Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.063
Κριτικές
26
Like
1.933
Πόντοι
5.235
Η μαρία η βουλγάρα που δουλευε στο φυλης 80 και δουλευει εδω και καιρο στα στουντιο κασσάνδρας γιατη δεν την βλέπω σε καμια βάρδια?

Μηπως αλλάξε παλι ονομα επειδη μπηκαν νεες φωτο και καινουρια κορίτσια?  :think: :think: :think:
Κυρια Λιτσα και λοιπες κυριες...
ας σταματησει αυτο το παιχνιδι :jerking: με τις αλλαγες ονοματων των κοριτσιων!

παιζετε με την υπομονη μας(ψαχνοντας να βρουμε ποια ειναι,πως λεγοταν πριν), αλλα κυριως με την νοημοσυνη μας!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Η μαρία η βουλγάρα που δουλευε στο φυλης 80 και δουλευει εδω και καιρο στα στουντιο κασσάνδρας γιατη δεν την βλέπω σε καμια βάρδια?

Μηπως αλλάξε παλι ονομα επειδη μπηκαν νεες φωτο και καινουρια κορίτσια?  :think: :think: :think:
Δεν αλλαξε ονομα παντα σαν Αντζη δουλευε σε εμας.Εχει μικρες διακοπες για λιγο καιρο αλλα θα ερθει και παλι  :) :) :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Κυρια Λιτσα και λοιπες κυριες...
ας σταματησει αυτο το παιχνιδι :jerking: με τις αλλαγες ονοματων των κοριτσιων!

παιζετε με την υπομονη μας(ψαχνοντας να βρουμε ποια ειναι,πως λεγοταν πριν), αλλα κυριως με την νοημοσυνη μας!
:) :) :) Οι αλλαγες στα ονοματα γινονται απο τις ιδιες τις κοπελες οχι απο εμενα και η κοπελα για να αλλαζει το ονομα της σημαινει οτι εχει καποιο λογο :) :) :)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 13/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Γαβριελα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Δεσποινα - Αλεξανδρα - www.kassandras4-kato.com/ramona]Ραμονα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Καρμεν - Μαριανα - Ελπιδα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Μιρελα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ροζη - Μιρελα - www.vrilissou60.com/lucy]Λουση[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ανκα - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Ροζη[/URL]
Θησεως 40(πανω): Σιλβη - Ιζαμπελα/Αντζελα
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - Μιρελα - Μιχαελα
Βριλησου 60(πανω): Ροζη - Μαριανα - Λουση
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.063
Κριτικές
26
Like
1.933
Πόντοι
5.235
:) :) :) Οι αλλαγες στα ονοματα γινονται απο τις ιδιες τις κοπελες οχι απο εμενα και η κοπελα για να αλλαζει το ονομα της σημαινει οτι εχει καποιο λογο :) :) :)
αμα εχει σοβαρο λογο οκ...
αλλα αν απλα το κανει για να ψαρωσει κανα κοροιδο(που για αυτο το κανει)(αρα κοροιδα μας θεωρει) να της αλλαξετε και ονομα στη σελιδα του στουντιο ;) στις φωτογραφιες!
π.χ. πρωην Νινα που τωρα ειναι Μιρελα αλλα με φωτογραφιες να γραφουν ακομα Νινα! :jerking: αν ειχε τοοοοσο σοβαρο λογο η κοπελα(ζητημα ζωης και θανατου, λεμε τωρα) θα σκεφτοταν να αλλαξει και στις φωτογραφιες το ονομα της!
και προς θεου δεν εχω τιποτα με την συγκεκριμενη κοπελα, ισα ισα που ειμαι και τακτικος πελατης της!
αλλα την κοροιδια δεν την γουσταρουμε κυρια Λιτσα μας ;)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αμα εχει σοβαρο λογο οκ...
αλλα αν απλα το κανει για να ψαρωσει κανα κοροιδο(που για αυτο το κανει)(αρα κοροιδα μας θεωρει) να της αλλαξετε και ονομα στη σελιδα του στουντιο ;) στις φωτογραφιες!
π.χ. πρωην Νινα που τωρα ειναι Μιρελα αλλα με φωτογραφιες να γραφουν ακομα Νινα! :jerking: αν ειχε τοοοοσο σοβαρο λογο η κοπελα(ζητημα ζωης και θανατου, λεμε τωρα) θα σκεφτοταν να αλλαξει και στις φωτογραφιες το ονομα της!
και προς θεου δεν εχω τιποτα με την συγκεκριμενη κοπελα, ισα ισα που ειμαι και τακτικος πελατης της!
αλλα την κοροιδια δεν την γουσταρουμε κυρια Λιτσα μας ;)

η αντζυ εχει λογο.
αν  και η αλλαγη απο μπουρδελο σε στουντιο αρκει σαν λογος για να αλλαξει καλλιτεχνικο.
η κοροιδια βεβαια ειναι οτι στην κασσανδρας την πασαρουν για τσεχα,χωρις να ειναι επιλογη της κυρα λιτσα.

η νινα απλα αλλαξε ονομα γιατι εχει γινει γνωστο οτι ειναι πολυ φολα στο γαμησι και ειπε να αλλαξει γιατι της βρωμισε το στομα απο την πεινα με την αναδουλεια.
αν δεν αλλαξει συμπεριφορα ομως προκοπη δεν βλεπει.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.063
Κριτικές
26
Like
1.933
Πόντοι
5.235
η αντζυ εχει λογο.
αν  και η αλλαγη απο μπουρδελο σε στουντιο αρκει σαν λογος για να αλλαξει καλλιτεχνικο.
η κοροιδια βεβαια ειναι οτι στην κασσανδρας την πασαρουν για τσεχα,χωρις να ειναι επιλογη της κυρα λιτσα.

η νινα απλα αλλαξε ονομα γιατι εχει γινει γνωστο οτι ειναι πολυ φολα στο γαμησι και ειπε να αλλαξει γιατι της βρωμισε το στομα απο την πεινα με την αναδουλεια.
αν δεν αλλαξει συμπεριφορα ομως προκοπη δεν βλεπει.
απλες κουβεντες και σταρατες :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
η νινα απλα αλλαξε ονομα γιατι εχει γινει γνωστο οτι ειναι πολυ φολα στο γαμησι και ειπε να αλλαξει γιατι της βρωμισε το στομα απο την πεινα με την αναδουλεια.
αν δεν αλλαξει συμπεριφορα ομως προκοπη δεν βλεπει.

Σε εκτιμω και σε σεβομαι, αλλα μην εισαι τοσο σιγουρος γι΄αυτο που γραφεις..........

Αλλοι ειναι οι λογοι, χωρις να σημαινει οτι διαφωνω με αυτα που γραφεις, αν και εγω με την Νινα εχω περασει πολυ καλα.
Αυτο ομως ειναι αλλη ιστορια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
den mporo na katalabo ti logo exoun..ama htan kales sthn douleia tous me to prohgoumeno onoma pios o logos na alaksoun??
Οπως ειπε και η λιτσα υπαρχουν πολλοι λογοι που μια κοπελα αλλαζει το ονομα της.

Αφ' ενος δεν ειναι αναγκη να τους ξερουμε, αφ΄ετερου και να τους ξερουμε δεν ειναι "φρονιμο" να τους κοινοποιουμε........... ;)

ΥΓ: Γραφε Ελληνικα, ειναι απο τους βασικους κανονες του forum.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Για να μην ανοίξει κύκλος συζήτησης χωρίς τέλος...
Μόλις αλλάζουν όνομα να αλλάζει και το όνομα στις φωτό των σάϊτ!!!!
Αλλιώς έχουμε κάθε λόγο να πιστεύουμε ότι γίνεται με δόλο!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σε εκτιμω και σε σεβομαι, αλλα μην εισαι τοσο σιγουρος γι΄αυτο που γραφεις..........

σιγουρος ειναι μονο ο θανατος.

ολα τα αλλα ειναι υποκειμενικες αποψεις που κινουνται στον αξονα μεταξυ σωστου και λαθους.

Αλλοι ειναι οι λογοι, χωρις να σημαινει οτι διαφωνω με αυτα που γραφεις, αν και εγω με την Νινα εχω περασει πολυ καλα.
Αυτο ομως ειναι αλλη ιστορια.

αν ειναι αλλοι οι λογοι μαλλον διαφωνεις με αυτο που γραφω.
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
οκ φιλε CHEYENNE .αλλα πιστευω οτι ειναι καθαρα επαγγελματικο και δεν κρυβεται πισω καποια σκοτεινη συνομοσια.με το μονο που θα συμφωνισω ειναι (η αλλαγη απο μπουρδελο σε στουντιο)ειναι λογος για αλλαγη ονοματος
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
καλησπερα στους συναγωνιστες!θα ηθελα να ρωτησω αν κανεις γνωριζει τι εχει απογινει η χριστινα που δουλευε αριστοτελους 177.το ιδρυμα συνεχιζει και παραμενει κλειστο αλλα θα ηθελα πολυ να ξαναδω το χριστινακι!εχει κανεις καποια ιδεα?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Η κελλυ στο στουντιο geisha γιατη δεν δουλευει ποια?  :think: :think: :think:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
καμμια καλη προταση για κανενα μπουρδελακι-στουντιο στην περιοχη της καλλιθεας?? κατεβαινω για λιγες μερες κατς και αν μπορουσε καποιος συναγωνιστης της πρωτευουσας να με ενημερωσει για καμμια καλη επαγγελματια στην περιοχη της καλλιθεας τιμες-παροχη υπηρεσιων κτλ κτλ. Ευχαριστω!
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Πέρασμα από την οδό Κασσάνδρας λίγο πριν φύγω για δουλειά, (εξ΄ου και η καθυστερημένη ενημέρωση) παρέα με τον SPEED και τον Biker :

Κασσάνδρας 4 (πάνω) : Άννα. Μια από τις αδυναμίες μου πλέον. Νεαρή μελαχρινή με σπαστά μαλλιά. Πολύ γλυκό χαμόγελο και όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου Αδυνατισμενη μετά τις διακοπές της, μιλήσαμε σε πολύ φιλικό κλίμα. Η Ράνια ήταν το άλλο κορίτσι που συναντήσαμε. Νεαρή μελαχρινή επίσης, με ίσια μαλλιά. Ωραίο σώμα, φυσικό στηθος. Το μόνο της αρνητικό κατ΄εμε είναι πως αποπνέει μια «αγριάδα» στο σαλόνι.

Κασσάνδρας 4Β : Λάουρα. Η μελαχρινή καλλονή του ομίλου. Ξεκούραστη και ανανεωμένη μετά τις πρόσφατες διακοπές της. Από τα καλύτερα φυσικά στήθη που έχω δει ever. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά, προκλητικό χαμόγελο και πρόσωπο  Αρκετά ευδιάθετη και ομιλητική. Μαζί της η Αλεξάνδρα. Νεαρή μελαχρινή αδύνατη κοπέλα. Με ίσια μακριά μαλλιά. Ντυμένη σε ροζ fish net, ευδιάθετη και γελαστή. Εάν ήταν μόνη της  ίσως να κέρδιζε περισσότερες εντυπώσεις, αλλά η σύγκριση της με την Λάουρα........

Κασσάνδρας 4Γ : Εντυπωσιακό new entry :. Ζαίρα. Μελαχρινή με σκούρο δέρμα (όχι μιγάδας) ίσια μακριά μαλλιά. Πολύ ωραίο και μεγάλο φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Γελαστή στο σαλόνι, κέρδισε το ενδιαφέρον μου και είναι μια από τις μελλοντικές  υποψήφιες 

Κασσάνδρας 6 : Η ξανθιά Ελληνίδα Λίζα. Νεαρή γλυκιά κοπέλα με φυσικό στήθος, ίσια μαλλιά .Εκφραστικά μάτια, με ψηλές τιγρε μπότες. Αξιοπρόσεκτη

Κασσάνδρας 3 (πάνω) : Δυο νεαρά δροσερά κορίτσια. Η Ραμόνα, ξανθιά με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους. Γλυκό πρόσωπο, ωραίο κορμάκι φυσικό στήθος. Αναλόγων προσόντων και η Γαβρέλλα. Καστανοκόκκινα ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Αρκετά ευδιάθετες στο σαλόνι, έδωσαν ένα Mini sex show στην παρουσίαση τους. Μου έχουν κινήσει το ενδιαφέρον αμφότερες για ένα test drive .

Κασσάνδρας 3 (κάτω) Βίκυ. Γνωστή και μη εξαιρετέα. Δεν νομίζω να χρειάζεται παραπάνω περιγραφή.

Δυο φίλοι μου έμειναν ευχαριστημένοι από την Αλεξάνδρα. Είναι πολύ καλή και δυναμική στο δωμάτιο. Δοκίμασε μαζί Λάουρα και Αλεξάνδρα αν σου τύχει κάποια στιγμή. Πιστεύω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος....
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δυο φίλοι μου έμειναν ευχαριστημένοι από την Αλεξάνδρα. Είναι πολύ καλή και δυναμική στο δωμάτιο. Δοκίμασε μαζί Λάουρα και Αλεξάνδρα αν σου τύχει κάποια στιγμή. Πιστεύω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος....
Πάντα ένα κομοδίνο έχει και πορτατίφ επάνω!!!!
Προσωπική άποψη!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom