Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
μαγκες  :helpplea: ελιζα  η  αλισα  απο τριγγετα  ποια απο τις δυο ???  ειναι οντως κοντουλες και πυρκαυλες οπως φαινονται στις φωτο?? γιατι δεν ειμαστε να πεταμε λεφτα πια   ασε που  :knockinb: 2 φορες φυλης με αυτα τα λεφτα  
η ελιζα απο τριγγετα ειναι αδιαφορη φιλε. ομορφη ενδιαφερουσα μουριτσα,στα υπολοιπα οπως και στο σερβις της, μετριοτατη. αφου δε τα εχεις για πεταμα, αστο...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Αντισθένη απορία: Να βάζουμε κριτικές στην Ενημέρωση για Στούντιο?
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Αντισθένη απορία: Να βάζουμε κριτικές στην Ενημέρωση για Στούντιο?

Αν η κριτική μου ανέβαινε στις κριτικές για κάθε στούντιο, τότε φίλε μου, να είσαι σίγουρος, ότι δε θα την ανέβαζα στην "Ημερήσια ενημέρωση".
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Αν η κριτική μου ανέβαινε στις κριτικές για κάθε στούντιο, τότε φίλε μου, να είσαι σίγουρος, ότι δε θα την ανέβαζα στην "Ημερήσια ενημέρωση".

Υποκειμενική μου άποψη: το κείμενο σου ανήκει στις κριτικές εκ των πραγμάτων.
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Υποκειμενική μου άποψη: το κείμενο σου ανήκει στις κριτικές εκ των πραγμάτων.

Το ξέρω, αλλά αυτό οφείλεται στους νέους κανόνες του σάΐτ για τις κριτικές, που κάποιοι εδώ μέσα έπεισαν τον Αντισθένη να καθιερώσει.Ξέρεις, είμαι πολύ μεγάλος "προμώτορας" κάποιων κυριών και τίθεται θέμα αντικειμενικότητας.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Το ξέρω, αλλά αυτό οφείλεται στους νέους κανόνες του σάΐτ για τις κριτικές, που κάποιοι εδώ μέσα έπεισαν τον Αντισθένη να καθιερώσει.Ξέρεις, είμαι πολύ μεγάλος "προμώτορας" κάποιων κυριών και τίθεται θέμα αντικειμενικότητας.

Ίσως είναι καλύτερα ενίοτε να γράφει κανείς δυο λόγια (όχι ολοκληρη κριτική) στο thread του εκάστοτε στουντιο. π.χ. εσύ έχεις νέα στοιχεία και θα ήταν χρήσιμα (ακόμη και στην Ημερήσια ενημέρωση ) να τα έχεις. Αλλά οι κριτικές αλλού είναι η θέση τους. Τεσπα.
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Ίσως είναι καλύτερα ενίοτε να γράφει κανείς δυο λόγια (όχι ολοκληρη κριτική) στο thread του εκάστοτε στουντιο. π.χ. εσύ έχεις νέα στοιχεία και θα ήταν χρήσιμα (ακόμη και στην Ημερήσια ενημέρωση ) να τα έχεις. Αλλά οι κριτικές αλλού είναι η θέση τους. Τεσπα.

Θα πρόσεξες πιστεύω, ότι το μπάνερ του Άλιενς δεν υπάρχει πλέον στο σάΐτ.Αν την έγραφα, ή αν την έβαζα σαν σχόλιο σε προηγούμενη κριτική μου ποιός θα την διάβαζε;και μαζί μ'αυτή και τα καινούργια στοιχεία για τον χώρο;Ελάχιστοι, κι αυτοί αν προλάβαιναν να δουν την ανάρτηση στο πλάι της σελίδας.
Εξάλλου, ποιός άλλος πήγε στο νέο δωμάτιο ή έγραψε για τις αλλαγές που έγιναν στο στούντιο;Κανένας μέχρι τώρα.
Βλέπεις για τον Αντισθένη, άλλα έχουν μεγαλύτερη σημασία.Να μην κακοκαρδίσει τα φιλαράκια του, που διαμαρτυρόντουσαν για τις κριτικές.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
η ελιζα απο τριγγετα ειναι αδιαφορη φιλε. ομορφη ενδιαφερουσα μουριτσα,στα υπολοιπα οπως και στο σερβις της, μετριοτατη. αφου δε τα εχεις για πεταμα, αστο...
δε ξερω παιζει να παω ετσι και αλλιως με τρελαινουν οι φωτο της  :cum: καποια στιγμη πρεπει να τη  :knockinb:  τεσπα ευχαριστω τυπε να σαι καλα  :thumbsup:
 

nikos dimitriou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο εμενα!ειναι καινουριος στο site και θα ηθελα να μου πειτε πως μπορει κανεις να ξεχωρισει ενα εγχειρισμενο τρανς. σημερα ηταν η πρωτη μου φορα σε στουντιο και θελω να μοιραστω την ανησυχια οτι ισως πηγα με εγχειρισμενο χωρις να το γνωριζω. οι λογοι ειναι 3. 1) ειναι ελληνιδα και δειχνει κανονικα το προσωπο της (οπως πχ και η βικυ που πλεον το ξερουν και οι πετρες) 2)τη στιγμη πριν μπει εβαλε ζελε στο αιδοιο της και οταν τη ρωτησα μου λεει :δεν εχω κολπικα υγρα εγω αγορι μου 3) ηταν η πιο στενη κοπελα που εχω γαμησει..απο τη στιγμη που εκδιδεται θα περιμενα να ηταν σαν παντοφλα..η απαντηση σας θα με βοηθησει πολυ!σας ευχαριστω προκαταβολικα
 

Takis Souvlaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο εμενα!ειναι καινουριος στο site και θα ηθελα να μου πειτε πως μπορει κανεις να ξεχωρισει ενα εγχειρισμενο τρανς. σημερα ηταν η πρωτη μου φορα σε στουντιο και θελω να μοιραστω την ανησυχια οτι ισως πηγα με εγχειρισμενο χωρις να το γνωριζω. οι λογοι ειναι 3. 1) ειναι ελληνιδα και δειχνει κανονικα το προσωπο της (οπως πχ και η βικυ που πλεον το ξερουν και οι πετρες) 2)τη στιγμη πριν μπει εβαλε ζελε στο αιδοιο της και οταν τη ρωτησα μου λεει :δεν εχω κολπικα υγρα εγω αγορι μου 3) ηταν η πιο στενη κοπελα που εχω γαμησει..απο τη στιγμη που εκδιδεται θα περιμενα να ηταν σαν παντοφλα..η απαντηση σας θα με βοηθησει πολυ!σας ευχαριστω προκαταβολικα

Αρχικα ελπιζω να μην ειναι αυτα τα πραγματικα σου στοιχεια.. Δευτερον, αμα μας ελεγες ενα ονομα θα μπορουσαμε να βοηθησουμε παραπανω

Ενδειξεις οτι μπορει να ειναι τρανς (ΟΧΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ)

1) Ειναι αρκετα ψηλη και/η εχει μεγαλα ακρα
2) Δεν εχει το χαρακτηριστικο σωμα σχηματος αχλαδιου που λιγο πολυ εχουν ολες οι γυναικες
3) Εχει μεγαλη ωμοπλατη
4) Εχει εντονο μηλο του Αδαμ
5) Εχει χαρακτηριστικη φωνη

Ξαναλεω οτι ολα αυτα ειναι ενδειξεις αλλα αν τα εχει ολα ταυτοχρονα υπαρχει προβλημα.. Η βασικα μπορει να μην υπαρχει προβλημα αν εσενα σου αρεσουν..
 

nikos dimitriou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω ονομα εδω στο τοιχο γιατι ο σκοπος της ερωτησης δεν ειναι να δημιουργησω θεμα στην κοπελα ποσο μαλλον οταν δεν ειμαι και σιγουρος για την ισχυ της αποριας μου..
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
67
Like
4.014
Πόντοι
4.130
δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω ονομα εδω στο τοιχο γιατι ο σκοπος της ερωτησης δεν ειναι να δημιουργησω θεμα στην κοπελα ποσο μαλλον οταν δεν ειμαι και σιγουρος για την ισχυ της αποριας μου..
Δεν νομίζω οτι δημιουργείς θέμα, αν και το θέτεις με διακριτικότητα, αλλά απο την άλλη δεν νομίζω οτι το κρύβουν κιόλας. Η πιο σίγουρη μέθοδος είναι το όνομα.
Εναλλακτικά μπορείς να δείς σε σχετικό forum που αναφέρει τα ονόματα των εγχειρισμένων. Λίγο πολύ είναι γνωστές.

Σε ποιό μαγαζί ήταν?

Στα χαρακτηριστικά που αναφέρθηκαν θα ήθελα να προσθέσω το σχήμα του στήθους. Και το πιο κλασσικό είναι η φωνή. Αυτή πολύ λίγο αλλάζει.
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
Καλησπερα σας περιμένω σήμερα από της 13:00 μέχρι της 00:00 το πρωί στην Θησεως 40( πάνω )  " ΑΠΟΛΑΥΣΗ " 1000% ΕΓΓΥΗΣΗ  !!
 

Συνημμένα

  • cats,ml.jpg
    cats,ml.jpg
    75,5 KB · Εμφανίσεις: 41

joebicurious69

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
:-* :-*Καλησπερα σασ περιμενο μαζι με τιν Κατερινα στιν Βουλιαγμενης 68 μεχρι τισ 23.30 :-* :-*
 

Reggina

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Νοε 2011
Μηνύματα
657
Like
14
:-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • mig 003.JPG
    mig 003.JPG
    85,4 KB · Εμφανίσεις: 22
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom