Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Τεραστιο λαθος φιλε μου! Κατα την αποψη μου παντα!
Γιατι να μην τα θελω και τα δυο δηλαδη;

Το γεγονος οτι εσυ ικανοποιησε, οπως ειπες νωριτερα, μονο και μονο με το γεγονος οτι μια μουναρα σου ανοιγει τα ποδια δεν σημαινει οτι ετσι πρεπει να αισθανονται ολοι. Εγω προσωπικα ζηταω και αλλα πραγματα!
...Τοτε φιλε αφου ζητας πολλα μαθε να τα πληρωνεις κιολας.Ο νομος της αγορας ειναι σαφης....Οτι δινεις παιρνεις!!Καλο βραδυ γιατι ειμαστε κ off topic οπως σωστα επισημανες ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
....Ειπαμε παιδια η αγορα εχει ανοιξει κ εχουμε πλεον πολλες επιλογες....Μην τα θελετε ολα (και μουναρα και να κανει παπαδες στο κρεββατι).Ενα 50αρικο δινετε για κανα εικοσαλεπτο...

Γιατί το πας μόνο μ'αυτή τη λογική; Αν ήθελα μόνο να τη βλέπω θα την έπαιρνα σ'αφίσα. Οποιαδήποτε μουνάρα προσλαμβάνεις να σου κάνει μια δουλειά (γιατί περί επαγγελματικής σχέσης πρόκειται) και δε σ'την κάνει σωστά με σκοπό τα λεφτά που της δίνεις πάνε στο βρόντο δεν την κρατάς.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
...Τοτε φιλε αφου ζητας πολλα μαθε να τα πληρωνεις κιολας.Ο νομος της αγορας ειναι σαφης....Οτι δινεις παιρνεις!!Καλο βραδυ γιατι ειμαστε κ off topic οπως σωστα επισημανες ;)

Αν τρέξεις κάμποσες σελίδες πιο πίσω θα δείς ονόματα που ιδρώνουν την φανέλα στο 50€. Πάντα θα υπάρχουν τα "μηχανάκια" που αξίζουν. Γι'αυτό άλλωστε υπάρχει και αυτό το νήμα: για τον εντοπισμό και την διαφήμισή τους.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
...Τοτε φιλε αφου ζητας πολλα μαθε να τα πληρωνεις κιολας.Ο νομος της αγορας ειναι σαφης....Οτι δινεις παιρνεις!!Καλο βραδυ γιατι ειμαστε κ off topic οπως σωστα επισημανες ;)
Off topic επισημανα πως ειναι το ολο θεμα περι καρολαιν καθως η κοπελα εχει ηδη τοπικ στο οποιο μπορειτε να εκφρασετε αποψη.
Το συγκεκριμενο κομματι που σχολιασα εγκετειται στο θεμα των στουντιο.

Οσον αφορα το αλλο που ειπες, δεν ισχυει παντα. Σιγουρα υπαρχουν ξεπετες ct, οπως και διαμαντια στην φυλης! Χρησιμοποιω τα δυο ακρα για να γινει κατανοητο το σκεπτικο μου! ;)

Και κατι αλλο, sorry κιολας αλλα εγω δεν θεωρω λιγα τα 50 ευρω ετσι ωστε να θεωρω τις υπηρεσιες τυπου ξεπετα αναλογες του 50ευρου. Εαν εσυ τα εχεις, τοτε παω πασο!
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
...τεσπα δε γαμιεται ειτε ετσι ειτε αλλιως....καλο βραδυ παιδες...κι αν ποτε τ'αλλαζα παλι φουντουνια θα τρωγα να'ουμ!!1 :2funny: :2funny: :2funny:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
...stronzo μην τρελλενεσαι....υπαρχουν πολλες που μπορεις να βγαλεις γουστα χωρις καν 50αρικο...το θεμα ειναι απλο...αλλο τα γιδια αλλο τα μυδια!!!!Γκομενες σαν την Καρολαιν με βιογραφικο σε Ντουμπαϊ,Ισπανια κλπ θελουν αλλα...θα μου πεις ναι ρε φιλε αλλα εγω εχω ενα 50αρικο π.χ. τη βδομαδα...τοτε καλυτερα μην το σπαταλας σε τετοια κατηγορια....μια Porsche παντα θα σου ζηταει περισσοτερα απο ενα τιμιο κ φτηνο γιαπωνεζικο!!!

Δε τρελλαινομαι man αλλα μη μας λες κιολας οτι πρειπει να λεμε και ευχαριστω σε ενα κοριτσακι 22-23 χρονων που αν δε παρεις φουλ σε ξεπεταει απλα και μονο επειδη ειναι μουναρα. Δε λεω υπαρχουν και αυτοι που περασαν καλα και με 50αρικο αλλα ηταν λίγοι.

Σε μια κοπελα που παω τακτικα και δε θα πω ονομα για να μη με παρεξηγησει κανεις για ''προμοτερ'' ειτε δωσω 50 ειτε 80 παντα περναω καλα και επειδη ειμαι κυριος παντα μου λεει αυτη ευχαριστω οχι μονο για τα λεφτα που της αφηνω αλλα και επειδη φροντιζω να περασει και αυτη καλα.

Και στη συγκεκριμενη εχει τυχει να την πετυχω σε κακη μερα και να μην αποδοσει...οταν ομως πηγα αλλη φορα φροντισε με τα εξτραδακια της να με ''αποζημιωσει'' για την προηγουμενη.

Και μιλαω για 35 χρονων ΜΟΥΝΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ και οχι για μια μουναρα πιτσιρικα σαν την καρολαιν.

Όσονα αφορα το συνειρμο σου με τα μυδια και τα γυδια θα σου πω ότι προτιμω μια καλομαγειρεμενη χωριατικη γιδα παρα κακομαγειρεμενα η χαλασμενα μυδια. Σε μια συνταγη η πρωτη υλη ειναι πολυ βασικο αλλα το μυστικο ειναι στην εκτελεση της...

Και όπως ειπες το γιαπωνεζικο οχημα ειναι πιο φτηνό αλλά και ΤΙΜΙΟ...

Και το ''βιογραφικό'' το χεζω και αυτο, εδω ειναι Ελλαδα δεν ειναι Ντουμπάι

Τεσπα το παρακανα παλι με την Καργιολαιν σορρυ κιολλας αλλα μου εχει φαει και 2 πενηνταρικα...16 ωρες εργασιας...

Φιλικα μεγαλε μου διχως παρεξηγηση  ;)
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Τα λογια μου πριν 2 χρονια και για την σταρλετα !! :-

December 22, 2008

Θα ηθελα να σας επιστησω την προσοχη στο οτι οποιος παιρνει μεγαλο προγραμμα μαλλων θα εχει και καλο service οι του 50αρικου δεν ειμαι σιγουρος οτι θα περασουν εξισου καλα .

Αυτο το λεω λογο του οτι εχει πλακωσει πολυ κοσμος και ειναι σιγουρο οτι θα πεσει πολυ ξεπετα.

Αυτο στα υπ οψη για να μην εχουμε κλαψες οτι πηγα και ουτε προλαβα να χυσω !!!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μπλε πούτσες μελαγχολικές ή αλλιώς "τ' αρχίδια του Καράμπελλα"!!!!!
Σε ευχαριστώ Καρολάϊν!!!!

Υ.Γ. Πλέον δεν θα χαλάω κανενός χατήρια!!!!! :sunglasses: :-* :-*
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 19/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - Αλεξια/www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα/Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μονα/Φλωρα - Λολιτα/Σουεντη - www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιλονα - Μιχαελα/Σαρα - Ελπιδα/Ιβοννη
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Αντζη[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Ιλονα/Ναταλι - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Λολιτα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Αρτεμις/Αλινα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Εφη[/url] - Ροζη/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Eπεσες στην περιπτωση κ εσυ..
Μια χαρα περασα με την Συλβια τα τιμαει τα λεφτα της κ με το παραπανω!
Την συγκεκριμενη μονο ξεπετα δεν μπορω να την πω...κ πιστεψε με ξερω πολυ καλα απο ξεπετες!
Ισα που παω κ για ειδικευση σε αυτες! :2funny:
Καλημερα μουρο μου!
piatsa διευκρινησε αλλη μια φορα το πως περασες με την συλβια γιατι ειναι ενδιαφερον μωρο και το χω στα υποψιν
Αν διαβασεις ξανα τη κριτικη σου θα δεις οτι ερχεται σε τεραστια αντιθεση με  το ποστ που εχεις γραψει παραπανω,τοσο πολυ μαλιστα που θα εκπλαγεις και εσυ!
Αναμενω απαντηση γιατι η γνωμη σου μετραει
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
piatsa διευκρινησε αλλη μια φορα το πως περασες με την συλβια γιατι ειναι ενδιαφερον μωρο και το χω στα υποψιν
Αν διαβασεις ξανα τη κριτικη σου θα δεις οτι ερχεται σε τεραστια αντιθεση με  το ποστ που εχεις γραψει παραπανω,τοσο πολυ μαλιστα που θα εκπλαγεις και εσυ!
Αναμενω απαντηση γιατι η γνωμη σου μετραει
Nομίζω xilnik ότι δεν χρειάζεται άλλη διευκρίνηση από μέρους του!!!!
Το παραπάνω ποστ του ήταν σε σχόλιο δικό μου που έλεγε πάνω κάτω αυτό που ρωτάς!!!!
Άρα απάντησε ήδη και μάλιστα είναι ακριβής και απόλυτη απάντηση που δεν αποδέχεται διευκρινήσεων!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: Μάλλον όπως φαινεται το κόστος συντήρησης δεν είναι τραγικά μεγάλο ενώ με καμια εικοσαριά πελάτες την ημερα βγάζουν τα εξοδα τους.  :boobies:

αλήθεια εκείνο που είχε ανοίξει στο Παπαδοπούλου 2 στη Λαχαναγορά υπάρχει ακόμα; Είχα περασει μια μέρα αλλα δεν μου αρεσε η κοπέλα.  :booty: Πάντως εκεί να δείτε διακρητικότητα. Πάνω απο τυροπιτάδικο και αφού περασεις μεσα απο εργοστάσια και αποθήκες.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εχει κλεισει εδω και καιρο. ειχα παρει τηλ να μαθω αν ανοιγει σε καμια βαρδια....και λεει εξυπηρετουν σε χωρο πριβε πλεον.....εκει η σε αλλο χωρο..., δε καταλαβα καλα. ο/η τυπος/τυπισσα...ευχαριστος/η-ακομπλεξαριστος/η και χαβαλες/λετζου :grin:,ισως ειναι καλη φαση, αλλα για στρειτ ατομα δεν κανει...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Nομίζω xilnik ότι δεν χρειάζεται άλλη διευκρίνηση από μέρους του!!!!
Το παραπάνω ποστ του ήταν σε σχόλιο δικό μου που έλεγε πάνω κάτω αυτό που ρωτάς!!!!
Άρα απάντησε ήδη και μάλιστα είναι ακριβής και απόλυτη απάντηση που δεν αποδέχεται διευκρινήσεων!!!!
το ξερω geo οτι ρωτησες γι αυτο και διαβασα την κριτικη του η οποια επιβεβαιωνει την αρχικη εντυπωση που ο οποιοσδηποτε θα εβγαζε οτι προκειται περι ξεπετας,επομενως θα ηθελα να διαβασει ξανα τη κριτικη του και να μας πει τι τελικα ισχυει
Γεοπα δεν το κανω τυχαια αυτο..πιστευω οτι επειδη στα στουντιο εχει γινει μεγαλη φιρμα,χτες για παραδειγμα εκανε μια ενημερωση στο θρεντ της ημερησιας ενημερωσης για μπουρδελα και βγηκε η αμαντα,ενα πολυ τσαχπινικο και καβλιαρικο στουντιοκοριτσο και του απαντησε στο θρεντ αυτο!,για να καταλαβεις το τι σουξε εχει στα στουντιο,φοβαμαι μηπως εχουν παρει τα μυαλα του αερα και θελω να τον προσγειωσω σαν σωστος φιλος
Υποψιαζομαι οτι τον πηρε η υπευθυνη του μαγαζιου και τον παρακαλεσε να γραψει κατι καλυτερο για την σιλβια για να επηρεαστει θετικα ο κοσμος μιας που η γνωμη του μετραει πολυ στο σαιτ και επειδη ειναι ψυχοπονιαρης μπορει να προσπαθησε να βοηθησει το κοριτσι
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τα κρητηρια αξιολογισης του καθενος ειναι διαφορετικα φιλε "fidaki o diamntis" οταν πληρωνεις καποια χρηματα οσα και αν ειναι αυτα (50-60-100) θες και το αναλογο value for money. η καρολαιν ειαι μια κουκλα αλλα εκει σταματανε ΟΛΑ...απο service..ΜΗΔΕΝ...

Δεν ξερω, αν κι οντως βγαινουμε οφ τοπικ καθως υπαρχει σχετικο θρεντ για την Καρολαιν, εμενα μου φαινεται πολυ παραξενος, για να μην πω καποια βαρυτερη λεξη ο τροπος που αναδεικνυονται ή θαβονται καποια κοριτσια..
Εγω εχω πει τη γνωμη μου πολλες φορες για την Καρολαιν, την πρωτη φορα στο Συγγρου 144 ηταν οντως ξεπετα.. Ομως τις επομενες τρεις φορες στο Ισμηνης 2, οπου ο κοσμος ειναι σαφως λιγοτερος ηταν εξαιρετικη,  τοσο στο 50αρικο, οσο κ στο 100αρικο..!

Κ δε συμβαινει μονο με την Καρολαιν αυτο, ας πουμε κ με την Μαντονα τον πρωτο καιρο υπηρχαν διθυραμβικα σχολια, ενω τελευταια βλεπω οτι εχει ψιλοθαφτει, κι ως επι το πλειστον γραφονται ειρωνικα σχολια.. Κ δεν μπορω να καταλαβω το γιατι..
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
το ξερω geo οτι ρωτησες γι αυτο και διαβασα την κριτικη του η οποια επιβεβαιωνει την αρχικη εντυπωση που ο οποιοσδηποτε θα εβγαζε οτι προκειται περι ξεπετας,επομενως θα ηθελα να διαβασει ξανα τη κριτικη του και να μας πει τι τελικα ισχυει
Γεοπα δεν το κανω τυχαια αυτο..πιστευω οτι επειδη στα στουντιο εχει γινει μεγαλη φιρμα,χτες για παραδειγμα εκανε μια ενημερωση στο θρεντ της ημερησιας ενημερωσης για μπουρδελα και βγηκε η αμαντα,ενα πολυ τσαχπινικο και καβλιαρικο στουντιοκοριτσο και του απαντησε στο θρεντ αυτο!,για να καταλαβεις το τι σουξε εχει στα στουντιο,φοβαμαι μηπως εχουν παρει τα μυαλα του αερα και θελω να τον προσγειωσω σαν σωστος φιλος
Υποψιαζομαι οτι τον πηρε η υπευθυνη του μαγαζιου και τον παρακαλεσε να γραψει κατι καλυτερο για την σιλβια για να επηρεαστει θετικα ο κοσμος μιας που η γνωμη του μετραει πολυ στο σαιτ και επειδη ειναι ψυχοπονιαρης μπορει να προσπαθησε να βοηθησει το κοριτσι
Μλκ xilnik εχω πεσει κατω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγραψα κριτικες για 2 διαφορετικες Συλβιες/η μια ειναι για την μελαχρινη απο το Αριστοτελους 6,Κηφισου κλπ την οποια θεωρω πολυ καλη κ η αλλη για την ξανθια Συλβια απο το Κροκεων 6 την οποια θεωρω τυπικοτατη!Η λεξη ξεπετα γιατι σου κολλησε στο μυαλο? :2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
διαβασα τη κριτικη σου για την συλβια απο κροκεων και νομιζα οτι εννοουσες τη τσεχα,τελικα ενοουσες αλλη συλβια απο κροκεων παλι σερβα,εγω νομιζα οτι εγραψες για τη τσεχα αφου αυτη ηθελα να πηδηξω
Και στο καπακι εγραψες και για την αλλη συλβια τη ρουμανα απο κηφισου και αριστοτελους,τρεις συλβιες δηλαδη συνολο,μπερδεψα τα μπουτια μου
Ευτυχως λυθηκαν ολα προς μεγαλη μου ανακουφιση αφου νομιζα οτι ο ακεραιος χαρακτηρας σου ειχε διαφθαρει.. :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
παντως η Σύλβια απο Πειραιώς 193 είναι πολύ καλή στο δώματιο και πολύ όμορφη!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom