Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00       ΣΟΝΙΑ      :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                           βράδυ          ΒΕΡΟΝΙΚΑ         :2on1:


Αριστομενους 72                Πρωί       ΑΝΝΕΤΑ                  βράδυ        MAIA ( NEA )    :fuck1:        
     

Κωνσταντινουπολεως  94           10.00 εως  20.00       ΕΥΑ               :tits:

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Πέρασα σήμερα από Πειραιώς 200 (έβαλα βενζίνη στο Μελισσανίδικο). Αν δεν κάνω κάποιο τρομερό λάθος, η πόρτα του νέου  στούντιο είναι μέσα στο βενζινάδικο. Για να μπεις περνάς δίπλα από τις αντλίες! Είναι μια μπλε σιδερένια πόρτα και δίπλα έχει μια ταμπέλα που λέει "Πειραιώς 200" και από κάτω μια μικρότερη σε μέγεθος, που γράφει studio.
Αν είναι όντως έτσι, είναι...ο ορισμός της διακριτικότητας  :cheesy:

Σου λέει και ο βενζινάς "γαμήσαμε?- γαμήσαμε?"  :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πας και του λες του βενζινά
βάλε οχτάνια πολλά
πλύντο αμα λάχει μέσα έξω
μιά πουτανάρα πάω ν΄ αρμέξω

:grin:

 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Να πω και γιά την Καρολίνα
που ναί μεν είναι κωλομπίνα
μα είναι όμως και πινέζα
κι απο συμμετοχή,... Σκοτσέζα !

:grin:
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
α γι' αυτό δεν το έβρισκα. σιγά μη μπούμε και στο βενζινάδικο για να γαμήσουμε
 


Οδός Πειραιώς 200
Τηλέφωνο 2103 411740


Βρισκόμαστε μετά το βενζινάδικο 'Aegean' στην Πειραιώς 200.
Υπάρχει και δεύτερη διακριτική είσοδος, στο πρώτο στενό δεξιά (οδός  Μυρακτής)  και πάλι δεξιά στον πεζόδρομο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
3geto-αλυσίδα, το Πειραιώς διακό-.....



Τώρα είναι, που  ούτε κι ο βενζινάς δεν θα με δεί ποτέ ! :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πέρασα σήμερα από Πειραιώς 200 (έβαλα βενζίνη στο Μελισσανίδικο). Αν δεν κάνω κάποιο τρομερό λάθος, η πόρτα του νέου  στούντιο είναι μέσα στο βενζινάδικο. Για να μπεις περνάς δίπλα από τις αντλίες! Είναι μια μπλε σιδερένια πόρτα και δίπλα έχει μια ταμπέλα που λέει "Πειραιώς 200" και από κάτω μια μικρότερη σε μέγεθος, που γράφει studio.
Αν είναι όντως έτσι, είναι...ο ορισμός της διακριτικότητας  :cheesy:

ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: Μάλλον όπως φαινεται το κόστος συντήρησης δεν είναι τραγικά μεγάλο ενώ με καμια εικοσαριά πελάτες την ημερα βγάζουν τα εξοδα τους.  :boobies:

αλήθεια εκείνο που είχε ανοίξει στο Παπαδοπούλου 2 στη Λαχαναγορά υπάρχει ακόμα; Είχα περασει μια μέρα αλλα δεν μου αρεσε η κοπέλα.  :booty: Πάντως εκεί να δείτε διακρητικότητα. Πάνω απο τυροπιτάδικο και αφού περασεις μεσα απο εργοστάσια και αποθήκες.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Να πω και γιά την Καρολίνα
που ναί μεν είναι κωλομπίνα
μα είναι όμως και πινέζα
κι απο συμμετοχή,... Σκοτσέζα !

:grin:
......Γεια σου ρε τσιμπουκιε....Εσυ Ο ποιητης κ η Καρολαιν ΤΟ ποιημα!!! :dancing: :dancing:
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
μεγαλε παρε την με απλο πρόγραμμα και με το που καταλαβεις ότι πεταξες 50 ευρω θα καταλαβεις γιατι γκρινιάζαμε κάποιοι...σιγα μη της πουμε και ευχαριστω επειδη ειναι μουναρα, το ''ευχαριστω'' εχει να κανει με το σερβις και οχι με την ομορφια


διαβασε...δεν ειμασταν ''μερικοί'' είμασταν ΠΟΛΛΟΙ που γκριναξαμε και με το δικιο μας
...stronzo μην τρελλενεσαι....υπαρχουν πολλες που μπορεις να βγαλεις γουστα χωρις καν 50αρικο...το θεμα ειναι απλο...αλλο τα γιδια αλλο τα μυδια!!!!Γκομενες σαν την Καρολαιν με βιογραφικο σε Ντουμπαϊ,Ισπανια κλπ θελουν αλλα...θα μου πεις ναι ρε φιλε αλλα εγω εχω ενα 50αρικο π.χ. τη βδομαδα...τοτε καλυτερα μην το σπαταλας σε τετοια κατηγορια....μια Porsche παντα θα σου ζηταει περισσοτερα απο ενα τιμιο κ φτηνο γιαπωνεζικο!!!
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
απο τι ακουσα καποιους φιλους η αφροδιτη απο συγγρου 144 ειναι τρανς..!!!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: πριν κανετε κατι... εωλεπα τισ φοτο απο κυριες αθηνας κ ελεγα οτι ειναι ωραια τουλαχιστον στις φοτο αλλα μολις με ενημερωσαν ουτε καν θα πατησω εκει γενικα γτ ειναι π ειναι χαλια σαν στουντιο αλλα τωρα αηδιασα >:( >:( >:( >:( >:(
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
...stronzo μην τρελλενεσαι....υπαρχουν πολλες που μπορεις να βγαλεις γουστα χωρις καν 50αρικο...το θεμα ειναι απλο...αλλο τα γιδια αλλο τα μυδια!!!!Γκομενες σαν την Καρολαιν με βιογραφικο σε Ντουμπαϊ,Ισπανια κλπ θελουν αλλα...θα μου πεις ναι ρε φιλε αλλα εγω εχω ενα 50αρικο π.χ. τη βδομαδα...τοτε καλυτερα μην το σπαταλας σε τετοια κατηγορια....μια Porsche παντα θα σου ζηταει περισσοτερα απο ενα τιμιο κ φτηνο γιαπωνεζικο!!!

Ρε φίλε, το ότι είναι Porsche δεν το αμφισβήτησε κανείς. Το θέμα είναι ότι τσινάει όταν της βάζεις απλή αμόλυβδη. Αν αυτή θέλει μόνο αυτή με τα πρόσθετα να το ανακοινώνει πριν την καβαλήσεις. Αυτό λέμε.
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Ρε φίλε, το ότι είναι Porsche δεν το αμφισβήτησε κανείς. Το θέμα είναι ότι τσινάει όταν της βάζεις απλή αμόλυβδη. Αν αυτή θέλει μόνο αυτή με τα πρόσθετα να το ανακοινώνει πριν την καβαλήσεις. Αυτό λέμε.
....το ιδιο λεμε με αλλα λογια...βαζεις ποτε απλη αμολυβδη σε Porsche  ρε πατριωτη? :think:...και αν το κανεις μην περιμενεις την ιδια αποδοση. :uglystupid:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
....το ιδιο λεμε με αλλα λογια...βαζεις ποτε απλη αμολυβδη σε Porsche  ρε πατριωτη? :think:...και αν το κανεις μην περιμενεις την ιδια αποδοση. :uglystupid:

Αν δε δέχεται αμόλυβδη, ας ανακοινώνει η υπηρεσία ότι η συγκεκριμένη κοπέλα ξεκινάει το πρόγραμμα της από τα 100Ε.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
....το ιδιο λεμε με αλλα λογια...βαζεις ποτε απλη αμολυβδη σε Porsche  ρε πατριωτη? :think:...και αν το κανεις μην περιμενεις την ιδια αποδοση. :uglystupid:

Ρε φίλε, αυτό που σου λέω είναι, εάν είναι να θέλει αυτή με τα πρόσθετα, ας κλείσει τη βαλβίδα για την απλή αμόλυβδη. Ας βγαίνει κι ας αρχίζει την ταρίφα της απ'τα 100 ευρώ και πάνω ή ν'αλλάξει κατηγορία γα να ξέρει κι ο καθένας πού θα κινείται.
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Ρε φίλε, αυτό που σου λέω είναι, εάν είναι να θέλει αυτή με τα πρόσθετα, ας κλείσει τη βαλβίδα για την απλή αμόλυβδη. Ας βγαίνει κι ας αρχίζει την ταρίφα της απ'τα 100 ευρώ και πάνω ή ν'αλλάξει κατηγορία γα να ξέρει κι ο καθένας πού θα κινείται.
....Ειπαμε παιδια η αγορα εχει ανοιξει κ εχουμε πλεον πολλες επιλογες....Μην τα θελετε ολα (και μουναρα και να κανει παπαδες στο κρεββατι).Ενα 50αρικο δινετε για κανα εικοσαλεπτο...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
....Ειπαμε παιδια η αγορα εχει ανοιξει κ εχουμε πλεον πολλες επιλογες....Μην τα θελετε ολα (και μουναρα και να κανει παπαδες στο κρεββατι).Ενα 50αρικο δινετε για κανα εικοσαλεπτο...
Τεραστιο λαθος φιλε μου! Κατα την αποψη μου παντα!
Γιατι να μην τα θελω και τα δυο δηλαδη;

Το γεγονος οτι εσυ ικανοποιησε, οπως ειπες νωριτερα, μονο και μονο με το γεγονος οτι μια μουναρα σου ανοιγει τα ποδια δεν σημαινει οτι ετσι πρεπει να αισθανονται ολοι. Εγω προσωπικα ζηταω και αλλα πραγματα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom