Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
την είπα milf γιατί μου είχε πει οτι έχει παιδί... :cool2:
αλλα ναι αναφέρομαι σε αυτή που εμφανίζεται στα βριλησσού/κασσάνδρας...
δεν αναφερουμε προσωπικα δεδομενα των κοριτσιων δημοσια παιδες,τα κραταμε για τον εαυτο μας
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Δεν θα διαφωνήσω απλά είπα αν την έστελνε σε άλλο μαγαζί της αλυσίδας θα ήταν καλύτερα   για όλους   ;)

Ουτε να παρκάρεις δεν βρίσκεις στη Σολωμού .
Δεν το εμαθες οτι εχει παρει και το Parking εκει διπλα ο ομιλος !!! :grin: :grin: :grin:


Καλη Ανασταση Παιχτες !!!  ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δεν το εμαθες οτι εχει παρει και το Parking εκει διπλα ο ομιλος !!! :grin: :grin: :grin:


Καλη Ανασταση Παιχτες !!!   ;)

Ομολογώ πως όχι  :rolleyes: :grin: :grin: :grin:

Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση και σε σένα !!!  ;) 
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟΝΙΑ            :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ          ΤΖΕΝΗ                :fuck1:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΑΝΝΕΤΑ                  βράδυ        ΒΕΡΟΝΙΚΑ                :tits:


Κωνσταντινουπολεως  94          10.00 εως  20.00      ΕΥΑ                    :kissass:

 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
γεια σας και χρονια πολλα!!! ξερει κανεις τιποτα για την αντρεα που δουλευει σημερα στην ηλιουπολη 19.00-03.00???
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
γεια σας και χρονια πολλα!!! ξερει κανεις τιποτα για την αντρεα που δουλευει σημερα στην ηλιουπολη 19.00-03.00???
ειναι η πρωην Σελενα απο Φωκαιας ;)δες κριτικες εκει
 
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλό Πάσχα να έχετε,

ξέρει κάποιος που δουλεύει τώρα η Ερικα που δούλευε στο Σπύρου Πάτση 40?
 

Συνημμένα

  • erika.jpg
    erika.jpg
    92 KB · Εμφανίσεις: 23

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
η χριστινα στοο Στουντιο Κηφησου 30 τι λεει ??thnaks
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Nikiforos

Υπερβολικά τα λες για Πάμελα.
Από προσωπική εμπειρία μαζί της πολύ πρόσφατα, ομλογώ ότι το στήθος έχει πολύ καλή δουλειά για πλαστικό, το πρόσωπο δεν είναι τσιτωμένο κι επίσης στην πίπα κατάπιε ένα διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος με ευκολία και συνέπεια.
Οι απόψεις βέβαια δεν είναι απαραίτητο να ταυτίζονται, αλλά η κριτική σου ήταν αποκαρδιωτικότατη.
(Υπάρχουν βεβαιότατα και πιο όμορφες από την Πάμελα, αλλά δεν είναι και για κάψιμο, εκτός βέβαια αν δεν ταιριάξατε)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Nikiforos

Υπερβολικά τα λες για Πάμελα.
Από προσωπική εμπειρία μαζί της πολύ πρόσφατα, ομλογώ ότι το στήθος έχει πολύ καλή δουλειά για πλαστικό, το πρόσωπο δεν είναι τσιτωμένο κι επίσης στην πίπα κατάπιε ένα διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος με ευκολία και συνέπεια.
Οι απόψεις βέβαια δεν είναι απαραίτητο να ταυτίζονται, αλλά η κριτική σου ήταν αποκαρδιωτικότατη.
(Υπάρχουν βεβαιότατα και πιο όμορφες από την Πάμελα, αλλά δεν είναι και για κάψιμο, εκτός βέβαια αν δεν ταιριάξατε)

Εγώ πάλι θα συμφωνήσω με τον Nikiforo ΑΠΟΛΥΤΑ. Η Πάμελα ήταν μια από τις χειρότερες εμπειρίες μου σε studio. Ίσως ήταν και η χειρότερη. Την επισκέφτηκα πριν 1 χρόνο και κάτι. Πραγματικά δείχνει να μην της αρέσει αυτό που κάνει ,να το σιχαίνεται για την ακρίβεια ,απαθέστατη και με διάθεση ξεπέτας. Το βασικότερο όμως είναι ότι από τις πολλές πλαστικές τραβελοφέρνει επικίνδυνα. Πραγματικά από τις επισκέψεις που προσπαθώ να διαγράψω απ τη μνήμη μου...
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Δεν δουλευει αυτο τον καιρο.....εχει πολυ καιρο να εμφανιστει καπου!!!

Να ρωτήσω και εγώ για μια κοπέλα μιας και είσαι κινητή μπουρδελόεγκυκλοπαίδεια spoon. Μια Σοφία Ξανθιά Ρουμούνα που δούλευε Σπύρου Πάτση 27 πριν κάνα δυό χρόνια ,συνήθως βραδινή βάρδια ξέρεις τι απέγινε ???
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Να ρωτήσω και εγώ για μια κοπέλα μιας και είσαι κινητή μπουρδελόεγκυκλοπαίδεια spoon. Μια Σοφία Ξανθιά Ρουμούνα που δούλευε Σπύρου Πάτση 27 πριν κάνα δυό χρόνια ,συνήθως βραδινή βάρδια ξέρεις τι απέγινε ???
Λυπαμαι δεν ξερω!!!!Ειδικα για το μαγαζι αυτο οπου εχω δεν εχω πατησει 2 φορες ολες και ολες!!!
Ισως μπορει να βοηθησει ο Cheyenne σε αυτο!!!



Υ.Γ. Οσο για την Παμελα εχω την εντυπωση οτι για αλλη Παμελα θα λες εσυ.....για αυτην με τις αποτυχημενες πλαστικες!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Εγώ πάλι θα συμφωνήσω με τον Nikiforo ΑΠΟΛΥΤΑ. Η Πάμελα ήταν μια από τις χειρότερες εμπειρίες μου σε studio. Ίσως ήταν και η χειρότερη. Την επισκέφτηκα πριν 1 χρόνο και κάτι. Πραγματικά δείχνει να μην της αρέσει αυτό που κάνει ,να το σιχαίνεται για την ακρίβεια ,απαθέστατη και με διάθεση ξεπέτας. Το βασικότερο όμως είναι ότι από τις πολλές πλαστικές τραβελοφέρνει επικίνδυνα. Πραγματικά από τις επισκέψεις που προσπαθώ να διαγράψω απ τη μνήμη μου...

Μιλάς για άλλη κοπέλα. Αυτή είναι η πρώην Κάτια απ' τα Κασσάνδρας, καινούργια μεταγραφή.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λυπαμαι δεν ξερω!!!!Ειδικα για το μαγαζι αυτο οπου εχω δεν εχω πατησει 2 φορες ολες και ολες!!!
Ισως μπορει να βοηθησει ο Cheyenne σε αυτο!!!



Υ.Γ. Οσο για την Παμελα εχω την εντυπωση οτι για αλλη Παμελα θα λες εσυ.....για αυτην με τις αποτυχημενες πλαστικες!!
Εχω παρα πολυ καιρο να την δω.
δεν ξερω καποιο νεο της. (Σοφια)

Η Παμελα που εργαζεται στο Συγγρου 144 και γενικοτερα στην Τριγγετοαλυιδα ειανι η κοπελα που εργαζοταν μεχρι προσφατα στα Κασσανδρας με το ονομα Κατια.
Οντως εχει στηθος απο σιλικονη και καπως τραβηγμενα χαρακτηριστικα προσωπου.

Η Παμελα με τις υπερβολικες και οχι τοσο καλες πλαστικες, οπως σωστα λεει ο spoon ξεκινησε την "καριερα της" σαν Ευα απο τα Κασσανδρας, για να συνεχισει σαν Παμελα στο Πειραιως 193-Κηφισου 30.
Αυτο τον καιρο εργαζεται σατ Σαντυ στο Αντιοχειας 64.

Ο Nikoforos προφανως αναφερεται στην Παμελα/πρων Κατια.  (φανταζομαι)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom