Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γεια σας παιδιά. Καμιά κριτική για Κατερίνα απο Βριλησσού 42 υπάρχει επειδή δε μπορώ να βρώ ??
Σιγουρα εχει στα Βριλησου 55 κ 57 παλιοτερα!
Κ μια πιο προσφατη σε καποιο κασσανδροσπιτο απο τον CHEYENNE!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επίσκεψη στο νέο "ίδρυμα" της οδού Κωνσταντινουπόλεως υπ' αριθμόν 92, παρέα με τον συνοδοιπόρο Cheyenne!!!!

Δύο κοπέλες, Έλενα και ανώνυμη... Η Έλενα βαρέων βαρών  :P ... (αυτό τα λέει όλα νομίζω...)! Η άλλη πιο ευπαρουσίαστη, μαύρα, ίσια  μαλλιά μέχρι πιο κάτω από τους ώμους, μικρό στήθος και νόστιμο κωλαράκι...  :cheesy:
Τιμή εκκίνησης τα 40 ευρώ... maximum τιμή τα 70 ευρώ!



 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Χωρις να ειμαι 100% βεβαιος, εχω την εντυπωση οτι η ευτραφης Ελενα ειναι η κοπελα που εργαζοταν στο Ακομινατου 2Α, σε ξανθιοα εκδοση με το ονομα Ηρα, με παλιοτερη θητεια στο Διδυμου 20 προ τριετιας.

Δεν ειμαι ομως 100% σίγουρος. Εαν παντως δεν ειναι αυτη, η ομοιοτης παντως ειναι εντυπωσιακη
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Χωρις να ειμαι 100% βεβαιος, εχω την εντυπωση οτι η ευτραφης Ελενα ειναι η κοπελα που εργαζοταν στο Ακομινατου 2Α, σε ξανθιοα εκδοση με το ονομα Ηρα, με παλιοτερη θητεια στο Διδυμου 20 προ τριετιας.

Δεν ειμαι ομως 100% σίγουρος. Εαν παντως δεν ειναι αυτη, η ομοιοτης παντως ειναι εντυπωσιακη
Ωιμε...αν οντως ειναι αυτη τοτε σιγουρα ξεκινησαν στραβα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

H Σαντρα που ειναι ΟΕΟ?
Εχω μαζεψει-σεντ προς σεντ- 50 ευρω, και τα φυλαω ως κορη οφθαλμου σε ενα σεντουκι, για παω να γαμησω αυτο το αλογο. Πανω λοιπον που ημουν αποψε στις καβλες μου, και ειπα "εφτασε επιτελους η μεγαλη στιγμη,για την οποια αποταμιευα μηνες τωρα..."
...ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑΥΑΓΗΣΕ!
Δεν την βρισκω πουθενα, σε ολα τα αναρτημενα στο διαδικτυο προγραμματα του "ομιλου", παιρνω τηλεφωνα και δεν το σηκωνουν...και γενικα ΔΕΝ
Η απορια μου ειναι η εξης...Ειναι η Σαντρα ακομα στην παρεα μας, ή εφυγε και μας(με) αφησε με το ηρωικο αυτο 50ρικο στο χερι??
Κι αν ξερει κανεις ποτε και πού θα την βρω, ακομα καλυτερα! Για να μου λυθουν ολες οι αποριες
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
H Σαντρα που ειναι ΟΕΟ?
Εχω μαζεψει-σεντ προς σεντ- 50 ευρω, και τα φυλαω ως κορη οφθαλμου σε ενα σεντουκι, για παω να γαμησω αυτο το αλογο. Πανω λοιπον που ημουν αποψε στις καβλες μου, και ειπα "εφτασε επιτελους η μεγαλη στιγμη,για την οποια αποταμιευα μηνες τωρα..."
...ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΝΑΥΑΓΗΣΕ!
Δεν την βρισκω πουθενα, σε ολα τα αναρτημενα στο διαδικτυο προγραμματα του "ομιλου", παιρνω τηλεφωνα και δεν το σηκωνουν...και γενικα ΔΕΝ
Η απορια μου ειναι η εξης...Ειναι η Σαντρα ακομα στην παρεα μας, ή εφυγε και μας(με) αφησε με το ηρωικο αυτο 50ρικο στο χερι??
Κι αν ξερει κανεις ποτε και πού θα την βρω, ακομα καλυτερα! Για να μου λυθουν ολες οι αποριες

Kανε λιγες μερες υπομονη.

ΙΣΩΣ να ειναι στις "δυσκολες ημερες της".......
ΙΣΩΣ να εχει παει διακοπες.

Παντως δεν εχει ακουστει κατι για αποχωρηση της.

Θα δειξει.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
επίσης, στο Βρ55 και 42 έχω και εγώ τουλάχιστον 2 κριτικές... προ βυζοφουσκώματος!!!!!!
τοτε, τουλάχιστον, για εμένα ήταν στα τοπ! δεν θα χάσεις.........

Σιγουρα εχει στα Βριλησου 55 κ 57 παλιοτερα!
Κ μια πιο προσφατη σε καποιο κασσανδροσπιτο απο τον CHEYENNE!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 24/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/katia]Κατια/Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url]/Σαμπρινα - Σακιρα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - Σακιρα/www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - Ελπιδα/www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Σαρα - Μιχαελα/Σαρα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαμπρινα - Δεσποινα/Ελπιδα - www.kassandras4.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6:  www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - Αλεξανδρα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αλεξανδρα - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση/Αντζη[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Ρωξανη/Μιρελα - Ρωξανη

Θησεως 40(κατω): Αλινα/www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Λουση[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη στο νέο "ίδρυμα" της οδού Κωνσταντινουπόλεως υπ' αριθμόν 92, παρέα με τον συνοδοιπόρο Cheyenne!!!!

Δύο κοπέλες, Έλενα και ανώνυμη... Η Έλενα βαρέων βαρών  :P ... (αυτό τα λέει όλα νομίζω...)! Η άλλη πιο ευπαρουσίαστη, μαύρα, ίσια  μαλλιά μέχρι πιο κάτω από τους ώμους, μικρό στήθος και νόστιμο κωλαράκι...  :cheesy:
Τιμή εκκίνησης τα 40 ευρώ... maximum τιμή τα 70 ευρώ!

δευτερη κοπελα  τζουλια  απο ελλαδα 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.669
Πόντοι
19.505
Αχαρνών 85 τζέσικα (απογευματινή)
Αχανρών 106 Ντιάνα (με πρωκτικό)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Επίσκεψη στο νέο "ίδρυμα" της οδού Κωνσταντινουπόλεως υπ' αριθμόν 92, παρέα με τον συνοδοιπόρο Cheyenne!!!!

Δύο κοπέλες, Έλενα και ανώνυμη... Η Έλενα βαρέων βαρών  :P ... (αυτό τα λέει όλα νομίζω...)! Η άλλη πιο ευπαρουσίαστη, μαύρα, ίσια  μαλλιά μέχρι πιο κάτω από τους ώμους, μικρό στήθος και νόστιμο κωλαράκι...  :cheesy:
Τιμή εκκίνησης τα 40 ευρώ... maximum τιμή τα 70 ευρώ!

Για φουλ προγραμμα, ειναι τα 70 ???
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
επίσης, στο Βρ55 και 42 έχω και εγώ τουλάχιστον 2 κριτικές... προ βυζοφουσκώματος!!!!!!
τοτε, τουλάχιστον, για εμένα ήταν στα τοπ! δεν θα χάσεις.........

Δυστυχώς έχασα...Η κοπέλα αν και είναι τρελοκομείο στο σαλόνι και στο δωμάτιο και σε προδιαθέτει για πολλά ήταν κατά την προσωπική μου άποψη  είναι επιεικέστατα μέτρια. Όμορφη παρουσία μεν αλλά στο δωμάτιο… Τα προκαταρκτικά της ήταν ελάχιστα ,η πίπα της ναι μεν είχε καραμέλωμα στα @@ αλλά ήταν πολύ μικρής διάρκειας και αυτή. Και στο sex μετά το 5λεπτο άρχισε τα δώστα μου στη μουνάρα μου και χύσε με. Γενικά ήταν βιαστικότατη , ίσως επειδή περίμενε συναγωνιστής στο άλλο δωμάτιο. Τι να πω ,κρίμα το 50αρι και ακόμα πιο κρίμα το γεγονός ότι αντί να ανεβαίνουν οι υπηρεσίες για να φέρουν πελάτες τώρα που δεν έχει ο κόσμος λεφτά και δε γαμάει όπως παλιά αυτές παραμένουν σε πάρα πολλά μαγαζιά μέτριες προς κακές. Μπορεί να μην τη πέτυχα σε καλή μέρα ή να μην έδεσε η χημεία μας αλλά δεύτερη ευκαιρία σίγουρα δε θα δώσω.
Υ.Γ. Το μικρό δωμάτιο στο Βριλησσού 42 με το μονό κρεβάτι εκτός από κλειστοφοβικό είναι και απαράδεκτο για STUDIO. Και όσο σκέφτομαι ότι πιο πάνω δούλευε η Άντζυ που μαζί με Λίντα και Λάουρα (Ρωσσιδομιλφάρα) είναι τα μεγαλύτερα στανταράκια για μένα ,τρελαίνομαι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom