Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 05/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα/Αλεξανδρα[/url] - Ελπιδα/www.kassandras4-kato.com/katia]Κατια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Γαβριελα - Μιχαελα/Σαρα - Γαβριελα
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα/Σαρα - www.kassandras4.com/irena]Ιρενα/Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Μονα/Δεσποινα - Φλωρα

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/antzy]Αντζη[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Kατια/Κλαουντια - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ροζη[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Στις κυριες επισης λεει οτι ειναι η Εμμανουελα στο Δροσ.95 πρωι για σημερα και τις επομενες δυο μερες!!!
Που χαθηκε αυτη η ψυχη......καιρο ειχαμε να ακουσουμε για αυτη!!!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Δραστηριοποιειται εντονα στο αριστοτ. 6, συχνα τις βραδυνες ωρες.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δραστηριοποιειται εντονα στο αριστοτ. 6, συχνα τις βραδυνες ωρες.
Eιχα την εντυπωση οτι δεν ηταν εκει μιας και δεν ειχε γραψει κανεις τιποτα....ξερουμε ποιες μερες?
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Eιχα την εντυπωση οτι δεν ηταν εκει μιας και δεν ειχε γραψει κανεις τιποτα....ξερουμε ποιες μερες?

Παλιοτερα μου ειχαν πει, δεν θυμαμαι, χρειαζεται ξανατσεκαρισμα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παλιοτερα μου ειχαν πει, δεν θυμαμαι, χρειαζεται ξανατσεκαρισμα.
Απ'οτι θυμαμαι ηταν Κυριακες και Δευτερες τοτε.....εχει περασει καιρος ομως οποτε δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αν ειναι πριν του '85 αστο..... :tooth: :tooth: :tooth:

lada.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κάποιος που δουλεύει η νικολ που δούλευε στο φ104 κ μετα στη φιλαδέλφεια στο alien girls?Ευχαριστώ προκαταβολικα

Είχε κάνει κάποιες βάρδιες και στο Βούρβαχη 19 αν και βλέπω ότι έχει βγει από το roster του site. Από προσωπική εμπειρία πάντως δεν είναι και για να τρελαίνεσαι συν το ότι γενικά οι κριτικές είναι μοιρασμένες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Είχε κάνει κάποιες βάρδιες και στο Βούρβαχη 19 αν και βλέπω ότι έχει βγει από το roster του site. Από προσωπική εμπειρία πάντως δεν είναι και για να τρελαίνεσαι συν το ότι γενικά οι κριτικές είναι μοιρασμένες.
Παρομοιως

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απ'οτι θυμαμαι ηταν Κυριακες και Δευτερες τοτε.....εχει περασει καιρος ομως οποτε δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι!!!
Πριν 3 εβδομαδες την ειχα δει Τεταρτη βραδυνη βαρδια στ Αριστ. 6

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Κυριακη απόγευμα, γυρω στις 6:30 πρέπει να ηταν, περασα από Συγγρου 144. Ηταν εκεί μια μαλακω σερβα ονόματι Νατασσα. Καλη από εμφανιση και σε φατσα και σε κορμί. Αλλα μιλαμε για την πιο μαλακω και ανυπαρκτη γκομενα που εχει περασει από στουντιο. Ψοφια, κρυόκωλη και ψωλοντιβα, από εκεινες που σου χαλάνε τη διαθεση για τα φραγκα που πεταξες. Με το που μπήκε, αρχιζε να μου τον παιζει με το χέρι αγαρμπα, όπως εκαναν οι πουτανες της 10ετια του 80 και μετα μου πηρε μια "αεροπιπα" (δηλ. κυριως μαλαικα με το χερι και λιγο χειλη). Τότε της ζητησα να μου παρει πίπα χωρις χερια και παντησε "σιγα μη σου κανω αυτο που θες"! Ξενερωσα, αλλα αντι να τη διαολοστειλω, προτιμησα να χυσω σιωπηλά, ώστε να φαει το πρωτο τιναγμα στη μουρη και να την κάνω μετα να σκουπιζεται σαν τρελη. Βγαινοντας, ανεβαιναν 3 παλικαρια, τα ενημερωσα ότι επροκειτο για καργιόλα περιοπής και εφυγα. Δεν ξερω τι έκαναν, ελπίζω να την εκλασαν, το αυτο συνιστω και στους λοιπους.
 

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα μεγαλη φολα η σαντυ απο τριγγετα πεταξα τσαμπα 50 ευρω.Απο εμφανιση ωραιο σωμα μετρια φατσα αλλα ειπα να μπω γιατι ηθελα να δοκιμασω και μια ψιλη γιατι ολο στις κοντες πηγαινω.Τεσπα μολις μπαινει μεσα μου ρθε μια μυρωδια αλλο πραμα συνδιασμος ιδρωτιλας και σκατιλας.Μιλαμε τρελο ξενερωμα αφου και τωρα που τα γραφω μου ερχεται μια ξυνιλα.Στο sex τωρα, απλα κομοδινο.Δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναδω τη σαντυ
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Τι ιστοριες τρομου...για στουντιο μιλαμε, οχι τριτοκοσμικες του δρομου...
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
Κυριακη απόγευμα, γυρω στις 6:30 πρέπει να ηταν, περασα από Συγγρου 144. Ηταν εκεί μια μαλακω σερβα ονόματι Νατασσα. Καλη από εμφανιση και σε φατσα και σε κορμί. Αλλα μιλαμε για την πιο μαλακω και ανυπαρκτη γκομενα που εχει περασει από στουντιο. Ψοφια, κρυόκωλη και ψωλοντιβα, από εκεινες που σου χαλάνε τη διαθεση για τα φραγκα που πεταξες. Με το που μπήκε, αρχιζε να μου τον παιζει με το χέρι αγαρμπα, όπως εκαναν οι πουτανες της 10ετια του 80 και μετα μου πηρε μια "αεροπιπα" (δηλ. κυριως μαλαικα με το χερι και λιγο χειλη). Τότε της ζητησα να μου παρει πίπα χωρις χερια και παντησε "σιγα μη σου κανω αυτο που θες"! Ξενερωσα, αλλα αντι να τη διαολοστειλω, προτιμησα να χυσω σιωπηλά, ώστε να φαει το πρωτο τιναγμα στη μουρη και να την κάνω μετα να σκουπιζεται σαν τρελη. Βγαινοντας, ανεβαιναν 3 παλικαρια, τα ενημερωσα ότι επροκειτο για καργιόλα περιοπής και εφυγα. Δεν ξερω τι έκαναν, ελπίζω να την εκλασαν, το αυτο συνιστω και στους λοιπους.

την ειχα παρει 5 φορες αυτη φίλε, τις 2-3 πρωτες ήταν κομπλε και η πίπα της εσκιζε...το κακό ήταν ότι μίλαγε πολύ και ελεγε διαφορες μαλακιες όπως για το γκόμενό της και ταρχιδια του καράμπελα. τις τελευταίες 2 που την πήρα ήταν ψιλοξεπέτα στο χρόνο αλλά στο σερβις κομπλε, δε τη ξαναπήρα όμως γιατί μίλαγε πολύ, κατι το οποίο δε με ενοχλεί απλά έλεγε μαλακίες που δε μου έπεφτε και λόγος ούτε με απασχολούσε

δε θελω να πάρω το μέρος κανενος αλλά σχετικά με το τίναγμα στη μούρη μάλλον είσουν λάθος γιατί θα ξενερωσε παραπάνω οπότε οι επόμενοι συναγωνιστές σου θα περναγανε χειρότερα. ταπεινη μου αποψη να τη διαολόστελνες (με τρόπο) και να ζήταγες (πάλι με τρόπο) από την υπηρεσία τα χρήματά σου πίσω

σόρρυ που θα κάνω αυτη την ερώτηση αλλά νομίζω πρέπει...
εσυ φίλε μου είσουν τυπικός? πχ ευγένεια καθαριότητα ξυρισμα κτλ? και σε ρωτάω γιατί παρόλο που δε θα τη ξαναπάρω επειδή ξεκίνησε να γίνεται παρλαπίπου, στο σερβις ήταν σουπερ και ειδικά η πίπα της από τις λίγες...
 

Jupiter1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
25
Like
8
Πόντοι
11
Eιχα την εντυπωση οτι δεν ηταν εκει μιας και δεν ειχε γραψει κανεις τιποτα....ξερουμε ποιες μερες?
Ψάξε και Σπ. Πατση 27 αλλά και Λ. Βουλιαγμένης 68... Κάνει και κάποιες βάρδιες εκεί. Βασικά όμως Αριστοτέλους 6.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom