κοπελα που οταν δουλευε Κροκέων (δεν θυμαμαι αριθμο) ονομαζοταν Ντενισσα; Ευχαριστω πολυ.
Η Εμιλυ που δουλευει στο βριλησσου 55 ειναι η ιδα Εμιλυ που δουλευε μεχρι προσφατα στο βρ. 36, 36Α οπως επισης και Κωνστ.80, 92Α, Μ. Αλεξ. 133

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Για την Ντενισα που λες εγω τουλαχιστον δεν γνωριζω κατι (ΥΓ Κροκεων 6)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Γιατί σπαμάρετε. Και κανονικά το ίδιο πρέπει να συμβεί και με τα τελευταία ποστ σας.

Προς το παρόν πουθενά. Υπομονή λίγες μέρες.

Μπορείς σε παρακαλώ ειλικρινά να μου πείς τι εννοείς  :think: ? καί γιατί αναφέρεσαι σε μένα ?
 

Isabella_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
59
Like
0
ρε γκα-ις η βαλεντινα απο κωσταντινουπωλεως 61 τι ωρες δουλευει το σαββατο?μπηκα στην ιστοσελιδα τους αλλα δεν βρηκα ακρη.

Το Σαββατο δεν εχει βαρδιες στο Κων/πολεως 61 η Βαλεντινα. Εχει την Κυριακη απογευμα στο Βουρβαχη 19 - 17:00 με 23:00.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715


Απογευματινή 2πλή επίσκεψη προς αναγνώριση/ αξιολόγηση.

1ος σταθμός Τριγγέτα: Τζέσσικα.
2ος σταθμός Σ144: Τζουλίανα (ο τόνος στο ί...είναι γκάου μπίο αλλά εντάξει, ας δεχτούμε την ιδιοτροπία)

Το ''ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε.'' και το ''Αρχιπέλαγος'' παρουσιάζουν τα δύο δείγματα φυσητήρα κι όρκας, μοναδικά αμφίβια με το πιασάρικο ατού την υπηρεσία πρωκτικού για τον ενδιαφερόμενο θαραλλέο/ γενναίο ψαροντουφεκά ή φυσιοδείφη.



 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδια ακουσα οτι στο συγγρου 144 άρχισε να εργαζετε  μια πορνοσταρ αλλα δεν ξερω ποια ειναι.μηπως γνωριζει κανεις απο εσας με τι ονομα εργαζετε
[xvideos]
και το σχετικο βιντεο
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
ρε παιδια ακουσα οτι στο συγγρου 144 άρχισε να εργαζετε   μια πορνοσταρ αλλα δεν ξερω ποια ειναι.μηπως γνωριζει κανεις απο εσας με τι ονομα εργαζετε
[xvideos]
και το σχετικο βιντεο
Lolly blond όπως την γράφει και το βίντεο που ανεβασες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom