Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Με την είσοδό σας στον ιστότοπο, πνεύσατε αέρα ευγενείας κ.Πύραυλε.
Βέβαια το πρωτόκολλο ευγενείας είχε εισαχθεί από τον κ.Μπακάλη.

Σας ευχαριστώ για το κομπλιμάν.

Κι εσείς κύριε, όταν θέλτε, γίνεσθε ευγενής.

Όσον αφορά τον bakalhs, είναι ο παρακινητής της εμπλοκής μου στον παρόντα ιστότοπο.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Μόλις γύρισα από μεταμεσονύχτια τσάρκα στο αμαρτωλό βουνό. Ακόμα προλαβαίνετε...

Βριλησσού 60 πάνω. 2 κοπέλες. Η Μιρέλα με τα μεγάλα φουσκωμένα βυζιά και η Άντζυ αξιοπρόσεχτης εμφάνισης.
Βριλησσού 60 κάτω. Ιρένα, μελαχρινή με μεγάλα φυσικά βυζιά. Την είχα τιμήσει παλαιότερα.
Βριλησσού 46. Μία ξανθιά ψηλή με μικρός στήθος. Η τσατσά είπε 40ε γιατί είναι καινούριο κορίτσι και πρέπει να κάνουμε test drive.
Βριλησσού 42. 2 κοπέλες.Η Κατερίνα και η Άντζελα( αν θυμάμαι καλά). Η Κατερίνα μου έκανε εντύπωση για τις σιλικονούχες βυζάρες της και για την διάθεση που έδειξε στο σαλόνι. Ο τσάτσος Τάκης έδωσε και πάλι ρεσιτάλ, δίνοντας σκαμπίλια στον κόλο της Κατερίνας με αρκετή δύναμη, λέγοντας μας να κάνουμε το ίδιο.
Βριλησσού 36. Μαριάννα, καστανή με λίγο μεγαλύτερο κώλο για τα γούστα μου. Με ειρωνεύτηκε που δεν πέρασα...
Βριλησσού 36Α. Τζοβάννα. Πολύ ωραία παρουσία και πολύ ευδιάθετη. Μελαχρινή με κόκκινες αντάυγιες και πολύ ωραίο κορμί.
Βριλησσού 57.Αλίσα. Μινιόν γκομενάκι με ξανθό κοντό μαλλί. Γλυκιά φατσούλα όπου με κάβλωσε στο σαλόνι με τα κουνίματά της. Πρέπει να έχει κάνει και σολάριουμ γιατί διάκρινα άσπρα σημάδια μέσα από το στρίνγκ. 40ε
Βριλησσού 55. 2 κορίτσια. Η Έμιλη, αδυνατούλα με κατσαρά ΜΑΥΡΑ μαλλιά (παλαιότερα τα είχε ξανθά, εκτός αν είναι άλλη κοπέλα) και η Μαρίζα από Πειραιώς 121.
Βριλησσού 24. Δεν συγκράτησα όνομα και δεν μου έκανε και εντύπωση η κοπέλα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απρόβλεπτη late night στουντιοτσαρκα παρέα με τον SPEED γύρω τις 02:00 μετά το τέλος μπουρδελοτσαρκας

Φυλής 104 : Νεφέλη Νεαρή καστανή με ίσια μαλλιά και ωραίο σώμα. Μαζί της η Μαρίνα, η γνωστή κορασίδα του ιδρύματος με τις πλούσιες καμπύλες και τα φουλ προγράμματα. Πληθώρα επιλογών μεταξύ αυτών και πρωκτικό μόνο με την Μαρίνα. Δυνατότητα συνδυασμού και των δυο κοριτσιών στο δωμάτιο. Πρόγραμμα ώρας στα 200 ευρώ με δυο εκτονώσεις.

Αχαρνών 106 : Καρμεν. Νεαρή μελαχρινή κοπέλα με καλές αναλογίες σώματος. Στον μέσο όρο. Τιμή εκκίνησης τα 30 ευρώ.

Αχαρνών 85 : Κλειστό

Παιωνιου 10 : Κλειστό

Κασσάνδρας 3 πάνω: Μπονι. Νέα κοπέλα απο την Ισπανία κατά δήλωση. Μελαχρινή. Νεαρή ,με φουλ προγράμματα. Ρωξάνη. Αυτή η κοπέλα όσο πάει και ομορφαίνει.. Με νέο χτένισμα με ξανθές ανταύγειες στα καστανά μαλλιά της, ήταν χάρμα οφθαλμων. Ψηλή με ωραίο σώμα , γλυκό χαμόγελο πρόσχαρη και ομιλητική. Η περιφέρεια της άλλο πράγμα, που δυστυχώς για τους λάτρεις του είδους δεν την προσφέρει. Οι υπηρεσίες της, υψηλου επιπέδου, τόσο από εμπειρία του SPEED και δική μου.

Κασσάνδρας 3 κάτω : Κάτια. Η γνωστή από το Κ6. Ψηλή , με ενισχυμένο στήθος , ωραίο σώμα, προσωπικά μου βγάζει μια ξινίλα. Ίσως είναι η ιδέα μου. Αντίθετα η πιο πετιτ Γκαμπριελλα, μου άρεσε αρκετα σαν παρουσία. Νεαρή μικροκαμωμένη με μακριά σπαστά κοκκινωπά μαλλιά. Γλυκιά ομιλητική στο σαλόνι, αντίθετα με την Κάτια που είπε ένα ξερό γεια.

Κασσάνδρας 6: Νικολ. Η μελαχρινή καλλονή που μονοπωλεί εδώ και καιρο την τρίτη βάρδια στο Κ6. Όμορφη γυναίκα με πλούσιες καμπύλες και έκφυλο πρόσωπο. Οι υπηρεσίες της αμφιλεγόμενες, μιας και υπάρχει για αυτές διγνωμία συναγωνιστών. Προσωπικά δεν έχω ενθουσιαστεί.

Κασσάνδρας  4Γ: Ελπίδα. Ο ορισμός της έκφυλης κοπέλας. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, ναζιάρικα βλέμμα. Πλούσιο φυσικό στήθος, τουρλωτό κωλαράκι, σκέτος πειρασμός, το οποίο είναι διαθέσιμο στο φουλ πρόγραμμα. Αλλά και η Αλεξάνδρα που ήταν μαζί της δεν πήγαινε πίσω. Πιο αδύνατη συγκριτικά με την Ελπιδα και λιγότερες καμπύλες, με ναζιάρικα επίσης πρόσωπο, μαύρα μακριά σπαστά μαλλιά. Αρκετα  και παιχνιδιάρες και οι δυο  στο σαλόνι.

Κασσάνδρας 4Β : Μιχαελλα. Κάθε φορά που την βλέπω και την συμπαθώ περισσότερο. Η συμπεριφορά της στο σαλόνι έχει μεταστραφεί 180 μοίρες προς το καλύτερο. Γλυκιά, ευγενική ομιλητική, που σε συνδυασμό με την υψηλού επιπέδου εμφάνιση της αποτελούν μια καλή επιλογή. Σύντομα θα την ξανατιμησω μετά από πολύ καιρο για να διαπιστώσω πως ανάλογη μεταστροφή έχει και στις υπηρεσίες της.

Κασσάνδρας 4: Ότι και να πω θα θεωρηθώ πως μεροληπτώ για την Άννα. Η μεγάλη μου αδυναμία αυτό τον καιρό. Νεαρή μελαχρινή, πρόσωπο σκέτη γλύκα. Αδύνατο σώμα, σε καμία όμως περίπτωση το ανορεξικο στυλ, δίνει μεγαλύτερη έμφαση στο νεανικό σφριγηλό της στήθος και στο πεταχτό της κωλαράκι. Οι υπηρεσίες της από τις καλύτερες που έχω συναντήσει τον τελευταίο καιρό. Μαζί με την Μαρία την Σερβα αποτελούν ένα ευχάριστο δίλλημα στον επισκέπτη, μιας και οι υπηρεσίες της Μαρίας είναι πολύ υψηλού επιπέδου. Κατά την γνώμη μου όμως δεν είναι τόσο όμορφη όσο η Άννα.

Σπύρου Πατση 40 : Η γλυκιά και sexy Αμάντα. δεν χρειαζονται παραπάνω λόγια..

Σπύρου Πατση 27 : Δεν μας έκαναν την τιμή να μας ανοίξουν

Φραντζή 47: Μια άλλη Αμαντα. Επισης εντυπωσιακη. Ξανθια με ίσια μαλλιά, και ωραίες αναλογίες σώματος Γελαστή και ναζιάρα στο σαλόνι. Αξιοπρόσεκτη.

Ιππονακτος 14 : Κλειστό.

Βουλιαγμένης 68
: Κλειστό

Βουλιαγμένης 83 : Εντιτα. Νεαρή ψηλή με ίσια καστανοκόκκινα μαλλιά, ωραιο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο. Ωραία παρουσία σε γενικές γραμμές.

Βούρβαχη 19: Βαρβάρα. Η μελαχρινή Milf με τα ίσια μαύρα μακριά μαλλιά και το άκρως θηλυκό σώμα. Ενθουσιασμένος από τις υπηρεσίες, από την μόλις χθεσινή μου γνωριμία μαζί της.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/katia]Κατια/Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σαμπρινα - Σαμπρινα - Ιβοννη/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Τζουλια/www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - Αρτεμις/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μιχαελα/Σαρα - Αντζη
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/despoina]Δεσποινα/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Μαρια Σερβα[/url] - www.kassandras4.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6:  www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κλαουντια[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μονικα - Ελπιδα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Σαρα - www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/03 :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα/Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/katia]Κατια/Γαβριελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Σαμπρινα - Σαμπρινα - Ιβοννη/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Τζουλια/www.kassandras4-kato.com/gabriela]Γαβριελα[/url] - Αρτεμις/Ελπιδα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μιχαελα/Σαρα - Αντζη
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/despoina]Δεσποινα/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Μαρια Σερβα[/url] - www.kassandras4.com/maria]Μαρια Σερβα[/url]/www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6:  www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Κλαουντια[/URL] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μονικα - Ελπιδα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Σαρα - www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ροζη - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ροζη[/URL]
Αλλαγη:

Κασσανδρας 3(πανω): Σαμπρινα - Σαμπρινα/Γαβριελα - Ιβοννη/Ρωξανη
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλεξανδρα - Τζουλια/Καρολινα - Αρτεμις/Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Νεα αφιξη - Αννα/Μαρια Σερβα - Μαρια Σερβα/Αννα

Βριλησου 60(κατω): Δεσποινα - Μονικα - Μιχαελα
Βριλησου 60(πανω): Σαρα - Δεσποινα/Ελπιδα - Ιρενα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
  :smitten: :smitten: :smitten:Καλημερες  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΛΙΝΤΑ                                  :fuck2:


Πιπίνου 118                Πρωί  ΒΕΡΟΝΙΚΑ                          βράδυ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                                        :tits:


Αριστομενους 72                Πρωί      ΝΑΝΤΙΑ                    βράδυ                ΕΛΛΗ                        :dancing:


Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί                    ΜΟΝΙΚΑ          βράδυ                    ΜΟΝΙΚΑ                                        :2on1:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς ώρες και μέρες που μπορώ να βρω την Καυλοκίμ στο Βριλ. 46?
 

foithths22opa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
498
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανεισ τι παίζει στη Βριλησσου σήμερα;
 

Goofyse

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για την ΕΝΤΙΤΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ?????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μήπως υπάρχουν κριτικές για τη νέα άφιξη (Ντιάνα) στο Αχαρνών 106;
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
H Έλενα απο Θ40 θα έχει βραδινή βάρδια?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Να ρωτησω τί σημαινει το αβαταρ σας;
Εγινε και επισημα τρανσφορμεροσπιτο το 104;

γενικα οσο μπορω σεβομαι το παρον θρεντ σας και κοιταω να ειμαι ontopic ;)
φανταζομαι και εσυ ε?

εσυ δεν εισουν τις προαλλες νομιζω που στο αναλογο θρεντ της ημερησιας για μπουρδελα αγανακτουσες για την παρουσια μιας κοπελας που θα σας χαλαγε την υποτιθεμενη ενημερωση που στα 10 post το ενα εχει σχεση με το θεμα του thread ?

φανταζομαι και το παραπανω σχολιο σου εχει σχεση με το νοημα του εδω θρεντ και οτι εσυ σε καμια περιπτωση δεν το εκανες επειδη εισαι λιγο κακοβουλος και απλα ειπες να γραψεις την εξυπναδα σου.
λεω εγω τωρα..........

anyway.....

ευχαριστω παντως μωρο για την πασα που μου δινεις να βαλω xl τη φωτογραφια μου εδω αφου τοσο σου κεντρισε την περιεργεια ;)
www.imagerous.com/] [/URL]
τρανς ξετρανς να εισαι συγουρος οτι αυτη σου η πασα σε ενα thread με τοση επισκεψημοτητα μονο σε καλο εχει να μου βγει ;)
thank u baby :-* :-* :-* :-* :-*
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γαμω τις φωτο .
Κουκλαρα . ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ξέρει κανείς που βρίσκουμε τη ζιζέλ από σ144?
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
ευχαριστω παντως μωρο για την πασα που μου δινεις να βαλω xl τη φωτογραφια μου εδω αφου τοσο σου κεντρισε την περιεργεια ;)
μπραβο  ρε αντζελα κ προσπαθουσα να κανω  μεγιστοποιηση κ δεν μπορουσα
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.169
Κριτικές
14
Like
4.419
Πόντοι
3.715
Μετά από μια επίσκεψη στο Ιππώνακτος 14 , είπα να κλείσω την βραδιά στο  Ισμήνης 2 .
Όταν βγήκε η κοπέλα από το δωμάτιο άκουσα την νέα τιμή 60 ευρώ !!!!!!!!!!
δε λέω όμορφη κοπέλα είναι, αλλά γιατί 60?????? Ναι το άκουσα και εγώ είναι λέει πορνοσταρ .  
Αν οι πορνοσταρ γίνονται με ένα βιντεακι μικρού μήκους30 λεπτά και μερικές φώτο τι να πω !?
( στο βιντεακι είναι επιβατικής σε τραμ χωρείς εισιτήριο , την πιάνει ένας γέρος ελενκτης και για να την γλιτώσει του κάθετε)
ΜΟΥΦΑ
Ένα έχω να πω 3ης περιμέναμε στη σειρά και οι 3ης φύγαμε!!!!!
Το καλοκαίρι ήταν 40 μετά 50 τώρα 60 και 3 από μένα, πόσο?
Άντε συμμορφωθείτε !!!!!!!!
Σημειώσεις:
στο παρελθών έχω βρει και πεταμένη καπότα στο κρεβάτι στο εν λόγω μαγαζί  
η τσατσά είναι απαράδεκτη
η κοπέλα είναι καλή (Angie forgot to validate her ticket) ψαξκτετω. Δεν θέλω να παρεξηγηθώ ότι καίω την κοπέλα αντίθετα την τιμή τον 60 θέλω να κάψω ως απαράδεκτη !!!!!!!!!!!!!!!!
Στην Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας βαθμολογώ με 4 γιατί πέρασε σφαίρα και δεν άφησε να καταλάβουμε αν τα αξίζει τα 60.

τώρα εσύ δε μελετάς μάλλον, θα έχεις μείνει και κανα δυο τάξεις στα ίδια...

δεν κάνει κλικ το όνομά της;
(Goodyear/ Silicon Valley)

αυτό για το από 50 ---> 60, @ τωρινές συνθήκες, μάλλον θέλει πολύ γιουχάρισμα.
60 ζητάει και το Γκόλλουμ στην Καρέα...για μοναδικές εμπειρίες δαγκωμένης πέστροφας.
 

Jonhy-21

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
61
Κριτικές
26
Like
84
Πόντοι
10
Καλησπερα. Αυτη που ειναι τωρα στη Βουλαγμενης 83 την Αμαντα την εχει δοκιμασει κανενας? Οι βυζαρες φαινονται πολλυ δυνατες  :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom