Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
H Hρώων Πολυτ. ήταν μακριά για μένα!!!!
Στην Κεφαλληνίας 75 δεν υπήρχε Αγνή...
Κατέληξα στο Κ4 επάνω στην Αννούλαααααα!!!!
Ξαναπήρε τα 2-3 κιλάκια που είχε χάσει....άτιμα πυτόγυρα!!!!
Κατά τα άλλα, επικοινωνιακή, καλά ελληνικά, χαμογελαστή!!!!!
Την πίπα της παρά το γεγονός ότι είναι Ρουμάνα θα πρέπει να την βελτιώσει κατεπειγώντος!!!!
Στο σέρβις, όπως την άφησα......ακούραστη και χωρίς βιασύνες!!!!
Βελτίωσε και το μενού με τα προστυχόλογα και τα βογγητά και σε φτιάχνει!!!!!
Χωρίς να έχει καθόλου περιττά κιλά, λίγο γυμναστικούλα να σφίξει τα καίρια σημεία του κορμιού της και θα αφήσει μια μικρή ιστορία στα στούντιο!!!!
Αυτά!!!!
 

rs1582.

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω απο τη  μερια μου πρεπει να τονισω πως δεν ειχα σκοπο να θιξω κανεναν, αλλωστε οι παλιοι με διαψευδουν , μπορούν με την συγκατάθεσή μου να σβήσουν και το εν λόγω ποστ, εφόσον ενόχλησε ....
Να πεις ονομα τις κοπελας που σε εβαλε να γραψεις ολα αυτα και λεφτα που πυρης,αλλες το κανω εγω.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μην περιμένες να σο πει...κοιμάτει τώρα!!!!
Πες τι μας εσύ που είσαι ξούπνια!!!! :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
H Hρώων Πολυτ. ήταν μακριά για μένα!!!!
Στην Κεφαλληνίας 75 δεν υπήρχε Αγνή...
Κατέληξα στο Κ4 επάνω στην Αννούλαααααα!!!!
Ξαναπήρε τα 2-3 κιλάκια που είχε χάσει....άτιμα πυτόγυρα!!!!
Κατά τα άλλα, επικοινωνιακή, καλά ελληνικά, χαμογελαστή!!!!!
Την πίπα της παρά το γεγονός ότι είναι Ρουμάνα θα πρέπει να την βελτιώσει κατεπειγώντος!!!!
Στο σέρβις, όπως την άφησα......ακούραστη και χωρίς βιασύνες!!!!
Βελτίωσε και το μενού με τα προστυχόλογα και τα βογγητά και σε φτιάχνει!!!!!
Χωρίς να έχει καθόλου περιττά κιλά, λίγο γυμναστικούλα να σφίξει τα καίρια σημεία του κορμιού της και θα αφήσει μια μικρή ιστορία στα στούντιο!!!!
Αυτά!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πέμπτη και Σάββατο βράδυ η Ναταλί θα είναι στο πειραιώς 193!
;)


Κατα πάσα πιθανότητα βεβαίως!  :)
Και σημερα Τεταρτη βραδυ και Κυριακη απογευμα στο Κηφισου 30.
Μιλαμε για την γνωστη ξανθη Ναταλι πρωην (οπως φαινεται) απο Κασσανδρας και Λελας.

Κατα πάσα πιθανότητα βεβαίως!  :)
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten:καλημερα      6/4 :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΖΑ                :tits:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                          βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                  :fuck2:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΕΛΛΗ                    βράδυ                ΣΑΝΗ                    :fuck1:
μ

Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                            :kissass: 


 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Χτεσινή απογευματινή βάρδια

στο Κων/πόλεως 92 δίπλα στο 94 έχει ανοίξει κι άλλο στούντιο που δεν το είχα πάρει είδηση. Εντός μια Μαρία μιλφ ξανθιά παντελώς αδιάφορη. εκκίνηση από 40 ευρώ

Ιεροφαντών 9 πήγα για Ντενίσα αλλά ήταν η ξανθιά αρχοντική μιλφορωσίδα Αντριάννα με φουλ πρόγραμμα.

Έψαχνα αυτό το Πειραιώς 200 αλλά στο 200 έχει ένα βενζινάδικο

Συγγρού 144 η Νατάσα η Σέρβα (όποια είναι ξανθιά την βαφτίζουν σέρβα;)γλυκειά κοπελίτσα αλλά οι κριτικές με απέτρεψαν

Τριγγέτα 11 η Κάντυ, πάμε για άλλα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 06/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Γαβριελα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Κλαουντια/Ελπιδα - www.kassandras4-kato.com/despoina]Δεσποινα/Κατια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μιχαελα/Σαρα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.kassandras4.com/katia]Κατια/Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Μονα/Φλωρα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Σαρα - www.vrilissou60-kato.com/irena]Ιρενα/Αντζη[/url] - www.vrilissou60-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Αλεξια

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
την ειχα παρει 5 φορες αυτη φίλε, τις 2-3 πρωτες ήταν κομπλε και η πίπα της εσκιζε...το κακό ήταν ότι μίλαγε πολύ και ελεγε διαφορες μαλακιες όπως για το γκόμενό της και ταρχιδια του καράμπελα. τις τελευταίες 2 που την πήρα ήταν ψιλοξεπέτα στο χρόνο αλλά στο σερβις κομπλε, δε τη ξαναπήρα όμως γιατί μίλαγε πολύ, κατι το οποίο δε με ενοχλεί απλά έλεγε μαλακίες που δε μου έπεφτε και λόγος ούτε με απασχολούσε




δε θελω να πάρω το μέρος κανενος αλλά σχετικά με το τίναγμα στη μούρη μάλλον είσουν λάθος γιατί θα ξενερωσε παραπάνω οπότε οι επόμενοι συναγωνιστές σου θα περναγανε χειρότερα. ταπεινη μου αποψη να τη διαολόστελνες (με τρόπο) και να ζήταγες (πάλι με τρόπο) από την υπηρεσία τα χρήματά σου πίσω

σόρρυ που θα κάνω αυτη την ερώτηση αλλά νομίζω πρέπει...
εσυ φίλε μου είσουν τυπικός? πχ ευγένεια καθαριότητα ξυρισμα κτλ? και σε ρωτάω γιατί παρόλο που δε θα τη ξαναπάρω επειδή ξεκίνησε να γίνεται παρλαπίπου, στο σερβις ήταν σουπερ και ειδικά η πίπα της από τις λίγες...

Εννοείται πώς ημουν, αλλιως η ευθυνη θα ηταν ασφαλως δικη μου. Εξάλλου ο χωρος ειναι ΟΚ, με μπανιο, κλπ τα οποία επισκεφθηκα πριν. Η γκομενα ειναι απλως μαλακω, κρυόκωλη και για την πιπα της δεν συμφωνω. Ξεπετιάρικη και δαγκωνε και λίγο.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
χθες τριτη,απογευματακι κατα τις 6-7 ηταν ανοιχτο.τι ειχε μεσα ομως  :dunno:
Αυτο που μου εκανε φοβερη εντυπωση ειναι τι πριν ενα μηνα περιπου που μπηκα για τσαρκα η τιμη εκκινησης ηταν τα 20 ευρω !!!!
Μου εκανε εντυπωση και θεωρησα οτι δεν ακουσα καλα και ξαναρωτησα την τσατστα η οποια μου το επιβεβαιωσε.
Τωρα βεβαια δεν ξερω σε τι υπηρεσιες αντιστοιχει το 20αρικο.

Αχαρνών 85 : Δώρα. Ξανθιά, με ισια μαλλιά, πεταχτό τροφαντό κωλαράκι. Προγράμματα :20 ευρώ (ναι, σωστά έχω γράψει και διαβάσατε), 30 το 69, 40 sex show, 50 φουλ πρόγραμμα.

Η κοπελα μετρια επιεικως, αλλα καλυτερη (οπως και ο χωρος βεβαια) απο αλλα κοριτσια της "γειτονικης" Φυλης
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Φίλε συνοδοιπόρε Τσεγιέν είναι αλήθεια ότι το Αχαρνών 106 έχει δυο κοπέλες τη βραδινή βάρδια;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φίλε συνοδοιπόρε Τσεγιέν είναι αλήθεια ότι το Αχαρνών 106 έχει δυο κοπέλες τη βραδινή βάρδια;
Δεν μου εχει τυχει ποτε
Οσες φορες εχω περασει, παντα μια πετυχαινω.

Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειναι δυνατον να συμβαινει........
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Εννοείται πώς ημουν, αλλιως η ευθυνη θα ηταν ασφαλως δικη μου. Εξάλλου ο χωρος ειναι ΟΚ, με μπανιο, κλπ τα οποία επισκεφθηκα πριν. Η γκομενα ειναι απλως μαλακω, κρυόκωλη και για την πιπα της δεν συμφωνω. Ξεπετιάρικη και δαγκωνε και λίγο.

Έτσι είναι όπως τα λεει ο φίλος... γρατζουναει ασχημα στη πιπα
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Αυτο που μου εκανε φοβερη εντυπωση ειναι τι πριν ενα μηνα περιπου που μπηκα για τσαρκα η τιμη εκκινησης ηταν τα 20 ευρω !!!!
Μου εκανε εντυπωση και θεωρησα οτι δεν ακουσα καλα και ξαναρωτησα την τσατστα η οποια μου το επιβεβαιωσε.
Τωρα βεβαια δεν ξερω σε τι υπηρεσιες αντιστοιχει το 20αρικο.

Πήγα πριν κανα 2 εβδομάδες και η τσατσά μου είπε 50ε. Βέβαια πριν 2-3 από τότε που ξαναπήγα ήταν 20ε. Μπορεί να με είχε σίγουρο ότι θα μπω γι'αυτό να μου το είπε. Όποιος έχει πάει τώρα τελευταία ας ενημερώσει.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Και σημερα Τεταρτη βραδυ και Κυριακη απογευμα στο Κηφισου 30.
Μιλαμε για την γνωστη ξανθη Ναταλι πρωην (οπως φαινεται) απο Κασσανδρας και Λελας.

Κατα πάσα πιθανότητα βεβαίως!  :)
Αυτη ειναι!  ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μου εχει τυχει ποτε
Οσες φορες εχω περασει, παντα μια πετυχαινω.

Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειναι δυνατον να συμβαινει........

Ακολούθα το trademark!!!!! :tickedoff:

Αυτά για την εμπειρία μου με το Αχαρνών 106, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Απογευματνη μινι βολτα με το αλλο μου μισο τον Piatsa!!! :smitten:

Bριλησσου 42: Κλεοπατρα και Λουιζα!!!Οπου Κλεοπατρα ψηλη καστανομαλλα ψιλονταρντανα κατασπρη με 2,5αρι φυσικο στηθος και Λουιζα ξανθια λεπτη με καλο προσωπο κατασπρη και αυτη.....χαλια μαυρα με λιγα λογια μιας και εχουμε καλομαθει με τα υπερμουνα που συνηθως συνανταμε εκει!!!

Βριλησσου 36 στο πανω η Αμαντα......παντα στην πενα και παντα ευδιαθετη αυτη η κοπελα και με τον αερα της βεβαια αφου αποτελει εγγυηση στο αντικειμενο της!!!
Στο κατω η Μαριαννα αλλα δεν περασαμε και ουτε που την εχω ξαναδει!!!


Συγγρου 144 η Λολα που τα κανει ολα!!!Ειχα πολυ καιρο να την δω.....εχει γινει φοβερο κοντοπουτανο,οχι οτι δεν ηταν, μαυρισμενη αδυνατισμενη και με το χαβαλε της οπως παντα!!!

Αριστοτελους 6 Αλισα μια "Ρωσιδα" ειπε η υπηρεσια.....χλωμο το κοβω, οχι οτι εχει σημασια βεβαια, ψηλη κοκκινομαλλα προς το καλο θα ελεγα σωμα με ο καλυτερο απ'ολα το ακουσμα στη φωνη της υπηρεσια στο "φουλ προγραμμα με πρωκτικο"!!!

Τηλεφωνικη ενημερωση απο Κων/λεως 80 οπου ηταν η Λαουρα.....μια πανεμορφη και ευγενεστατη κοπελα αλλα μιας και δεν την ειδα δεν γραφω κατι παραπανω μηως και εχει αλλαξει κατι απο θεμα ενφανισης!!!

Στο Μ.Αλεξανδρου 133 παλι ενημερωθηκαμε τηλεφωνικα για καποια Βανεσσα καινουρια!!!

Αυτα!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom