Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
δεν με άφησε να την περιποιηθώ όσο ήθελα στο αιδοίο της, με το πρόσχημα ότι θα τελείωνε,

Δεν το κατάλαβα αυτό, και πιο θα ήταν το πρόβλημα; Θα μας τρελάνουν...

Ευνείδων 5 γύρω στις 15:00 κλειστά ή τουλάχιστον δεν μου άνοιξαν

Φυλής 104
Μπέτυ, γνωστή Καζακστανή, ασιατικά χαρακτηριστικά, ώριμη γυναίκα
Τζόι, κοντουλα,μελαχροινή, ωραία κοπέλα
Γαβριέλα, τρομερή καύλα,με ωραίο ντύσιμο, άσπρες γόβες,μια φουστίτσα και μπλούχζα που τόνιζε τα προσόντα της, για εμένα από τις ωραιότερες γυναίκες των studio.

Πέρασα με Μπέτυ, θα ανέβει κριτική.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δεν το κατάλαβα αυτό, και πιο θα ήταν το πρόβλημα; Θα μας τρελάνουν...

Ευνείδων 5 γύρω στις 15:00 κλειστά ή τουλάχιστον δεν μου άνοιξαν

Φυλής 104
Μπέτυ, γνωστή Καζακστανή, ασιατικά χαρακτηριστικά, ώριμη γυναίκα
Τζόι, κοντουλα,μελαχροινή, ωραία κοπέλα
Γαβριέλα, τρομερή καύλα,με ωραίο ντύσιμο, άσπρες γόβες,μια φουστίτσα και μπλούχζα που τόνιζε τα προσόντα της, για εμένα από τις ωραιότερες γυναίκες των studio.

Πέρασα με Μπέτυ, θα ανέβει κριτική.
φιλε δεν θα ηθελε να τελειώσει επειδη οι πιο πολλες οταν τελειώνουν δεν εχουν ορεξη μετα να περιποιηθουν τον επομενο πελατη.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Βρισκόμουνα στο κέντρο για κάτι δουλειές και ο δρόμος στη συνέχεια με έβγαλε στη Συγγρού...

Συγκεκριμένα στο 144!Το x-bar φυσικά κλειστό στη πρωινή βάρδια,έτσι ανέβηκα τις σκάλες για το στούντιο...
Εργαζόμενη κοπέλα η Ζανέτ.Πολύ εντυπωσιακή,μοντελέ εμφάνιση!Δεν μπόρεσα να αντισταθώ ρε παιδιά... :dunno: Πέρασα στο δωμάτιο για στενότερη γνωριμία.Λεπτομέρειες στη κριτική που θα ακολουθήσει... :rockon:
αναμενουμε  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Βρισκόμουνα στο κέντρο για κάτι δουλειές και ο δρόμος στη συνέχεια με έβγαλε στη Συγγρού...

Συγκεκριμένα στο 144!Το x-bar φυσικά κλειστό στη πρωινή βάρδια,έτσι ανέβηκα τις σκάλες για το στούντιο...
Εργαζόμενη κοπέλα η Ζανέτ.Πολύ εντυπωσιακή,μοντελέ εμφάνιση!Δεν μπόρεσα να αντισταθώ ρε παιδιά... :dunno: Πέρασα στο δωμάτιο για στενότερη γνωριμία.Λεπτομέρειες στη κριτική που θα ακολουθήσει... :rockon:

Μπαρούχος,ασυγκράτητος είσαι τύπε πω πω μην δεις μουνί τρελαίνεσαι :grin:

και μετά τραμπουκίζετε εμένα ότι δεν αντιστέκομαι στους πειρασμούς... :headbang: :headbang: :rockon: :rockon: :rockon:αναμένουμε με αγωνία να ξεροχύσουμε αργά, βασανιστικά, και ρυθμικά με γλαφυρή περιγραφή Βασίλη Μπαρούχου!!!

μπέμπη εσύ μην μιλάς,την έκανες την πατάτα σου και εχθές ;) :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
βασιλης μπαρουχος RESPECT
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Μπαρούχος,ασυγκράτητος είσαι τύπε πω πω μην δεις μουνί τρελαίνεσαι :grin:

μπέμπη εσύ μην μιλάς,την έκανες την πατάτα σου και εχθές ;) :2funny: :2funny:

Μάκη άμα τη δεις θα μου πεις!Πάντως στο σαλόνι άλλοι δύο που περιμένανε να τη δούνε όπως και εγώ,περάσανε και οι δύο!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάκη άμα τη δεις θα μου πεις!Πάντως στο σαλόνι άλλοι δύο που περιμένανε να τη δούνε όπως και εγώ,περάσανε και οι δύο!

Βασίλη,αντικειμενικά είναι από τα όμορφα μουνιά της αλυσίδας χωρίς αμφιβολία ;)

Υ.Γ εμένα την καρδιά μου την έχει κλέψει άλλη κορασίδα της αλυσίδας....οπότε,θα προβώ και στο ανάλογο test drive :P
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Βασίλη,αντικειμενικά είναι από τα όμορφα μουνιά της αλυσίδας χωρίς αμφιβολία ;)

Υ.Γ εμένα την καρδιά μου την έχει κλέψει άλλη κορασίδα της αλυσίδας....οπότε,θα προβώ και στο ανάλογο test drive :P

Ξέρω,ξέρω...Θα περιμένω απαντήσεις από το test drive!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Η Ζιζελ πριν απο το "Αγγελική" της Δροσοπούλου 97, υπήρξε και Εμμανουέλα Ρωσίδα ξανθιά στο 95 ή ήταν άλλη?
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  08/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): ---------Kλειστο-------
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Σαμπρινα - Τζουλια/Ελιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ζετα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Ιζαμπελα/Μονικα - Ιζαμπελα/Ελενα

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Ζιζελ πριν απο το "Αγγελική" της Δροσοπούλου 97, υπήρξε και Εμμανουέλα Ρωσίδα ξανθιά στο 95 ή ήταν άλλη?
Αλλη ηταν.
Η Εμμανουελλα του 95 που λες περασε (εκτος των αλλων) απο Αριστοτελους 6 για μεγαλο διαστημα και απο Βουλιαγμεης 68
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Χθες ανοικτά και το 55 με γλάστρες απέξω, εξαιρετικά χαμηλό φωτισμό μέσα που μπαίνεις και πας ψάχνοντας και μια προσπάθεια διακόσμησης με ένα παραβαν που χωρίζει το σαλόνι στα δύο. Στη βάρδυα χθες πρωί-απόγευμα η Εμιλυ, μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος και πολύ δυνατό άρωμα σαλονάρισε επιθετικά....
Δύσκολή δουλειά όταν ακριβώς απέναντι δούλευε Ανα-Μαρία στο 36Α και Ρεγγίνα-Ντάρια λίγο παραπάνω απόγευμα στο 42.
Στο 46 η Κατερίνα δεν είναι άλλη απο τη γνωστή Βαλέρια που έχει περάσει και παλαιότερα απο το μαγαζί. Χθες με ξανθιά περούκα.
Το 60 κλειστό το απόγευμα.

 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Χθες ανοικτά και το 55 με γλάστρες απέξω, εξαιρετικά χαμηλό φωτισμό μέσα που μπαίνεις και πας ψάχνοντας και μια προσπάθεια διακόσμησης με ένα παραβαν που χωρίζει το σαλόνι στα δύο. Στη βάρδυα χθες πρωί-απόγευμα η Εμιλυ, μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος και πολύ δυνατό άρωμα σαλονάρισε επιθετικά....
Δύσκολή δουλειά όταν ακριβώς απέναντι δούλευε Ανα-Μαρία στο 36Α και [size=10pt]Ρεγγίνα[/size]-Ντάρια λίγο παραπάνω απόγευμα στο 42.
Στο 46 η Κατερίνα δεν είναι άλλη απο τη γνωστή Βαλέρια που έχει περάσει και παλαιότερα απο το μαγαζί. Χθες με ξανθιά περούκα.
Το 60 κλειστό το απόγευμα.
Απορω γιατι πηγες και στα αλλα μαγαζια, αφου δουλευε η Πριγκηπισα....
Απιστιες-απιστιες;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Χθες ανοικτά και το 55 με γλάστρες απέξω, εξαιρετικά χαμηλό φωτισμό μέσα που μπαίνεις και πας ψάχνοντας και μια προσπάθεια διακόσμησης με ένα παραβαν που χωρίζει το σαλόνι στα δύο. Στη βάρδυα χθες πρωί-απόγευμα η Εμιλυ, μελαχρινή αδύνατη με μικρό στήθος και πολύ δυνατό άρωμα σαλονάρισε επιθετικά....
Δύσκολή δουλειά όταν ακριβώς απέναντι δούλευε Ανα-Μαρία στο 36Α και Ρεγγίνα-Ντάρια λίγο παραπάνω απόγευμα στο 42.
Στο 46 η Κατερίνα δεν είναι άλλη απο τη γνωστή Βαλέρια που έχει περάσει και παλαιότερα απο το μαγαζί. Χθες με ξανθιά περούκα.
Το 60 κλειστό το απόγευμα.
αυτό το πράγμα να βάζουνε άρωμα γμτ....
τι κακό κι αυτό...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μετά από επίσκεψη στο XBAR με εκλεκτούς και πολυάριθμους συναγωνιστές(cheyenne, px75,zidane68, orgasmo nero,chevalier fidele, pitsilistis, dimmits) και ενώ στάθηκαν άκαρπες οι επανειλημμένες προσπάθειές μου να διπλαρώσω την ξανθιά μουνάρα Ζέτα μιας και ήταν συνέχεια απασχολημένη, το ενδιαφέρον μου στράφηκε στο πιπινάκι τη Γαλήνη. Την είχα ξαναδεί και στο μαγαζί αλλά και σε στούντιο σε άλλη περιοχή χωρίς να μου έχει κάνει κλικ. Χθες όμως ήταν σκέτη γλύκα με το κοντό μίνι φόρεμα που φορούσε. Είχε ωραίο χτενισμένο το μαλλί της, το πρόσωπό της περιποιημένο κ γλυκό και φυσικά το μεγάλο της προσόν, το φυσικό στήθος της, θαύμα της φύσης και κάπως δυσάναλογα μεγάλο για το ύψος της(1.60??)...Περνούσε από δίπλα μου, μου έριχνε χουφτώματα, ματιές κλπ, οπότε κάποια στιγμή την πιάνω από το χέρι και ανεβαίνουμε στα πάνω δώματα. Γινόταν ένας μικρός πανικός, δωμάτιο δεν υπήρχε ελεύθερο ούτε για δείγμα. Περιμέναμε λιγάκι, ευκαιρία για κουβεντούλα, η φωνούλα της σέξυ, τη χάιδευα, μου ανταπέδιδε γενικά πολύ ζεστό κλίμα. όταν ήρθε η ώρα της δράσης πραγματικά δεν πίστευα την καλή μου τύχη. Δραστήρια, ενεργητική, με πρωτοβουλίες, πολύ παιχνίδι με το στήθος της(φουλ βυζοσκάμπυλα!), πολύ καλή πίπα, βαθιά, με γλώσσσα παιχνίδια στον κορμό κ στο κεφαλάκι...Πολλές εναλλαγές στο σεξ, συμμετοχή αληθοφανής, στα 4 κόντεψα να παραδώσω πνεύμα μιας και είχε στηθεί καταπληκτικά αλλά άντεξα...Το γεγονός ότι είναι pocket size, βοήθησε ώστε να συγχρονιστούμε τέλεια, είχα καλή διείσδυση και ήταν από τις πιο δυνατές καταθέσεις που είχα και μάλιστα εκτός προγράμματος και σκέψης...θα ακολουθήσει κ κριτική!
υγ:Τα εύσημά  μου στον orgasmo nero ο οποίος με ζάλισε και με έπεισε να προχωρήσω στα ενδώτερα μαζί της εγγυούμενος την απόλαυσή μου!!! :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom