Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Στο δρομο για το 42 οπου αρχισε η βολτα ρωτησα συναγωνιστη εξω απο το 60 και μου ειπε οτι ηταν η Βικη!!!Δεν νομιζω να χρειαζεται να πω κατι παραπανω για τη Βικαρα!!!Ανηκει στην αφροκρεμα των στουντιο απο ολες τις αποψεις!!! :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Απογευματνη μινι βολτα με το αλλο μου μισο τον Piatsa!!! :smitten:

Bριλησσου 42: Κλεοπατρα και Λουιζα!!!Οπου Κλεοπατρα ψηλη καστανομαλλα ψιλονταρντανα κατασπρη με 2,5αρι φυσικο στηθος και Λουιζα ξανθια λεπτη με καλο προσωπο κατασπρη και αυτη.....χαλια μαυρα με λιγα λογια μιας και εχουμε καλομαθει με τα υπερμουνα που συνηθως συνανταμε εκει!!!


Αριστοτελους 6 Αλισα μια "Ρωσιδα" ειπε η υπηρεσια.....χλωμο το κοβω, οχι οτι εχει σημασια βεβαια, ψηλη κοκκινομαλλα προς το καλο θα ελεγα σωμα με ο καλυτερο απ'ολα το ακουσμα στη φωνη της υπηρεσια στο "φουλ προγραμμα με πρωκτικο"!!!

Τηλεφωνικη ενημερωση απο Κων/λεως 80 οπου ηταν η Λαουρα.....μια πανεμορφη και ευγενεστατη κοπελα αλλα μιας και δεν την ειδα δεν γραφω κατι παραπανω μηως και εχει αλλαξει κατι απο θεμα ενφανισης!!!

Στο Μ.Αλεξανδρου 133 παλι ενημερωθηκαμε τηλεφωνικα για καποια Βανεσσα καινουρια!!!

Αυτα!!!
Αχ καρντια μου :smitten:
Η Αλισα εχει περασει απο ολα σχεδον τα στουντιο του λεκανοπεδιου χροονια τωρα!Πουθενα δεν σταθεροποιηθηκε!Τυχαιο??
Κι η Λουιζα μια απο τα ιδια...
Ολα τριγυρω αλλαζουνε κ ολα τα ιδια μενουν!
Σαν τον κυρ-Γιωργο ενα πραγμα! :2funny:
Υ.Γ Εβγαλα εκτος παραθεσης την Αμαντα κ την Λολα η οποιο υπο ¨συνθηκες¨παιζει καλη μπαλιτσα! :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Χριστινα που ειναι τωρα στο Σπ.Πατση 27 ειναι η γνωστη Χριστινα απο Φυλης 99, Λουκα Νικα.....Εφεσσου!!!Το πιασαμε το υπονοουμενο ετσι?

Και αρκετα παλιοτερα στο Κεφ/νιας 75!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ακολούθα το trademark!!!!! :tickedoff:

Αυτά για την εμπειρία μου με το Αχαρνών 106, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη…

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλη ιδεα, θα το σκεφτω σοβαρα.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αχ καρντια μου :smitten:
Η Αλισα εχει περασει απο ολα σχεδον τα στουντιο του λεκανοπεδιου χροονια τωρα!Πουθενα δεν σταθεροποιηθηκε!Τυχαιο??
Εννουμε την Αλισα το κοντοπουτανο που μεχρι προτινος ητανε Κρητη?
ή μηπως την Αλισα που ειναι Ιεροφαντων 9, Κηφισου 60 κλπ?
ή καποια αλλη που μου διαφευγει τωρα ?

Κι η Λουιζα μια απο τα ιδια... 
Ολα τριγυρω αλλαζουνε κ ολα τα ιδια μενουν!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 07/04 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/antzy]Αντζη/Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα/Γαβριελα[/url] - Αλεξια
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Μαριανα[/url] - Σισυ
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σαρα - Ελπιδα/Σουεντη - Μαρια Σερβα/Κατια
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/katia]Κατια/Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Φλωρα/Μονα - www.kassandras6.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/URL] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα/Αντζη[/url] - Ελπιδα

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ελενα[/url] - Ροζη/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten:καλημερα      7/4  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί   ΣΟΝΙΑ         βράδυ    ΛΙΖΑ                 :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΕΥΑ                           βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                   :tits:

Αριστομενους 72                Πρωί       ΕΛΛΗ                    βράδυ                ΣΑΝΗ                     :fuck1:


Κωνσταντινουπολεως 94           Πρωί                    ΕΥΑ        βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                              :kissass:
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες αληθια η ρομινα που ειναι.και ξεχασα να ρωτισω την ρωξανη απο ισμηνης.με επιασε στο μπουρου μπουρου και μου λεγε για την ζωη της.λες και εμενα με νοιαζει.και μου λεγε ειναι φιλη μου η ρωμινα και εχει γκομενο και εγω ψαχνομναι και κατι για ιντερνετ.με επρηξε.ολα αυτα την προηγουμενη παρασκευη η σαββατο που ειχε περιοδο η καριολαιν.τεσπα/που δουλευει και τι ωρα αν επιτρεπεται?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/jessica]Τζεσικα[/url]
5 - 11 : Ελινα + www.studio40-gr.com/ivanna]Ιβαννα [/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα [/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/sandra]Σαντρα[/url]
5 - 11 : Ρουσλανα + www.peiraios121.com/jessica]Τζεσσικα [/url]
11 - 8 : Αντζελα + www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]

:-* :-* :-*
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδες αληθια η ρομινα που ειναι.και ξεχασα να ρωτισω την ρωξανη απο ισμηνης.με επιασε στο μπουρου μπουρου και μου λεγε για την ζωη της.λες και εμενα με νοιαζει.και μου λεγε ειναι φιλη μου η ρωμινα και εχει γκομενο και εγω ψαχνομναι και κατι για ιντερνετ.με επρηξε.ολα αυτα την προηγουμενη παρασκευη η σαββατο που ειχε περιοδο η καριολαιν.τεσπα/που δουλευει και τι ωρα αν επιτρεπεται?

Διακοπές στα πάτρια εδάφη, επιστροφή σε 1-1,5 μήνα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ρε παιδες αληθια η ρομινα που ειναι.και ξεχασα να ρωτισω την ρωξανη απο ισμηνης.με επιασε στο μπουρου μπουρου και μου λεγε για την ζωη της.λες και εμενα με νοιαζει.και μου λεγε ειναι φιλη μου η ρωμινα και εχει γκομενο και εγω ψαχνομναι και κατι για ιντερνετ.
τυχερος ο γκομενος!
σε ποιο σαιτ στο ιντερνετ μπαινει η ρωξανα να γραφτουμε? :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom