Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αυτο εννοειται!

Το κακο ειναι πως καμια υπηρεσια δεν θα δεχτει το κατι παραπανω αν το προτεινω!  :'(

ΔΥΣΤΥΧΩΣ!  :-

αν βρεις μωρο μια υπηρεσια που ηταν πρωην συναδελφος εχεις ελπιδες.......
αν ομως η υπηρεσια δεν εχει περασει ποτε της απο τα δωματια δεν εχεις καμια :cheesy:
ειναι λιγο περισσοτερο <<κυριες>> και καπου αν συζητησεις και μαζι τους βλεπουν και μειωνεκτικα τη δουλεια που κανουμε εμεις οι κοπέλες, οποτε δεν προκειτε να καταδεχτουνε και ποτε τους με κανενα τιμημα  ;)
εξαιρεσεις βεβαια υπαρχουν αλλα τα παραπανω ειναι ο κανονας ;)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 11/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Γαβριελα - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Δεσποινα - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/katia]Κατια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ελενα - Ελπιδα - Ραμονα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Ρανια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικο
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
αν βρεις μωρο μια υπηρεσια που ηταν πρωην συναδελφος εχεις ελπιδες.......
αν ομως η υπηρεσια δεν εχει περασει ποτε της απο τα δωματια δεν εχεις καμια :cheesy:
ειναι λιγο περισσοτερο <<κυριες>> και καπου αν συζητησεις και μαζι τους βλεπουν και μειωνεκτικα τη δουλεια που κανουμε εμεις οι κοπέλες, οποτε δεν προκειτε να καταδεχτουνε και ποτε τους με κανενα τιμημα  ;)
εξαιρεσεις βεβαια υπαρχουν αλλα τα παραπανω ειναι ο κανονας ;)

Συμφωνω 100% με ολα αυτα που ειπες!
Σε ενα μονο σημειο εχω ενδιασμους!
Στο οτι σας βλεπουν μειωνεκτικα...... Βεβαια σαν κοπελα του χωρου ΣΙΓΟΥΡΑ θα γνωριζεις περισσοτερα
αλλα μου φαινεται παραξενο μια υπηρεσια να μην σεβεται την κοπελα!

Μακαρι να τυχει καποια στιγμη να "φαω"  :knockinb: καμια γιαγιακα!!!  :grin:
Απλα κι εμεις ψαχνουμε να πεσουμε στην περιπτωση!  :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπέρα Παιδιά.

Μενω θεσσαλονικη και Θα έρθω αθήνα για ταξίδι. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το ποιο σπιτάκι να πάω. θα κανω τσαρκα κυριακη πρωι 11-1
στη φυλης. θελω καποια οχι πολυ λεπτη να εχει καλα βυζια και να ειναι ανετη στο δωματιο. οχι κοντη . ανω του 1.65.
σε ποιο θα με συμβουλευατε να παω?

ευχαριστώ.
Το μονο studio επι της Φυλης ειναι το 104,
Υπαρχουν επισης και καποια αλλα εκει κοντα, οπως το Αχαρνων 85, Αχαρνων 106, Αριστοτελους 177, κεφαληνιας 75 και λιγο πιο μακρυα αυτα της Κυψελης δηλ το Αγιου μελτιου 37, Δροσοπουλου 95. Λελας Καραγιαννη 35.

Αν καταλαβα καλα ομως ενδιαφερεσαι για μπουρδελο.
Θα βρεις περισσοτερη βοηθεια εαν κανεις την ερώτηση σου στο αναλογο thread

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλησπέρα Παιδιά.

Μενω θεσσαλονικη και Θα έρθω αθήνα για ταξίδι. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το ποιο σπιτάκι να πάω. θα κανω τσαρκα κυριακη πρωι 11-1
στη φυλης. θελω καποια οχι πολυ λεπτη να εχει καλα βυζια και να ειναι ανετη στο δωματιο. οχι κοντη . ανω του 1.65.
σε ποιο θα με συμβουλευατε να παω?

ευχαριστώ.
Κοίταξε (όπως σου είπε ο CHEYENNE) στο θρεντ "ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα" και διάβασε κριτικές για ιερο-κορασίδες που εργάζονται στη Φυλής από τον κατάλογο Όπως καταλαβαίνεις, είναι δύσκολο "εκ των προτέρων" να είμαστε απόλυτα βέβαιοι ποιές κοπέλες θα δουλέψουν την Κυριακή (ακόμη και αν φτιάχναμε εμείς τα προγράμματα τους... ).
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26


Ενημέρωση για Σαβίνα από Πειραιώς 193. Το σαλονάρισμα ήταν σχετικά γρήγορο γιαυτό θα αρχίσω απ' τα σίγουρα: Τα μαλλιά της είναι μαύρα. Είναι σχετικά αδύνατη (όχι πάρα πολύ αδύνατη), με ωραίο μικρό πισινούλη, μικρό σχετικά στήθος και για το τέλος άφησα το πιο δύσκολο. Το πρόσωπο της είναι δύσκολο να περιγραφεί. Δεν την λες όμορφη. Ούτε γλυκιά. Ούτε άσχημη. Ούτε σκυλί. Ούτε μέτρια. Είναι δύσκολο στην περιγραφή. Αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι πως έχει μεσογειακά χαρακτηριστικά...
Συνολικά πάντως, είναι πολύ μακριά από το στυλ της Γερμανιδάρας (Σαβίνα=Sabine) που ονειρευόμουν... (λίγο πιο ψηλή και ελαφρώς πιο αδύνατη απ' την Λίλη)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 12/01  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Καρμεν - Δεσποινα - Ραμονα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Κατια - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/nikol]Νικολ[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Μιρελα - ?

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Ανκα - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(πανω): Αννα - Σουζανα/Μονικα
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Διαφήμιση για το site βασικά
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
μαλλον δεν ισχύει
πάντως η πέπυ μέχρι να την μαζέψουνε είχε κάνει μια περατζάδα
από λιοσίων αν θυμάμαι καλά
και φυσικά η ξανθιά στο ελληνίδες σε δράση (υπάρχει αυτή η κοπέλα τώρα άραγε)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Ένας φίλος μου, μου είπε ότι η Ελίνα θα είναι στο studio σήμερα μετά τις 8 το απόγευμα. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Ένας φίλος μου, μου είπε ότι η Ελίνα θα είναι στο studio σήμερα μετά τις 8 το απόγευμα. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει

Καλα το βλεπω να μαζευετε η μιση ελλαδα
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Δεν ξέρω για εσάς, πάντος εάν ισχύουν οι φήμες, το 50αρι θα φύγει χαλαρά...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ένας φίλος μου, μου είπε ότι η Ελίνα θα είναι στο studio σήμερα μετά τις 8 το απόγευμα. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει

Τζάμπα θα πάτε!δεν παίζει κάτι τέτοιο! :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom