Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Ευχαριστώ για το σχόλιο φίλε. Απλά μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται. Οχι γιατί δεν τα ξέρουμε όλοι αλλά για να μην μας περνάνε για χαζούς....
Εσύ θέλεις να πω ονόματα για τον αυτόματο, ε? χαχαχα!!! Θέλεις να το ακουσεις εσύ ή κάποια άλλη?

Ειδες οτι για το μαγαζί που ξαχωρίζει δεν χρειάστηκε να πω όνομα.....αλλά μια και το είπατε εσεις ....
Εχει marketing, σωστά προγράμματα (χρονικά και ποιοτικά), την κορυφαία 24ωρη καθαριότητα, κάνει events για τους πελάτες, βγάζει προωθητικά προγράμμτα, έχει μπαρ με ποτά και πανω απο όλα ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΠΟΥ
1. Δουλεύει για το μαγαζί 24Χ7 365 ημέρες το χρόνο. Απαντάει σε mail, γράφει σε ....1000 sites, και ψάχνεται συνέχεια τι μπορεί να κάνει καλύτερο.
2. Δεν κάνει τη δουλειά αγκαρία. Ουτε γιατί είχε λεφτά και κάποτε τα επένδυσε σε studio. Και είναι τελειομανής!!!  
Μόνο το site να δεις και να το συγκρίνεις καταλαβαίνεις τη διαφορά. Ειναι γραμμένο σε άλλη τεχνολογία και έχει χίλια δυο επάνω. Τα άλλα είναι όλα ίδια (αντιγραφή) με διαφορά στο σήμα και αν το μενου θα είναι οριζόντιο ή κατακόρυφο. Τελος.

Δεν γράφω άλλα γιατί θα θεωρηθεί οτι είναι εσκεμμένο και θα πουνε οτι είμαι κλόνος. Προσπάθησα να μην πω και όνομα ......
Ευτυχώς που όλοι οι φίλοι που ανταλάσσουμε μυνήματα εδω έχετε περάσει απο εκεί (και πιο συχνά απο εμένα ....δυστυχώς χαχαχα) και ξέρετε σε ποιό βαθμό αυτά είναι αλήθεια.

Τέλος παντων έτσι πρέπει να είναι τα μαγαζιά σήμερα. Οι κουρτίνες και τα φώτα δεν κάνουν τη διαφορά.
Θέλουμε studio με υπηρεσίες όχι ξενοδοχεία ημιπαραμονής.....




καλά τα λες 
και όπως λέει και μια ψυχή που δουλεύει εκεί είναι πραγματική σκύλα με την καθαριότητα και πάνω στην δουλειά
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
απο υπηρεσίες τι λέει φίλε,γτ σκέφτομαι να την επισκεφτώ λίαν συντόμως.
Γλυκειά κοπέλα, προσεγμένη, πεντακάθαρη με όμορφο πρόσωπο και στήθος. Στο θέμα μας: είναι καθαρά GFE κατάσταση με διάθεση να ευχαριστήσει χωρίς εξτρεμιστκά πράγματα (γλυψίματα περίεργα, φιλιά και ελεύθερο στοματικό  κλπ). Τιμάει τα λεφτά της αλλά με σαφή όρια.
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
Γλυκειά κοπέλα, προσεγμένη, πεντακάθαρη με όμορφο πρόσωπο και στήθος. Στο θέμα μας: είναι καθαρά GFE κατάσταση με διάθεση να ευχαριστήσει χωρίς εξτρεμιστκά πράγματα (γλυψίματα περίεργα, φιλιά και ελεύθερο στοματικό  κλπ). Τιμάει τα λεφτά της αλλά με σαφή όρια.
ευχαριστώ πολύ φίλε  :rockon:
 

natasha srbija

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
186
Like
0
ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΤΕ ΠΟΣ ΣΑ ΕΧΟ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ  ;)ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΙΣΟ!
1. ΙΣΤΕ ΠΟΛΛΙ ΣΙΥΟΥΡΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ? ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ 70% ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΔΕΝ ΕΧΥΝΕ ΠΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΑΛΙΣΙΔΑ ΓΙΑ ΟΠΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ! |( Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ)
2. ΕΓΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΕΧΟ ΔΟΥΛΕΠΣΙ ΕΝΑ ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΕΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΑΝΕ ΤΙΝ ΜΟΥΣΙΚΙ Η ΦΟΤΑ(ΠΡΟΤΟ ΦΟΤΑ ΠΟΣ ΝΑ ΖΒΙΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑΚΣΕΝΟ)  ΟΠΟΣ ΛΕΤΕ ΕΣΙΣ .
3. ΑΝ ΚΑΤΙΣΕΤΕ ΜΕ 50$ ΣΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΙΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝΕ "ΦΙΛΕ ΤΕΛΙΟΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ" ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΙΣΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΕ 50$ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΣΑ ΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΡΙ ΣΤΟ ΚΑΠΙΟΝΑ ΟΠΙΟΣ ΦΕΛΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ? ? ?
4. ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΙΣΙΔΑ ΣΤΥΟΔΙΑ ΟΠΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΕ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΙΝΕ ΑΠΛΑ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΕ ΜΟΝΟ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ .
   

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΠΟΥΝΕ ΚΕ ΑΣΚΟΛΙΤΕ ΟΛΛΙ ΤΙΝ ΩΡΑ ΜΕ "ΓΕΡΜΑΝΟ" ΑΛΙΣΙΔΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΚΙΤΑΝΕ ΠΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥΣ ΚΕ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑΨΟΥΝΕ ΑΥΤΟΥΣ  ΕΠΙΔΙ ΕΔΟ ΙΝΕ ΛΙΓΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕ ΟΠΟΤΕ ΦΕΛΕΤΕ ΚΕ ΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΙΤΕ ΚΕΝΟΥΡΙΥΣ ΜΑΣ ΧΟΡΟΥΣ ΚΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΕ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΙΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ ΚΕ ΜΙΑ ΑΛΛΙ ΚΟΠΕΛΑ  (KE PALI SIGNOYMI GIA ELINIKA ALLA INE PIO DISKOLI GLOSA STO KOZMO)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ευχαριστώ για το σχόλιο φίλε. Απλά μερικά πράγματα πρέπει να λέγονται. Οχι γιατί δεν τα ξέρουμε όλοι αλλά για να μην μας περνάνε για χαζούς....
Εσύ θέλεις να πω ονόματα για τον αυτόματο, ε? χαχαχα!!! Θέλεις να το ακουσεις εσύ ή κάποια άλλη?

Ειδες οτι για το μαγαζί που ξαχωρίζει δεν χρειάστηκε να πω όνομα.....αλλά μια και το είπατε εσεις ....
Εχει marketing, σωστά προγράμματα (χρονικά και ποιοτικά), την κορυφαία 24ωρη καθαριότητα, κάνει events για τους πελάτες, βγάζει προωθητικά προγράμμτα, έχει μπαρ με ποτά και πανω απο όλα ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΠΟΥ
1. Δουλεύει για το μαγαζί 24Χ7 365 ημέρες το χρόνο. Απαντάει σε mail, γράφει σε ....1000 sites, και ψάχνεται συνέχεια τι μπορεί να κάνει καλύτερο.
2. Δεν κάνει τη δουλειά αγκαρία. Ουτε γιατί είχε λεφτά και κάποτε τα επένδυσε σε studio. Και είναι τελειομανής!!!  
Μόνο το site να δεις και να το συγκρίνεις καταλαβαίνεις τη διαφορά. Ειναι γραμμένο σε άλλη τεχνολογία και έχει χίλια δυο επάνω. Τα άλλα είναι όλα ίδια (αντιγραφή) με διαφορά στο σήμα και αν το μενου θα είναι οριζόντιο ή κατακόρυφο. Τελος.

Δεν γράφω άλλα γιατί θα θεωρηθεί οτι είναι εσκεμμένο και θα πουνε οτι είμαι κλόνος. Προσπάθησα να μην πω και όνομα ......
Ευτυχώς που όλοι οι φίλοι που ανταλάσσουμε μυνήματα εδω έχετε περάσει απο εκεί (και πιο συχνά απο εμένα ....δυστυχώς χαχαχα) και ξέρετε σε ποιό βαθμό αυτά είναι αλήθεια.

Τέλος παντων έτσι πρέπει να είναι τα μαγαζιά σήμερα. Οι κουρτίνες και τα φώτα δεν κάνουν τη διαφορά.
Θέλουμε studio με υπηρεσίες όχι ξενοδοχεία ημιπαραμονής.....

Συμφωνώ στα περί marketing και καθαριότητας και ενδιαφέροντος της ιδιοκτησίας για τις υπηρεσίες, αλλά 20 χρόνια μπροστά ένα στούντιο με κάποιες γυναίκες υπέρβαρες και κάποιες μεταλλαγμένες, που αν δουλεύανε σε απλό μπουρδέλο δεν θα έμπαινες καν μέσα, δεν νομίζω.  
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΤΕ ΠΟΣ ΣΑ ΕΧΟ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ   ;)ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΙΣΟ!
1. ΙΣΤΕ ΠΟΛΛΙ ΣΙΥΟΥΡΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ? ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ 70% ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΔΕΝ ΕΧΥΝΕ ΠΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΑΛΙΣΙΔΑ ΓΙΑ ΟΠΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ! |( Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ)
2. ΕΓΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΕΧΟ ΔΟΥΛΕΠΣΙ ΕΝΑ ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΕΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΑΝΕ ΤΙΝ ΜΟΥΣΙΚΙ Η ΦΟΤΑ(ΠΡΟΤΟ ΦΟΤΑ ΠΟΣ ΝΑ ΖΒΙΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑΚΣΕΝΟ)  ΟΠΟΣ ΛΕΤΕ ΕΣΙΣ .
3. ΑΝ ΚΑΤΙΣΕΤΕ ΜΕ 50$ ΣΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΙΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝΕ "ΦΙΛΕ ΤΕΛΙΟΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ" ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΙΣΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΕ 50$ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΣΑ ΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΡΙ ΣΤΟ ΚΑΠΙΟΝΑ ΟΠΙΟΣ ΦΕΛΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ? ? ?
4. ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΙΣΙΔΑ ΣΤΥΟΔΙΑ ΟΠΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΕ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΙΝΕ ΑΠΛΑ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΕ ΜΟΝΟ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ .
   

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΠΟΥΝΕ ΚΕ ΑΣΚΟΛΙΤΕ ΟΛΛΙ ΤΙΝ ΩΡΑ ΜΕ "ΓΕΡΜΑΝΟ" ΑΛΙΣΙΔΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΚΙΤΑΝΕ ΠΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥΣ ΚΕ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑΨΟΥΝΕ ΑΥΤΟΥΣ  ΕΠΙΔΙ ΕΔΟ ΙΝΕ ΛΙΓΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕ ΟΠΟΤΕ ΦΕΛΕΤΕ ΚΕ ΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΙΤΕ ΚΕΝΟΥΡΙΥΣ ΜΑΣ ΧΟΡΟΥΣ ΚΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΕ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΙΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ ΚΕ ΜΙΑ ΑΛΛΙ ΚΟΠΕΛΑ  (KE PALI SIGNOYMI GIA ELINIKA ALLA INE PIO DISKOLI GLOSA STO KOZMO)


ήθελα να ήξερα πιος δουλεύει ποιον εδώ
δεν είναι ούτε 1 ούτε 2 που παραπονιουτε για τα μαγαζιά

και να είσαι σίγουρη ότι κατά καιρούς όλοι έχουμε πέραση σε κάποιο μαγαζί της αλυσίδας για ξεκόψουμε κάποιος λόγος θα ύπαρξη δεν είμαστε όλοι τρελοι

και δεν είπε κανεις να κάτσει 1 ώρα μέσα αλλα ούτε κα 10 λεπτά αν ήθελε 10 λεπτά θα πήγαινε φυλής με 20 όχι με 50
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Συμφωνώ στα περί marketing και καθαριότητας και ενδιαφέροντος της ιδιοκτησίας για τις υπηρεσίες, αλλά 20 χρόνια μπροστά ένα στούντιο με κάποιες γυναίκες υπέρβαρες και κάποιες μεταλλαγμένες, που αν δουλεύανε σε απλό μπουρδέλο δεν θα έμπαινες καν μέσα, δεν νομίζω.  
Αν ξαναδιαβάσεις αυτό που έγραψα, θα δεις οτι δεν αναφέρθηκα πουθενά σε ομορφιά ούτε σε προέλευση. Αναφέρομαι σε νοοτροπία και σε τρόπο λειτουργίας που καταλήγει σε προσφορά υπηρεσιών επιπέδου σε συνδυασμό με το χώρο.
Φυσικά και πρέπει να σου αρέσει η κοπέλα. Αλλά αν η κοπέλα είναι κούκλα και είναι παστωμένη στο λιπαντικό και περιμένει να ακούσει την ενάτη του Μπετόβεν για να φύγει και εσένα σε καλύπτει.....περί ορέξεως ......
Να θυμάσαι οτι εκει πας για να περάσεις καλά για ΛΙΓΟ. Δεν πας για να παντρευτείς και συγγνώμη αν ακούγεται σαν κατήχηση.

Η γνώμη μου είναι.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΤΕ ΠΟΣ ΣΑ ΕΧΟ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ   ;)ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΙΣΟ!
1. ΙΣΤΕ ΠΟΛΛΙ ΣΙΥΟΥΡΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ? ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ 70% ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΔΕΝ ΕΧΥΝΕ ΠΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΑΛΙΣΙΔΑ ΓΙΑ ΟΠΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ! |( Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ)
2. ΕΓΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΕΧΟ ΔΟΥΛΕΠΣΙ ΕΝΑ ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΕΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΑΝΕ ΤΙΝ ΜΟΥΣΙΚΙ Η ΦΟΤΑ(ΠΡΟΤΟ ΦΟΤΑ ΠΟΣ ΝΑ ΖΒΙΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑΚΣΕΝΟ)  ΟΠΟΣ ΛΕΤΕ ΕΣΙΣ .
3. ΑΝ ΚΑΤΙΣΕΤΕ ΜΕ 50$ ΣΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΙΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝΕ "ΦΙΛΕ ΤΕΛΙΟΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ" ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΙΣΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΕ 50$ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΣΑ ΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΡΙ ΣΤΟ ΚΑΠΙΟΝΑ ΟΠΙΟΣ ΦΕΛΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ? ? ?
4. ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΙΣΙΔΑ ΣΤΥΟΔΙΑ ΟΠΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΕ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΙΝΕ ΑΠΛΑ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΕ ΜΟΝΟ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ .
   

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΠΟΥΝΕ ΚΕ ΑΣΚΟΛΙΤΕ ΟΛΛΙ ΤΙΝ ΩΡΑ ΜΕ "ΓΕΡΜΑΝΟ" ΑΛΙΣΙΔΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΚΙΤΑΝΕ ΠΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥΣ ΚΕ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑΨΟΥΝΕ ΑΥΤΟΥΣ  ΕΠΙΔΙ ΕΔΟ ΙΝΕ ΛΙΓΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕ ΟΠΟΤΕ ΦΕΛΕΤΕ ΚΕ ΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΙΤΕ ΚΕΝΟΥΡΙΥΣ ΜΑΣ ΧΟΡΟΥΣ ΚΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΕ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΙΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ ΚΕ ΜΙΑ ΑΛΛΙ ΚΟΠΕΛΑ  (KE PALI SIGNOYMI GIA ELINIKA ALLA INE PIO DISKOLI GLOSA STO KOZMO)

Ευχαριστούμε για την απάντηση. Δείχνει οτι σε ενδιαφέρει και αυτό είναι τουλάχιστον καλό. Απο το μύνημά σου αυτό που τα λέει όλα είναι το τέλος. Καινούργιοι χώροι και ωραίες κοπέλες. Κανείς δεν διαφώνησε. Το έγραψα πρώτος.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ πως λειτουργουν οι καινούργιοι χώροι και τι κάνουν οι όμορφες κοπέλες και οχι αν είναι όμορφες. Κουκλες΄είναι. Και μετά?

Δεν είδα κανείς να ευαισθητοποιείται οταν γράφτηκε η κριτική για τα φώτα και τη μουσική. Σε άλλο μαγαζί θα είχε απολύθεί η υπηρεσία. Εσείς τι κάνατε?
Απλά το αφήνετε να ξεχαστεί. Αυτη είναι η αλήθεια.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΝΑ ΜΙΝ ΛΕΤΕ ΠΟΣ ΣΑ ΕΧΟ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ   ;)ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΙΣΟ!
1. ΙΣΤΕ ΠΟΛΛΙ ΣΙΥΟΥΡΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ? ΕΓΟ ΠΙΣΤΕΒΟ ΠΟΣ 70% ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝΕ ΔΕΝ ΕΧΥΝΕ ΠΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΑΛΙΣΙΔΑ ΓΙΑ ΟΠΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ! |( Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ)
2. ΕΓΟ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΕΧΟ ΔΟΥΛΕΠΣΙ ΕΝΑ ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟ ΕΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΑΝΕ ΤΙΝ ΜΟΥΣΙΚΙ Η ΦΟΤΑ(ΠΡΟΤΟ ΦΟΤΑ ΠΟΣ ΝΑ ΖΒΙΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑΚΣΕΝΟ)  ΟΠΟΣ ΛΕΤΕ ΕΣΙΣ .
3. ΑΝ ΚΑΤΙΣΕΤΕ ΜΕ 50$ ΣΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΙΝΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝΕ "ΦΙΛΕ ΤΕΛΙΟΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ" ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΙΣΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΕ 50$ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΣΑ ΤΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΑΡΙ ΣΤΟ ΚΑΠΙΟΝΑ ΟΠΙΟΣ ΦΕΛΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ? ? ?
4. ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΙΣΙΔΑ ΣΤΥΟΔΙΑ ΟΠΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΚΕ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΙΝΕ ΑΠΛΑ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΕ ΜΟΝΟ ΣΙΝΕΡΓΑΣΙΑ .
   

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΠΟΥΝΕ ΚΕ ΑΣΚΟΛΙΤΕ ΟΛΛΙ ΤΙΝ ΩΡΑ ΜΕ "ΓΕΡΜΑΝΟ" ΑΛΙΣΙΔΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΙΝΕ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΝΑ ΚΙΤΑΝΕ ΠΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥΣ ΚΕ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑΨΟΥΝΕ ΑΥΤΟΥΣ  ΕΠΙΔΙ ΕΔΟ ΙΝΕ ΛΙΓΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΕ ΟΠΟΤΕ ΦΕΛΕΤΕ ΚΕ ΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΙ ΠΑΛΑΤΕΣ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΔΙΤΕ ΚΕΝΟΥΡΙΥΣ ΜΑΣ ΧΟΡΟΥΣ ΚΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΕ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΙΝΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΗΜΕΡΑ ΚΕ ΜΙΑ ΑΛΛΙ ΚΟΠΕΛΑ  (KE PALI SIGNOYMI GIA ELINIKA ALLA INE PIO DISKOLI GLOSA STO KOZMO)
δεν νομίζω ρε κούκλα μου να είπε κανένας ότι θέλει με 50 € να κάτσει 1 ώρα, αλλά σίγουρα το 20λεπτο νομίζω πως το δικαιούμαστε.
Είπαμε επίσης ότι έχετε πολύ όμορφες κοπέλες, αλλά σε υπηρεσίες δεν είναι ότι καλύτερο, δεν είναι θάψιμο αλλά η αλήθεια.
Στην δουλειά που κάνετε πρέπει να μάθετε να δέχεστε την κριτκή, και να βελτιώνεστε.
Εμένα προσωπικά δεν με έπεισες, αλλά θα περιμένω, κάποια στιγμή ίσως δώσω μια ευκαιρία και τότε θα έχω ολοκληρωμένη άποψη.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σήμερα το πρωί σταμάτησα για ξεφλοκάρισμα στο 12ο χλμ. της εθνικής.
Σόνια.
Σχετικά καλό σώμα.
Μαστοί τεχνητοί.
Με τους κοθόρνους στο κρεβάτι.
Περούκα.
Φάτσα σαν του Σβαϊστάϊνγκερ.
Στο τέλος φραπέ.
Ψωλοχύματα στα αρτιφισιέλ βυζιά.
Ζεστό ντους.
40 €.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Σήμερα το πρωί σταμάτησα για ξεφλοκάρισμα στο 12ο χλμ. της εθνικής.
Σόνια.
Σχετικά καλό σώμα.
Μαστοί τεχνητοί.
Με τους κοθόρνους στο κρεβάτι.
Περούκα.
Φάτσα σαν του Σβαϊστάϊνγκερ.
Στο τέλος φραπέ.
Ψωλοχύματα στα αρτιφισιέλ βυζιά.
Ζεστό ντους.
40 €.

40€ ?  :think: :think:
ζήτησες έκπτωση?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
θα αναφερθω σε περιστατικο στην τριγγετοαλυσιδα πριν λιγες μερες...

ομορφο το μωρο,το ειχα ξαναπαρει σε αλλο στουντιο παλια,η τσατσα λεει τα προγραμματα κλπ κλπ και αναφερει ενα "με 100 ευρω εχεις την κοπελα 40 λεπτα,ανεση χρονου δηλαδη κοκ",απο περιεργεια κυριως το επελεξα(την ειδα κουβαρντας ο  :jerking: ).σχετικα βιαστικη,λιγο μπλα μπλα+πραξη με ξεπεταξε σε 15 λεπτα συνολικα.ειχαν ακουστει κουδουνια εντωμεταξυ της εξωπορτας και η κοπελα εφυγε γρηγορα λεγοντας μου πως περιμενουν πελατες στο σαλονι και δε μπορει να κατσει. ουτε εγω παραπονεθηκα,ουτε εκεινη "θυμηθηκε" πως ειχε παρει κατοσταρα ;) στον τοιχο του δωματιου ειχε μια μεγαλη ρολογαρα.και το ρολοι τοιχου και το κινητο μου συμφωνουσαν σε συνολο χρονου 15 λεπτα. δε ξεχασε βεβαια να μου ζαλισει τα @@ ζητωντας καλα σχολια σε αλλο σαιτ. ξεχασε οτι αυτα σε ορισμενους τυπους ισως λειτουργουν αρνητικα,δηλαδη αυτοπυρπολυθηκε μονη της,κριμα γιατι ειναι και ομορφουλα.

πιο δυσκολα ειναι τα κινεζικα Νατασσα !


πωλινα στο πειραιως 198...καμια σχεση με τις φωτος,επιεικως μετρια εμφανισιακα,σπαταλη βενζινης.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
θα αναφερθω σε περιστατικο στην τριγγετοαλυσιδα πριν λιγες μερες...

ομορφο το μωρο,το ειχα ξαναπαρει σε αλλο στουντιο παλια,η τσατσα λεει τα προγραμματα κλπ κλπ και αναφερει ενα "με 100 ευρω εχεις την κοπελα 40 λεπτα,ανεση χρονου δηλαδη κοκ",απο περιεργεια κυριως το επελεξα(την ειδα κουβαρντας ο  :jerking: ).σχετικα βιαστικη,λιγο μπλα μπλα+πραξη με ξεπεταξε σε 15 λεπτα συνολικα.ειχαν ακουστει κουδουνια εντωμεταξυ της εξωπορτας και η κοπελα εφυγε γρηγορα λεγοντας μου πως περιμενουν πελατες στο σαλονι και δε μπορει να κατσει. ουτε εγω παραπονεθηκα,ουτε εκεινη "θυμηθηκε" πως ειχε παρει κατοσταρα ;) στον τοιχο του δωματιου ειχε μια μεγαλη ρολογαρα.και το ρολοι τοιχου και το κινητο μου συμφωνουσαν σε συνολο χρονου 15 λεπτα. δε ξεχασε βεβαια να μου ζαλισει τα @@ ζητωντας καλα σχολια σε αλλο σαιτ. ξεχασε οτι αυτα σε ορισμενους τυπους ισως λειτουργουν αρνητικα,δηλαδη αυτοπυρπολυθηκε μονη της,κριμα γιατι ειναι και ομορφουλα.

πιο δυσκολα ειναι τα κινεζικα Νατασσα !


πωλινα στο πειραιως 198...καμια σχεση με τις φωτος,επιεικως μετρια εμφανισιακα,σπαταλη βενζινης.
δώσε όνομα κοπέλας και σε πιο στούντιο
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
θα αναφερθω σε περιστατικο στην τριγγετοαλυσιδα πριν λιγες μερες...

ομορφο το μωρο,το ειχα ξαναπαρει σε αλλο στουντιο παλια,η τσατσα λεει τα προγραμματα κλπ κλπ και αναφερει ενα "με 100 ευρω εχεις την κοπελα 40 λεπτα,ανεση χρονου δηλαδη κοκ",απο περιεργεια κυριως το επελεξα(την ειδα κουβαρντας ο  :jerking: ).σχετικα βιαστικη,λιγο μπλα μπλα+πραξη με ξεπεταξε σε 15 λεπτα συνολικα.ειχαν ακουστει κουδουνια εντωμεταξυ της εξωπορτας και η κοπελα εφυγε γρηγορα λεγοντας μου πως περιμενουν πελατες στο σαλονι και δε μπορει να κατσει. ουτε εγω παραπονεθηκα,ουτε εκεινη "θυμηθηκε" πως ειχε παρει κατοσταρα ;) στον τοιχο του δωματιου ειχε μια μεγαλη ρολογαρα.και το ρολοι τοιχου και το κινητο μου συμφωνουσαν σε συνολο χρονου 15 λεπτα. δε ξεχασε βεβαια να μου ζαλισει τα @@ ζητωντας καλα σχολια σε αλλο σαιτ. ξεχασε οτι αυτα σε ορισμενους τυπους ισως λειτουργουν αρνητικα,δηλαδη αυτοπυρπολυθηκε μονη της,κριμα γιατι ειναι και ομορφουλα.

πιο δυσκολα ειναι τα κινεζικα Νατασσα !


πωλινα στο πειραιως 198...καμια σχεση με τις φωτος,επιεικως μετρια εμφανισιακα,σπαταλη βενζινης.

2 παρατηρήσεις θα κάνω......

1ον ετοιμάσου τώρα να σου την πέσει η Νατάσσα όπου θα σου πει ότι είχες πρόωρη εκσπερμάτωση κατά την διάρκεια της μάχης,γι'αυτό το κορίτσι έφυγε βιαστικά από το δωμάτιο :jerking: :jerking:

2ον ανέφερε το ονοματάκι της κορασίδος που ζητάει διαφήμιση στα σάιτ(χωρίς όμως να περνάει την βάση στις υπηρεσίες που προσφέρει)να την μάθουμε και εμείς που δεν στηρίζουμε την Τριγγετοαλυσίδα

Υ.Γ αν σου λέει κάτι το νικ μου ο ίδιος είμαι :tooth: :tooth:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
γιατι μου κολλατε ετσι ρε παιδαροι? :grin: (κερβερας και μακης)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
γιατι μου κολλατε ετσι ρε παιδαροι? :grin: (κερβερας και μακης)

ψοφάμε για κουτσομπολιό δικέ μου..... :tooth: :tooth:

πέρα της πλάκας καλό είναι να αναφέρονται τέτοιες συμπεριφορές από διάφορα σούργελα που κοιτάνε την κονόμα και μόνο!!!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
γιατι μου κολλατε ετσι ρε παιδαροι? :grin: (κερβερας και μακης)
καλό είναι να ενημερώνουμε το κοσμάκη που πάει και σκάει τα λεφτά του,  :grin:
τώρα αν δεν θες, οκ εγώ πάω πάσο. έτσι και αλλιώς δεν πρόκειται να πατήσω το πόδι μου  :-
αλλά ποιος ο λόγος τότε να το αναφέρεις?  :think:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
δώσε όνομα κοπέλας και σε πιο στούντιο
δεν μπορω να πω ονομα κοπελας,σορρυ,για μενα καηκε πλεον. αφορα την κακη νοοτροπια και δεν ειναι κατι προσωπικο εναντιον  της....το ιδιο ζηταει και απο αλλους...αν ριξεις μια ματια σε σχολια θα το καταλαβεις ευκολα ;) ενας χαζουλης αυτοκαρφωθηκε (hi my sweet -----...last night was incredible...every time i come to you it gets better and better...i cant wait for the next time to be with you again...there is my comment you asked me for...many kisses...)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom